4. třída A dospělí 2019-2020

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
Tomáš Říha Bělušice 10 0 0 0 0 3 0 12 0 0
Josef Vodička Starý Kolín 9 0 0 0 0 1 0 17 0 1
Jiří Homba Týnec nad Labem B 9 0 0 0 0 2 0 12 1 0
Karel Suchý Starý Kolín 8 0 0 0 0 0 0 21 0 0
Adam Miškovský Starý Kolín 8 0 0 0 0 2 0 9 0 0
Jaroslav Kuch Volárna 8 0 0 0 0 5 0 2 1 1
Lukáš Jelínek Němčice 8 0 0 0 0 1 1 8 1 0
Tomáš Šebek Krakovany B 7 0 0 0 0 0 0 10 0 0
Marcel Nesládek Týnec nad Labem B 7 0 0 0 0 1 0 7 0 0
Aleš Vondrák Krakovany B 6 0 0 0 0 2 1 5 0 0
Vlastimil Novotný Krakovany B 6 0 0 0 0 1 0 11 1 0
Tomáš Holan Ohaře 6 0 0 0 0 1 0 5 0 1
Jiří Fila Tři Dvory B 6 0 0 0 0 0 0 25 0 0
Luboš Sýkora Tři Dvory B 5 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Ivan Pokorný Tři Dvory B 5 0 0 0 0 0 0 12 2 0
Vratislav Mlika Týnec nad Labem B 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0
Václav Lískovec Týnec nad Labem B 5 0 0 0 0 3 0 4 0 0
Jan Lapšanský Volárna 5 0 0 0 0 1 0 7 3 0
Karel Koubek Býchory B 5 0 0 0 0 0 0 10 0 0
Filip Jakubal Volárna 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Patrik Foltýn Hradištko I B 5 0 0 0 0 4 0 1 0 0
Jan Munia Velký Osek B 5 0 0 0 0 4 0 2 0 0
Šimon Šmiřák Velký Osek B 4 0 0 0 0 1 0 5 0 0
Daniel Sýkora Tři Dvory B 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jiří Skohoutil Bělušice 4 0 0 0 0 0 0 4 1 0
Miroslav Reichl Tři Dvory B 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Martin Kozák Němčice 4 0 0 0 0 1 0 6 0 0
Bohumil Klečák Hradištko I B 4 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Lukáš Hošek Červené Pečky-Pašinka B 4 0 0 0 0 0 0 3 0 1
Michal Hendrych Červené Pečky-Pašinka B 4 0 0 0 0 2 0 6 1 0
Radek Ešner Němčice 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Miroslav Dvorský Němčice 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Martin Břichnáč Týnec nad Labem B 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Josef Bernat Radovesnice II 4 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Tomáš Líska Němčice 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Matěj Čapek Bělušice 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Tomáš Zezulka Hradčany 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Tomáš Vedral Tři Dvory B 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Miroslav Trojan Týnec nad Labem B 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Petr Svoboda Týnec nad Labem B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Ivan Skrypka Hradištko I B 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Martin Sedlák Krakovany B 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
David Oliva Tři Dvory B 3 0 0 0 0 2 1 0 0 0
Matěj Odvárka Radovesnice II 3 0 0 0 0 3 1 0 0 0
Luboš Novotný Velký Osek B 3 0 0 0 0 1 1 3 0 0
Jaroslav Maršík Červené Pečky-Pašinka B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jan Malina Krakovany B 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Kamil Kubera Tři Dvory B 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Jakub Krupička Červené Pečky-Pašinka B 3 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Michal Kratochvíl Volárna 3 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Petr Kopecký Bělušice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Martin Hanoušek Volárna 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Aleš Hanek Volárna 3 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Tomáš Dostál Ohaře 3 0 0 0 0 1 1 5 0 0
Marek Chvalovský Býchory B 3 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Tomáš Bubeník Krakovany B 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Jakub Bradáč Hradčany 3 0 0 0 0 2 1 0 0 0
Pavel Beňadík Týnec nad Labem B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Josef Pavelka Bělušice 3 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Michal Šálek Volárna 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Patrik Šlechta Hradčany 2 0 0 0 0 1 1 1 0 0
Jiří Ševčík Bělušice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Milan Čepela Bělušice 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Václav Čapek Bělušice 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Jakub Zápotocký Hradištko I B 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Petr Zalabák Radovesnice II 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Vojtěch Vyhnánek Býchory B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Jakub Vinduška Hradištko I B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Lukáš Veselý Tři Dvory B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jaroslav Trojan Krakovany B 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Josef Tichý Krakovany B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr Strejcius Krakovany B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Libor Stehlík Hradištko I B 2 0 0 0 0 1 1 1 0 0
Michal Smolík Ohaře 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Tomáš Sixta Krakovany B 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Procházka Petr Velký Osek B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Lukáš Pazdera Bělušice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Pavel Paleček Němčice 2 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Martin Novotný Ohaře 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Pavel Myška Týnec nad Labem B 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Eduard Mráček Starý Kolín 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr Morávek Krakovany B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Dominik Mašek Velký Osek B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jaroslav Martínek Býchory B 2 0 0 0 0 1 0 3 0 0
David Marek Starý Kolín 2 0 0 0 0 1 0 1 1 0
Jiří Křivský Býchory B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Miloš Kučera Týnec nad Labem B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jakub Kutil Tři Dvory B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Lukáš Kunar Krakovany B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Jiří Kuch Němčice 2 0 0 0 0 2 1 0 0 0
Jaroslav Kubeš Volárna 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
David Král Hradčany 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jan Košner Radovesnice II 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Filip Kotva Starý Kolín 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Pavel Kos Hradištko I B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Pavel Kopecký Hradčany 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Petr Javůrek Ohaře 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Michal Javůrek Týnec nad Labem B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Petr Javorský Hradčany 2 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Jan Janouch Radovesnice II 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Luboš Jandus Hradištko I B 2 0 0 0 0 1 0 2 1 0
Aleš Jaborský Krakovany B 2 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Luboš Hála Býchory B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Pavel Horáček Hradčany 2 0 0 0 0 2 0 1 0 0
David Horák Krakovany B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Tomáš Hartman Volárna 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Martin Halma Starý Kolín 2 0 0 0 0 1 0 1 1 0
Radek Habich Němčice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
David Grubr Týnec nad Labem B 2 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Libor Dvořák Starý Kolín 2 0 0 0 0 0 0 3 1 0
Aleš Burda Němčice 2 0 0 0 0 0 0 2 1 0
Ladislav Brůna Volárna 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Jaroslav Branda Ohaře 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Stanislav Bock Býchory B 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1
Jiří Berger Býchory B 2 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Ondřej Beneš Krakovany B 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Ondřej Bašista Tři Dvory B 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Viliam Bayer Velký Osek B 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Tomáš Bayer Volárna 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Lukáš Baroch Bělušice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jiří Adamec Červené Pečky-Pašinka B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Filip Sedlák Hradčany 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Lukáš Svoboda Týnec nad Labem B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Martin Kopal Hradčany 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr Švanda Němčice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Lukáš Šubr Týnec nad Labem B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Radek Šolta Radovesnice II 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
František Šlechta Hradčany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Stanislav Šindelář Krakovany B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Václav Šauer Hradištko I B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Šanda Radovesnice II 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Čapek Volárna 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Čabala Němčice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
David Zákoucký Červené Pečky-Pašinka B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Věříš Radovesnice II 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Váša Týnec nad Labem B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jakub Vyhnánek Býchory B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Adam Vyhnánek Býchory B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Daniel Vrána Hradčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Miroslav Votroubek Býchory B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Vorlíček Volárna 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Vejsada Červené Pečky-Pašinka B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Josef Tlučhoř Ohaře 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Marek Svoboda Tři Dvory B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jaroslav Svoboda Červené Pečky-Pašinka B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Michal Stolárik Týnec nad Labem B 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Marek Steklý Radovesnice II 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Matěj Semenec Velký Osek B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Ondřej Sedláček Velký Osek B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Ivan Rytnauer Hradištko I B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Revenda Býchory B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Miroslav Rauch Červené Pečky-Pašinka B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Adam Pražák Starý Kolín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Pospíšil Krakovany B 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Lukáš Pompa Němčice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Polák Hradištko I B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Stanislav Pokorný Červené Pečky-Pašinka B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Podnecký Červené Pečky-Pašinka B 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1
Pavel Pfeifer Hradištko I B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Paďouk Tři Dvory B 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Jiří Olexa Krakovany B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Nehasil Krakovany B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Munia Velký Osek B 1 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Pavel Moravec Starý Kolín 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
David Mlýnek Volárna 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dominik Miffek Radovesnice II 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Pavel Mašek Velký Osek B 1 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Tomáš Manhart Hradčany 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Václav Malý Němčice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jakub Malcher Němčice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Miloš Löve Červené Pečky-Pašinka B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Lněnička Starý Kolín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Linhart Ohaře 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Petr Kvasnička Starý Kolín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Juraj Kušnier Hradčany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Zdeněk Kukal Tři Dvory B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Kubka Tři Dvory B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jiří Kubelka Červené Pečky-Pašinka B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Štěpán Krüger Ohaře 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Král Hradčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Král Hradištko I B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Krutský Tři Dvory B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Martin Krejčíř Radovesnice II 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Milan Kratina Býchory B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Karel Koubek Volárna 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Koubek Velký Osek B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr Kopecký Hradčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Miroslav Kopecký Hradčany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jindřich Kocourek Volárna 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Josef Kašpar Červené Pečky-Pašinka B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Kapic Hradčany 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Radoš Jiroudek Býchory B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dan Hradecký Radovesnice II 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Zdeněk Horák Němčice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vladimír Hloucal Volárna 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Luboš Herman Hradištko I B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Hejduk Červené Pečky-Pašinka B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Radek Havrda Radovesnice II 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Oldřich Havlík Býchory B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Gráf Ohaře 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Ladislav Funda Býchory B 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Tomáš Fedor Červené Pečky-Pašinka B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Dominik Duda Hradištko I B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Drábek Červené Pečky-Pašinka B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Lukáš Chvojka Krakovany B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Chuchvalec Radovesnice II 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Tomáš Bydžovský Hradčany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Rostislav Buják Starý Kolín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Bečvařík Starý Kolín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
René Baláž Býchory B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Radek Steklý Ohaře 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde