Divize A dospělí 2018-2019

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 11.08.2018 10:15 Soběslav SK Rakovník 1:0 (0:0) Editovat zápas
11.08.2018 10:30 Jindřichův Hradec Sedlčany 0:1 (0:1) Editovat zápas
11.08.2018 17:00 Tachov Čížová 1:2p (1:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
11.08.2018 17:00 Dobříš Mariánské Lázně 3:0 (2:0) Editovat zápas
11.08.2018 17:00 Klatovy Táborsko B 4:1 (1:1) Editovat zápas
11.08.2018 17:00 Č. L. Beroun Doubravka 0:2 (0:2) Editovat zápas
11.08.2018 17:00 Hořovicko Přeštice 2:1p (1:0)
(pen. 2:1)
Editovat zápas
12.08.2018 10:15 Admira Praha Aritma 1:2p (0:1)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
2. kolo 18.08.2018 10:15 Aritma Hořovicko 1:0 (1:0) Editovat zápas
18.08.2018 10:15 Přeštice Jindřichův Hradec 5:1 (1:0) Editovat zápas
18.08.2018 10:15 Táborsko B Čížová 0:5 (0:2) Editovat zápas
18.08.2018 15:00 Mariánské Lázně Tachov 0:2 (0:0) Editovat zápas
18.08.2018 17:00 Klatovy Admira Praha 0:1 (0:1) Editovat zápas
18.08.2018 17:00 Doubravka Soběslav 5:4p (2:2)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
19.08.2018 17:00 SK Rakovník Dobříš 4:2 (3:2) Editovat zápas
19.08.2018 17:00 Sedlčany Č. L. Beroun 4:1 (2:0) Editovat zápas
3. kolo 25.08.2018 10:30 Jindřichův Hradec Aritma 2:0 (0:0) Editovat zápas
25.08.2018 13:30 Čížová Mariánské Lázně 4:1 (2:0) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Tachov SK Rakovník 3:1 (1:1) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Dobříš Doubravka 1:0 (0:0) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Č. L. Beroun Přeštice 2:1 (0:1) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Hořovicko Klatovy 0:1 (0:0) Editovat zápas
26.08.2018 10:15 Admira Praha Táborsko B 4:1 (3:0) Editovat zápas
26.08.2018 17:00 Soběslav Sedlčany 1:0 (0:0) Editovat zápas
4. kolo 01.09.2018 10:15 Táborsko B Mariánské Lázně 0:1 (0:1) Editovat zápas
01.09.2018 10:15 Aritma Č. L. Beroun 4:1 (1:0) Editovat zápas
01.09.2018 10:15 Přeštice Soběslav 2:0 (0:0) Editovat zápas
01.09.2018 17:00 Klatovy Jindřichův Hradec 2:0 (1:0) Editovat zápas
01.09.2018 17:00 Doubravka Tachov 2:1 (1:1) Editovat zápas
02.09.2018 10:15 Admira Praha Hořovicko 2:1 (1:0) Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Sedlčany Dobříš 3:2 (2:1) Editovat zápas
02.09.2018 17:00 SK Rakovník Čížová 2:1p (1:1)
(pen. 5:3)
Editovat zápas
5. kolo 08.09.2018 10:30 Jindřichův Hradec Admira Praha 2:3 (1:3) Editovat zápas
08.09.2018 13:30 Čížová Doubravka 3:1 (2:0) Editovat zápas
08.09.2018 15:00 Mariánské Lázně SK Rakovník 1:3 (1:0) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Hořovicko Táborsko B 2:1 (1:0) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Č. L. Beroun Klatovy 5:1 (5:1) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Dobříš Přeštice 3:2p (0:1)
(pen. 5:3)
Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Tachov Sedlčany 4:5p (3:3)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
09.09.2018 17:00 Soběslav Aritma 2:1 (1:1) Editovat zápas
6. kolo 15.09.2018 10:15 Aritma Dobříš 1:2p (1:0)
(pen. 6:7)
Editovat zápas
15.09.2018 10:15 Přeštice Tachov 2:1p (0:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
15.09.2018 10:15 Táborsko B SK Rakovník 2:1 (2:1) Editovat zápas
15.09.2018 16:30 Hořovicko Jindřichův Hradec 5:1 (2:1) Editovat zápas
15.09.2018 16:30 Doubravka Mariánské Lázně 2:3 (1:1) Editovat zápas
15.09.2018 16:30 Klatovy Soběslav 2:1 (1:0) Editovat zápas
16.09.2018 10:15 Admira Praha Č. L. Beroun 5:0 (4:0) Editovat zápas
16.09.2018 16:30 Sedlčany Čížová 1:0p (0:0)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
7. kolo 22.09.2018 10:15 Soběslav Admira Praha 0:1 (0:1) Editovat zápas
22.09.2018 10:30 Jindřichův Hradec Táborsko B 1:0 (0:0) Editovat zápas
22.09.2018 13:30 Čížová Přeštice 5:2 (4:0) Editovat zápas
22.09.2018 15:00 Mariánské Lázně Sedlčany 2:1 (1:0) Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Tachov Aritma 3:1 (1:1) Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Dobříš Klatovy 1:4 (1:3) Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Č. L. Beroun Hořovicko 2:1 (1:0) Editovat zápas
23.09.2018 16:30 SK Rakovník Doubravka 2:1p (0:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
8. kolo 28.09.2018 10:15 Aritma Čížová 0:1 (0:1) Editovat zápas
29.09.2018 10:15 Táborsko B Doubravka 2:0 (0:0) Editovat zápas
29.09.2018 10:15 Přeštice Mariánské Lázně 1:2p (1:0)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
29.09.2018 10:30 Jindřichův Hradec Č. L. Beroun 2:1 (1:0) Editovat zápas
29.09.2018 16:00 Hořovicko Soběslav 4:2 (2:1) Editovat zápas
29.09.2018 16:00 Klatovy Tachov 0:1p (0:0)
(pen. 0:2)
Editovat zápas
30.09.2018 10:15 Admira Praha Dobříš 3:2p (0:1)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
30.09.2018 16:00 Sedlčany SK Rakovník 2:3p (1:0)
(pen. 2:3)
Editovat zápas
9. kolo 06.10.2018 10:15 Soběslav Jindřichův Hradec 2:3 (1:2) Editovat zápas
06.10.2018 13:30 Čížová Klatovy 0:2 (0:1) Editovat zápas
06.10.2018 15:00 Mariánské Lázně Aritma 1:2 (0:0) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Dobříš Hořovicko 0:1 (0:1) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Doubravka Sedlčany 4:3p (2:2)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Č. L. Beroun Táborsko B 4:2 (2:0) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Tachov Admira Praha 1:4 (1:2) Editovat zápas
07.10.2018 16:00 SK Rakovník Přeštice 1:2 (1:1) Editovat zápas
10. kolo 13.10.2018 10:15 Táborsko B Sedlčany 3:2 (2:2) Editovat zápas
13.10.2018 10:15 Přeštice Doubravka 3:2 (3:1) Editovat zápas
13.10.2018 10:15 Aritma SK Rakovník 1:0 (1:0) Editovat zápas
13.10.2018 10:30 Jindřichův Hradec Dobříš 3:1 (1:1) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Hořovicko Tachov 1:0 (0:0) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Klatovy Mariánské Lázně 4:1 (2:0) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Č. L. Beroun Soběslav 5:1 (3:1) Editovat zápas
14.10.2018 10:15 Admira Praha Čížová 1:0 (1:0) Editovat zápas
11. kolo 20.10.2018 10:15 Soběslav Táborsko B 4:3 (1:1) Editovat zápas
20.10.2018 13:30 Čížová Hořovicko 2:1 (1:0) Editovat zápas
20.10.2018 15:00 Mariánské Lázně Admira Praha 3:0 (0:0) Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Tachov Jindřichův Hradec 2:0 (1:0) Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Dobříš Č. L. Beroun 2:3 (1:1) Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Doubravka Aritma 1:0 (0:0) Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Sedlčany Přeštice 1:3 (0:1) Editovat zápas
21.10.2018 15:30 SK Rakovník Klatovy 1:0 (1:0) Editovat zápas
12. kolo 27.10.2018 10:15 Táborsko B Přeštice 2:5 (1:2) Editovat zápas
27.10.2018 10:15 Aritma Sedlčany 1:2 (0:1) Editovat zápas
27.10.2018 10:15 Soběslav Dobříš 5:0 (2:0) Editovat zápas
27.10.2018 10:30 Jindřichův Hradec Čížová 2:6 (1:4) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Klatovy Doubravka 2:0 (2:0) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Hořovicko Mariánské Lázně 0:1 (0:0) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Č. L. Beroun Tachov 0:1p (0:0)
(pen. 2:3)
Editovat zápas
28.10.2018 10:15 Admira Praha SK Rakovník 3:1 (1:0) Editovat zápas
13. kolo 03.11.2018 10:15 Přeštice Aritma 1:2 (1:0) Editovat zápas
03.11.2018 13:30 Čížová Č. L. Beroun 3:1 (0:1) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Doubravka Admira Praha 0:6 (0:3) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Tachov Soběslav 3:1 (2:1) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Dobříš Táborsko B 1:2 (0:1) Editovat zápas
03.11.2018 15:00 Mariánské Lázně Jindřichův Hradec 2:1 (0:1) Editovat zápas
04.11.2018 14:00 SK Rakovník Hořovicko 2:1 (2:0) Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Sedlčany Klatovy 2:3 (1:2) Editovat zápas
14. kolo 10.11.2018 10:15 Táborsko B Aritma 2:3p (1:1)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
10.11.2018 10:15 Soběslav Čížová 3:1 (1:1) Editovat zápas
10.11.2018 10:30 Jindřichův Hradec SK Rakovník 1:2 (0:1) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Hořovicko Doubravka 2:1 (2:1) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Č. L. Beroun Mariánské Lázně 1:0 (1:0) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Klatovy Přeštice 1:0 (0:0) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Dobříš Tachov 2:3p (1:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
11.11.2018 10:15 Admira Praha Sedlčany 4:1 (1:0) Editovat zápas
15. kolo 17.11.2018 10:15 Přeštice Admira Praha 0:1p (0:0)
(pen. 3:5)
Editovat zápas
17.11.2018 10:15 Aritma Klatovy 2:0 (0:0) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Čížová Dobříš 3:2 (3:0) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Tachov Táborsko B 5:4p (1:1)
(pen. 5:3)
Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Doubravka Jindřichův Hradec 3:2 (2:1) Editovat zápas
17.11.2018 15:00 Mariánské Lázně Soběslav 4:3 (2:1) Editovat zápas
18.11.2018 13:30 Sedlčany Hořovicko 5:0 (2:0) Editovat zápas
18.11.2018 13:30 SK Rakovník Č. L. Beroun 1:2p (1:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
16. kolo 09.03.2019 10:15 Přeštice Hořovicko 2:0 (0:0) Editovat zápas
09.03.2019 10:15 Aritma Admira Praha 1:2 (0:1) Editovat zápas
09.03.2019 10:15 Táborsko B Klatovy 1:2 (1:1) Editovat zápas
09.03.2019 13:30 Čížová Tachov 3:0 (3:0) Editovat zápas
09.03.2019 14:30 Doubravka Č. L. Beroun 0:1p (0:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
09.03.2019 15:00 Mariánské Lázně Dobříš 5:1 (2:0) Editovat zápas
10.03.2019 14:30 Sedlčany Jindřichův Hradec 3:4 (2:1) Editovat zápas
10.03.2019 14:30 SK Rakovník Soběslav 1:4 (0:2) Editovat zápas
17. kolo 16.03.2019 10:15 Soběslav Doubravka 2:1p (0:0)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
16.03.2019 10:30 Jindřichův Hradec Přeštice 1:2p (0:0)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
16.03.2019 13:30 Čížová Táborsko B 5:1 (2:1) Editovat zápas
16.03.2019 15:00 Dobříš SK Rakovník 2:1p (1:1)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
16.03.2019 15:00 Tachov Mariánské Lázně 1:0p (0:0)
(pen. 9:8)
Editovat zápas
16.03.2019 15:00 Č. L. Beroun Sedlčany 1:4 (1:2) Editovat zápas
16.03.2019 15:00 Hořovicko Aritma 0:2 (0:1) Editovat zápas
17.03.2019 10:15 Admira Praha Klatovy 0:2 (0:1) Editovat zápas
18. kolo 23.03.2019 10:15 Táborsko B Admira Praha 0:3 (0:2) Editovat zápas
23.03.2019 10:15 Aritma Jindřichův Hradec 4:1 (2:1) Editovat zápas
23.03.2019 10:15 Přeštice Č. L. Beroun 1:0 (0:0) Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Klatovy Hořovicko 0:1 (0:1) Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Mariánské Lázně Čížová 0:2 (0:1) Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Doubravka Dobříš 1:2 (0:2) Editovat zápas
24.03.2019 15:00 SK Rakovník Tachov 2:0 (1:0) Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Sedlčany Soběslav 3:1 (2:0) Editovat zápas
19. kolo 30.03.2019 10:15 Soběslav Přeštice 2:1 (1:1) Editovat zápas
30.03.2019 10:30 Jindřichův Hradec Klatovy 0:1 (0:0) Editovat zápas
30.03.2019 13:30 Čížová SK Rakovník 0:2 (0:1) Editovat zápas
30.03.2019 15:00 Mariánské Lázně Táborsko B 2:1 (1:0) Editovat zápas
30.03.2019 16:30 Hořovicko Admira Praha 2:4 (0:2) Editovat zápas
30.03.2019 16:30 Č. L. Beroun Aritma 2:0 (1:0) Editovat zápas
30.03.2019 16:30 Dobříš Sedlčany 2:3p (2:0)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
30.03.2019 16:30 Tachov Doubravka 1:2 (1:0) Editovat zápas
20. kolo 06.04.2019 10:15 Přeštice Dobříš 3:2 (2:2) Editovat zápas
06.04.2019 10:15 Aritma Soběslav 2:1p (0:1)
(pen. 3:1)
Editovat zápas
06.04.2019 10:15 Táborsko B Hořovicko 3:2p (2:2)
(pen. 4:1)
Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Klatovy Č. L. Beroun 1:0p (0:0)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Doubravka Čížová 2:1p (0:1)
(pen. 5:3)
Editovat zápas
07.04.2019 10:15 Admira Praha Jindřichův Hradec 5:0 (1:0) Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Sedlčany Tachov 3:0 (2:0) Editovat zápas
07.04.2019 16:30 SK Rakovník Mariánské Lázně 3:1 (2:0) Editovat zápas
21. kolo 13.04.2019 10:15 Soběslav Klatovy 0:1 (0:1) Editovat zápas
13.04.2019 10:30 Jindřichův Hradec Hořovicko 3:1 (1:1) Editovat zápas
13.04.2019 13:30 Čížová Sedlčany 4:1 (2:0) Editovat zápas
13.04.2019 15:00 Mariánské Lázně Doubravka 0:1 (0:1) Editovat zápas
13.04.2019 17:00 Č. L. Beroun Admira Praha 1:0p (0:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
13.04.2019 17:00 Dobříš Aritma 1:2 (0:0) Editovat zápas
13.04.2019 17:00 Tachov Přeštice 0:1 (0:0) Editovat zápas
14.04.2019 17:00 SK Rakovník Táborsko B 5:0 (5:0) Editovat zápas
22. kolo 20.04.2019 10:15 Táborsko B Jindřichův Hradec 3:4p (0:1)
(pen. 3:5)
Editovat zápas
20.04.2019 10:15 Přeštice Čížová 0:1 (0:0) Editovat zápas
20.04.2019 10:15 Aritma Tachov 2:1 (2:0) Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Doubravka SK Rakovník 3:2p (1:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Klatovy Dobříš 1:2p (0:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Hořovicko Č. L. Beroun 3:2 (2:1) Editovat zápas
21.04.2019 10:15 Admira Praha Soběslav 2:1 (2:0) Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Sedlčany Mariánské Lázně 3:2 (1:2) Editovat zápas
23. kolo 27.04.2019 10:15 Soběslav Hořovicko 3:1 (2:0) Editovat zápas
27.04.2019 13:30 Čížová Aritma 2:0 (0:0) Editovat zápas
27.04.2019 15:00 Mariánské Lázně Přeštice 1:4 (1:2) Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Č. L. Beroun Jindřichův Hradec 2:0 (1:0) Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Dobříš Admira Praha 0:4 (0:1) Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Tachov Klatovy 3:1 (2:1) Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Doubravka Táborsko B 2:1 (2:0) Editovat zápas
28.04.2019 17:00 SK Rakovník Sedlčany 6:2 (3:1) Editovat zápas
24. kolo 04.05.2019 10:15 Přeštice SK Rakovník 1:2 (1:0) Editovat zápas
04.05.2019 10:15 Aritma Mariánské Lázně 3:2p (0:0)
(pen. 5:3)
Editovat zápas
04.05.2019 10:15 Táborsko B Č. L. Beroun 2:3p (1:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
04.05.2019 10:30 Jindřichův Hradec Soběslav 0:4 (0:2) Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Hořovicko Dobříš 5:1 (2:1) Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Klatovy Čížová 1:6 (0:2) Editovat zápas
05.05.2019 10:15 Admira Praha Tachov 1:0 (1:0) Editovat zápas
05.05.2019 17:00 Sedlčany Doubravka 0:4 (0:1) Editovat zápas
25. kolo 11.05.2019 10:15 Soběslav Č. L. Beroun 5:0 (3:0) Editovat zápas
11.05.2019 13:30 Čížová Admira Praha 0:1 (0:0) Editovat zápas
11.05.2019 15:00 Mariánské Lázně Klatovy 0:1 (0:0) Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Dobříš Jindřichův Hradec 5:1 (2:1) Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Tachov Hořovicko 2:3 (1:1) Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Doubravka Přeštice 3:0 (2:0) Editovat zápas
12.05.2019 17:00 SK Rakovník Aritma 1:0 (1:0) Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Sedlčany Táborsko B 4:3p (1:1)
(pen. 3:1)
Editovat zápas
26. kolo Editovat výsledky 18.05.2019 10:15 Táborsko B Soběslav 2:5 (0:4) Editovat zápas
18.05.2019 10:15 Přeštice Sedlčany 3:0 (1:0) Editovat zápas
18.05.2019 10:15 Aritma Doubravka 0:1 (0:0) Editovat zápas
18.05.2019 10:30 Jindřichův Hradec Tachov 0:5 (0:1) Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Klatovy SK Rakovník 1:2 (1:1) Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Hořovicko Čížová 0:4 (0:1) Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Č. L. Beroun Dobříš 3:2 (1:2) Editovat zápas
19.05.2019 10:15 Admira Praha Mariánské Lázně 6:1 (3:1) Editovat zápas
27. kolo 25.05.2019 10:15 Přeštice Táborsko B -:- Editovat zápas
25.05.2019 13:30 Čížová Jindřichův Hradec -:- Editovat zápas
25.05.2019 15:00 Mariánské Lázně Hořovicko -:- Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Dobříš Soběslav -:- Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Tachov Č. L. Beroun -:- Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Doubravka Klatovy -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 SK Rakovník Admira Praha -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Sedlčany Aritma -:- Editovat zápas
28. kolo 01.06.2019 10:15 Táborsko B Dobříš -:- Editovat zápas
01.06.2019 10:15 Soběslav Tachov -:- Editovat zápas
01.06.2019 10:15 Aritma Přeštice -:- Editovat zápas
01.06.2019 10:30 Jindřichův Hradec Mariánské Lázně -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Hořovicko SK Rakovník -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Č. L. Beroun Čížová -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Klatovy Sedlčany -:- Editovat zápas
02.06.2019 10:15 Admira Praha Doubravka -:- Editovat zápas
29. kolo 08.06.2019 10:15 Aritma Táborsko B -:- Editovat zápas
08.06.2019 10:15 Přeštice Klatovy -:- Editovat zápas
08.06.2019 13:30 Čížová Soběslav -:- Editovat zápas
08.06.2019 15:00 Mariánské Lázně Č. L. Beroun -:- Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Tachov Dobříš -:- Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Doubravka Hořovicko -:- Editovat zápas
09.06.2019 17:00 SK Rakovník Jindřichův Hradec -:- Editovat zápas
09.06.2019 17:00 Sedlčany Admira Praha -:- Editovat zápas
30. kolo 15.06.2019 10:15 Táborsko B Tachov -:- Editovat zápas
15.06.2019 10:15 Soběslav Mariánské Lázně -:- Editovat zápas
15.06.2019 10:30 Jindřichův Hradec Doubravka -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Hořovicko Sedlčany -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Č. L. Beroun SK Rakovník -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Dobříš Čížová -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Klatovy Aritma -:- Editovat zápas
16.06.2019 10:15 Admira Praha Přeštice -:- Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 1 zápasů.
Zítra se hraje 1 zápasů.
Včera se hrálo 71 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde