Oblastní přebor mladší dorost u17 2018-2019

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 05.09.2018 11:45 Povltavská fot. ak. Lety 3:1 (1:1) Editovat zápas
05.09.2018 12:30 Červený Újezd FC Mělník 0:7 (0:4) Editovat zápas
05.09.2018 12:30 Hostouň Pšovka Mělník 2:1 (1:0) Editovat zápas
05.09.2018 12:30 Č. L. Beroun Polaban Nymburk 0:7 (0:2) Editovat zápas
05.09.2018 12:30 Kosmonosy Králův Dvůr 4:3 (3:2) Editovat zápas
05.09.2018 12:30 Slaný Velim 2:5 (2:0) Editovat zápas
05.09.2018 12:30 Poděbrady Tatran Rakovník 1:1 (1:0) Editovat zápas
2. kolo 19.09.2018 11:45 Velim Kosmonosy 1:2 (1:2) Editovat zápas
19.09.2018 12:30 Hostouň Poděbrady 0:2 (0:1) Editovat zápas
19.09.2018 12:30 Tatran Rakovník Slaný 3:2 (2:1) Editovat zápas
19.09.2018 12:30 Králův Dvůr Č. L. Beroun 3:1 (2:1) Editovat zápas
19.09.2018 12:30 Polaban Nymburk Kunice 6:0 (3:0) Editovat zápas
19.09.2018 12:30 Lety Červený Újezd 1:2 (1:0) Editovat zápas
19.09.2018 12:30 Pšovka Mělník FC Mělník 0:4 (0:1) Editovat zápas
3. kolo 25.08.2018 11:45 Povltavská fot. ak. Polaban Nymburk 2:1 (1:0) Editovat zápas
25.08.2018 12:30 Kosmonosy Tatran Rakovník 10:0 (0:0) Editovat zápas
25.08.2018 12:30 Poděbrady Pšovka Mělník 2:1 (2:1) Editovat zápas
26.08.2018 12:30 Slaný Hostouň 3:1 (2:0) Editovat zápas
26.08.2018 12:30 FC Mělník Lety 0:1 (0:0) Editovat zápas
26.08.2018 12:30 Kunice Králův Dvůr 0:8 (0:4) Editovat zápas
26.08.2018 12:30 Č. L. Beroun Velim 3:3 (3:0) Editovat zápas
4. kolo 01.09.2018 12:30 Poděbrady Slaný 5:1 (3:0) Editovat zápas
01.09.2018 12:30 Polaban Nymburk Červený Újezd 7:2 (6:1) Editovat zápas
01.09.2018 12:30 Hostouň Kosmonosy 1:5 (0:4) Editovat zápas
01.09.2018 12:30 Tatran Rakovník Č. L. Beroun 1:4 (0:3) Editovat zápas
02.09.2018 11:45 Velim Kunice 7:2 (5:1) Editovat zápas
02.09.2018 12:30 Pšovka Mělník Lety 2:2 (0:1) Editovat zápas
02.09.2018 12:30 Králův Dvůr Povltavská fot. ak. 6:1 (3:0) Editovat zápas
5. kolo 08.09.2018 11:45 Povltavská fot. ak. Velim 4:2 (0:1) Editovat zápas
08.09.2018 12:30 Kosmonosy Poděbrady 0:2 (0:0) Editovat zápas
09.09.2018 12:30 FC Mělník Polaban Nymburk 0:9 (0:6) Editovat zápas
09.09.2018 12:30 Červený Újezd Králův Dvůr 1:14 (0:7) Editovat zápas
09.09.2018 12:30 Slaný Pšovka Mělník 5:4 (4:0) Editovat zápas
09.09.2018 12:30 Kunice Tatran Rakovník 1:5 (1:3) Editovat zápas
09.09.2018 12:30 Č. L. Beroun Hostouň 6:6 (4:3) Editovat zápas
6. kolo 15.09.2018 12:30 Poděbrady Č. L. Beroun 0:3 (0:1) Editovat zápas
15.09.2018 12:30 Hostouň Kunice 4:5 (1:3) Editovat zápas
15.09.2018 12:30 Tatran Rakovník Povltavská fot. ak. 0:2 (0:1) Editovat zápas
15.09.2018 12:30 Polaban Nymburk Lety 8:1 (4:0) Editovat zápas
16.09.2018 11:45 Velim Červený Újezd 4:2 (2:2) Editovat zápas
16.09.2018 12:30 Králův Dvůr FC Mělník 5:0 (3:0) Editovat zápas
16.09.2018 12:30 Slaný Kosmonosy 5:5 (3:2) Editovat zápas
7. kolo 22.09.2018 11:45 Povltavská fot. ak. Hostouň 3:1 (2:1) Editovat zápas
22.09.2018 12:30 Králův Dvůr Lety 8:0 (5:0) Editovat zápas
22.09.2018 12:30 Kosmonosy Pšovka Mělník 4:1 (2:0) Editovat zápas
23.09.2018 12:30 FC Mělník Velim 4:3 (1:2) Editovat zápas
23.09.2018 12:30 Červený Újezd Tatran Rakovník 2:1 (2:1) Editovat zápas
23.09.2018 12:30 Kunice Poděbrady 0:5 (0:2) Editovat zápas
23.09.2018 12:30 Č. L. Beroun Slaný 3:1 (2:1) Editovat zápas
8. kolo 29.09.2018 12:30 Kosmonosy Č. L. Beroun 6:1 (1:1) Editovat zápas
29.09.2018 12:30 Tatran Rakovník FC Mělník 0:3 (0:1) Editovat zápas
29.09.2018 12:30 Hostouň Červený Újezd 4:1 (3:1) Editovat zápas
29.09.2018 12:30 Poděbrady Povltavská fot. ak. 1:1 (1:0) Editovat zápas
30.09.2018 11:45 Velim Lety 16:0 (9:0) Editovat zápas
30.09.2018 12:30 Slaný Kunice 6:0 (3:0) Editovat zápas
30.09.2018 12:30 Pšovka Mělník Polaban Nymburk 0:1 (0:1) Editovat zápas
9. kolo 06.10.2018 11:45 Povltavská fot. ak. Slaný 7:0 (3:0) Editovat zápas
06.10.2018 12:30 Polaban Nymburk Králův Dvůr 3:1 (3:1) Editovat zápas
06.10.2018 12:30 Tatran Rakovník Lety 1:1 (1:1) Editovat zápas
07.10.2018 12:30 FC Mělník Hostouň 5:1 (0:0) Editovat zápas
07.10.2018 12:30 Červený Újezd Poděbrady 1:2 (0:1) Editovat zápas
07.10.2018 12:30 Kunice Kosmonosy 1:4 (0:2) Editovat zápas
07.10.2018 12:30 Č. L. Beroun Pšovka Mělník 5:2 (4:1) Editovat zápas
10. kolo 13.10.2018 12:30 Kosmonosy Povltavská fot. ak. 1:1 (0:1) Editovat zápas
13.10.2018 12:30 Poděbrady FC Mělník 5:2 (3:0) Editovat zápas
13.10.2018 12:30 Hostouň Lety 3:6 (0:3) Editovat zápas
14.10.2018 11:45 Velim Polaban Nymburk 0:6 (0:3) Editovat zápas
14.10.2018 12:30 Slaný Červený Újezd 5:2 (2:2) Editovat zápas
14.10.2018 12:30 Pšovka Mělník Králův Dvůr 0:8 (0:4) Editovat zápas
14.10.2018 12:30 Č. L. Beroun Kunice 6:1 (3:0) Editovat zápas
11. kolo 20.10.2018 11:45 Povltavská fot. ak. Č. L. Beroun 3:2 (1:2) Editovat zápas
20.10.2018 12:30 Polaban Nymburk Tatran Rakovník 5:1 (2:0) Editovat zápas
20.10.2018 12:30 Poděbrady Lety 4:0 (1:0) Editovat zápas
21.10.2018 12:30 Králův Dvůr Velim 5:1 (3:1) Editovat zápas
21.10.2018 12:30 FC Mělník Slaný 7:3 (3:2) Editovat zápas
21.10.2018 12:30 Červený Újezd Kosmonosy 1:4 (0:2) Editovat zápas
21.10.2018 12:30 Kunice Pšovka Mělník 1:7 (0:4) Editovat zápas
12. kolo 27.10.2018 12:30 Kosmonosy FC Mělník 11:2 (1:2) Editovat zápas
27.10.2018 12:30 Hostouň Polaban Nymburk 0:1 (0:0) Editovat zápas
27.10.2018 12:30 Tatran Rakovník Králův Dvůr 0:4 (0:2) Editovat zápas
28.10.2018 12:30 Slaný Lety 6:1 (4:0) Editovat zápas
28.10.2018 12:30 Pšovka Mělník Velim 2:3 (1:2) Editovat zápas
28.10.2018 12:30 Č. L. Beroun Červený Újezd 0:3 (0:0) Editovat zápas
28.10.2018 12:30 Kunice Povltavská fot. ak. 0:4 (0:2) Editovat zápas
13. kolo Editovat výsledky 03.11.2018 11:45 Povltavská fot. ak. Pšovka Mělník 1:0 (1:0) Editovat zápas
03.11.2018 12:30 Kosmonosy Lety 2:1 (0:0) Editovat zápas
03.11.2018 12:30 Polaban Nymburk Poděbrady 3:0 (2:0) Editovat zápas
04.11.2018 11:45 Velim Tatran Rakovník 3:0 kont. Editovat zápas
04.11.2018 12:30 Králův Dvůr Hostouň 5:1 (1:0) Editovat zápas
04.11.2018 12:30 FC Mělník Č. L. Beroun 8:2 (3:0) Editovat zápas
04.11.2018 12:30 Červený Újezd Kunice 4:0 (2:0) Editovat zápas
14. kolo 10.11.2018 11:45 Povltavská fot. ak. Červený Újezd 7:1 (3:1) Editovat zápas
10.11.2018 12:30 Poděbrady Králův Dvůr 0:3 (0:3) Editovat zápas
10.11.2018 12:30 Hostouň Velim 1:4 (0:3) Editovat zápas
11.11.2018 12:30 Slaný Polaban Nymburk 1:2 (1:2) Editovat zápas
11.11.2018 12:30 Č. L. Beroun Lety 1:1 (0:0) Editovat zápas
11.11.2018 12:30 Kunice FC Mělník 1:5 (1:2) Editovat zápas
11.11.2018 12:30 Pšovka Mělník Tatran Rakovník 1:2 (0:0) Editovat zápas
15. kolo 17.11.2018 12:30 Tatran Rakovník Hostouň 0:4 (0:3) Editovat zápas
17.11.2018 12:30 Polaban Nymburk Kosmonosy 2:2 (1:2) Editovat zápas
17.11.2018 12:30 Kunice Lety 2:1 (1:0) Editovat zápas
18.11.2018 11:45 Velim Poděbrady 2:1 (1:0) Editovat zápas
18.11.2018 12:30 FC Mělník Povltavská fot. ak. 8:0 (3:0) Editovat zápas
18.11.2018 12:30 Králův Dvůr Slaný 3:0 (2:0) Editovat zápas
18.11.2018 12:30 Červený Újezd Pšovka Mělník 4:9 (1:6) Editovat zápas
16. kolo 09.03.2019 12:30 Lety Povltavská fot. ak. 0:6 (0:2) Editovat zápas
09.03.2019 12:30 Tatran Rakovník Poděbrady 4:2 (1:1) Editovat zápas
09.03.2019 12:30 Polaban Nymburk Č. L. Beroun 4:0 (2:0) Editovat zápas
10.03.2019 11:45 Velim Slaný 13:1 (8:0) Editovat zápas
10.03.2019 12:30 FC Mělník Červený Újezd 5:1 (3:1) Editovat zápas
10.03.2019 12:30 Králův Dvůr Kosmonosy 2:2 (1:2) Editovat zápas
10.03.2019 12:30 Pšovka Mělník Hostouň 3:2 (2:1) Editovat zápas
17. kolo 16.03.2019 12:30 Poděbrady Hostouň 2:9 (1:8) Editovat zápas
16.03.2019 12:30 Kosmonosy Velim 3:3 (0:2) Editovat zápas
17.03.2019 12:30 Slaný Tatran Rakovník 1:0 (0:0) Editovat zápas
17.03.2019 12:30 Č. L. Beroun Králův Dvůr 3:4 (1:1) Editovat zápas
17.03.2019 12:30 Kunice Polaban Nymburk 0:7 (0:5) Editovat zápas
17.03.2019 12:30 Lety Červený Újezd 4:1 (2:0) Editovat zápas
17.03.2019 12:30 FC Mělník Pšovka Mělník 3:3 (1:3) Editovat zápas
18. kolo 23.03.2019 12:30 Lety FC Mělník 6:4 (2:2) Editovat zápas
23.03.2019 12:30 Hostouň Slaný 1:3 (1:1) Editovat zápas
23.03.2019 12:30 Tatran Rakovník Kosmonosy 1:5 (1:3) Editovat zápas
23.03.2019 12:30 Polaban Nymburk Povltavská fot. ak. 6:1 (1:1) Editovat zápas
24.03.2019 11:45 Velim Č. L. Beroun 5:1 (2:0) Editovat zápas
24.03.2019 12:30 Králův Dvůr Kunice 6:0 (2:0) Editovat zápas
24.03.2019 12:30 Pšovka Mělník Poděbrady 3:2 (1:1) Editovat zápas
19. kolo 30.03.2019 11:45 Povltavská fot. ak. Králův Dvůr 1:2 (0:2) Editovat zápas
30.03.2019 12:30 Lety Pšovka Mělník 5:2 (1:2) Editovat zápas
30.03.2019 12:30 Kosmonosy Hostouň 3:1 (2:0) Editovat zápas
31.03.2019 12:30 Slaný Poděbrady 2:5 (1:1) Editovat zápas
31.03.2019 12:30 Č. L. Beroun Tatran Rakovník 6:3 (3:0) Editovat zápas
31.03.2019 12:30 Kunice Velim 0:4 (0:2) Editovat zápas
31.03.2019 12:30 Červený Újezd Polaban Nymburk 0:6 (0:0) Editovat zápas
20. kolo 06.04.2019 12:30 Polaban Nymburk FC Mělník 7:0 (1:0) Editovat zápas
06.04.2019 12:30 Tatran Rakovník Kunice 6:0 (2:0) Editovat zápas
06.04.2019 12:30 Hostouň Č. L. Beroun 2:6 (0:2) Editovat zápas
06.04.2019 12:30 Poděbrady Kosmonosy 3:0 (3:0) Editovat zápas
07.04.2019 11:45 Velim Povltavská fot. ak. 5:1 (2:0) Editovat zápas
07.04.2019 12:30 Králův Dvůr Červený Újezd 12:0 (6:0) Editovat zápas
07.04.2019 12:30 Pšovka Mělník Slaný 1:1 (0:0) Editovat zápas
21. kolo 13.04.2019 11:45 Povltavská fot. ak. Tatran Rakovník 3:2 (2:2) Editovat zápas
13.04.2019 12:30 Lety Polaban Nymburk 2:4 (1:4) Editovat zápas
13.04.2019 12:30 Kosmonosy Slaný 4:0 (1:0) Editovat zápas
14.04.2019 12:30 Červený Újezd Velim 2:1 (2:1) Editovat zápas
14.04.2019 12:30 Kunice Hostouň 1:4 (0:0) Editovat zápas
14.04.2019 12:30 Č. L. Beroun Poděbrady 5:3 (3:0) Editovat zápas
14.04.2019 12:30 FC Mělník Králův Dvůr 0:4 (0:1) Editovat zápas
22. kolo 20.04.2019 12:30 Tatran Rakovník Červený Újezd 2:5 (0:4) Editovat zápas
20.04.2019 12:30 Hostouň Povltavská fot. ak. 2:1 (1:1) Editovat zápas
20.04.2019 12:30 Poděbrady Kunice 7:1 (3:0) Editovat zápas
21.04.2019 11:45 Velim FC Mělník 7:1 (2:0) Editovat zápas
21.04.2019 12:30 Lety Králův Dvůr 1:6 (1:2) Editovat zápas
21.04.2019 12:30 Slaný Č. L. Beroun 1:4 (0:4) Editovat zápas
21.04.2019 12:30 Pšovka Mělník Kosmonosy 1:5 (0:3) Editovat zápas
23. kolo 27.04.2019 11:45 Povltavská fot. ak. Poděbrady 1:2 (1:2) Editovat zápas
27.04.2019 12:30 Polaban Nymburk Pšovka Mělník 2:1 (1:1) Editovat zápas
27.04.2019 12:30 Lety Velim 3:3 (1:3) Editovat zápas
28.04.2019 12:30 Č. L. Beroun Kosmonosy 5:1 (2:1) Editovat zápas
28.04.2019 12:30 Kunice Slaný 3:2 (0:1) Editovat zápas
28.04.2019 12:30 Červený Újezd Hostouň 2:1 (1:0) Editovat zápas
28.04.2019 12:30 FC Mělník Tatran Rakovník 4:4 (2:2) Editovat zápas
24. kolo 04.05.2019 12:30 Lety Tatran Rakovník 5:0 (1:0) Editovat zápas
04.05.2019 12:30 Hostouň FC Mělník 2:3 (0:2) Editovat zápas
04.05.2019 12:30 Poděbrady Červený Újezd 1:1 (0:1) Editovat zápas
04.05.2019 12:30 Kosmonosy Kunice 5:1 (2:1) Editovat zápas
05.05.2019 12:30 Slaný Povltavská fot. ak. 2:4 (1:1) Editovat zápas
05.05.2019 12:30 Pšovka Mělník Č. L. Beroun 1:7 (1:3) Editovat zápas
05.05.2019 12:30 Králův Dvůr Polaban Nymburk 4:0 (2:0) Editovat zápas
25. kolo 11.05.2019 11:45 Povltavská fot. ak. Kosmonosy 3:2 (3:0) Editovat zápas
11.05.2019 12:30 Lety Hostouň 3:3 (1:3) Editovat zápas
11.05.2019 12:30 Polaban Nymburk Velim 6:1 (3:0) Editovat zápas
12.05.2019 12:30 FC Mělník Poděbrady 1:1 (0:0) Editovat zápas
12.05.2019 12:30 Červený Újezd Slaný 1:2 (0:2) Editovat zápas
12.05.2019 12:30 Králův Dvůr Pšovka Mělník 11:1 (7:1) Editovat zápas
12.05.2019 12:30 Kunice Č. L. Beroun 0:7 (0:4) Editovat zápas
26. kolo 18.05.2019 12:30 Tatran Rakovník Polaban Nymburk 0:12 (0:7) Editovat zápas
18.05.2019 12:30 Lety Poděbrady 2:4 (2:1) Editovat zápas
18.05.2019 12:30 Kosmonosy Červený Újezd 2:3 (1:0) Editovat zápas
19.05.2019 11:45 Velim Králův Dvůr 2:7 (0:5) Editovat zápas
19.05.2019 12:30 Slaný FC Mělník 3:0 (1:0) Editovat zápas
19.05.2019 12:30 Č. L. Beroun Povltavská fot. ak. 2:4 (2:2) Editovat zápas
19.05.2019 12:30 Pšovka Mělník Kunice 4:2 (2:1) Editovat zápas
27. kolo 25.05.2019 11:45 Povltavská fot. ak. Kunice 4:1 (1:0) Editovat zápas
25.05.2019 12:30 Lety Slaný 1:4 (1:1) Editovat zápas
25.05.2019 12:30 Polaban Nymburk Hostouň 7:0 (3:0) Editovat zápas
26.05.2019 11:45 Velim Pšovka Mělník 4:1 (2:1) Editovat zápas
26.05.2019 12:30 Králův Dvůr Tatran Rakovník 11:0 (7:0) Editovat zápas
26.05.2019 12:30 FC Mělník Kosmonosy 2:5 (1:2) Editovat zápas
26.05.2019 12:30 Červený Újezd Č. L. Beroun 0:4 (0:1) Editovat zápas
28. kolo 01.06.2019 12:30 Tatran Rakovník Velim 3:4 (3:1) Editovat zápas
01.06.2019 12:30 Hostouň Králův Dvůr 0:3 (0:1) Editovat zápas
01.06.2019 12:30 Poděbrady Polaban Nymburk 2:3 (1:0) Editovat zápas
01.06.2019 12:30 Lety Kosmonosy 1:5 (1:2) Editovat zápas
02.06.2019 12:30 Č. L. Beroun FC Mělník 4:0 (2:0) Editovat zápas
02.06.2019 12:30 Kunice Červený Újezd 1:7 (1:5) Editovat zápas
02.06.2019 12:30 Pšovka Mělník Povltavská fot. ak. 2:0 (1:0) Editovat zápas
29. kolo 08.06.2019 12:30 Tatran Rakovník Pšovka Mělník 6:4 (4:3) Editovat zápas
08.06.2019 12:30 Lety Č. L. Beroun 2:4 (0:2) Editovat zápas
08.06.2019 12:30 Polaban Nymburk Slaný 9:0 (5:0) Editovat zápas
09.06.2019 11:45 Velim Hostouň 2:5 (2:3) Editovat zápas
09.06.2019 12:30 Králův Dvůr Poděbrady 3:0 (1:0) Editovat zápas
09.06.2019 12:30 FC Mělník Kunice 5:2 (2:0) Editovat zápas
09.06.2019 12:30 Červený Újezd Povltavská fot. ak. 1:4 (1:2) Editovat zápas
30. kolo Editovat výsledky 15.06.2019 11:45 Povltavská fot. ak. FC Mělník 2:4 (1:2) Editovat zápas
15.06.2019 12:30 Hostouň Tatran Rakovník 3:0 kont. Editovat zápas
15.06.2019 12:30 Kosmonosy Polaban Nymburk 0:5 (0:2) Editovat zápas
15.06.2019 12:30 Poděbrady Velim 2:2 (2:1) Editovat zápas
16.06.2019 12:30 Lety Kunice 4:2 (2:1) Editovat zápas
16.06.2019 12:30 Slaný Králův Dvůr 0:6 (0:5) Editovat zápas
16.06.2019 12:30 Pšovka Mělník Červený Újezd 1:2 (1:0) Editovat zápas


Aktualizace

25.10.2020 20:15:01 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 165 zápasů.
Včera se hrálo 1 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde