4. třída B dospělí 2018-2019

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
Samuel Dotter Polepy 24 0 0 0 0 0 0 42 4 0
Ondřej Salva Polepy 17 0 0 0 0 3 0 18 0 0
Jakub Teuber Chotutice 15 0 0 0 0 6 0 20 0 0
Jan Vendl Kořenice 14 0 0 0 0 3 0 22 1 0
Jiří Galler Nučice B 14 0 0 0 0 5 0 14 1 0
Petr Neumann Ždánice 13 0 0 0 0 3 0 22 0 0
Vojtěch Lachman Tuklaty B 13 0 0 0 0 5 1 14 0 0
Vladimír Kuzmik Kšely 13 0 0 0 0 5 0 18 1 0
Jan Bulíček Vrbová Lhota 13 6 0 3 0 0 0 10 1 0
Kristián Zradička Tuklaty B 12 0 0 0 0 8 0 10 3 0
Petr Pavláček Vrbová Lhota 12 6 0 0 0 7 0 5 0 0
Martin Jícha Nučice B 12 0 0 0 0 10 0 4 0 0
Petr Dolejš Kořenice 12 0 0 0 0 3 0 15 2 0
Petr Bláža Rostoklaty B 12 0 0 0 0 11 1 5 2 0
Lukáš Rychlík Křečhoř 11 1 0 0 0 0 0 11 1 0
Robert Jícha Nučice B 11 0 0 0 0 2 0 20 0 0
Jan Štěpánek Velké Chvalovice 10 0 0 0 0 3 0 8 0 0
Lukáš Tanko Chotutice 10 0 0 0 0 4 0 6 1 0
Jossef Rabensefer Velké Chvalovice 10 0 0 0 0 4 0 11 0 0
Ladislav Kruliš Kořenice 10 0 0 0 0 3 1 12 0 0
Jiří Konrád Velké Chvalovice 10 0 0 0 0 1 0 9 4 0
Vojtěch Hájek Libodřice B 10 0 0 0 0 3 0 8 0 0
Pavel Hruška Rostoklaty B 10 0 0 0 0 5 1 6 0 0
Jaroslav Chrastil Horní Kruty 10 0 0 0 0 6 1 10 0 0
Viktor Souček Polepy 9 0 0 0 0 8 1 1 0 1
Petr Nevšímal Nučice B 9 0 0 0 0 8 0 2 0 0
Josef Mašinda Horní Kruty 9 0 0 0 0 0 0 13 0 0
Pavel Krutský Nučice B 9 0 0 0 0 5 0 4 0 1
Mehrab Younus Vrbová Lhota 8 4 0 1 0 0 0 2 0 0
Martin Srba Horní Kruty 8 0 0 0 0 3 0 10 1 0
Vojtěch Spozdil Kšely 8 0 0 0 0 1 0 8 4 0
Tomáš Skřivánek Velké Chvalovice 8 0 0 0 0 2 0 7 0 0
Jakub Rýzner Kořenice 8 0 0 0 0 7 0 1 0 0
Jakub Rychlík Křečhoř 8 1 0 0 0 0 0 8 2 0
Daniel Rak Křečhoř 8 1 0 0 0 0 0 7 1 0
Michal Mráz Vrbová Lhota 8 4 2 0 0 0 0 2 0 0
Jan Lonek Křečhoř 8 0 0 0 0 0 0 12 0 0
Jan Bucek Vrbová Lhota 8 3 0 0 0 0 0 4 0 1
Pavel Lysý Tuklaty B 8 0 0 0 0 8 0 0 0 0
Michal Šidlo Kořenice 7 0 0 0 0 1 1 5 2 0
Dominik Černík Křečhoř 7 1 1 0 0 3 0 4 0 0
Zdenek Veselý Ždánice 7 0 0 0 0 2 0 6 1 0
Miroslav Tauc Polepy 7 0 0 0 0 0 0 10 2 0
Matěj Svědínek Vrbová Lhota 7 4 0 0 0 3 0 1 0 0
Martin Smoček Kořenice 7 0 0 0 0 2 0 5 5 0
Bohumil Sladký Polepy 7 0 0 0 0 3 0 5 0 0
Karel Polesný Chotutice 7 0 0 0 0 2 0 5 0 0
René Philipp Ždánice 7 0 0 0 0 4 2 4 0 0
Jiří Pazderec Kšely 7 0 0 0 0 2 0 8 0 0
Zdeněk Lukáš Vrbová Lhota 7 6 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Kučera Ždánice 7 0 0 0 0 1 0 8 4 0
Michal Karcol Chotutice 7 0 0 0 0 1 0 10 0 0
Marek Hrstka Libodřice B 7 0 0 0 0 1 0 11 1 0
Pavel Hoffmann Křečhoř 7 1 0 0 0 0 0 6 0 0
Jaroslav Hampl Kšely 7 0 0 0 0 2 1 9 0 0
Ivan Dráb Nučice B 7 0 0 0 0 6 0 1 0 0
Tomáš Chrastil Horní Kruty 7 0 0 0 0 2 0 6 1 0
Jan Beneš Lošany 7 1 0 0 0 5 1 5 4 0
Michal Vlček Horní Kruty 6 0 0 0 0 4 0 3 0 0
Jan Vaněk Kořenice 6 0 0 0 0 1 0 7 0 0
Václav Schnurifeil Chotutice 6 0 0 0 0 2 0 6 0 0
Milan Pánek ml. Libodřice B 6 0 0 0 0 0 0 13 1 0
Roman Pospíšil Lošany 6 1 0 0 0 0 0 11 0 0
Tomáš Pavlásek Vrbová Lhota 6 6 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Nesvorný Křečhoř 6 0 0 0 0 1 0 7 0 0
David Mlázovský Libodřice B 6 0 0 0 0 3 0 3 0 0
Michal Matějka Libodřice B 6 0 0 0 0 2 0 5 1 0
Pavel Machán Křečhoř 6 1 0 0 0 3 0 2 0 0
Pavel Hlavatý Tuklaty B 6 0 0 0 0 1 0 7 0 0
Jakub Diviš Vrbová Lhota 6 6 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Bašus Vrbová Lhota 6 6 0 2 0 0 0 0 0 0
Tomáš Růžička Tuklaty B 6 0 0 0 0 1 0 5 1 0
Josef Vondrášek Chotutice 6 0 0 0 0 3 0 5 2 0
Tomáš Říha Vrbová Lhota 5 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Richard Zelený Libodřice B 5 0 0 0 0 5 0 1 0 0
Josef Vrána Ždánice 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0
Michael Vontszemü Rostoklaty B 5 0 0 0 0 3 0 2 0 0
Jan Vontszemü Rostoklaty B 5 0 0 0 0 1 0 6 0 0
Ondrej Vajda Cerhenice B 5 0 0 0 0 1 0 8 3 0
Tibor Svatoň Velké Chvalovice 5 0 0 0 0 1 0 5 0 0
Pavel Skočdopole Libodřice B 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Ladislav Němec Libodřice B 5 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Lukáš Novák Křečhoř 5 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Radek Medlen Libodřice B 5 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Michal Mastný Cerhenice B 5 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Petr Mach Kořenice 5 0 0 0 0 3 0 2 0 0
Jakub Liebel Polepy 5 0 0 0 0 1 0 6 0 0
Vojtěch Kočí Polepy 5 0 0 0 0 4 0 1 0 1
Michal Konrád Velké Chvalovice 5 0 0 0 0 2 0 3 1 0
Petr Húbšt Lošany 5 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Adam Hruška Polepy 5 0 0 0 0 1 0 5 0 0
Ondřej Hrubý Vrbová Lhota 5 2 2 0 0 0 0 4 0 0
Miroslav Hnátek Vrbová Lhota 5 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Fořt Křečhoř 5 1 0 0 0 0 0 7 1 0
Michal Dohnal Rostoklaty B 5 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Pavel Chábera Chotutice 5 0 0 0 0 2 0 4 0 0
Michal Šimáček Vrbová Lhota 4 1 1 1 0 1 0 1 0 0
Jan Černý Cerhenice B 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Petr Záruba Cerhenice B 4 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Milan Zápotocký Nučice B 4 0 0 0 0 1 0 3 1 0
Robin Sivák Velké Chvalovice 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jiří Sedláček Horní Kruty 4 0 0 0 0 1 0 4 2 0
Lukáš Pohanka Libodřice B 4 0 0 0 0 2 1 3 0 0
Tomáš Noll Libodřice B 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Aleš Mráček Křečhoř 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Marek Mráz ml. Vrbová Lhota 4 4 0 0 0 1 0 0 0 0
Dominik Minarčík Chotutice 4 0 0 0 0 2 0 7 1 0
Martin Koubský Lošany 4 1 0 0 0 2 0 1 0 0
Aleš Kanina Ždánice 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Pavel Jícha Nučice B 4 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Marek Hovorka Libodřice B 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Michal Horáček Kořenice 4 0 0 0 0 2 1 2 0 0
Pavel Horníček Vrbová Lhota 4 3 0 0 0 1 0 0 0 0
Ondřej Holub Ždánice 4 0 0 0 0 4 1 1 0 0
Jiří Hampl Kšely 4 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Petr Csemi Lošany 4 0 0 0 0 1 0 6 0 0
Tomáš Bohata Horní Kruty 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Taras Basarab Cerhenice B 4 0 0 0 0 0 0 9 0 0
Radek Adámek Libodřice B 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Martin Žižka Cerhenice B 3 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Bohumil Šišpera Chotutice 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Filip Šafránek Libodřice B 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Václav Řehák Chotutice 3 0 0 0 0 2 0 0 0 1
Jaromír Čerych Cerhenice B 3 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Filip Čabrádek Rostoklaty B 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Petr Zápotocký Nučice B 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Josef Zumr Rostoklaty B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Petr Zeman Ždánice 3 0 0 0 0 2 0 1 1 0
František Všetečka Lošany 3 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Zdeněk Vychodil Ždánice 3 0 0 0 0 1 0 5 0 0
Jan Votruba Nučice B 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Jakub Vondráček Polepy 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Jakub Smita Kšely 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Lukáš Rosenberg Horní Kruty 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Pavel Pěkný Libodřice B 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Michal Pytloun Tuklaty B 3 0 0 0 0 0 0 3 1 0
Lukáš Pudil Lošany 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Petr Pudil Lošany 3 1 0 0 0 1 1 1 0 0
Vladimír Procházka Tuklaty B 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Tomáš Němec Libodřice B 3 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Michal Moravec Velké Chvalovice 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Matěj Moravec Rostoklaty B 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Tomáš Miler Křečhoř 3 2 0 0 0 1 0 1 0 0
Ondřej Mikeš Horní Kruty 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Pavel Mazur Tuklaty B 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Radek Ledašil Kořenice 3 0 0 0 0 2 0 0 0 1
Tomáš Kučera Křečhoř 3 0 0 0 0 1 1 2 0 0
Dominik Kuric Cerhenice B 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Tomáš Kuneš Tuklaty B 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Milan Kubelka Rostoklaty B 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Milan Kruliš Libodřice B 3 0 0 0 0 0 1 2 1 0
Jakub Kočí Polepy 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Filip Korec Velké Chvalovice 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Ivo Kofroň Vrbová Lhota 3 0 2 0 0 0 0 1 0 0
Šimon Jindra Polepy 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jan Jeřábek Křečhoř 3 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Michal Jelínek Lošany 3 1 0 0 0 2 0 0 0 1
Tomáš Horáček Velké Chvalovice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Ladislav Hartman Ždánice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Petr Gacka Cerhenice B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jiří Fila Polepy 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Marcel Dzurjo Tuklaty B 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Miroslav Dolejš Kořenice 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Julius Csemi Lošany 3 1 0 1 0 2 0 0 0 0
Martin Břečka Horní Kruty 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Daniel Bukač Polepy 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Dušan Binda Kšely 3 0 0 0 0 2 1 3 0 0
Lukáš Lanc Libodřice B 3 0 0 0 0 2 2 1 0 0
Jakub Hlaváč Lošany 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Belmiro Manuel Fontes Segredo Vrbová Lhota 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Karel Švarc Lošany 2 1 0 1 0 1 0 0 0 0
Radek Štěpán Ždánice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Jan Šmejkal Horní Kruty 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Milan Škopek Cerhenice B 2 0 0 0 0 2 1 0 0 0
Nicolas Český Kšely 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Miroslav Všetečka Kořenice 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Ondřej Vraj Rostoklaty B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Libor Stejskal Tuklaty B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Radek Souček Velké Chvalovice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Michal Souček Velké Chvalovice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Petr Sokol Polepy 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Daniel Smolík Kšely 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Tomáš Sládeček Ždánice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Milan Slezák Lošany 2 0 0 0 0 1 0 2 1 0
Jaroslav Skopec Kořenice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Martin Sklenár Kořenice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Tiago Rocha Silveria Pires Vrbová Lhota 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
David Sikáček Kořenice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jakub Rejhon Horní Kruty 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Daniel Rais Kšely 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Jiří Procházka Polepy 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Daniel Peřestý Rostoklaty B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Miroslav Petržela Cerhenice B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Václav Pačes Ždánice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr ml. Nevšímal Nučice B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Michal Nanko Nučice B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Marek Mráz Vrbová Lhota 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kryštof Michálek Cerhenice B 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Antonín Michalák Chotutice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Denis Matthey Tuklaty B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Daniel Los Cerhenice B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Lukáš Lauber Tuklaty B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Josef Kára Velké Chvalovice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Libor Kulišek Ždánice 2 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Aleš Krustký Chotutice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Pavel Krejčí Ždánice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Daniel Kovanda Cerhenice B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Jan Komeda Polepy 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Milan Kadeřábek Lošany 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0
Jaroslav Hucek Nučice B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Martin Hozman Kšely 2 0 0 0 0 1 0 0 0 2
Jiří Horák Kšely 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Michal Hladík Rostoklaty B 2 0 0 0 0 2 1 0 0 0
Petr Havlík Chotutice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Michal Hanzálek Libodřice B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Václav Hanuš Cerhenice B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Petr Hamták Rostoklaty B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Jakub Friedecký Cerhenice B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Petr Dvořák Tuklaty B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Marian Dobromysl Vrbová Lhota 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Matěj Chromý Nučice B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr Bradáč Nučice B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Robert Baran Ždánice 2 0 0 0 0 0 0 2 1 0
Josef Adámek Libodřice B 2 0 0 0 0 1 0 2 1 0
Ladislav Hájek Cerhenice B 2 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Adam Blažek Kořenice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr Dušek Lošany 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Milan Šíma Ždánice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Marek Šulc Nučice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Štěpán Chotutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Šrámek Lošany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jiří Šrail Rostoklaty B 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Ondřej Šafránek Křečhoř 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Čečotka Lošany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Kristián Český Kšely 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Vladimír Čepička Rostoklaty B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Čech Velké Chvalovice 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Roman Zvolský Cerhenice B 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Vladimír Zelinka Libodřice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Výborný Lošany 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Radek Vrablec Lošany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Vondráček Tuklaty B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Kryštof Vodička Polepy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Vobořil Křečhoř 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Veselý Ždánice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Filip Svoboda Rostoklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Pavel Smolný Kšely 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Petr Slabina Chotutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Sixta Cerhenice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Matěj Sedláček Velké Chvalovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Tomáš Regner Tuklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Procházka Tuklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Pošíval Velké Chvalovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Vojtěch Podolák Nučice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Pacovský Tuklaty B 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Radek Ostrý Ždánice 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jakub Oliva Horní Kruty 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
David Nykodym Cerhenice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Filip Nováček Lošany 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Martin Novák Kořenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Nečas Křečhoř 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Miler Křečhoř 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Menšík Rostoklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Malenovský Kořenice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Tomáš Louda Lošany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Zdeněk Litterbach Horní Kruty 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
René Lipowski Vrbová Lhota 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Roman Link Cerhenice B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Adam Link Cerhenice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Lenz Ždánice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Daniel Lauber Tuklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Kubelka Ladislav Rostoklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Ondřej Kříž Chotutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Martin Křivka Kšely 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Milan Kuric Cerhenice B 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Jiří Kunt Křečhoř 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Filip Kubalík Nučice B 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Lukáš Kronus Tuklaty B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Tomáš Kronowetter Chotutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Robert Krajník Rostoklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Košťál Tuklaty B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Kozák Velké Chvalovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Antonín Kotraba Ždánice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Kassa Tuklaty B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Jordán Tuklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Josef Jeřábek Velké Chvalovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Jambor Tuklaty B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Huleš Polepy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Hozman Kšely 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Hons Polepy 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Martin Hlávka Tuklaty B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Zdeněk Havlíček Horní Kruty 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Pavel Hanuš Nučice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Grajciar Chotutice 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jakub Gerši Rostoklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Radek Förster Horní Kruty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Matěj Fuchs Rostoklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Richard Fiala Chotutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Miroslav Fajt Horní Kruty 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Martin Drahota Horní Kruty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Ondřej Diviš Horní Kruty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Charouzek Cerhenice B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Karel Charouzek Cerhenice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Carvan Horní Kruty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
František Bouda Tuklaty B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Milan Blaho Lošany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Beneš Polepy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Bazal Tuklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Filip Adamec Křečhoř 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Petr Červenka Kořenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Václav Tříska Rostoklaty B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Václav Dittrich Libodřice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Zdeněk Nechvátal Rostoklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Dýnek Chotutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0

Aktualizace

15.10.2019 16:18:29 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 14 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde