4. třída B dospělí 2018-2019

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
Samuel Dotter Polepy 12 0 0 0 0 0 0 18 0 0
Jiří Galler Nučice B 11 0 0 0 0 3 0 13 1 0
Ondřej Salva Polepy 10 0 0 0 0 2 0 11 0 0
Jan Bulíček Vrbová Lhota 10 6 0 3 0 0 0 7 1 0
Jan Vendl Kořenice 9 0 0 0 0 1 0 16 0 0
Jakub Teuber Chotutice 9 0 0 0 0 2 0 12 0 0
Jan Štěpánek Velké Chvalovice 8 0 0 0 0 2 0 7 0 0
Petr Pavláček Vrbová Lhota 8 6 0 0 0 3 0 4 0 0
Petr Neumann Ždánice 8 0 0 0 0 2 0 15 0 0
Kristián Zradička Tuklaty B 7 0 0 0 0 6 0 5 1 0
Mehrab Younus Vrbová Lhota 7 4 0 1 0 0 0 1 0 0
Lukáš Rychlík Křečhoř 7 1 0 0 0 0 0 7 1 0
Michal Mráz Vrbová Lhota 7 4 2 0 0 0 0 1 0 0
Zdeněk Lukáš Vrbová Lhota 7 6 0 0 0 0 0 1 0 0
Vojtěch Lachman Tuklaty B 7 0 0 0 0 3 1 5 0 0
Ladislav Kruliš Kořenice 7 0 0 0 0 1 1 11 0 0
Jossef Rabensefer Velké Chvalovice 6 0 0 0 0 3 0 7 0 0
Karel Polesný Chotutice 6 0 0 0 0 2 0 4 0 0
Tomáš Pavlásek Vrbová Lhota 6 6 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Lonek Křečhoř 6 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Jiří Konrád Velké Chvalovice 6 0 0 0 0 1 0 5 1 0
Petr Dolejš Kořenice 6 0 0 0 0 1 0 7 2 0
Jakub Diviš Vrbová Lhota 6 6 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Bucek Vrbová Lhota 6 3 0 0 0 0 0 2 0 1
Martin Bašus Vrbová Lhota 6 6 0 2 0 0 0 0 0 0
Michal Šidlo Kořenice 5 0 0 0 0 0 1 4 2 0
Tomáš Říha Vrbová Lhota 5 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Dominik Černík Křečhoř 5 1 1 0 0 2 0 3 0 0
Miroslav Tauc Polepy 5 0 0 0 0 0 0 7 2 0
Lukáš Tanko Chotutice 5 0 0 0 0 2 0 3 1 0
Viktor Souček Polepy 5 0 0 0 0 5 1 0 0 0
Jakub Rychlík Křečhoř 5 1 0 0 0 0 0 4 0 0
Ladislav Němec Libodřice B 5 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Petr Nevšímal Nučice B 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0
Jakub Liebel Polepy 5 0 0 0 0 1 0 6 0 0
Vladimír Kuzmik Kšely 5 0 0 0 0 1 0 8 0 0
Miroslav Hnátek Vrbová Lhota 5 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Petr Fořt Křečhoř 5 1 0 0 0 0 0 7 0 0
Petr Bláža Rostoklaty B 5 0 0 0 0 4 0 5 2 0
Petr Záruba Cerhenice B 4 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Josef Vrána Ždánice 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Zdenek Veselý Ždánice 4 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Ondrej Vajda Cerhenice B 4 0 0 0 0 1 0 7 3 0
Matěj Svědínek Vrbová Lhota 4 4 0 0 0 1 0 0 0 0
Tomáš Skřivánek Velké Chvalovice 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Václav Schnurifeil Chotutice 4 0 0 0 0 2 0 4 0 0
Jakub Rýzner Kořenice 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Daniel Rak Křečhoř 4 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Milan Pánek ml. Libodřice B 4 0 0 0 0 0 0 8 1 0
Lukáš Novák Křečhoř 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Marek Mráz ml. Vrbová Lhota 4 4 0 0 0 1 0 0 0 0
Dominik Minarčík Chotutice 4 0 0 0 0 2 0 7 1 0
Josef Mašinda Horní Kruty 4 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Petr Mach Kořenice 4 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Robert Jícha Nučice B 4 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Pavel Jícha Nučice B 4 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Martin Jícha Nučice B 4 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Vojtěch Hájek Libodřice B 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Ondřej Hrubý Vrbová Lhota 4 2 2 0 0 0 0 3 0 0
Michal Horáček Kořenice 4 0 0 0 0 2 1 2 0 0
Ondřej Holub Ždánice 4 0 0 0 0 4 1 1 0 0
Michal Dohnal Rostoklaty B 4 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Pavel Chábera Chotutice 4 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Jan Beneš Lošany 4 1 0 0 0 2 1 3 2 0
Taras Basarab Cerhenice B 4 0 0 0 0 0 0 9 0 0
Filip Šafránek Libodřice B 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Jaromír Čerych Cerhenice B 3 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Jan Černý Cerhenice B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Petr Zeman Ždánice 3 0 0 0 0 2 0 1 1 0
František Všetečka Lošany 3 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Michael Vontszemü Rostoklaty B 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Jan Vaněk Kořenice 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Martin Smoček Kořenice 3 0 0 0 0 1 0 2 2 0
Pavel Skočdopole Libodřice B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Roman Pospíšil Lošany 3 1 0 0 0 0 0 6 0 0
René Philipp Ždánice 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Michal Moravec Velké Chvalovice 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
David Mlázovský Libodřice B 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Jiří Kučera Ždánice 3 0 0 0 0 0 0 3 1 0
Pavel Krutský Nučice B 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Milan Kruliš Libodřice B 3 0 0 0 0 0 1 2 1 0
Vojtěch Kočí Polepy 3 0 0 0 0 3 0 0 0 1
Martin Koubský Lošany 3 1 0 0 0 1 0 1 0 0
Michal Konrád Velké Chvalovice 3 0 0 0 0 0 0 3 1 0
Ivo Kofroň Vrbová Lhota 3 0 2 0 0 0 0 1 0 0
Michal Karcol Chotutice 3 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Aleš Kanina Ždánice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Petr Húbšt Lošany 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Pavel Hruška Rostoklaty B 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Pavel Horníček Vrbová Lhota 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Pavel Hoffmann Křečhoř 3 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Ladislav Hartman Ždánice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jiří Hampl Kšely 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jaroslav Hampl Kšely 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Marcel Dzurjo Tuklaty B 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Ivan Dráb Nučice B 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Tomáš Chrastil Horní Kruty 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Jaroslav Chrastil Horní Kruty 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Tomáš Bohata Horní Kruty 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Pavel Lysý Tuklaty B 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Jan Šmejkal Horní Kruty 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Milan Škopek Cerhenice B 2 0 0 0 0 2 1 0 0 0
Bohumil Šišpera Chotutice 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Michal Šimáček Vrbová Lhota 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0
Jan Vontszemü Rostoklaty B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jakub Vondráček Polepy 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Tibor Svatoň Velké Chvalovice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Martin Srba Horní Kruty 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Vojtěch Spozdil Kšely 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Radek Souček Velké Chvalovice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Michal Souček Velké Chvalovice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Daniel Smolík Kšely 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Tomáš Sládeček Ždánice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jiří Sedláček Horní Kruty 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Jakub Rejhon Horní Kruty 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Pavel Pěkný Libodřice B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Michal Pytloun Tuklaty B 2 0 0 0 0 0 0 2 1 0
Petr Pudil Lošany 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Procházka Polepy 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Vladimír Procházka Tuklaty B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Václav Pačes Ždánice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Tomáš Němec Libodřice B 2 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Aleš Mráček Křečhoř 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Marek Mráz Vrbová Lhota 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Miler Křečhoř 2 2 0 0 0 1 0 0 0 0
Radek Medlen Libodřice B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Michal Matějka Libodřice B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Michal Mastný Cerhenice B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Pavel Machán Křečhoř 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0
Daniel Los Cerhenice B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Milan Kubelka Rostoklaty B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Aleš Krustký Chotutice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Pavel Krejčí Ždánice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Filip Korec Velké Chvalovice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Šimon Jindra Polepy 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Marek Hovorka Libodřice B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Tomáš Horáček Velké Chvalovice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Václav Hanuš Cerhenice B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Petr Gacka Cerhenice B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Marian Dobromysl Vrbová Lhota 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Martin Břečka Horní Kruty 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Daniel Bukač Polepy 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr Bradáč Nučice B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Lukáš Lanc Libodřice B 2 0 0 0 0 1 1 1 0 0
Ladislav Hájek Cerhenice B 2 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Josef Vondrášek Chotutice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Petr Dušek Lošany 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Martin Žižka Cerhenice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Karel Švarc Lošany 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Radek Štěpán Ždánice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Pavel Štěpán Chotutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Šrámek Lošany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Ondřej Šafránek Křečhoř 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Václav Řehák Chotutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Čečotka Lošany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Vladimír Čepička Rostoklaty B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Filip Čabrádek Rostoklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Milan Zápotocký Nučice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Roman Zvolský Cerhenice B 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Josef Zumr Rostoklaty B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Richard Zelený Libodřice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Miroslav Všetečka Kořenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Výborný Lošany 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Jan Votruba Nučice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Sokol Polepy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Slabina Chotutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jaroslav Skopec Kořenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Martin Sklenár Kořenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Robin Sivák Velké Chvalovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Matěj Sedláček Velké Chvalovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Lukáš Rosenberg Horní Kruty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Regner Tuklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Lukáš Pudil Lošany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Procházka Tuklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Pošíval Velké Chvalovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Lukáš Pohanka Libodřice B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Miroslav Petržela Cerhenice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Pacovský Tuklaty B 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Radek Ostrý Ždánice 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jakub Oliva Horní Kruty 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
David Nykodym Cerhenice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Filip Nováček Lošany 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Lukáš Nečas Křečhoř 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Michal Nanko Nučice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Miler Křečhoř 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Kryštof Michálek Cerhenice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Pavel Mazur Tuklaty B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Denis Matthey Tuklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Malenovský Kořenice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Tomáš Louda Lošany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Zdeněk Litterbach Horní Kruty 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
René Lipowski Vrbová Lhota 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Roman Link Cerhenice B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Radek Ledašil Kořenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Lukáš Lauber Tuklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Daniel Lauber Tuklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Josef Kára Velké Chvalovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Milan Kuric Cerhenice B 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Jiří Kunt Křečhoř 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Kuneš Tuklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Filip Kubalík Nučice B 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Tomáš Kronowetter Chotutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Robert Krajník Rostoklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Košťál Tuklaty B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jakub Kočí Polepy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Pavel Kozák Velké Chvalovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Antonín Kotraba Ždánice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Milan Kadeřábek Lošany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Pavel Jordán Tuklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Josef Jeřábek Velké Chvalovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Jelínek Lošany 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Jambor Tuklaty B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Huleš Polepy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Adam Hruška Polepy 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Marek Hrstka Libodřice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Hozman Kšely 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Horák Kšely 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Hanzálek Libodřice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jakub Gerši Rostoklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Radek Förster Horní Kruty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jakub Friedecký Cerhenice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Miroslav Fajt Horní Kruty 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Petr Dvořák Tuklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Csemi Lošany 1 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Julius Csemi Lošany 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Karel Charouzek Cerhenice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Carvan Horní Kruty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Milan Blaho Lošany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
David Bazal Tuklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Josef Adámek Libodřice B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Radek Adámek Libodřice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Filip Adamec Křečhoř 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Václav Tříska Rostoklaty B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jakub Kočí Polepy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Adam Blažek Kořenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Zdeněk Nechvátal Rostoklaty B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde