Oblastní přebor dospělí 2018-2019

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 11.08.2018 10:15 Klíčany Hřebeč 1:4 (0:1) Editovat zápas
11.08.2018 10:15 Vykáň Slaný 3:2 (1:2) Editovat zápas
11.08.2018 10:15 Kutná Hora Nové Strašecí 1:0 (1:0) Editovat zápas
11.08.2018 10:30 Spartak Příbram Hvozdnice 1:0 (1:0) Editovat zápas
11.08.2018 17:00 Tuchlovice Velim 2:0 (2:0) Editovat zápas
11.08.2018 17:00 Libušín Poříčí nad Sázavou 3:2p (1:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
11.08.2018 17:00 Nespeky Lhota 2:1p (0:0)
(pen. 5:3)
Editovat zápas
12.08.2018 17:00 Poříčany Poděbrady 2:1 (1:0) Editovat zápas
2. kolo 16.08.2018 19:30 Poříčí nad Sázavou Nespeky 2:1p (0:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
18.08.2018 10:15 Hřebeč Nové Strašecí 4:1 (3:1) Editovat zápas
18.08.2018 10:15 Klíčany Spartak Příbram 2:0 (1:0) Editovat zápas
18.08.2018 17:00 Hvozdnice Tuchlovice 2:0 (1:0) Editovat zápas
18.08.2018 17:00 Slaný Poříčany 3:1 (1:1) Editovat zápas
18.08.2018 17:00 Poděbrady Kutná Hora 0:1 (0:0) Editovat zápas
19.08.2018 17:00 Lhota Vykáň 2:1 (0:1) Editovat zápas
19.08.2018 17:00 Velim Libušín 1:4 (1:1) Editovat zápas
3. kolo 25.08.2018 10:15 Kutná Hora Slaný 0:1 (0:1) Editovat zápas
25.08.2018 10:15 Vykáň Poříčí nad Sázavou 2:3p (1:1)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
25.08.2018 10:30 Spartak Příbram Hřebeč 2:3p (1:2)
(pen. 9:10)
Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Libušín Hvozdnice 2:1 (2:1) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Nové Strašecí Poděbrady 3:0 (1:0) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Tuchlovice Klíčany 2:1 (0:0) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Nespeky Velim 0:1p (0:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
26.08.2018 17:00 Poříčany Lhota 3:2p (1:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
4. kolo 01.09.2018 10:15 Hřebeč Poděbrady 3:2 (1:2) Editovat zápas
01.09.2018 10:15 Klíčany Libušín 0:2 (0:1) Editovat zápas
01.09.2018 17:00 Spartak Příbram Tuchlovice 2:1 (0:1) Editovat zápas
01.09.2018 17:00 Hvozdnice Nespeky 2:1p (0:1)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
01.09.2018 17:00 Poříčí nad Sázavou Poříčany 4:3 (1:1) Editovat zápas
01.09.2018 17:00 Slaný Nové Strašecí 2:0 (1:0) Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Velim Vykáň 1:2 (0:1) Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Lhota Kutná Hora 3:1 (2:1) Editovat zápas
5. kolo 08.09.2018 10:15 Kutná Hora Poříčí nad Sázavou 2:1 (1:1) Editovat zápas
08.09.2018 10:15 Vykáň Hvozdnice 3:0 (2:0) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Nespeky Klíčany 2:1 (2:0) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Libušín Spartak Příbram 2:3p (1:0)
(pen. 2:5)
Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Tuchlovice Hřebeč 1:0p (0:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Nové Strašecí Lhota 2:5 (1:2) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Poděbrady Slaný 1:5 (1:2) Editovat zápas
09.09.2018 17:00 Poříčany Velim 3:0 (1:0) Editovat zápas
6. kolo 15.09.2018 10:15 Hřebeč Slaný 1:7 (0:4) Editovat zápas
15.09.2018 10:15 Klíčany Vykáň 1:2 (1:2) Editovat zápas
15.09.2018 10:30 Spartak Příbram Nespeky 0:1 (0:1) Editovat zápas
15.09.2018 16:30 Tuchlovice Libušín 2:1p (0:1)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
15.09.2018 16:30 Poříčí nad Sázavou Nové Strašecí 4:1 (3:1) Editovat zápas
15.09.2018 16:30 Hvozdnice Poříčany 0:5 (0:1) Editovat zápas
16.09.2018 16:30 Velim Kutná Hora 3:4 (1:2) Editovat zápas
16.09.2018 16:30 Lhota Poděbrady 4:1 (2:1) Editovat zápas
7. kolo 22.09.2018 10:15 Kutná Hora Hvozdnice 2:0 (2:0) Editovat zápas
22.09.2018 10:15 Vykáň Spartak Příbram 4:2 (3:0) Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Nespeky Tuchlovice 2:1p (0:0)
(pen. 4:1)
Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Libušín Hřebeč 2:3p (1:1)
(pen. 1:3)
Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Nové Strašecí Velim 2:1 (0:1) Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Poděbrady Poříčí nad Sázavou 2:0 (1:0) Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Slaný Lhota 0:2 (0:0) Editovat zápas
23.09.2018 16:30 Poříčany Klíčany 5:1 (2:0) Editovat zápas
8. kolo 28.09.2018 11:00 Spartak Příbram Poříčany 1:3 (0:2) Editovat zápas
29.09.2018 10:15 Klíčany Kutná Hora 2:4 (1:4) Editovat zápas
29.09.2018 10:15 Hřebeč Lhota 1:2 (0:1) Editovat zápas
29.09.2018 16:00 Hvozdnice Nové Strašecí 3:1 (2:0) Editovat zápas
29.09.2018 16:00 Poříčí nad Sázavou Slaný 2:1 (1:1) Editovat zápas
29.09.2018 16:00 Tuchlovice Vykáň 1:4 (0:1) Editovat zápas
29.09.2018 16:00 Libušín Nespeky 0:2 (0:1) Editovat zápas
30.09.2018 16:00 Velim Poděbrady 0:2 (0:1) Editovat zápas
9. kolo 06.10.2018 10:15 Kutná Hora Spartak Příbram 5:2 (4:2) Editovat zápas
06.10.2018 10:15 Vykáň Libušín 2:1 (0:0) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Nespeky Hřebeč 0:1 (0:0) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Nové Strašecí Klíčany 0:7 (0:5) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Poděbrady Hvozdnice 2:3 (1:0) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Slaný Velim 1:0 (0:0) Editovat zápas
07.10.2018 16:00 Poříčany Tuchlovice 3:1 (1:0) Editovat zápas
07.10.2018 16:00 Lhota Poříčí nad Sázavou 3:2 (2:1) Editovat zápas
10. kolo 13.10.2018 10:15 Klíčany Poděbrady 6:2 (2:1) Editovat zápas
13.10.2018 10:15 Poříčí nad Sázavou Hřebeč 2:3 (0:1) Editovat zápas
13.10.2018 10:30 Spartak Příbram Nové Strašecí 3:0 (1:0) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Libušín Poříčany 0:3 kont. Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Hvozdnice Slaný 1:5 (0:0) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Tuchlovice Kutná Hora 1:2p (0:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Nespeky Vykáň 2:1 (1:1) Editovat zápas
14.10.2018 15:30 Velim Lhota 2:1p (0:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
11. kolo 20.10.2018 10:15 Vykáň Hřebeč 3:1 (2:0) Editovat zápas
20.10.2018 10:15 Kutná Hora Libušín 4:3p (0:2)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Poříčí nad Sázavou Velim 1:2 (0:0) Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Slaný Klíčany 3:1 (1:1) Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Poděbrady Spartak Příbram 0:1 (0:1) Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Nové Strašecí Tuchlovice 1:2 (1:1) Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Lhota Hvozdnice 4:0 (3:0) Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Poříčany Nespeky 3:1 (1:0) Editovat zápas
12. kolo 27.10.2018 10:15 Hřebeč Velim 3:2 (2:0) Editovat zápas
27.10.2018 10:15 Vykáň Poříčany 1:3 (0:3) Editovat zápas
27.10.2018 10:15 Klíčany Lhota 2:1 (1:1) Editovat zápas
27.10.2018 10:30 Spartak Příbram Slaný 1:2 (0:1) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Nespeky Kutná Hora 1:0 (1:0) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Libušín Nové Strašecí 5:0 (2:0) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Tuchlovice Poděbrady 0:3 (0:1) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Hvozdnice Poříčí nad Sázavou 1:5 (1:2) Editovat zápas
13. kolo 03.11.2018 10:15 Kutná Hora Vykáň 1:3 (1:2) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Nové Strašecí Nespeky 3:0 (1:0) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Poděbrady Libušín 2:1 (1:0) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Slaný Tuchlovice 4:1 (3:1) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Poříčí nad Sázavou Klíčany 3:2p (1:1)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Velim Hvozdnice 2:3p (2:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Lhota Spartak Příbram 1:0p (0:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Poříčany Hřebeč 4:0 (2:0) Editovat zápas
14. kolo 10.11.2018 10:15 Hřebeč Hvozdnice 3:4p (2:0)
(pen. 2:3)
Editovat zápas
10.11.2018 10:15 Klíčany Velim 4:0 (4:0) Editovat zápas
10.11.2018 10:15 Vykáň Nové Strašecí 1:3 (1:1) Editovat zápas
10.11.2018 10:30 Spartak Příbram Poříčí nad Sázavou 1:4 (1:2) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Nespeky Poděbrady 3:0 (1:0) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Libušín Slaný 1:4 (1:1) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Tuchlovice Lhota 3:2p (1:2)
(pen. 5:3)
Editovat zápas
11.11.2018 14:00 Poříčany Kutná Hora 1:2 (1:1) Editovat zápas
15. kolo 17.11.2018 10:15 Kutná Hora Hřebeč 6:0 (1:0) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Poříčí nad Sázavou Tuchlovice 3:1 (1:0) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Slaný Nespeky 3:2p (1:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Poděbrady Vykáň 2:1 (1:0) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Nové Strašecí Poříčany 1:3 (0:1) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Hvozdnice Klíčany 4:2 (3:2) Editovat zápas
18.11.2018 13:30 Lhota Libušín 11:1 (5:1) Editovat zápas
18.11.2018 13:30 Velim Spartak Příbram 3:1 (1:0) Editovat zápas
16. kolo 09.03.2019 10:15 Hřebeč Klíčany 2:1p (0:1)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
09.03.2019 14:30 Hvozdnice Spartak Příbram 2:3 (0:1) Editovat zápas
09.03.2019 14:30 Nové Strašecí Kutná Hora 1:2p (1:1)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
09.03.2019 14:30 Poděbrady Poříčany 2:1p (1:1)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
09.03.2019 14:30 Slaný Vykáň 2:0 (2:0) Editovat zápas
09.03.2019 14:30 Poříčí nad Sázavou Libušín 3:0 (2:0) Editovat zápas
10.03.2019 14:30 Lhota Nespeky 3:0 (3:0) Editovat zápas
10.03.2019 14:30 Velim Tuchlovice 2:3p (1:2)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
17. kolo 16.03.2019 10:15 Kutná Hora Poděbrady 0:6 (0:6) Editovat zápas
16.03.2019 10:15 Vykáň Lhota 1:4 (1:1) Editovat zápas
16.03.2019 10:30 Spartak Příbram Klíčany 0:2 (0:1) Editovat zápas
16.03.2019 15:00 Nové Strašecí Hřebeč 1:0 (0:0) Editovat zápas
16.03.2019 15:00 Tuchlovice Hvozdnice 5:4p (1:3)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
16.03.2019 15:00 Libušín Velim 2:3 (0:3) Editovat zápas
16.03.2019 15:00 Nespeky Poříčí nad Sázavou 0:1 (0:0) Editovat zápas
17.03.2019 15:00 Poříčany Slaný 2:0 (2:0) Editovat zápas
18. kolo 23.03.2019 10:15 Hřebeč Spartak Příbram 3:1 (2:0) Editovat zápas
23.03.2019 10:15 Klíčany Tuchlovice 2:1p (0:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Hvozdnice Libušín 3:2 (2:0) Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Poděbrady Nové Strašecí 5:4p (2:0)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Poříčí nad Sázavou Vykáň 13:1 (8:0) Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Slaný Kutná Hora 1:2p (0:1)
(pen. 2:3)
Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Lhota Poříčany 2:1 (2:0) Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Velim Nespeky 0:2 (0:0) Editovat zápas
19. kolo 30.03.2019 10:15 Kutná Hora Lhota 0:1 (0:0) Editovat zápas
30.03.2019 10:15 Vykáň Velim 1:5 (0:1) Editovat zápas
30.03.2019 16:30 Tuchlovice Spartak Příbram 3:2 (2:1) Editovat zápas
30.03.2019 16:30 Libušín Klíčany 1:3 (1:3) Editovat zápas
30.03.2019 16:30 Nespeky Hvozdnice 3:1 (1:1) Editovat zápas
30.03.2019 16:30 Nové Strašecí Slaný 2:1p (0:1)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
30.03.2019 16:30 Poděbrady Hřebeč 4:2 (2:0) Editovat zápas
31.03.2019 16:30 Poříčany Poříčí nad Sázavou 3:4p (0:0)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
20. kolo 06.04.2019 10:15 Hřebeč Tuchlovice 1:2p (0:0)
(pen. 6:7)
Editovat zápas
06.04.2019 10:15 Klíčany Nespeky 4:0 (1:0) Editovat zápas
06.04.2019 10:30 Spartak Příbram Libušín 2:1p (0:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Slaný Poděbrady 3:0 (2:0) Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Poříčí nad Sázavou Kutná Hora 3:0 (1:0) Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Hvozdnice Vykáň 3:1 (0:1) Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Velim Poříčany 1:2p (0:0)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Lhota Nové Strašecí 5:2 (3:0) Editovat zápas
21. kolo 13.04.2019 10:15 Vykáň Klíčany 1:4 (0:2) Editovat zápas
13.04.2019 10:15 Kutná Hora Velim 3:1 (1:0) Editovat zápas
13.04.2019 17:00 Nové Strašecí Poříčí nad Sázavou 1:2 (1:1) Editovat zápas
13.04.2019 17:00 Poděbrady Lhota 2:1p (1:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
13.04.2019 17:00 Slaný Hřebeč 1:3 (1:1) Editovat zápas
13.04.2019 17:00 Nespeky Spartak Příbram 3:0 (2:0) Editovat zápas
13.04.2019 17:00 Libušín Tuchlovice 0:1 (0:1) Editovat zápas
14.04.2019 17:00 Poříčany Hvozdnice 2:0 (2:0) Editovat zápas
22. kolo Editovat výsledky 20.04.2019 10:15 Hřebeč Libušín 5:1 (1:1) Editovat zápas
20.04.2019 10:15 Klíčany Poříčany 2:5 (1:3) Editovat zápas
20.04.2019 10:30 Spartak Příbram Vykáň 3:0 kont. Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Tuchlovice Nespeky 0:2 (0:1) Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Hvozdnice Kutná Hora 1:2 (0:1) Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Poříčí nad Sázavou Poděbrady 2:1 (1:1) Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Velim Nové Strašecí 4:1 (2:0) Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Lhota Slaný 1:2p (0:0)
(pen. 2:3)
Editovat zápas
23. kolo 27.04.2019 10:15 Vykáň Tuchlovice 1:2 (0:1) Editovat zápas
27.04.2019 10:15 Kutná Hora Klíčany 3:1 (1:0) Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Poděbrady Velim 2:1p (1:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Nespeky Libušín 2:1p (0:0)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Slaný Poříčí nad Sázavou 4:0 (1:0) Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Nové Strašecí Hvozdnice 4:2 (1:2) Editovat zápas
28.04.2019 17:00 Poříčany Spartak Příbram 6:1 (1:1) Editovat zápas
28.04.2019 17:00 Lhota Hřebeč 1:0p (0:0)
(pen. 8:7)
Editovat zápas
24. kolo 04.05.2019 10:15 Hřebeč Nespeky 0:1p (0:0)
(pen. 1:3)
Editovat zápas
04.05.2019 10:15 Klíčany Nové Strašecí 5:0 (1:0) Editovat zápas
04.05.2019 10:30 Spartak Příbram Kutná Hora 2:1 (1:0) Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Poříčí nad Sázavou Lhota 2:0 (1:0) Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Hvozdnice Poděbrady 3:2p (0:1)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Tuchlovice Poříčany 2:4 (0:2) Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Libušín Vykáň 2:0 (1:0) Editovat zápas
05.05.2019 17:00 Velim Slaný 1:0 (0:0) Editovat zápas
25. kolo 11.05.2019 10:15 Vykáň Nespeky 0:5 (0:3) Editovat zápas
11.05.2019 10:15 Kutná Hora Tuchlovice 3:2 (2:0) Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Nové Strašecí Spartak Příbram 3:2p (0:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Poděbrady Klíčany 1:2p (0:1)
(pen. 1:3)
Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Slaný Hvozdnice 6:1 (5:0) Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Hřebeč Poříčí nad Sázavou 1:4 (0:3) Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Lhota Velim 3:0 (1:0) Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Poříčany Libušín 4:0 (4:0) Editovat zápas
26. kolo 18.05.2019 10:15 Hřebeč Vykáň 0:1p (0:0)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
18.05.2019 10:15 Klíčany Slaný 2:3p (1:0)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
18.05.2019 10:30 Spartak Příbram Poděbrady 1:2 (0:0) Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Tuchlovice Nové Strašecí 1:4 (0:2) Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Libušín Kutná Hora 0:1 (0:1) Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Nespeky Poříčany 5:2 (2:0) Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Hvozdnice Lhota 3:1 (3:1) Editovat zápas
19.05.2019 17:00 Velim Poříčí nad Sázavou 0:1p (0:0)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
27. kolo 25.05.2019 10:15 Velim Hřebeč 3:0 (1:0) Editovat zápas
25.05.2019 10:15 Kutná Hora Nespeky 2:3 (0:1) Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Nové Strašecí Libušín 1:2p (0:1)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Poděbrady Tuchlovice 1:3 (1:2) Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Slaný Spartak Příbram 4:1 (1:1) Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Poříčí nad Sázavou Hvozdnice 7:0 (1:0) Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Lhota Klíčany 1:0 (0:0) Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Poříčany Vykáň 2:1p (1:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
28. kolo 01.06.2019 10:15 Vykáň Kutná Hora 1:5 (0:2) Editovat zápas
01.06.2019 10:15 Klíčany Poříčí nad Sázavou 2:3p (2:1)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
01.06.2019 10:30 Spartak Příbram Lhota 2:3 (1:0) Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Hvozdnice Velim 1:2 (0:2) Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Tuchlovice Slaný 2:3p (1:1)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Libušín Poděbrady 2:1p (0:1)
(pen. 3:1)
Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Nespeky Nové Strašecí 3:1 (1:1) Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Hřebeč Poříčany 2:3p (1:1)
(pen. 3:5)
Editovat zápas
29. kolo 05.06.2019 18:00 Hvozdnice Hřebeč 3:1 (3:0) Editovat zápas
08.06.2019 10:15 Kutná Hora Poříčany 2:3 (1:1) Editovat zápas
08.06.2019 15:00 Lhota Tuchlovice 2:1 (1:1) Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Nové Strašecí Vykáň 2:1 (2:0) Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Poděbrady Nespeky 2:1 (1:1) Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Slaný Libušín 1:0 (0:0) Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Poříčí nad Sázavou Spartak Příbram 5:1 (4:0) Editovat zápas
09.06.2019 17:00 Velim Klíčany 0:2 (0:2) Editovat zápas
30. kolo 15.06.2019 10:15 Vykáň Poděbrady 1:4 (1:1) Editovat zápas
15.06.2019 10:15 Hřebeč Kutná Hora 3:4 (1:1) Editovat zápas
15.06.2019 10:15 Klíčany Hvozdnice 5:0 (2:0) Editovat zápas
15.06.2019 10:30 Spartak Příbram Velim 1:2 (1:1) Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Nespeky Slaný 2:3 (1:3) Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Libušín Lhota 0:2 (0:1) Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Tuchlovice Poříčí nad Sázavou 0:6 (0:4) Editovat zápas
16.06.2019 17:00 Poříčany Nové Strašecí 6:1 (4:1) Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 124 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 154 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde