1. B třída A dospělí 2019-2020

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 24.08.2019 10:15 Rudná Družec 4:0 (2:0) Editovat zápas
24.08.2019 17:00 Vinařice Slaný B 1:5 (0:3) Editovat zápas
24.08.2019 17:00 Velké Přítočno Tatran Rakovník B 0:6 (0:4) Editovat zápas
25.08.2019 17:00 Zavidov Lány 5:2 (1:2) Editovat zápas
25.08.2019 17:00 Lubná Unhošť 0:1 (0:1) Editovat zápas
25.08.2019 17:00 Jedomělice Klobuky 1:2 (0:1) Editovat zápas
25.08.2019 17:00 Braškov Hostouň B 3:4p (2:1)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
2. kolo 31.08.2019 10:15 Tatran Rakovník B Braškov 6:5 (2:3) Editovat zápas
31.08.2019 17:00 Lány Družec 7:2 (3:2) Editovat zápas
31.08.2019 17:00 Klobuky Lubná 3:0 (3:0) Editovat zápas
01.09.2019 17:00 Zavidov Velké Přítočno 3:0 (1:0) Editovat zápas
01.09.2019 17:00 Hostouň B Jedomělice 2:1 (0:1) Editovat zápas
01.09.2019 17:00 Unhošť Vinařice 2:3p (0:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
01.09.2019 17:00 Slaný B Rudná 3:1 (3:0) Editovat zápas
3. kolo 07.09.2019 10:15 Rudná Unhošť 4:2 (4:2) Editovat zápas
07.09.2019 17:00 Velké Přítočno Lány 3:4 (1:1) Editovat zápas
07.09.2019 17:00 Družec Slaný B 0:2 (0:2) Editovat zápas
07.09.2019 17:00 Vinařice Klobuky 2:6 (2:2) Editovat zápas
08.09.2019 17:00 Lubná Hostouň B 0:6 (0:5) Editovat zápas
08.09.2019 17:00 Jedomělice Tatran Rakovník B 1:2p (0:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
08.09.2019 17:00 Braškov Zavidov 2:1p (1:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
4. kolo 14.09.2019 10:15 Tatran Rakovník B Lubná 6:3 (4:0) Editovat zápas
14.09.2019 16:30 Velké Přítočno Braškov 3:2 (1:0) Editovat zápas
14.09.2019 16:30 Klobuky Rudná 1:2p (1:1)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
14.09.2019 16:30 Lány Slaný B 5:2 (1:1) Editovat zápas
15.09.2019 16:30 Hostouň B Vinařice 9:1 (5:1) Editovat zápas
15.09.2019 16:30 Unhošť Družec 2:0 (1:0) Editovat zápas
15.09.2019 16:30 Zavidov Jedomělice 3:1 (1:1) Editovat zápas
5. kolo 21.09.2019 10:15 Rudná Hostouň B 1:4 (0:0) Editovat zápas
21.09.2019 16:30 Družec Klobuky 3:4 (2:2) Editovat zápas
21.09.2019 16:30 Vinařice Tatran Rakovník B 0:5 (0:4) Editovat zápas
22.09.2019 16:30 Slaný B Unhošť 4:3 (3:1) Editovat zápas
22.09.2019 16:30 Lubná Zavidov 1:7 (1:3) Editovat zápas
22.09.2019 16:30 Jedomělice Velké Přítočno 6:0 (2:0) Editovat zápas
22.09.2019 16:30 Braškov Lány 1:2 (1:1) Editovat zápas
6. kolo 28.09.2019 10:15 Tatran Rakovník B Rudná 4:1 (1:0) Editovat zápas
28.09.2019 16:00 Velké Přítočno Lubná 0:3 (0:1) Editovat zápas
28.09.2019 16:00 Klobuky Slaný B 2:3p (1:1)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
28.09.2019 16:00 Lány Unhošť 1:2 (0:0) Editovat zápas
29.09.2019 16:00 Hostouň B Družec 6:1 (3:1) Editovat zápas
29.09.2019 16:00 Zavidov Vinařice 8:2 (2:1) Editovat zápas
29.09.2019 16:00 Braškov Jedomělice 3:2 (1:2) Editovat zápas
7. kolo 05.10.2019 10:15 Rudná Zavidov 0:1 (0:0) Editovat zápas
05.10.2019 16:00 Vinařice Velké Přítočno 2:4 (0:2) Editovat zápas
05.10.2019 16:00 Družec Tatran Rakovník B 1:2 (0:2) Editovat zápas
06.10.2019 16:00 Slaný B Hostouň B 1:2 (0:1) Editovat zápas
06.10.2019 16:00 Unhošť Klobuky 4:0 (3:0) Editovat zápas
06.10.2019 16:00 Lubná Braškov 2:1 (0:0) Editovat zápas
06.10.2019 16:00 Jedomělice Lány 4:1 (2:1) Editovat zápas
8. kolo 12.10.2019 10:15 Tatran Rakovník B Slaný B 3:1 (1:0) Editovat zápas
12.10.2019 15:30 Velké Přítočno Rudná 2:0 (2:0) Editovat zápas
12.10.2019 15:30 Lány Klobuky 5:2 (1:1) Editovat zápas
13.10.2019 15:30 Hostouň B Unhošť 4:0 (2:0) Editovat zápas
13.10.2019 15:30 Zavidov Družec 4:0 (2:0) Editovat zápas
13.10.2019 15:30 Braškov Vinařice 1:4 (0:1) Editovat zápas
13.10.2019 15:30 Jedomělice Lubná 6:1 (3:1) Editovat zápas
9. kolo 19.10.2019 10:15 Rudná Braškov 1:3 (1:1) Editovat zápas
19.10.2019 15:30 Klobuky Hostouň B 5:4p (2:2)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
19.10.2019 15:30 Družec Velké Přítočno 0:1 (0:0) Editovat zápas
19.10.2019 15:30 Vinařice Jedomělice 3:1 (1:1) Editovat zápas
20.10.2019 15:30 Slaný B Zavidov 0:4 (0:1) Editovat zápas
20.10.2019 15:30 Unhošť Tatran Rakovník B 2:1p (1:0)
(pen. 3:1)
Editovat zápas
20.10.2019 15:30 Lubná Lány 0:5 (0:2) Editovat zápas
10. kolo 26.10.2019 10:15 Tatran Rakovník B Klobuky 4:2 (2:2) Editovat zápas
26.10.2019 15:30 Lány Hostouň B 2:5 (2:3) Editovat zápas
26.10.2019 15:30 Velké Přítočno Slaný B 2:0 (2:0) Editovat zápas
27.10.2019 15:30 Lubná Vinařice 3:4p (2:1)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
27.10.2019 15:30 Jedomělice Rudná 3:0 (2:0) Editovat zápas
27.10.2019 15:30 Braškov Družec 3:4p (1:3)
(pen. 1:3)
Editovat zápas
27.10.2019 15:30 Zavidov Unhošť 5:0 (1:0) Editovat zápas
11. kolo 02.11.2019 10:15 Rudná Lubná 2:1p (1:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
02.11.2019 14:00 Klobuky Zavidov 1:8 (1:3) Editovat zápas
02.11.2019 14:00 Družec Jedomělice 1:7 (1:2) Editovat zápas
02.11.2019 14:00 Vinařice Lány 5:1 (3:0) Editovat zápas
03.11.2019 14:00 Slaný B Braškov 5:2 (2:2) Editovat zápas
03.11.2019 14:00 Unhošť Velké Přítočno 1:0 (0:0) Editovat zápas
03.11.2019 14:00 Tatran Rakovník B Hostouň B 1:2p (1:1)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
12. kolo Editovat výsledky 09.11.2019 14:00 Vinařice Rudná 1:3 (1:0) Editovat zápas
09.11.2019 14:00 Velké Přítočno Klobuky 2:5 (1:2) Editovat zápas
09.11.2019 14:00 Lány Tatran Rakovník B 4:2 (2:1) Editovat zápas
10.11.2019 14:00 Zavidov Hostouň B 3:2 (1:1) Editovat zápas
10.11.2019 14:00 Braškov Unhošť 3:2 (0:1) Editovat zápas
10.11.2019 14:00 Jedomělice Slaný B 2:2 (1:1) Editovat zápas
10.11.2019 14:00 Lubná Družec 4:2 (1:1) Editovat zápas
13. kolo 16.11.2019 10:15 Tatran Rakovník B Zavidov 2:3 (1:3) Editovat zápas
16.11.2019 10:15 Rudná Lány 2:3p (1:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
16.11.2019 13:30 Družec Vinařice 4:0 (1:0) Editovat zápas
16.11.2019 13:30 Klobuky Braškov 3:2 (1:2) Editovat zápas
17.11.2019 13:30 Hostouň B Velké Přítočno 4:1 (4:1) Editovat zápas
17.11.2019 13:30 Unhošť Jedomělice 0:1 (0:0) Editovat zápas
17.11.2019 13:30 Slaný B Lubná 6:3 (4:1) Editovat zápas
14. kolo Editovat výsledky 21.03.2020 10:15 Tatran Rakovník B Velké Přítočno -:- Editovat zápas
21.03.2020 15:00 Družec Rudná -:- Editovat zápas
21.03.2020 15:00 Klobuky Jedomělice -:- Editovat zápas
21.03.2020 15:00 Lány Zavidov -:- Editovat zápas
22.03.2020 15:00 Hostouň B Braškov -:- Editovat zápas
22.03.2020 15:00 Unhošť Lubná -:- Editovat zápas
22.03.2020 15:00 Slaný B Vinařice -:- Editovat zápas
15. kolo Editovat výsledky 28.03.2020 10:15 Rudná Slaný B -:- Editovat zápas
28.03.2020 15:00 Velké Přítočno Zavidov -:- Editovat zápas
28.03.2020 15:00 Vinařice Unhošť -:- Editovat zápas
28.03.2020 15:00 Družec Lány -:- Editovat zápas
29.03.2020 15:00 Lubná Klobuky -:- Editovat zápas
29.03.2020 15:00 Jedomělice Hostouň B -:- Editovat zápas
29.03.2020 15:00 Braškov Tatran Rakovník B -:- Editovat zápas
16. kolo Editovat výsledky 04.04.2020 10:15 Tatran Rakovník B Jedomělice -:- Editovat zápas
04.04.2020 16:30 Klobuky Vinařice -:- Editovat zápas
04.04.2020 16:30 Lány Velké Přítočno -:- Editovat zápas
05.04.2020 16:30 Zavidov Braškov -:- Editovat zápas
05.04.2020 16:30 Hostouň B Lubná -:- Editovat zápas
05.04.2020 16:30 Unhošť Rudná -:- Editovat zápas
05.04.2020 16:30 Slaný B Družec -:- Editovat zápas
17. kolo Editovat výsledky 11.04.2020 10:15 Rudná Klobuky -:- Editovat zápas
11.04.2020 16:30 Vinařice Hostouň B -:- Editovat zápas
11.04.2020 16:30 Družec Unhošť -:- Editovat zápas
12.04.2020 16:30 Braškov Velké Přítočno -:- Editovat zápas
12.04.2020 16:30 Jedomělice Zavidov -:- Editovat zápas
12.04.2020 16:30 Lubná Tatran Rakovník B -:- Editovat zápas
12.04.2020 16:30 Slaný B Lány -:- Editovat zápas
18. kolo Editovat výsledky 18.04.2020 10:15 Tatran Rakovník B Vinařice -:- Editovat zápas
18.04.2020 17:00 Klobuky Družec -:- Editovat zápas
18.04.2020 17:00 Velké Přítočno Jedomělice -:- Editovat zápas
18.04.2020 17:00 Lány Braškov -:- Editovat zápas
19.04.2020 17:00 Zavidov Lubná -:- Editovat zápas
19.04.2020 17:00 Hostouň B Rudná -:- Editovat zápas
19.04.2020 17:00 Unhošť Slaný B -:- Editovat zápas
19. kolo Editovat výsledky 25.04.2020 10:15 Rudná Tatran Rakovník B -:- Editovat zápas
25.04.2020 17:00 Družec Hostouň B -:- Editovat zápas
25.04.2020 17:00 Vinařice Zavidov -:- Editovat zápas
26.04.2020 17:00 Lubná Velké Přítočno -:- Editovat zápas
26.04.2020 17:00 Jedomělice Braškov -:- Editovat zápas
26.04.2020 17:00 Slaný B Klobuky -:- Editovat zápas
26.04.2020 17:00 Unhošť Lány -:- Editovat zápas
20. kolo Editovat výsledky 02.05.2020 10:15 Tatran Rakovník B Družec -:- Editovat zápas
02.05.2020 17:00 Lány Jedomělice -:- Editovat zápas
02.05.2020 17:00 Klobuky Unhošť -:- Editovat zápas
02.05.2020 17:00 Velké Přítočno Vinařice -:- Editovat zápas
03.05.2020 17:00 Hostouň B Slaný B -:- Editovat zápas
03.05.2020 17:00 Zavidov Rudná -:- Editovat zápas
03.05.2020 17:00 Braškov Lubná -:- Editovat zápas
21. kolo Editovat výsledky 09.05.2020 10:15 Rudná Velké Přítočno -:- Editovat zápas
09.05.2020 17:00 Vinařice Braškov -:- Editovat zápas
09.05.2020 17:00 Družec Zavidov -:- Editovat zápas
09.05.2020 17:00 Klobuky Lány -:- Editovat zápas
10.05.2020 17:00 Slaný B Tatran Rakovník B -:- Editovat zápas
10.05.2020 17:00 Unhošť Hostouň B -:- Editovat zápas
10.05.2020 17:00 Lubná Jedomělice -:- Editovat zápas
22. kolo Editovat výsledky 16.05.2020 10:15 Tatran Rakovník B Unhošť -:- Editovat zápas
16.05.2020 17:00 Velké Přítočno Družec -:- Editovat zápas
16.05.2020 17:00 Lány Lubná -:- Editovat zápas
17.05.2020 17:00 Braškov Rudná -:- Editovat zápas
17.05.2020 17:00 Jedomělice Vinařice -:- Editovat zápas
17.05.2020 17:00 Zavidov Slaný B -:- Editovat zápas
17.05.2020 17:00 Hostouň B Klobuky -:- Editovat zápas
23. kolo Editovat výsledky 23.05.2020 10:15 Rudná Jedomělice -:- Editovat zápas
23.05.2020 17:00 Vinařice Lubná -:- Editovat zápas
23.05.2020 17:00 Družec Braškov -:- Editovat zápas
23.05.2020 17:00 Klobuky Tatran Rakovník B -:- Editovat zápas
24.05.2020 17:00 Slaný B Velké Přítočno -:- Editovat zápas
24.05.2020 17:00 Unhošť Zavidov -:- Editovat zápas
24.05.2020 17:00 Hostouň B Lány -:- Editovat zápas
24. kolo Editovat výsledky 30.05.2020 10:15 Tatran Rakovník B Hostouň B -:- Editovat zápas
30.05.2020 17:00 Lány Vinařice -:- Editovat zápas
30.05.2020 17:00 Velké Přítočno Unhošť -:- Editovat zápas
31.05.2020 17:00 Zavidov Klobuky -:- Editovat zápas
31.05.2020 17:00 Braškov Slaný B -:- Editovat zápas
31.05.2020 17:00 Jedomělice Družec -:- Editovat zápas
31.05.2020 17:00 Lubná Rudná -:- Editovat zápas
25. kolo Editovat výsledky 06.06.2020 10:15 Tatran Rakovník B Lány -:- Editovat zápas
06.06.2020 10:15 Rudná Vinařice -:- Editovat zápas
06.06.2020 17:00 Klobuky Velké Přítočno -:- Editovat zápas
06.06.2020 17:00 Družec Lubná -:- Editovat zápas
07.06.2020 17:00 Slaný B Jedomělice -:- Editovat zápas
07.06.2020 17:00 Unhošť Braškov -:- Editovat zápas
07.06.2020 17:00 Hostouň B Zavidov -:- Editovat zápas
26. kolo Editovat výsledky 13.06.2020 17:00 Lány Rudná -:- Editovat zápas
13.06.2020 17:00 Vinařice Družec -:- Editovat zápas
13.06.2020 17:00 Velké Přítočno Hostouň B -:- Editovat zápas
14.06.2020 17:00 Lubná Slaný B -:- Editovat zápas
14.06.2020 17:00 Jedomělice Unhošť -:- Editovat zápas
14.06.2020 17:00 Braškov Klobuky -:- Editovat zápas
14.06.2020 17:00 Zavidov Tatran Rakovník B -:- Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde