3. třída B dospělí 2019-2020

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
Tomáš Panýrek Tismice 9 0 0 0 0 1 0 18 3 0
Martin Čapek Zásmuky 8 0 0 0 0 4 0 6 0 0
Jan Slavík Břežany II 8 0 0 0 0 4 0 7 0 0
Vojtěch Keltner Kouřim B 8 0 0 0 0 5 0 5 0 0
Michal Ontl Třebovle 7 1 0 0 0 2 1 14 0 0
Karel Karban Břežany II 7 0 0 0 0 7 0 0 0 0
Luboš Holub Pečky B 7 0 0 0 0 2 0 9 1 0
Dan Dobiáš Dobřichov 7 0 0 0 0 1 0 11 5 0
Pavel Zápotocký Dobřichov 6 0 0 0 0 5 0 4 0 0
Josef Vondrášek Chotutice 6 0 0 0 0 1 0 5 3 0
Vojtěch Mišák Břežany II 6 0 0 0 0 5 1 4 0 0
Filip Jonáš Zásmuky 6 0 0 0 0 3 0 5 2 0
Lukáš Janeba Pečky B 6 0 0 0 0 4 0 3 0 0
František Huc Břežany II 6 0 0 0 0 0 0 13 0 0
Tomáš Holub Pečky B 6 0 0 0 0 2 0 6 0 0
Jiří Hampl Kouřim B 6 0 0 0 0 5 1 2 0 0
Karel Šíma Liblice B 5 0 0 0 0 2 0 3 1 0
Tomáš Vymazal Český Brod C 5 0 0 0 0 2 0 10 0 0
Jan Vontszemü Rostoklaty 5 0 0 0 0 2 0 6 0 0
Jakub Teuber Chotutice 5 0 0 0 0 2 0 5 0 0
Jan Sýkora Liblice B 5 0 0 0 0 0 0 11 0 0
Václav Schnurifeil Chotutice 5 0 0 0 0 2 0 5 0 0
Miloš Ružinský Radim 5 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Pavel Rubeš Dobřichov 5 0 0 0 0 4 0 1 0 0
Daniel Rejhon Kouřim B 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0
Ivo Procházka Radim 5 0 0 0 0 4 0 4 0 0
Patrik Pokorný Kozojedy 5 0 0 0 0 1 0 5 0 0
Lukáš Plachý Liblice B 5 0 0 0 0 3 0 3 1 0
Petr Pazderec Český Brod C 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Jaroslav Novák Kozojedy 5 0 0 0 0 2 0 4 0 1
Jan Mašín Radim 5 0 0 0 0 2 1 2 0 1
Radek Lanc Liblice B 5 0 0 0 0 1 0 7 1 0
Tomáš Karafiát Dobřichov 5 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Jiří Janoušek Třebovle 5 0 0 0 0 3 0 4 0 0
Petr Heverle Svojšice 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Ondřej Exner Radim 5 0 0 0 0 2 0 5 0 0
Ondřej Doležal Radim 5 0 0 0 0 1 0 5 0 0
Pavel Bobek Třebovle 5 0 0 0 0 3 0 6 0 0
Petr Bláža Rostoklaty 5 0 0 0 0 4 0 2 0 0
Radek Bayer Tismice 5 0 0 0 0 4 0 2 0 0
Pavel Batelka Třebovle 5 0 0 0 0 2 2 1 0 1
Marcel Živný Chotutice 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Pavel Štěpán Rostoklaty 4 0 0 0 0 1 0 2 1 1
Petr Šafránek Třebovle 4 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Jan Čermák Kozojedy 4 0 0 0 0 1 0 6 0 0
Filip Čabrádek Rostoklaty 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Václav Teller Tismice 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Lukáš Synek Radim 4 0 0 0 0 2 1 2 0 0
Jiří Svoboda Zásmuky 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jan Svoboda Liblice B 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Michal Strnad Liblice B 4 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Vít Práchenský Břežany II 4 0 0 0 0 4 0 1 0 0
Adam Procházka Dobřichov 4 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Pavel Polanecký Svojšice 4 0 0 0 0 3 0 3 0 0
Jakub Polanecký Svojšice 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Martin Novák Pečky B 4 0 0 0 0 2 1 2 0 0
Milan Moravec Pečky B 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Michal Kuchař Svojšice 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Michal Kratochvíl Český Brod C 4 0 0 0 0 2 0 4 0 0
Lukáš Homolka Radim 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Lukáš Hamsa Zásmuky 4 0 0 0 0 1 0 7 0 0
Igor Fusek Liblice B 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Pavel Chábera Třebovle 4 0 0 0 0 3 1 2 0 0
Tomáš Bárta Kozojedy 4 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Martin Bug Svojšice 4 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Jiří Bubník Liblice B 4 0 0 0 0 1 0 2 0 1
Tomáš Formánek Kozojedy 4 0 0 0 0 1 0 5 0 0
Ivo Štolc Břežany II 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Michal Řípa Liblice B 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Jan Vondrášek Liblice B 3 0 0 0 0 2 0 1 0 1
Zdeněk Vokáček Zásmuky 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Jaroslav Vojtek Tismice 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Martin Valeš Dobřichov 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Jan Rychlík Tismice 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Jiří Roth Zásmuky 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Daniel Richter Třebovle 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Roman Procházka Radim 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Karel Polesný Chotutice 3 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Michal Polanecký Svojšice 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Michal Pilař Kouřim B 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Michal Pikner Břežany II 3 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Petr Pačes Liblice B 3 0 0 0 0 1 0 6 0 0
Jaroslav Patočka Dobřichov 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Petr Michálek Radim 3 0 0 0 0 3 1 0 0 0
Karel Mesároš Svojšice 3 0 0 0 0 2 2 0 0 0
Vojtěch Lukáš Pečky B 3 0 0 0 0 0 0 4 1 0
Lukáš Lejnar Chotutice 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Milan Kubelka Rostoklaty 3 0 0 0 0 1 0 1 0 1
Miloslav Kraus Zásmuky 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Daniel Kopecký Kozojedy 3 0 0 0 0 1 0 1 0 1
Lukáš Karlík Chotutice 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Aleš Houska Tismice 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Jiří Hanuš Radim 3 0 0 0 0 0 1 3 1 0
Martin Fuchs Rostoklaty 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Roman Dvořák Kouřim B 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Zdeněk Blecha Tismice 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Vladimír Ženíšek Břežany II 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Milan Štégl Pečky B 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Bohumil Šišpera Chotutice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Matěj Řezníček Svojšice 2 0 0 0 0 0 1 2 0 0
Daniel Čihák Kouřim B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Tomáš Čermák Český Brod C 2 0 0 0 0 0 0 3 1 0
Vladimír Čepička Rostoklaty 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Ivan Zápotocký Svojšice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Robin Zimmermann Liblice B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Viktor Zikmund Zásmuky 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Michal Vymazal Český Brod C 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Pavel Vrátný Dobřichov 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dominik Vlajkov Kozojedy 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Jan Vaníček Radim 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Matěj Teslík Český Brod C 2 0 0 0 0 1 0 3 0 0
František Tesař Tismice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jiří Stuchlík Pečky B 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Luboš Sobotka Zásmuky 2 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Petr Smolný Rostoklaty 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Petr Slabina Chotutice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Jakub Skořepa Český Brod C 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Pavel Skala Zásmuky 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Petr Sedláček Český Brod C 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Viktor Schejbal Kozojedy 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Devenil Santos Dos Radim 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Dominik Rozumný Český Brod C 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Filipo Ravizza Český Brod C 2 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Jiří Petříček Český Brod C 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Pavel Petrásek Kouřim B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dominik Olišar Tismice 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Tomáš Novák Český Brod C 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
František Novotný Břežany II 2 0 0 0 0 2 1 1 0 0
Jakub Nouzák Liblice B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Adam Neckář Zásmuky 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Michal Modrovič Pečky B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Tomáš Menšík Rostoklaty 2 0 0 0 0 2 0 1 1 0
Gabriel Yannick Mboula Mboua Český Brod C 2 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Petr Martínek Zásmuky 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jan Malý Pečky B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Petr Machata Dobřichov 2 0 0 0 0 2 1 1 0 0
Daniel Mach Dobřichov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Tomáš Künzel Kozojedy 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Josef Kára Radim 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
David Kubík Kozojedy 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Jakub Kubásek Kozojedy 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Tomáš Kronowetter Chotutice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jan Kratochvíl Tismice 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Béla Koleszár Svojšice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jan Kafka Tismice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jaroslav Jedlička Břežany II 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Dušan Hrabal Radim 2 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Petr Havlík Chotutice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jakub Hanzl Český Brod C 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Tomáš Dušek Třebovle 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Jiří Dlesk Kouřim B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
František David Liblice B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Ondřej Chábera Zásmuky 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Libor Chmel Kouřim B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Lukáš Cenigr Rostoklaty 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Tomáš Bánský Český Brod C 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Vojtěch Bug Svojšice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Filip Bubník Český Brod C 2 0 0 0 0 1 1 0 0 1
Michal Borovička Břežany II 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Dominik Bolčo Kouřim B 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Lukáš Beneš Kozojedy 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jan Andrašik Třebovle 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jaroslav Ontl Třebovle 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Robert Šíp Chotutice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Jan Švarc Zásmuky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Štrébl Tismice 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jiří Šrail Rostoklaty 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Miroslav Šmejkal Český Brod C 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Martin Šmejkal Tismice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Šimon Kozojedy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jakub Šebesta Český Brod C 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Václav Řehák Chotutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Černík Zásmuky 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Ozren Vlahov Břežany II 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Marek Vedral Liblice B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jan Vavrák Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Vavera Kouřim B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Valový Svojšice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Strnad Rostoklaty 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Miloš Starý Svojšice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Matěj Soukup Pečky B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Tomáš Soukal Radim 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Semerád Břežany II 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Sahula Český Brod C 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Martin Růžek Třebovle 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jaroslav Pošík Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Miroslav Polanecký Svojšice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Ladislav Pokorný Třebovle 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Jiří Pivoňka Kouřim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Pakandl Rostoklaty 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Lukáš Němec Svojšice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Novák Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jakub Novotný Kozojedy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Nouzák Svojšice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Nekolný Liblice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vít Měchejř Chotutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Radek Michálek Dobřichov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Anton Michalák Chotutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Martin Materna Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Maršálek Chotutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Ladislav Líbal Třebovle 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Miroslav Láska Dobřichov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Matěj Lomič Český Brod C 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jiří Levic Svojšice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Štěpán Kára Dobřichov 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jakub Kutnohorský Třebovle 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Petr Král Radim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Adam Krutský Radim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Daniel Kosmata Kouřim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Evgeny Kononov Radim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Lukáš Kmoch Rostoklaty 1 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Jiří Klimt Český Brod C 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jiří Kliment Český Brod C 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Tomáš Kalfas Český Brod C 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Jíra Kozojedy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jakub Ihnat Chotutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Karel Holub Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pavel Hofman Kozojedy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jakub Hlava Kozojedy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Hervert Kozojedy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Havránek Kouřim B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Hampl Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Fott Liblice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Martin Felix Pečky B 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Jan Dřízhal Pečky B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Dýnek Chotutice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Pavel Drahota Kouřim B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Dohnal Tismice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Marian Dobromysl Kouřim B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Charouzek Zásmuky 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
David Cangár Liblice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Bříza Radim 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Radek Böhm Český Brod C 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Adam Brabenec Liblice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Filip Bortlík Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Borovička Zásmuky 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Josef Baudiš Tismice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Pavel Bachmann Zásmuky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Václav Arnold Radim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Martin Kohout Český Brod C 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Lukáš Kocián Kouřim B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde