Oblastní přebor A mladší dorost u17 2019-2020

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 15.10.2019 12:30 Švermov Králův Dvůr 3:3 (1:3) Editovat zápas
15.10.2019 12:30 Lety Dobříš 6:3 (4:1) Editovat zápas
15.10.2019 12:30 Č. L. Beroun Slavia Jesenice 4:1 (3:0) Editovat zápas
15.10.2019 12:45 Povltavská fot. ak. Hostouň 1:4 (0:3) Editovat zápas
2. kolo Editovat výsledky 17.08.2019 12:30 Hostouň Slavia Jesenice -:- Editovat zápas
17.08.2019 12:30 Dobříš Č. L. Beroun 1:4 (1:0) Editovat zápas
18.08.2019 11:45 Králův Dvůr Slaný 3:3 (3:1) Editovat zápas
18.08.2019 12:45 Povltavská fot. ak. Švermov 1:5 (1:4) Editovat zápas
3. kolo 24.08.2019 12:30 Slavia Jesenice Dobříš 1:2 (1:0) Editovat zápas
25.08.2019 12:30 Švermov Hostouň 1:0 (0:0) Editovat zápas
25.08.2019 12:30 Slaný Povltavská fot. ak. 8:0 (5:0) Editovat zápas
25.08.2019 12:30 Lety Králův Dvůr 1:7 (0:1) Editovat zápas
4. kolo Editovat výsledky 31.08.2019 12:30 Hostouň Dobříš 3:2 (1:1) Editovat zápas
01.09.2019 11:45 Králův Dvůr Č. L. Beroun 2:6 (2:2) Editovat zápas
01.09.2019 12:30 Švermov Slaný 4:4 (3:2) Editovat zápas
01.09.2019 12:45 Povltavská fot. ak. Lety -:- Editovat zápas
5. kolo 07.09.2019 12:30 Slavia Jesenice Králův Dvůr 3:7 (2:3) Editovat zápas
08.09.2019 12:30 Slaný Hostouň 2:6 (1:2) Editovat zápas
08.09.2019 12:30 Lety Švermov 2:3 (2:2) Editovat zápas
08.09.2019 12:30 Č. L. Beroun Povltavská fot. ak. 4:1 (1:1) Editovat zápas
6. kolo 15.09.2019 11:45 Králův Dvůr Dobříš 8:0 (5:0) Editovat zápas
15.09.2019 12:30 Švermov Č. L. Beroun 1:1 (0:1) Editovat zápas
15.09.2019 12:30 Slaný Lety 9:2 (4:2) Editovat zápas
15.09.2019 12:45 Povltavská fot. ak. Slavia Jesenice 5:0 (2:0) Editovat zápas
7. kolo 21.09.2019 12:30 Dobříš Povltavská fot. ak. 0:2 (0:2) Editovat zápas
21.09.2019 12:30 Slavia Jesenice Švermov 0:5 (0:1) Editovat zápas
22.09.2019 12:30 Č. L. Beroun Slaný 6:0 (4:0) Editovat zápas
22.09.2019 12:30 Lety Hostouň 2:5 (1:2) Editovat zápas
8. kolo 28.09.2019 12:30 Hostouň Králův Dvůr 4:2 (3:0) Editovat zápas
29.09.2019 12:30 Lety Č. L. Beroun 4:3 (2:0) Editovat zápas
29.09.2019 12:30 Slaný Slavia Jesenice 5:3 (2:2) Editovat zápas
29.09.2019 12:30 Švermov Dobříš 0:2 (0:0) Editovat zápas
9. kolo 05.10.2019 12:30 Slavia Jesenice Lety 8:1 (3:0) Editovat zápas
05.10.2019 12:30 Dobříš Slaný 2:5 (0:3) Editovat zápas
06.10.2019 11:45 Králův Dvůr Povltavská fot. ak. 1:1 (0:1) Editovat zápas
06.10.2019 12:30 Č. L. Beroun Hostouň 2:2 (0:2) Editovat zápas
10. kolo Editovat výsledky 07.03.2020 12:30 Hostouň Povltavská fot. ak. -:- Editovat zápas
07.03.2020 12:30 Dobříš Lety -:- Editovat zápas
07.03.2020 12:30 Slavia Jesenice Č. L. Beroun -:- Editovat zápas
08.03.2020 11:45 Králův Dvůr Švermov -:- Editovat zápas
11. kolo Editovat výsledky 14.03.2020 12:30 Slavia Jesenice Hostouň -:- Editovat zápas
15.03.2020 12:30 Švermov Povltavská fot. ak. -:- Editovat zápas
15.03.2020 12:30 Slaný Králův Dvůr -:- Editovat zápas
15.03.2020 12:30 Č. L. Beroun Dobříš -:- Editovat zápas
12. kolo Editovat výsledky 21.03.2020 12:30 Hostouň Švermov -:- Editovat zápas
21.03.2020 12:30 Dobříš Slavia Jesenice -:- Editovat zápas
22.03.2020 11:45 Králův Dvůr Lety -:- Editovat zápas
22.03.2020 12:45 Povltavská fot. ak. Slaný -:- Editovat zápas
13. kolo Editovat výsledky 28.03.2020 12:30 Dobříš Hostouň -:- Editovat zápas
29.03.2020 12:30 Č. L. Beroun Králův Dvůr -:- Editovat zápas
29.03.2020 12:30 Lety Povltavská fot. ak. -:- Editovat zápas
29.03.2020 12:30 Slaný Švermov -:- Editovat zápas
14. kolo Editovat výsledky 04.04.2020 12:30 Hostouň Slaný -:- Editovat zápas
05.04.2020 11:45 Králův Dvůr Slavia Jesenice -:- Editovat zápas
05.04.2020 12:30 Švermov Lety -:- Editovat zápas
05.04.2020 12:45 Povltavská fot. ak. Č. L. Beroun -:- Editovat zápas
15. kolo Editovat výsledky 11.04.2020 12:30 Dobříš Králův Dvůr -:- Editovat zápas
11.04.2020 12:30 Slavia Jesenice Povltavská fot. ak. -:- Editovat zápas
12.04.2020 12:30 Č. L. Beroun Švermov -:- Editovat zápas
12.04.2020 12:30 Lety Slaný -:- Editovat zápas
16. kolo Editovat výsledky 18.04.2020 12:30 Hostouň Lety -:- Editovat zápas
19.04.2020 12:30 Švermov Slavia Jesenice -:- Editovat zápas
19.04.2020 12:30 Slaný Č. L. Beroun -:- Editovat zápas
19.04.2020 12:45 Povltavská fot. ak. Dobříš -:- Editovat zápas
17. kolo Editovat výsledky 25.04.2020 12:30 Dobříš Švermov -:- Editovat zápas
25.04.2020 12:30 Slavia Jesenice Slaný -:- Editovat zápas
26.04.2020 11:45 Králův Dvůr Hostouň -:- Editovat zápas
26.04.2020 12:30 Č. L. Beroun Lety -:- Editovat zápas
18. kolo Editovat výsledky 02.05.2020 12:30 Hostouň Č. L. Beroun -:- Editovat zápas
03.05.2020 12:30 Lety Slavia Jesenice -:- Editovat zápas
03.05.2020 12:30 Slaný Dobříš -:- Editovat zápas
03.05.2020 12:45 Povltavská fot. ak. Králův Dvůr -:- Editovat zápas
19. kolo 20.10.2019 12:30 Č. L. Beroun Slavia Jesenice 4:0 (3:0) Editovat zápas
20.10.2019 12:30 Lety Dobříš 4:4 (0:3) Editovat zápas
20.10.2019 12:30 Švermov Králův Dvůr 0:5 (0:4) Editovat zápas
20.10.2019 12:45 Povltavská fot. ak. Hostouň 1:1 (1:1) Editovat zápas
20. kolo Editovat výsledky 26.10.2019 12:30 Hostouň Slavia Jesenice 12:1 (6:0) Editovat zápas
26.10.2019 12:30 Dobříš Č. L. Beroun -:- Editovat zápas
27.10.2019 11:45 Králův Dvůr Slaný 3:2 (2:1) Editovat zápas
27.10.2019 12:45 Povltavská fot. ak. Švermov 2:3 (0:0) Editovat zápas
21. kolo 02.11.2019 12:30 Slavia Jesenice Dobříš 0:7 (0:3) Editovat zápas
03.11.2019 12:30 Lety Králův Dvůr 0:11 (0:4) Editovat zápas
03.11.2019 12:30 Slaný Povltavská fot. ak. 0:2 (0:0) Editovat zápas
03.11.2019 12:30 Švermov Hostouň 7:4 (5:2) Editovat zápas
22. kolo 09.11.2019 12:30 Hostouň Dobříš 5:0 (2:0) Editovat zápas
10.11.2019 11:45 Králův Dvůr Č. L. Beroun 2:1 (0:1) Editovat zápas
10.11.2019 12:30 Švermov Slaný 6:0 (2:0) Editovat zápas
10.11.2019 12:45 Povltavská fot. ak. Lety 6:3 (4:2) Editovat zápas
23. kolo 16.11.2019 12:30 Slavia Jesenice Králův Dvůr 0:1 (0:0) Editovat zápas
17.11.2019 12:30 Č. L. Beroun Povltavská fot. ak. 0:0 (0:0) Editovat zápas
17.11.2019 12:30 Lety Švermov 1:0 (0:0) Editovat zápas
17.11.2019 12:30 Slaný Hostouň 0:2 (0:0) Editovat zápas
24. kolo Editovat výsledky 10.05.2020 11:45 Králův Dvůr Dobříš -:- Editovat zápas
10.05.2020 12:30 Slaný Lety -:- Editovat zápas
10.05.2020 12:30 Švermov Č. L. Beroun -:- Editovat zápas
10.05.2020 12:45 Povltavská fot. ak. Slavia Jesenice -:- Editovat zápas
25. kolo Editovat výsledky 16.05.2020 12:30 Slavia Jesenice Švermov -:- Editovat zápas
16.05.2020 12:30 Dobříš Povltavská fot. ak. -:- Editovat zápas
17.05.2020 12:30 Lety Hostouň -:- Editovat zápas
17.05.2020 12:30 Č. L. Beroun Slaný -:- Editovat zápas
26. kolo Editovat výsledky 23.05.2020 12:30 Hostouň Králův Dvůr -:- Editovat zápas
24.05.2020 12:30 Lety Č. L. Beroun -:- Editovat zápas
24.05.2020 12:30 Slaný Slavia Jesenice -:- Editovat zápas
24.05.2020 12:30 Švermov Dobříš -:- Editovat zápas
27. kolo Editovat výsledky 30.05.2020 12:30 Slavia Jesenice Lety -:- Editovat zápas
30.05.2020 12:30 Dobříš Slaný -:- Editovat zápas
31.05.2020 11:45 Králův Dvůr Povltavská fot. ak. -:- Editovat zápas
31.05.2020 12:30 Č. L. Beroun Hostouň -:- Editovat zápas


Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 9 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 106 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde