KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2019-2020
Dospělí
3. třída
3. třída B
Zápasy
2019-2020
3. třída B
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
skrýt střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
s výsledky
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
Český Brod C
všechny týmy
Břežany II
Český Brod C
Chotutice
Dobřichov
Kouřim B
Kozojedy
Liblice B
Pečky B
Radim
Rostoklaty
Svojšice
Tismice
Třebovle
Zásmuky
doma i venku
doma i venku
doma
venku
všechny výsledky
všechny výsledky
výhry
výhry pen.
remízy
prohry pen.
prohry
skrýt střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
s výsledky
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
Český Brod C
všechny týmy
Břežany II
Český Brod C
Chotutice
Dobřichov
Kouřim B
Kozojedy
Liblice B
Pečky B
Radim
Rostoklaty
Svojšice
Tismice
Třebovle
Zásmuky
doma i venku
doma i venku
doma
venku
všechny výsledky
všechny výsledky
výhry
výhry pen.
remízy
prohry pen.
prohry
1. kolo
24.08.2019 14:30
Český Brod C
8:1
(5:1)
Pečky B
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Tomáš Vymazal
3x
,
Petr Sedláček
2x
,
Jakub Skořepa
,
Michal Kratochvíl
,
Petr Pazderec
Tomáš Holub
2. kolo
01.09.2019 17:00
Dobřichov
2:1
(1:0)
Český Brod C
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
,
Jiří Kliment
vl.
Petr Pazderec
3. kolo
07.09.2019 14:30
Český Brod C
4:1
(3:1)
Svojšice
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Michal Kratochvíl
2x
,
Jakub Hanzl
,
Petr Pazderec
Petr Heverle
4. kolo
14.09.2019 16:30
Radim
4:2
(2:0)
Český Brod C
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Miloš Ružinský
2x
,
Ondřej Doležal
,
Tomáš Soukal
Petr Pazderec
,
Tomáš Vymazal
5. kolo
21.09.2019 14:00
Český Brod C
3:6
(1:2)
Liblice B
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
Dominik Rozumný
,
Tomáš Čermák
(pen.)
,
Tomáš Novák
Marek Vedral
2x
,
Jan Svoboda
,
Jan Sýkora
,
Radek Lanc
(pen.)
,
Robin Zimmermann
6. kolo
28.09.2019 16:00
Zásmuky
1:3
(0:2)
Český Brod C
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Jiří Svoboda
Jakub Hanzl
,
Michal Kratochvíl
,
Tomáš Vymazal
7. kolo
05.10.2019 13:30
Český Brod C
0:0
(0:0)
Třebovle
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
12.10.2019 15:30
Břežany II
6:0
(4:0)
Český Brod C
Více (19)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (19)
František Novotný
,
Jan Slavík
,
Ozren Vlahov
,
Pavel Semerád
,
Vít Práchenský
,
Filip Bubník
vl.
9. kolo
19.10.2019 13:00
Český Brod C
4:2
(2:1)
Chotutice
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
Tomáš Vymazal
2x
,
Jiří Petříček
,
Michal Vymazal
Václav Schnurifeil
2x
10. kolo
27.10.2019 14:30
Rostoklaty
1:2
(1:1)
Český Brod C
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Martin Fuchs
Petr Pazderec
,
Petr Sedláček
11. kolo
02.11.2019 11:30
Český Brod C
6:4
(4:2)
Kouřim B
Více (23)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (23)
Tomáš Vymazal
3x
,
Gabriel Yannick Mboula Mboua
2x
,
Jiří Petříček
Daniel Kosmata
,
Dominik Bolčo
,
Michal Pilař
,
Vojtěch Keltner
12. kolo
09.11.2019 11:30
Český Brod C
12:1
(6:1)
Tismice
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
Filipo Ravizza
3x
,
Matěj Teslík
3x
,
Gabriel Yannick Mboula Mboua
2x
,
Tomáš Čermák
2x
,
Radek Böhm
,
Tomáš Kalfas
13. kolo
17.11.2019 13:30
Kozojedy
6:1
(3:1)
Český Brod C
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
Patrik Pokorný
2x
,
Tomáš Bárta
2x
,
Jakub Hlava
,
Jaroslav Novák
Filipo Ravizza