KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Divize C
SKFS
Oblastní přebor A
Oblastní přebor B
1. A třída A
1. A třída B
1. A třída C
1. A třída D
OFS Kolín
Okresní přebor
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2019-2020
Starší dorost U19
1. A třída
1. A třída B
Zápasy
2019-2020
1. A třída B
Starší dorost U19
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Akuma Mladá Boleslav
Bakov nad Jizerou
Bělá pod Bezdězem
Benátky nad Jizerou
Brandýs nad Labem
Dobrovice
Dolní Bousov
Klíčany
Libiš
Mnichovo Hradiště
Sporting Mladá Boleslav
Zeleneč
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Akuma Mladá Boleslav
Bakov nad Jizerou
Bělá pod Bezdězem
Benátky nad Jizerou
Brandýs nad Labem
Dobrovice
Dolní Bousov
Klíčany
Libiš
Mnichovo Hradiště
Sporting Mladá Boleslav
Zeleneč
1. kolo
24.08.2019 10:15
Dolní Bousov
3:2
(1:2)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2019 10:00
Bělá pod Bezdězem
6:0
(2:0)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2019 10:15
Brandýs nad Labem
7:2
(5:2)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2019 10:15
Libiš
2:3
(1:2)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2019 10:15
Mnichovo Hradiště
5:4
(3:2)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2019 10:15
Akuma Mladá Boleslav
1:1
(1:0)
Sporting Mladá Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
31.08.2019 10:15
Benátky nad Jizerou
2:2
(2:0)
Bělá pod Bezdězem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2019 10:15
Klíčany
1:14
(0:10)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2019 10:15
Zeleneč
6:4
(1:1)
Dolní Bousov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2019 10:15
Brandýs nad Labem
6:0
(1:0)
Libiš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2019 10:30
Dobrovice
2:1
(1:0)
Sporting Mladá Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2019 11:00
Bakov nad Jizerou
0:1
(0:1)
Akuma Mladá Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
07.09.2019 10:15
Dolní Bousov
0:10
(0:5)
Brandýs nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2019 10:00
Bělá pod Bezdězem
2:2
(1:1)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2019 10:15
Libiš
3:0
(3:0)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2019 10:15
Mnichovo Hradiště
14:1
(5:0)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2019 10:15
Akuma Mladá Boleslav
3:6
(0:5)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2019 10:45
Sporting Mladá Boleslav
2:3
(1:2)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
14.09.2019 10:15
Benátky nad Jizerou
3:2
(0:1)
Sporting Mladá Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2019 10:15
Klíčany
6:3
(3:1)
Akuma Mladá Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2019 10:15
Zeleneč
0:1
(0:1)
Bělá pod Bezdězem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2019 10:15
Brandýs nad Labem
0:5
(0:2)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2019 10:15
Libiš
3:4
(1:2)
Dolní Bousov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2019 10:30
Dobrovice
5:1
(3:1)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
21.09.2019 10:15
Dolní Bousov
3:0
(1:0)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2019 10:00
Bělá pod Bezdězem
4:1
(2:1)
Brandýs nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2019 10:15
Mnichovo Hradiště
7:1
(3:0)
Libiš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2019 10:15
Akuma Mladá Boleslav
1:1
(1:1)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2019 10:45
Sporting Mladá Boleslav
3:6
(1:4)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2019 11:00
Bakov nad Jizerou
1:5
(1:2)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
28.09.2019 10:15
Dolní Bousov
2:9
(1:3)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2019 10:15
Klíčany
1:5
(1:3)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2019 10:15
Zeleneč
0:0
(0:0)
Sporting Mladá Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2019 10:15
Brandýs nad Labem
5:0
(4:0)
Akuma Mladá Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2019 10:15
Libiš
2:0
(0:0)
Bělá pod Bezdězem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2019 10:30
Dobrovice
2:6
(0:4)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
05.10.2019 10:15
Benátky nad Jizerou
16:1
(4:1)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2019 10:00
Bělá pod Bezdězem
4:2
(3:0)
Dolní Bousov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2019 10:15
Mnichovo Hradiště
9:0
(2:0)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2019 10:15
Akuma Mladá Boleslav
1:1
(1:0)
Libiš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2019 10:45
Sporting Mladá Boleslav
1:8
(1:3)
Brandýs nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2019 11:00
Bakov nad Jizerou
2:2
(2:1)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
12.10.2019 10:15
Dolní Bousov
2:4
(1:1)
Akuma Mladá Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2019 10:15
Zeleneč
2:5
(2:2)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2019 10:15
Brandýs nad Labem
7:1
(3:0)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2019 10:15
Libiš
4:1
(3:0)
Sporting Mladá Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2019 10:15
Mnichovo Hradiště
6:2
(2:0)
Bělá pod Bezdězem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2019 10:30
Dobrovice
zrušeno
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
19.10.2019 10:15
Benátky nad Jizerou
1:4
(0:1)
Brandýs nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2019 10:00
Bělá pod Bezdězem
3:0
(1:0)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2019 10:15
Akuma Mladá Boleslav
1:9
(1:6)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2019 10:15
Klíčany
1:5
(0:1)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2019 10:45
Sporting Mladá Boleslav
5:1
(1:1)
Dolní Bousov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2019 11:00
Bakov nad Jizerou
3:4
(3:4)
Libiš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
26.10.2019 10:15
Dolní Bousov
4:3
(3:2)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2019 10:00
Bělá pod Bezdězem
3:1
(1:0)
Akuma Mladá Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2019 10:15
Brandýs nad Labem
4:1
(2:0)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2019 10:15
Libiš
5:2
(5:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2019 10:15
Mnichovo Hradiště
10:0
(7:0)
Sporting Mladá Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2019 10:30
Dobrovice
3:2
(2:1)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
02.11.2019 10:15
Benátky nad Jizerou
4:2
(1:0)
Dolní Bousov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2019 10:15
Akuma Mladá Boleslav
1:0
(0:0)
Dobrovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2019 10:15
Klíčany
3:2
(1:1)
Libiš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2019 10:15
Zeleneč
0:5
(0:4)
Brandýs nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2019 10:45
Sporting Mladá Boleslav
0:0
(0:0)
Bělá pod Bezdězem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2019 11:00
Bakov nad Jizerou
0:10
(0:8)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)