1. A třída A dospělí 2019-2020

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 09.08.2019 19:00 Jíloviště Vestec 1:3 (0:2) Editovat zápas
10.08.2019 10:30 Spartak Příbram Velká Dobrá 2:3p (2:0)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
10.08.2019 17:00 Libušín SK Rakovník B 6:1 (1:0) Editovat zápas
10.08.2019 17:00 Doksy Tochovice 1:2p (0:0)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
10.08.2019 17:00 Nelahozeves Zdice 3:2p (2:2)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
10.08.2019 17:00 Klecany Mníšek pod Brdy 4:3 (1:1) Editovat zápas
10.08.2019 17:00 Votice Podlesí 1:2 (1:1) Editovat zápas
11.08.2019 17:00 Sedlec-Prčice Chlumec 1:3 (0:1) Editovat zápas
2. kolo 17.08.2019 10:30 Vestec SK Rakovník B 4:0 (1:0) Editovat zápas
17.08.2019 17:00 Jíloviště Spartak Příbram 2:0 (1:0) Editovat zápas
17.08.2019 17:00 Velká Dobrá Votice 1:2 (1:0) Editovat zápas
17.08.2019 17:00 Chlumec Nelahozeves 4:2 (2:1) Editovat zápas
17.08.2019 17:00 Tochovice Libušín 4:2 (1:0) Editovat zápas
18.08.2019 10:30 Podlesí Klecany 4:0 (2:0) Editovat zápas
18.08.2019 17:00 Mníšek pod Brdy Sedlec-Prčice 1:2 (0:1) Editovat zápas
18.08.2019 17:00 Zdice Doksy 2:1 (1:0) Editovat zápas
3. kolo 24.08.2019 10:30 Spartak Příbram Vestec 2:1 (1:1) Editovat zápas
24.08.2019 17:00 Libušín Zdice 3:1 (2:0) Editovat zápas
24.08.2019 17:00 Doksy Chlumec 3:2 (2:1) Editovat zápas
24.08.2019 17:00 Nelahozeves Mníšek pod Brdy 3:2 (1:1) Editovat zápas
24.08.2019 17:00 Klecany Velká Dobrá 7:1 (5:1) Editovat zápas
24.08.2019 17:00 Votice Jíloviště 7:1 (4:0) Editovat zápas
25.08.2019 10:15 SK Rakovník B Tochovice 0:2 (0:1) Editovat zápas
25.08.2019 17:00 Sedlec-Prčice Podlesí 2:1p (0:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
4. kolo 31.08.2019 10:30 Vestec Tochovice 4:2 (1:1) Editovat zápas
31.08.2019 10:30 Spartak Příbram Votice 0:1 (0:1) Editovat zápas
31.08.2019 17:00 Jíloviště Klecany 0:5 (0:2) Editovat zápas
31.08.2019 17:00 Velká Dobrá Sedlec-Prčice 1:0 (1:0) Editovat zápas
31.08.2019 17:00 Chlumec Libušín 1:4 (0:1) Editovat zápas
01.09.2019 10:30 Podlesí Nelahozeves 3:1 (0:0) Editovat zápas
01.09.2019 17:00 Mníšek pod Brdy Doksy 2:0 (0:0) Editovat zápas
01.09.2019 17:00 Zdice SK Rakovník B 0:4 (0:1) Editovat zápas
5. kolo 07.09.2019 17:00 Tochovice Zdice 6:1 (2:1) Editovat zápas
07.09.2019 17:00 Libušín Mníšek pod Brdy 4:3p (1:1)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
07.09.2019 17:00 Doksy Podlesí 3:1 (0:1) Editovat zápas
07.09.2019 17:00 Nelahozeves Velká Dobrá 1:0 (0:0) Editovat zápas
07.09.2019 17:00 Klecany Spartak Příbram 6:1 (4:0) Editovat zápas
07.09.2019 17:00 Votice Vestec 4:0 (2:0) Editovat zápas
08.09.2019 10:15 SK Rakovník B Chlumec 0:3 (0:0) Editovat zápas
08.09.2019 17:00 Sedlec-Prčice Jíloviště 1:2 (0:1) Editovat zápas
6. kolo 14.09.2019 10:30 Vestec Zdice 2:0 (2:0) Editovat zápas
14.09.2019 10:30 Spartak Příbram Sedlec-Prčice 1:3 (1:0) Editovat zápas
14.09.2019 16:30 Votice Klecany 1:2p (1:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
14.09.2019 16:30 Jíloviště Nelahozeves 3:1 (0:0) Editovat zápas
14.09.2019 16:30 Velká Dobrá Doksy 3:1 (2:1) Editovat zápas
14.09.2019 16:30 Chlumec Tochovice 3:2p (1:1)
(pen. 8:7)
Editovat zápas
15.09.2019 10:30 Podlesí Libušín 3:0 (2:0) Editovat zápas
15.09.2019 16:30 Mníšek pod Brdy SK Rakovník B 3:1 (0:0) Editovat zápas
7. kolo 21.09.2019 16:30 Tochovice Mníšek pod Brdy 5:2 (0:1) Editovat zápas
21.09.2019 16:30 Libušín Velká Dobrá 3:1 (1:0) Editovat zápas
21.09.2019 16:30 Doksy Jíloviště 1:3 (0:0) Editovat zápas
21.09.2019 16:30 Nelahozeves Spartak Příbram 5:3 (1:2) Editovat zápas
21.09.2019 16:30 Klecany Vestec 1:3 (1:1) Editovat zápas
22.09.2019 10:15 SK Rakovník B Podlesí 4:3p (0:2)
(pen. 11:10)
Editovat zápas
22.09.2019 16:30 Sedlec-Prčice Votice 1:0 (0:0) Editovat zápas
22.09.2019 16:30 Zdice Chlumec 0:3 (0:1) Editovat zápas
8. kolo 28.09.2019 10:30 Vestec Chlumec 3:1 (0:0) Editovat zápas
28.09.2019 10:30 Spartak Příbram Doksy 1:2p (1:0)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
28.09.2019 16:00 Klecany Sedlec-Prčice 2:0 (0:0) Editovat zápas
28.09.2019 16:00 Votice Nelahozeves 0:3 (0:1) Editovat zápas
28.09.2019 16:00 Jíloviště Libušín 1:2 (0:2) Editovat zápas
28.09.2019 16:00 Velká Dobrá SK Rakovník B 4:0 (1:0) Editovat zápas
29.09.2019 10:30 Podlesí Tochovice 0:3 (0:1) Editovat zápas
29.09.2019 16:00 Mníšek pod Brdy Zdice 6:2 (3:2) Editovat zápas
9. kolo 05.10.2019 16:00 Chlumec Mníšek pod Brdy 3:1 (0:0) Editovat zápas
05.10.2019 16:00 Tochovice Velká Dobrá 5:3 (2:3) Editovat zápas
05.10.2019 16:00 Libušín Spartak Příbram 3:1 (0:0) Editovat zápas
05.10.2019 16:00 Doksy Votice 5:0 (1:0) Editovat zápas
05.10.2019 16:00 Nelahozeves Klecany 1:2p (1:0)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
06.10.2019 10:15 SK Rakovník B Jíloviště 4:6 (3:1) Editovat zápas
06.10.2019 16:00 Zdice Podlesí 1:7 (1:5) Editovat zápas
06.10.2019 16:00 Sedlec-Prčice Vestec 1:3 (1:2) Editovat zápas
10. kolo 12.10.2019 10:30 Spartak Příbram SK Rakovník B 7:1 (4:1) Editovat zápas
12.10.2019 10:30 Vestec Mníšek pod Brdy 3:1 (2:0) Editovat zápas
12.10.2019 15:30 Velká Dobrá Zdice 1:0 (1:0) Editovat zápas
12.10.2019 15:30 Jíloviště Tochovice 3:5 (0:3) Editovat zápas
12.10.2019 15:30 Votice Libušín 2:1 (2:1) Editovat zápas
12.10.2019 15:30 Klecany Doksy 8:1 (4:1) Editovat zápas
13.10.2019 10:30 Podlesí Chlumec 2:0 (1:0) Editovat zápas
13.10.2019 15:30 Sedlec-Prčice Nelahozeves 3:0 (2:0) Editovat zápas
11. kolo 19.10.2019 15:30 Chlumec Velká Dobrá 2:1p (1:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
19.10.2019 15:30 Tochovice Spartak Příbram 2:1 (1:1) Editovat zápas
19.10.2019 15:30 Libušín Klecany 3:0 (1:0) Editovat zápas
19.10.2019 15:30 Doksy Sedlec-Prčice 2:1 (1:1) Editovat zápas
19.10.2019 15:30 Nelahozeves Vestec 2:1 (2:1) Editovat zápas
20.10.2019 10:15 SK Rakovník B Votice 0:2 (0:1) Editovat zápas
20.10.2019 15:30 Zdice Jíloviště 3:1 (0:1) Editovat zápas
20.10.2019 15:30 Mníšek pod Brdy Podlesí 3:2 (2:2) Editovat zápas
12. kolo 26.10.2019 10:30 Vestec Podlesí 4:3p (1:0)
(pen. 5:3)
Editovat zápas
26.10.2019 10:30 Spartak Příbram Zdice 0:1 (0:1) Editovat zápas
26.10.2019 14:30 Nelahozeves Doksy 3:0 (2:0) Editovat zápas
26.10.2019 14:30 Klecany SK Rakovník B 5:0 (3:0) Editovat zápas
26.10.2019 14:30 Votice Tochovice 1:5 (1:3) Editovat zápas
26.10.2019 14:30 Jíloviště Chlumec 0:4 (0:1) Editovat zápas
26.10.2019 14:30 Velká Dobrá Mníšek pod Brdy 4:1 (2:0) Editovat zápas
27.10.2019 14:30 Sedlec-Prčice Libušín 7:1 (4:0) Editovat zápas
13. kolo 02.11.2019 14:00 Chlumec Spartak Příbram 0:3 (0:1) Editovat zápas
02.11.2019 14:00 Tochovice Klecany 4:1 (3:1) Editovat zápas
02.11.2019 14:00 Libušín Nelahozeves 0:1p (0:0)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
02.11.2019 14:00 Doksy Vestec 2:1 (1:0) Editovat zápas
03.11.2019 10:15 SK Rakovník B Sedlec-Prčice 0:3 (0:2) Editovat zápas
03.11.2019 10:30 Podlesí Velká Dobrá 1:2 (1:1) Editovat zápas
03.11.2019 14:00 Zdice Votice 6:1 (0:0) Editovat zápas
03.11.2019 14:00 Mníšek pod Brdy Jíloviště 8:2 (4:1) Editovat zápas
14. kolo 09.11.2019 10:30 Spartak Příbram Mníšek pod Brdy 4:2 (2:1) Editovat zápas
09.11.2019 10:30 Vestec Velká Dobrá 4:1 (2:0) Editovat zápas
09.11.2019 14:00 Jíloviště Podlesí 2:4 (1:0) Editovat zápas
09.11.2019 14:00 Votice Chlumec 2:1 (0:1) Editovat zápas
09.11.2019 14:00 Klecany Zdice 5:3 (4:1) Editovat zápas
09.11.2019 14:00 Nelahozeves SK Rakovník B 3:1 (2:1) Editovat zápas
09.11.2019 14:00 Doksy Libušín 0:1 (0:0) Editovat zápas
10.11.2019 14:00 Sedlec-Prčice Tochovice 2:1p (1:1)
(pen. 3:1)
Editovat zápas
15. kolo 16.11.2019 13:30 Chlumec Klecany 4:1 (1:0) Editovat zápas
16.11.2019 13:30 Tochovice Nelahozeves 3:0 (1:0) Editovat zápas
16.11.2019 13:30 Libušín Vestec 0:2 (0:1) Editovat zápas
16.11.2019 13:30 Velká Dobrá Jíloviště 5:1 (2:1) Editovat zápas
17.11.2019 10:15 SK Rakovník B Doksy 5:1 (3:0) Editovat zápas
17.11.2019 10:30 Podlesí Spartak Příbram 4:1 (1:1) Editovat zápas
17.11.2019 13:30 Zdice Sedlec-Prčice 2:1 (1:0) Editovat zápas
17.11.2019 13:30 Mníšek pod Brdy Votice 3:2 (0:2) Editovat zápas
16. kolo 07.03.2020 10:30 Vestec Jíloviště 2:1 (1:1) Editovat zápas
07.03.2020 14:30 Velká Dobrá Spartak Příbram 2:1 (1:1) Editovat zápas
07.03.2020 14:30 Tochovice Doksy 6:2 (3:1) Editovat zápas
07.03.2020 14:30 Chlumec Sedlec-Prčice 2:1p (1:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
08.03.2020 10:15 SK Rakovník B Libušín 2:4 (2:2) Editovat zápas
08.03.2020 10:30 Podlesí Votice 1:0 (0:0) Editovat zápas
08.03.2020 14:30 Mníšek pod Brdy Klecany 1:0 (1:0) Editovat zápas
08.03.2020 14:30 Zdice Nelahozeves 0:1 (0:0) Editovat zápas
17. kolo Editovat výsledky 14.03.2020 10:30 Spartak Příbram Jíloviště -:- Editovat zápas
14.03.2020 14:30 Votice Velká Dobrá -:- Editovat zápas
14.03.2020 14:30 Klecany Podlesí -:- Editovat zápas
14.03.2020 14:30 Nelahozeves Chlumec -:- Editovat zápas
14.03.2020 14:30 Doksy Zdice -:- Editovat zápas
14.03.2020 14:30 Libušín Tochovice -:- Editovat zápas
15.03.2020 10:15 SK Rakovník B Vestec -:- Editovat zápas
15.03.2020 14:30 Sedlec-Prčice Mníšek pod Brdy -:- Editovat zápas
18. kolo Editovat výsledky 21.03.2020 10:30 Vestec Spartak Příbram -:- Editovat zápas
21.03.2020 15:00 Jíloviště Votice -:- Editovat zápas
21.03.2020 15:00 Velká Dobrá Klecany -:- Editovat zápas
21.03.2020 15:00 Tochovice SK Rakovník B -:- Editovat zápas
21.03.2020 15:00 Chlumec Doksy -:- Editovat zápas
22.03.2020 10:30 Podlesí Sedlec-Prčice -:- Editovat zápas
22.03.2020 15:00 Mníšek pod Brdy Nelahozeves -:- Editovat zápas
22.03.2020 15:00 Zdice Libušín -:- Editovat zápas
19. kolo Editovat výsledky 28.03.2020 15:00 Votice Spartak Příbram -:- Editovat zápas
28.03.2020 15:00 Klecany Jíloviště -:- Editovat zápas
28.03.2020 15:00 Nelahozeves Podlesí -:- Editovat zápas
28.03.2020 15:00 Doksy Mníšek pod Brdy -:- Editovat zápas
28.03.2020 15:00 Libušín Chlumec -:- Editovat zápas
28.03.2020 15:00 Tochovice Vestec -:- Editovat zápas
29.03.2020 10:15 SK Rakovník B Zdice -:- Editovat zápas
29.03.2020 15:00 Sedlec-Prčice Velká Dobrá -:- Editovat zápas
20. kolo Editovat výsledky 04.04.2020 10:30 Vestec Votice -:- Editovat zápas
04.04.2020 10:30 Spartak Příbram Klecany -:- Editovat zápas
04.04.2020 16:30 Chlumec SK Rakovník B -:- Editovat zápas
04.04.2020 16:30 Velká Dobrá Nelahozeves -:- Editovat zápas
04.04.2020 16:30 Jíloviště Sedlec-Prčice -:- Editovat zápas
05.04.2020 10:30 Podlesí Doksy -:- Editovat zápas
05.04.2020 16:30 Mníšek pod Brdy Libušín -:- Editovat zápas
05.04.2020 16:30 Zdice Tochovice -:- Editovat zápas
21. kolo Editovat výsledky 11.04.2020 16:30 Klecany Votice -:- Editovat zápas
11.04.2020 16:30 Nelahozeves Jíloviště -:- Editovat zápas
11.04.2020 16:30 Doksy Velká Dobrá -:- Editovat zápas
11.04.2020 16:30 Libušín Podlesí -:- Editovat zápas
11.04.2020 16:30 Tochovice Chlumec -:- Editovat zápas
12.04.2020 10:15 SK Rakovník B Mníšek pod Brdy -:- Editovat zápas
12.04.2020 16:30 Sedlec-Prčice Spartak Příbram -:- Editovat zápas
12.04.2020 16:30 Zdice Vestec -:- Editovat zápas
22. kolo Editovat výsledky 18.04.2020 10:30 Vestec Klecany -:- Editovat zápas
18.04.2020 10:30 Spartak Příbram Nelahozeves -:- Editovat zápas
18.04.2020 17:00 Chlumec Zdice -:- Editovat zápas
18.04.2020 17:00 Velká Dobrá Libušín -:- Editovat zápas
18.04.2020 17:00 Jíloviště Doksy -:- Editovat zápas
18.04.2020 17:00 Votice Sedlec-Prčice -:- Editovat zápas
19.04.2020 10:30 Podlesí SK Rakovník B -:- Editovat zápas
19.04.2020 17:00 Mníšek pod Brdy Tochovice -:- Editovat zápas
23. kolo Editovat výsledky 25.04.2020 17:00 Nelahozeves Votice -:- Editovat zápas
25.04.2020 17:00 Doksy Spartak Příbram -:- Editovat zápas
25.04.2020 17:00 Libušín Jíloviště -:- Editovat zápas
25.04.2020 17:00 Tochovice Podlesí -:- Editovat zápas
25.04.2020 17:00 Chlumec Vestec -:- Editovat zápas
26.04.2020 10:15 SK Rakovník B Velká Dobrá -:- Editovat zápas
26.04.2020 17:00 Zdice Mníšek pod Brdy -:- Editovat zápas
26.04.2020 17:00 Sedlec-Prčice Klecany -:- Editovat zápas
24. kolo Editovat výsledky 02.05.2020 10:30 Vestec Sedlec-Prčice -:- Editovat zápas
02.05.2020 10:30 Spartak Příbram Libušín -:- Editovat zápas
02.05.2020 17:00 Velká Dobrá Tochovice -:- Editovat zápas
02.05.2020 17:00 Jíloviště SK Rakovník B -:- Editovat zápas
02.05.2020 17:00 Votice Doksy -:- Editovat zápas
02.05.2020 17:00 Klecany Nelahozeves -:- Editovat zápas
03.05.2020 10:30 Podlesí Zdice -:- Editovat zápas
03.05.2020 17:00 Mníšek pod Brdy Chlumec -:- Editovat zápas
25. kolo Editovat výsledky 09.05.2020 17:00 Nelahozeves Sedlec-Prčice -:- Editovat zápas
09.05.2020 17:00 Chlumec Podlesí -:- Editovat zápas
09.05.2020 17:00 Doksy Klecany -:- Editovat zápas
09.05.2020 17:00 Tochovice Jíloviště -:- Editovat zápas
09.05.2020 17:00 Libušín Votice -:- Editovat zápas
10.05.2020 10:15 SK Rakovník B Spartak Příbram -:- Editovat zápas
10.05.2020 17:00 Zdice Velká Dobrá -:- Editovat zápas
10.05.2020 17:00 Mníšek pod Brdy Vestec -:- Editovat zápas
26. kolo Editovat výsledky 16.05.2020 10:30 Vestec Nelahozeves -:- Editovat zápas
16.05.2020 10:30 Spartak Příbram Tochovice -:- Editovat zápas
16.05.2020 17:00 Velká Dobrá Chlumec -:- Editovat zápas
16.05.2020 17:00 Jíloviště Zdice -:- Editovat zápas
16.05.2020 17:00 Votice SK Rakovník B -:- Editovat zápas
16.05.2020 17:00 Klecany Libušín -:- Editovat zápas
17.05.2020 10:30 Podlesí Mníšek pod Brdy -:- Editovat zápas
17.05.2020 17:00 Sedlec-Prčice Doksy -:- Editovat zápas
27. kolo Editovat výsledky 23.05.2020 17:00 Tochovice Votice -:- Editovat zápas
23.05.2020 17:00 Libušín Sedlec-Prčice -:- Editovat zápas
23.05.2020 17:00 Chlumec Jíloviště -:- Editovat zápas
23.05.2020 17:00 Doksy Nelahozeves -:- Editovat zápas
24.05.2020 10:15 SK Rakovník B Klecany -:- Editovat zápas
24.05.2020 10:30 Podlesí Vestec -:- Editovat zápas
24.05.2020 17:00 Zdice Spartak Příbram -:- Editovat zápas
24.05.2020 17:00 Mníšek pod Brdy Velká Dobrá -:- Editovat zápas
28. kolo Editovat výsledky 30.05.2020 10:30 Vestec Doksy -:- Editovat zápas
30.05.2020 10:30 Spartak Příbram Chlumec -:- Editovat zápas
30.05.2020 17:00 Velká Dobrá Podlesí -:- Editovat zápas
30.05.2020 17:00 Jíloviště Mníšek pod Brdy -:- Editovat zápas
30.05.2020 17:00 Votice Zdice -:- Editovat zápas
30.05.2020 17:00 Klecany Tochovice -:- Editovat zápas
30.05.2020 17:00 Nelahozeves Libušín -:- Editovat zápas
31.05.2020 17:00 Sedlec-Prčice SK Rakovník B -:- Editovat zápas
29. kolo Editovat výsledky 06.06.2020 17:00 Libušín Doksy -:- Editovat zápas
06.06.2020 17:00 Tochovice Sedlec-Prčice -:- Editovat zápas
06.06.2020 17:00 Chlumec Votice -:- Editovat zápas
06.06.2020 17:00 Velká Dobrá Vestec -:- Editovat zápas
07.06.2020 10:15 SK Rakovník B Nelahozeves -:- Editovat zápas
07.06.2020 10:30 Podlesí Jíloviště -:- Editovat zápas
07.06.2020 17:00 Mníšek pod Brdy Spartak Příbram -:- Editovat zápas
07.06.2020 17:00 Zdice Klecany -:- Editovat zápas
30. kolo Editovat výsledky 13.06.2020 10:30 Vestec Libušín -:- Editovat zápas
13.06.2020 10:30 Spartak Příbram Podlesí -:- Editovat zápas
13.06.2020 17:00 Votice Mníšek pod Brdy -:- Editovat zápas
13.06.2020 17:00 Klecany Chlumec -:- Editovat zápas
13.06.2020 17:00 Nelahozeves Tochovice -:- Editovat zápas
13.06.2020 17:00 Doksy SK Rakovník B -:- Editovat zápas
13.06.2020 17:00 Jíloviště Velká Dobrá -:- Editovat zápas
14.06.2020 17:00 Sedlec-Prčice Zdice -:- Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 9 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 106 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde