Česká fotbalová liga dospělí 2018-2019

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 11.08.2018 10:15 Olympia Radotín Ústí nad Orlicí 0:1 (0:0) Editovat zápas
11.08.2018 10:15 Loko Vltavín Živanice 1:0 (0:0) Editovat zápas
11.08.2018 10:30 Králův Dvůr Písek 2:0 (1:0) Editovat zápas
11.08.2018 17:00 Dobrovice Převýšov 2:0 (1:0) Editovat zápas
11.08.2018 17:00 Domažlice Vyšehrad 3:2p (2:1)
(pen. 7:6)
Editovat zápas
11.08.2018 17:00 Velvary Brozany 2:3p (0:0)
(pen. 3:5)
Editovat zápas
12.08.2018 17:00 Benešov Štěchovice 2:1p (0:1)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
12.08.2018 17:00 Zápy Litoměřicko 2:1 (2:1) Editovat zápas
2. kolo 18.08.2018 10:15 Olympia Radotín Zápy 0:2 (0:1) Editovat zápas
18.08.2018 10:15 Vyšehrad Králův Dvůr 2:1p (1:1)
(pen. 5:3)
Editovat zápas
18.08.2018 10:15 Písek Benešov 3:4p (1:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
18.08.2018 10:30 Litoměřicko Loko Vltavín 1:2 (0:1) Editovat zápas
18.08.2018 17:00 Živanice Domažlice 1:4 (0:2) Editovat zápas
18.08.2018 17:00 Ústí nad Orlicí Převýšov 1:0 (0:0) Editovat zápas
19.08.2018 17:00 Štěchovice Velvary 2:1p (1:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
19.08.2018 17:00 Brozany Karlovy Vary 2:3p (1:1)
(pen. 3:5)
Editovat zápas
3. kolo 25.08.2018 10:15 Loko Vltavín Olympia Radotín 1:2 (1:1) Editovat zápas
25.08.2018 10:30 Králův Dvůr Živanice 2:1 (0:1) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Domažlice Litoměřicko 4:1 (3:1) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Dobrovice Brozany 2:1 (1:1) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Velvary Písek 3:2p (1:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
26.08.2018 10:30 Karlovy Vary Štěchovice 0:2 (0:0) Editovat zápas
26.08.2018 17:00 Benešov Vyšehrad 1:3 (0:1) Editovat zápas
26.08.2018 17:00 Zápy Ústí nad Orlicí 2:1 (0:0) Editovat zápas
4. kolo 01.09.2018 10:15 Vyšehrad Velvary 3:0 (0:0) Editovat zápas
01.09.2018 10:15 Písek Karlovy Vary 2:1 (0:0) Editovat zápas
01.09.2018 10:15 Olympia Radotín Domažlice 4:2 (2:1) Editovat zápas
01.09.2018 10:30 Litoměřicko Králův Dvůr 0:1 (0:0) Editovat zápas
01.09.2018 17:00 Živanice Benešov 1:0p (0:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Zápy Loko Vltavín 4:2 (3:1) Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Štěchovice Dobrovice 1:2 (0:1) Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Brozany Převýšov 0:2 (0:1) Editovat zápas
5. kolo 07.09.2018 17:00 Benešov Litoměřicko 1:4 (0:3) Editovat zápas
07.09.2018 17:00 Králův Dvůr Olympia Radotín 0:1p (0:0)
(pen. 2:3)
Editovat zápas
08.09.2018 10:15 Převýšov Štěchovice 2:0 (0:0) Editovat zápas
08.09.2018 10:15 Loko Vltavín Ústí nad Orlicí 3:0 (1:0) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Domažlice Zápy 2:0 (2:0) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Dobrovice Písek 3:0 (1:0) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Velvary Živanice 3:1 (1:1) Editovat zápas
09.09.2018 10:30 Karlovy Vary Vyšehrad 4:2 (4:0) Editovat zápas
6. kolo 15.09.2018 10:15 Loko Vltavín Domažlice 5:2 (4:1) Editovat zápas
15.09.2018 10:15 Olympia Radotín Benešov 1:0p (0:0)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
15.09.2018 10:15 Vyšehrad Dobrovice 2:1 (2:0) Editovat zápas
15.09.2018 10:15 Písek Převýšov 1:2 (1:1) Editovat zápas
15.09.2018 10:30 Litoměřicko Velvary 2:1 (1:1) Editovat zápas
15.09.2018 16:30 Ústí nad Orlicí Brozany 2:1 (2:0) Editovat zápas
15.09.2018 16:30 Živanice Karlovy Vary 3:1 (1:0) Editovat zápas
16.09.2018 16:30 Zápy Králův Dvůr 2:0 (1:0) Editovat zápas
7. kolo 22.09.2018 10:15 Převýšov Vyšehrad 3:0 (1:0) Editovat zápas
22.09.2018 10:30 Králův Dvůr Loko Vltavín 0:2 (0:2) Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Domažlice Ústí nad Orlicí 1:2p (1:0)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Velvary Olympia Radotín 1:2p (0:0)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Dobrovice Živanice 2:1 (1:1) Editovat zápas
23.09.2018 10:30 Karlovy Vary Litoměřicko 3:2p (2:2)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
23.09.2018 16:30 Benešov Zápy 1:2 (1:2) Editovat zápas
23.09.2018 16:30 Brozany Štěchovice 2:1 (1:0) Editovat zápas
8. kolo 28.09.2018 10:15 Písek Brozany 2:3p (1:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
28.09.2018 10:30 Litoměřicko Dobrovice 3:1 (2:0) Editovat zápas
28.09.2018 16:00 Živanice Převýšov 1:0p (0:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
29.09.2018 10:15 Olympia Radotín Karlovy Vary 1:0 (0:0) Editovat zápas
29.09.2018 10:15 Loko Vltavín Benešov 2:0 (1:0) Editovat zápas
29.09.2018 16:00 Ústí nad Orlicí Štěchovice 3:0 (0:0) Editovat zápas
29.09.2018 16:00 Domažlice Králův Dvůr 2:0 (2:0) Editovat zápas
30.09.2018 16:00 Zápy Velvary 0:4 (0:1) Editovat zápas
9. kolo 06.10.2018 10:15 Převýšov Litoměřicko 3:1 (2:0) Editovat zápas
06.10.2018 10:30 Králův Dvůr Ústí nad Orlicí 3:0 (2:0) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Velvary Loko Vltavín 4:2 (2:1) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Dobrovice Olympia Radotín 3:2 (2:1) Editovat zápas
07.10.2018 10:30 Karlovy Vary Zápy 0:1p (0:0)
(pen. 6:7)
Editovat zápas
07.10.2018 16:00 Štěchovice Písek 3:2 (2:0) Editovat zápas
07.10.2018 16:00 Brozany Vyšehrad 0:1 (0:1) Editovat zápas
07.10.2018 16:00 Benešov Domažlice 3:1 (1:0) Editovat zápas
10. kolo 13.10.2018 10:15 Loko Vltavín Karlovy Vary 4:1 (2:1) Editovat zápas
13.10.2018 10:15 Olympia Radotín Převýšov 0:1 (0:1) Editovat zápas
13.10.2018 10:15 Vyšehrad Štěchovice 2:1p (1:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
13.10.2018 10:30 Králův Dvůr Benešov 4:0 (2:0) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Živanice Brozany 4:0 (1:0) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Domažlice Velvary 4:0 (1:0) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Ústí nad Orlicí Písek 1:0 (1:0) Editovat zápas
14.10.2018 15:30 Zápy Dobrovice 2:1 (1:0) Editovat zápas
11. kolo 20.10.2018 10:15 Písek Vyšehrad 2:1 (1:1) Editovat zápas
20.10.2018 10:15 Převýšov Zápy 0:3 (0:0) Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Velvary Králův Dvůr 0:1p (0:0)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Dobrovice Loko Vltavín 0:2 (0:1) Editovat zápas
21.10.2018 10:30 Karlovy Vary Domažlice 0:1p (0:0)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Štěchovice Živanice 3:2 (0:1) Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Brozany Litoměřicko 3:0 (0:0) Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Benešov Ústí nad Orlicí 1:2 (0:2) Editovat zápas
12. kolo 27.10.2018 10:15 Loko Vltavín Převýšov 4:1 (1:1) Editovat zápas
27.10.2018 10:15 Olympia Radotín Brozany 4:1 (3:1) Editovat zápas
27.10.2018 10:30 Králův Dvůr Karlovy Vary 0:1p (0:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
27.10.2018 10:30 Litoměřicko Štěchovice 2:1 (1:1) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Živanice Písek 1:0 (0:0) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Domažlice Dobrovice 3:1 (2:0) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Ústí nad Orlicí Vyšehrad 0:1 (0:0) Editovat zápas
28.10.2018 14:30 Benešov Velvary 3:1 (1:0) Editovat zápas
13. kolo 03.11.2018 10:15 Vyšehrad Živanice 3:1 (2:0) Editovat zápas
03.11.2018 10:15 Převýšov Domažlice 1:2p (0:0)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
03.11.2018 10:15 Písek Litoměřicko 4:0 (2:0) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Dobrovice Králův Dvůr 3:2 (3:0) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Velvary Ústí nad Orlicí 2:0 (1:0) Editovat zápas
04.11.2018 10:30 Karlovy Vary Benešov 3:4 (1:2) Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Štěchovice Olympia Radotín 1:3 (0:2) Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Brozany Zápy 1:2p (1:1)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
14. kolo 10.11.2018 10:15 Olympia Radotín Písek 2:0 (2:0) Editovat zápas
10.11.2018 10:15 Loko Vltavín Brozany 5:1 (4:1) Editovat zápas
10.11.2018 10:30 Litoměřicko Vyšehrad 0:1 (0:1) Editovat zápas
10.11.2018 10:30 Králův Dvůr Převýšov 0:1 (0:0) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Ústí nad Orlicí Živanice 0:1p (0:0)
(pen. 6:7)
Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Velvary Karlovy Vary 2:0 (0:0) Editovat zápas
11.11.2018 14:00 Benešov Dobrovice 2:1 (0:1) Editovat zápas
11.11.2018 14:00 Zápy Štěchovice 2:0 (2:0) Editovat zápas
15. kolo 17.11.2018 10:15 Vyšehrad Olympia Radotín 0:1 (0:1) Editovat zápas
17.11.2018 10:15 Písek Zápy 2:3 (1:2) Editovat zápas
17.11.2018 10:15 Převýšov Benešov 0:3 (0:2) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Živanice Litoměřicko 0:1 (0:0) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Dobrovice Velvary 1:0 (0:0) Editovat zápas
18.11.2018 10:30 Karlovy Vary Ústí nad Orlicí 1:2p (1:0)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
18.11.2018 13:30 Štěchovice Loko Vltavín 2:0 (2:0) Editovat zápas
18.11.2018 13:30 Brozany Domažlice 1:2p (1:1)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
16. kolo 22.08.2018 18:00 Karlovy Vary Dobrovice 2:1p (1:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
22.08.2018 18:00 Velvary Převýšov 5:2 (2:1) Editovat zápas
22.08.2018 18:00 Králův Dvůr Brozany 1:2p (0:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
22.08.2018 18:00 Domažlice Štěchovice 2:1 (0:0) Editovat zápas
22.08.2018 18:00 Loko Vltavín Písek 2:3 (0:1) Editovat zápas
22.08.2018 18:00 Zápy Vyšehrad 2:0 (2:0) Editovat zápas
22.08.2018 18:00 Olympia Radotín Živanice 1:2p (0:0)
(pen. 3:5)
Editovat zápas
22.08.2018 18:00 Ústí nad Orlicí Litoměřicko 2:0 (1:0) Editovat zápas
17. kolo 19.09.2018 17:00 Litoměřicko Olympia Radotín 3:2 (1:1) Editovat zápas
19.09.2018 17:00 Živanice Zápy 1:3 (1:1) Editovat zápas
19.09.2018 17:00 Vyšehrad Loko Vltavín 3:2 (3:2) Editovat zápas
19.09.2018 17:00 Písek Domažlice 1:0 (0:0) Editovat zápas
19.09.2018 17:00 Štěchovice Králův Dvůr 2:1p (0:1)
(pen. 7:6)
Editovat zápas
19.09.2018 17:00 Brozany Benešov 2:1p (1:1)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
19.09.2018 17:00 Převýšov Karlovy Vary 3:2 (2:1) Editovat zápas
19.09.2018 17:00 Dobrovice Ústí nad Orlicí 5:2 (2:2) Editovat zápas
18. kolo 09.03.2019 10:15 Převýšov Dobrovice 2:1 (1:0) Editovat zápas
09.03.2019 10:15 Písek Králův Dvůr 1:3 (1:0) Editovat zápas
09.03.2019 10:15 Vyšehrad Domažlice 1:0 (0:0) Editovat zápas
09.03.2019 10:30 Litoměřicko Zápy 1:0 (0:0) Editovat zápas
09.03.2019 14:30 Živanice Loko Vltavín 0:2 (0:1) Editovat zápas
10.03.2019 14:30 Štěchovice Benešov 2:1 (0:1) Editovat zápas
10.03.2019 14:30 Brozany Velvary 1:2 (1:1) Editovat zápas
23.04.2019 17:00 Ústí nad Orlicí Olympia Radotín -:- Editovat zápas
19. kolo Editovat výsledky 16.03.2019 10:15 Převýšov Ústí nad Orlicí 1:2 (0:2) Editovat zápas
16.03.2019 10:15 Loko Vltavín Litoměřicko 2:1 (0:1) Editovat zápas
16.03.2019 10:30 Králův Dvůr Vyšehrad 2:5 (0:3) Editovat zápas
16.03.2019 15:00 Velvary Štěchovice 3:2p (0:1)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
16.03.2019 15:00 Domažlice Živanice 3:2p (0:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
17.03.2019 10:30 Karlovy Vary Brozany 1:0 (0:0) Editovat zápas
17.03.2019 15:00 Benešov Písek -:- Editovat zápas
17.03.2019 15:00 Zápy Olympia Radotín 1:2p (0:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
20. kolo Editovat výsledky 23.03.2019 10:15 Písek Velvary 3:1 (1:1) Editovat zápas
23.03.2019 10:15 Vyšehrad Benešov 0:1p (0:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
23.03.2019 10:15 Olympia Radotín Loko Vltavín 0:1 (0:0) Editovat zápas
23.03.2019 10:30 Litoměřicko Domažlice 0:3 (0:2) Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Živanice Králův Dvůr 2:1 (1:0) Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Ústí nad Orlicí Zápy 0:1 (0:1) Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Brozany Dobrovice -:- Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Štěchovice Karlovy Vary -:- Editovat zápas
21. kolo 30.03.2019 10:15 Loko Vltavín Zápy -:- Editovat zápas
30.03.2019 10:15 Převýšov Brozany -:- Editovat zápas
30.03.2019 10:30 Králův Dvůr Litoměřicko -:- Editovat zápas
30.03.2019 16:30 Domažlice Olympia Radotín -:- Editovat zápas
30.03.2019 16:30 Velvary Vyšehrad -:- Editovat zápas
30.03.2019 16:30 Dobrovice Štěchovice -:- Editovat zápas
31.03.2019 10:30 Karlovy Vary Písek -:- Editovat zápas
31.03.2019 16:30 Benešov Živanice -:- Editovat zápas
22. kolo 06.04.2019 10:15 Písek Dobrovice -:- Editovat zápas
06.04.2019 10:15 Vyšehrad Karlovy Vary -:- Editovat zápas
06.04.2019 10:15 Olympia Radotín Králův Dvůr -:- Editovat zápas
06.04.2019 10:30 Litoměřicko Benešov -:- Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Živanice Velvary -:- Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Ústí nad Orlicí Loko Vltavín -:- Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Štěchovice Převýšov -:- Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Zápy Domažlice -:- Editovat zápas
23. kolo 13.04.2019 10:15 Převýšov Písek -:- Editovat zápas
13.04.2019 10:30 Králův Dvůr Zápy -:- Editovat zápas
13.04.2019 17:00 Domažlice Loko Vltavín -:- Editovat zápas
13.04.2019 17:00 Velvary Litoměřicko -:- Editovat zápas
13.04.2019 17:00 Dobrovice Vyšehrad -:- Editovat zápas
14.04.2019 10:30 Karlovy Vary Živanice -:- Editovat zápas
14.04.2019 17:00 Benešov Olympia Radotín -:- Editovat zápas
14.04.2019 17:00 Brozany Ústí nad Orlicí -:- Editovat zápas
24. kolo 20.04.2019 10:15 Vyšehrad Převýšov -:- Editovat zápas
20.04.2019 10:15 Olympia Radotín Velvary -:- Editovat zápas
20.04.2019 10:15 Loko Vltavín Králův Dvůr -:- Editovat zápas
20.04.2019 10:30 Litoměřicko Karlovy Vary -:- Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Živanice Dobrovice -:- Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Ústí nad Orlicí Domažlice -:- Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Zápy Benešov -:- Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Štěchovice Brozany -:- Editovat zápas
25. kolo 27.04.2019 10:15 Převýšov Živanice -:- Editovat zápas
27.04.2019 10:30 Králův Dvůr Domažlice -:- Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Velvary Zápy -:- Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Dobrovice Litoměřicko -:- Editovat zápas
28.04.2019 10:30 Karlovy Vary Olympia Radotín -:- Editovat zápas
28.04.2019 17:00 Benešov Loko Vltavín -:- Editovat zápas
28.04.2019 17:00 Brozany Písek -:- Editovat zápas
28.04.2019 17:00 Štěchovice Ústí nad Orlicí -:- Editovat zápas
26. kolo 04.05.2019 10:15 Písek Štěchovice -:- Editovat zápas
04.05.2019 10:15 Vyšehrad Brozany -:- Editovat zápas
04.05.2019 10:15 Olympia Radotín Dobrovice -:- Editovat zápas
04.05.2019 10:15 Loko Vltavín Velvary -:- Editovat zápas
04.05.2019 10:30 Litoměřicko Převýšov -:- Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Domažlice Benešov -:- Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Ústí nad Orlicí Králův Dvůr -:- Editovat zápas
05.05.2019 17:00 Zápy Karlovy Vary -:- Editovat zápas
27. kolo 11.05.2019 10:15 Převýšov Olympia Radotín -:- Editovat zápas
11.05.2019 10:15 Písek Ústí nad Orlicí -:- Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Velvary Domažlice -:- Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Dobrovice Zápy -:- Editovat zápas
12.05.2019 10:30 Karlovy Vary Loko Vltavín -:- Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Štěchovice Vyšehrad -:- Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Benešov Králův Dvůr -:- Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Brozany Živanice -:- Editovat zápas
28. kolo 18.05.2019 10:15 Vyšehrad Písek -:- Editovat zápas
18.05.2019 10:15 Loko Vltavín Dobrovice -:- Editovat zápas
18.05.2019 10:30 Králův Dvůr Velvary -:- Editovat zápas
18.05.2019 10:30 Litoměřicko Brozany -:- Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Živanice Štěchovice -:- Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Domažlice Karlovy Vary -:- Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Ústí nad Orlicí Benešov -:- Editovat zápas
19.05.2019 17:00 Zápy Převýšov -:- Editovat zápas
29. kolo 25.05.2019 10:15 Vyšehrad Ústí nad Orlicí -:- Editovat zápas
25.05.2019 10:15 Písek Živanice -:- Editovat zápas
25.05.2019 10:15 Převýšov Loko Vltavín -:- Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Velvary Benešov -:- Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Dobrovice Domažlice -:- Editovat zápas
26.05.2019 10:30 Karlovy Vary Králův Dvůr -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Brozany Olympia Radotín -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Štěchovice Litoměřicko -:- Editovat zápas
30. kolo 01.06.2019 10:15 Olympia Radotín Štěchovice -:- Editovat zápas
01.06.2019 10:30 Králův Dvůr Dobrovice -:- Editovat zápas
01.06.2019 10:30 Litoměřicko Písek -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Živanice Vyšehrad -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Ústí nad Orlicí Velvary -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Domažlice Převýšov -:- Editovat zápas
02.06.2019 17:00 Zápy Brozany -:- Editovat zápas
02.06.2019 17:00 Benešov Karlovy Vary -:- Editovat zápas
31. kolo 08.06.2019 10:15 Vyšehrad Litoměřicko -:- Editovat zápas
08.06.2019 10:15 Písek Olympia Radotín -:- Editovat zápas
08.06.2019 10:15 Převýšov Králův Dvůr -:- Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Živanice Ústí nad Orlicí -:- Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Dobrovice Benešov -:- Editovat zápas
09.06.2019 10:30 Karlovy Vary Velvary -:- Editovat zápas
09.06.2019 17:00 Brozany Loko Vltavín -:- Editovat zápas
09.06.2019 17:00 Štěchovice Zápy -:- Editovat zápas
32. kolo 15.06.2019 10:15 Loko Vltavín Štěchovice -:- Editovat zápas
15.06.2019 10:15 Olympia Radotín Vyšehrad -:- Editovat zápas
15.06.2019 10:30 Litoměřicko Živanice -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Ústí nad Orlicí Karlovy Vary -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Domažlice Brozany -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Velvary Dobrovice -:- Editovat zápas
16.06.2019 17:00 Zápy Písek -:- Editovat zápas
16.06.2019 17:00 Benešov Převýšov -:- Editovat zápas
33. kolo 24.04.2019 17:00 Písek Loko Vltavín -:- Editovat zápas
08.05.2019 10:15 Převýšov Velvary -:- Editovat zápas
08.05.2019 10:15 Vyšehrad Zápy -:- Editovat zápas
08.05.2019 17:00 Živanice Olympia Radotín -:- Editovat zápas
08.05.2019 17:00 Dobrovice Karlovy Vary -:- Editovat zápas
08.05.2019 17:00 Litoměřicko Ústí nad Orlicí -:- Editovat zápas
08.05.2019 17:00 Brozany Králův Dvůr -:- Editovat zápas
08.05.2019 17:00 Štěchovice Domažlice -:- Editovat zápas
34. kolo 29.05.2019 17:00 Zápy Živanice -:- Editovat zápas
29.05.2019 17:00 Loko Vltavín Vyšehrad -:- Editovat zápas
29.05.2019 17:00 Domažlice Písek -:- Editovat zápas
29.05.2019 17:00 Králův Dvůr Štěchovice -:- Editovat zápas
29.05.2019 17:00 Benešov Brozany -:- Editovat zápas
29.05.2019 17:00 Olympia Radotín Litoměřicko -:- Editovat zápas
29.05.2019 17:00 Ústí nad Orlicí Dobrovice -:- Editovat zápas
29.05.2019 18:00 Karlovy Vary Převýšov -:- Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 75 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 167 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde