1. B třída D dospělí 2018-2019

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
Marian Prchlík Sedlec-Prčice 24 0 0 0 0 17 0 24 6 0
Jakub Popelka Jevany 19 8 0 1 0 10 0 7 0 0
Jan Popelka Jevany 18 8 0 4 0 13 1 4 1 0
David Král Teplýšovice 18 0 0 0 0 4 0 20 0 0
Ondřej Hnát Zvole 16 0 0 0 0 11 0 9 0 0
Dušan Lizák Kondrac 15 0 0 0 0 6 0 13 5 0
Pavel Krákora Jevany 15 7 0 0 0 7 0 4 0 0
Vojtěch Zmek Struhařov 14 0 0 0 0 9 1 8 0 0
Patrik Vyhlídal Teplýšovice 14 0 0 0 0 4 0 12 0 0
Robert Kuchta Slavia Jesenice 14 0 0 0 0 11 1 4 0 0
Michal Štefančík Jevany 13 7 0 2 0 5 0 7 3 0
Filip Sedláček Kondrac 13 0 0 0 0 8 0 6 1 0
Tomáš Pištěk Sedlec-Prčice 13 0 0 0 0 10 0 8 3 0
Jaroslav Kabíček Sedlec-Prčice 13 0 0 0 0 11 2 1 0 1
Zdeněk Čechák Jevany 12 8 0 1 0 5 0 0 0 0
Tomáš Panenka Jevany 12 2 2 1 0 3 0 6 3 0
Stanislav Netolický Říčany 12 0 0 0 0 9 0 3 0 1
Josef Jenšík Miřetice 12 0 0 0 0 8 0 8 0 0
Michal Davídek Sedlec-Prčice 12 0 0 0 0 3 0 16 0 0
Petr Šmejkal Neveklov 11 0 0 0 0 7 0 8 0 0
Vojtěch Přitasil Miřetice 11 0 0 0 0 3 1 7 0 0
Jakub Melichar Neveklov 11 0 0 0 0 6 0 5 0 2
Jiří Kamarýt Miřetice 11 0 0 0 0 8 0 10 0 0
Radek Grund Zvole 11 0 0 0 0 10 2 6 2 0
Petr Dušek Vyžlovka 11 0 0 0 0 7 0 5 0 0
Jaroslav Bečvařík Jevany 11 6 0 0 0 4 0 3 0 0
Jakub Čejda Sedlčany B 10 0 0 0 0 10 0 1 0 0
Lukáš Zoubek Struhařov 10 0 0 0 0 9 2 2 2 0
Michal Skála Kunice 10 0 0 0 0 6 0 6 0 0
Josef Přitasil Miřetice 10 0 0 0 0 7 0 3 2 0
Daniel Prokš Kunice 10 0 0 0 0 4 1 6 1 0
Jiří Pavlíček Říčany 10 0 0 0 0 8 0 5 0 0
Vratislav Kratochvíl Slavia Jesenice 10 0 0 0 0 3 0 17 3 0
Martin Koranda Říčany 10 0 0 0 0 8 0 2 0 0
David Končický Jevany 10 6 1 5 0 3 0 0 0 0
Josef Kabát Miřetice 10 0 0 0 0 9 0 2 0 0
Martin Hybner Jevany 10 5 3 2 0 3 1 7 1 0
Jiří Fousek Vyžlovka 10 0 0 0 0 7 0 2 0 1
Adam Bartůšek Sedlčany B 10 0 0 0 0 6 0 4 0 0
Marek Duda Slavia Jesenice 10 0 0 0 0 0 0 14 0 0
David Podhorský Teplýšovice 9 0 0 0 0 0 0 16 1 0
Pavel Moravec Zvole 9 0 0 0 0 7 1 3 0 0
Lukáš Matoušek Sedlčany B 9 0 0 0 0 3 0 7 0 0
David Janouch Jevany 9 0 6 0 0 2 0 3 1 0
Ondřej Hroch Struhařov 9 0 0 0 0 7 0 2 0 0
Josef Hančl Slavia Jesenice 9 0 0 0 0 0 0 11 0 0
Mullai Gazmend Mnichovice 9 0 0 0 0 3 1 5 0 0
Pavel Buriánek Zvole 9 0 0 0 0 7 0 4 0 0
Martin Beneš Slavia Jesenice 9 0 0 0 0 7 0 3 0 0
Jan Beneš Říčany 9 0 0 0 0 8 0 1 0 1
Dominik Augusta Vyžlovka 9 0 0 0 0 9 0 1 0 0
Jan Ševčík Kunice 9 0 0 0 0 5 1 4 0 0
Pavel Vitouš Neveklov 8 0 0 0 0 3 1 5 2 0
Miroslav Svoboda Jevany 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Milan Souček Vyžlovka 8 0 0 0 0 6 0 4 0 0
Antonín Simandl Jevany 8 8 0 2 0 1 0 1 0 0
Petr Sedláček Kondrac 8 0 0 0 0 1 0 7 0 0
Michal Rejka Mnichovice 8 0 0 0 0 5 0 6 0 0
Lukáš Rejka Mnichovice 8 0 0 0 0 2 0 10 0 0
Dominik Nedvěd Říčany 8 0 0 0 0 2 0 7 3 0
Ondřej Marušák Říčany 8 0 0 0 0 3 0 7 0 0
David Hubáček Jevany 8 6 0 1 0 3 0 1 0 0
Marek Haloun Mnichovice 8 0 0 0 0 7 0 2 0 0
Patrik Chroust Mnichovice 8 0 0 0 0 3 0 5 2 0
Lukáš Procházka Kondrac 8 0 0 0 0 3 0 6 0 0
Tomáš Čížek Mnichovice 7 0 0 0 0 2 0 6 0 0
Martin Zoul Jevany 7 5 0 0 0 1 0 0 0 0
Zdeněk Zderadička Kunice 7 0 0 0 0 3 1 4 1 0
David Turek Miřetice 7 0 0 0 0 3 0 4 0 0
Jakub Stěhule Teplýšovice 7 0 0 0 0 4 0 2 0 1
Tomáš Skála Kunice 7 0 0 0 0 2 0 5 0 0
Christ Nwogu Vyžlovka 7 0 0 0 0 3 0 6 1 0
Petr Hašek Neveklov 7 0 0 0 0 5 1 1 0 0
Ondřej Havelka Říčany 7 0 0 0 0 6 0 2 0 0
Lukáš Hampl Jevany 7 0 0 0 0 4 0 4 1 0
Jakub Chaloupka Jevany 7 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Birkuš Jevany 7 7 0 2 0 1 0 2 0 0
Miroslav Štěpán Vyžlovka 6 0 0 0 0 3 0 7 1 0
Michal Šmíd Vyžlovka 6 0 0 0 0 3 0 8 0 0
Petr Čichovský Neveklov 6 0 0 0 0 3 1 7 0 0
Zdeněk Všetečka Sedlec-Prčice 6 0 0 0 0 2 0 4 0 0
Jan Vyskočil Mnichovice 6 0 0 0 0 4 0 2 0 0
Jakub Vobořil Neveklov 6 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Robert Tomanec Zvole 6 0 0 0 0 5 1 1 0 0
David Stibůrek Neveklov 6 0 0 0 0 5 1 0 0 0
Štěpán Průcha Teplýšovice 6 0 0 0 0 3 0 6 1 0
Jan Olah Říčany 6 0 0 0 0 3 0 8 0 0
Tadeáš Michovský Říčany 6 0 0 0 0 2 0 8 0 0
Lukáš Maršoun Teplýšovice 6 0 0 0 0 3 0 3 0 0
David Kubát Kondrac 6 0 0 0 0 6 0 1 0 0
Šimon Kubec Slavia Jesenice 6 0 0 0 0 3 0 3 0 0
Petr Horák Neveklov 6 0 0 0 0 4 0 1 0 1
Jaroslav Hlaváč Neveklov 6 0 0 0 0 3 0 4 0 0
Jakub Al Obaid Kunice 6 0 0 0 0 1 0 7 0 0
Filip Šťovíček Sedlčany B 5 0 0 0 0 4 1 0 0 0
Štěpán Vojáček Říčany 5 0 0 0 0 4 0 2 0 0
Filip Tůma Kunice 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0
Martin Tvrdý Sedlec-Prčice 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0
František Tichý Kondrac 5 0 0 0 0 4 0 1 0 1
Petr Tesařík Vyžlovka 5 0 0 0 0 3 0 3 0 0
Josef Sysel Struhařov 5 0 0 0 0 3 0 3 0 0
Martin Raček Sedlec-Prčice 5 0 0 0 0 2 0 5 0 0
Jakub Novák Jevany 5 2 3 0 0 2 0 0 0 0
Vít Müller Kondrac 5 0 0 0 0 1 0 5 0 0
Marek Muran Vyžlovka 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0
Václav Lípa Sedlčany B 5 0 0 0 0 3 0 2 0 0
Filip Linhart Kondrac 5 0 0 0 0 2 0 4 0 0
Tomáš Kamenský Teplýšovice 5 0 0 0 0 3 0 2 0 0
Václav Kabíček Sedlec-Prčice 5 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Jiří Jantač Miřetice 5 0 0 0 0 4 0 0 0 1
Petr Janků Kunice 5 0 0 0 0 3 0 1 0 1
Filip Hlaváček Kondrac 5 0 0 0 0 4 0 2 0 0
Petr Havlíček Vyžlovka 5 0 0 0 0 3 1 2 0 0
Radek Dřízhal Vyžlovka 5 0 0 0 0 3 0 3 0 0
Daniel Dvořák Zvole 5 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Petr Bílý Jevany 5 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Kolínský Mnichovice 5 0 0 0 0 2 0 4 1 0
Vojtěch Mráz Slavia Jesenice 5 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Jan Špaček Sedlčany B 4 0 0 0 0 1 0 5 0 0
David Šahin Teplýšovice 4 0 0 0 0 1 0 2 0 1
Karel Čáp Miřetice 4 0 0 0 0 1 0 2 0 1
Matěj Čonka Slavia Jesenice 4 0 0 0 0 2 0 4 0 0
Pejša Zdeněk Teplýšovice 4 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Jakub Zaal Kunice 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Jan Vošahlík Slavia Jesenice 4 0 0 0 0 1 0 3 1 0
Jindřich Skála Zvole 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Jiří Sivák Mnichovice 4 0 0 0 0 3 0 1 1 0
Matteo Ravizza Jevany 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jakub Peter Neveklov 4 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Pavel Kabíček Sedlčany B 4 0 0 0 0 4 0 1 0 0
Tomáš Janko Mnichovice 4 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Martin Hájek Sedlec-Prčice 4 0 0 0 0 1 0 7 0 0
Jan Hroch Struhařov 4 0 0 0 0 3 0 1 0 0
František Hofman Sedlčany B 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Petr Hocek Struhařov 4 0 0 0 0 3 0 5 0 0
Tomáš Duka Mnichovice 4 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Pavel Breburda Teplýšovice 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Kamil Moudrý Miřetice 4 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Sebastian Zdichynec Mnichovice 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Milan Zajíc Miřetice 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Jan Veselý Struhařov 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Miroslav Valenta Sedlčany B 3 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Adam Tůma Kunice 3 0 0 0 0 3 0 1 0 0
Tomáš Tolar Zvole 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
David Sysel Struhařov 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Tomáš Rosenvald Neveklov 3 0 0 0 0 2 0 0 0 1
Dušan Pudil Sedlčany B 3 0 0 0 0 1 0 1 1 1
Adam Petrouš Neveklov 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Vít Oberleitner Neveklov 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Jiří Novotný Slavia Jesenice 3 0 0 0 0 1 0 3 1 0
Martin Malý Vyžlovka 3 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Lukáš Kučera Mnichovice 3 0 0 0 0 0 1 3 0 0
David Krůta Sedlčany B 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jan Kolařík Říčany 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Ondřej Kocábek Struhařov 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Petr Koblasa Struhařov 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Tomáš Klenot Miřetice 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Radek Hruška Teplýšovice 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Jakub Hosnédl Kunice 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jiří Hergesell Kondrac 3 0 0 0 0 1 0 3 0 0
Jan Frýda Kunice 3 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Michal Franěk Teplýšovice 3 0 0 0 0 2 0 0 0 1
Jiří Dřízal Teplýšovice 3 0 0 0 0 2 0 2 0 0
Michael Dvořák Sedlčany B 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jan Dvořák Sedlčany B 3 0 0 0 0 2 0 3 0 0
Lukáš Bělohlávek Kondrac 3 0 0 0 0 2 0 1 0 0
Richard Buček Kunice 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Tomáš Barták Mnichovice 3 0 0 0 0 1 0 4 0 0
Marek Sirotek Sedlčany B 3 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Václav Krch Jevany 3 0 0 0 0 2 0 1 1 0
Radek Šťovíček Sedlčany B 2 0 0 0 0 1 0 3 1 0
Jakub Šíma Zvole 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Michal Švimberský Zvole 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Ondřej Ševčík Kunice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jiří Táčner Slavia Jesenice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Michal Svatopluk Říčany 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Aleš Strnad Struhařov 2 0 0 0 0 1 0 2 0 0
Petr Sochůrek Říčany 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Tomáš Rut Mnichovice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Patrik Rakáš Kondrac 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Marek Pecholt Sedlčany B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Tomáš Nováček Sedlčany B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Michal Novák Sedlčany B 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Michal Nikorák Zvole 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Jan Matuška Struhařov 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jakub Maláček Zvole 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Kryštof Maizner Vyžlovka 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jakub Kříž Sedlčany B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Robert Kvěch Sedlčany B 2 0 0 0 0 1 0 1 1 0
David Kotek Vyžlovka 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Pavel Kohoutek Vyžlovka 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Petr Klíma Kunice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Radim Kašpar Kondrac 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Martin Hájek Sedlčany B 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Michal Hrachovec Zvole 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Jan Hala Zvole 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1
Petr Gabriel Zvole 2 0 0 0 0 1 0 1 1 0
Petr Drahota Struhařov 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Radek Chadima Kunice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Josef Boťa Struhařov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Adam Blažejovský Říčany 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Patrik Bajkai Mnichovice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr Babka Kondrac 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Petr Čáp Miřetice 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Bohumil Vender Slavia Jesenice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Marek Štěpánek Slavia Jesenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Václav Šiška Neveklov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Filip Čmereka Teplýšovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Černý Jevany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Zimmel Neveklov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Tomáš Válek Říčany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Roman Vrkoslav Neveklov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Tomáš Vokřál Sedlčany B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Vilímek Teplýšovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Ondřej Veselý Struhařov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Pavel Vesecký Kondrac 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Marek Urx Kunice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Trpík Struhařov 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jakub Trnobranský Sedlec-Prčice 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Daniel Sulánský Mnichovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Filip Stibor Sedlčany B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Starosta Teplýšovice 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0
Matěj Sochůrek Sedlčany B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Smolík Slavia Jesenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Sirotek Sedlčany B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Tomáš Senft Sedlčany B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Milan Sedláček Sedlec-Prčice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Daniel Sedlák Neveklov 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
Jan Schlosser Zvole 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Václav Podlipský Sedlčany B 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Piller Vyžlovka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Otradovec Sedlčany B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Stanislav st. Netolický Říčany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Aleš Mouder Vyžlovka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jiří Mlčkovský Slavia Jesenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Mikláš Zvole 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Martin Michálek Struhařov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Václav Mařík Sedlec-Prčice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Mareček Zvole 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Pavel Lípa Sedlčany B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Lhota Sedlčany B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Lehovec Kunice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Miroslav Lalouček Miřetice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Kuľha Slavia Jesenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Kuklík Kondrac 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Kubát Sedlec-Prčice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Daniel Kořínek Vyžlovka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jaroslav Kopa Slavia Jesenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Kolínský Mnichovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Pavel Kobliha Sedlec-Prčice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Tomáš Khol Teplýšovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Marek Kaňka Sedlec-Prčice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Jandák Miřetice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Jakub Hájek Slavia Jesenice 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Josef Hrodek Mnichovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Ondřej Hanibal Struhařov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Haas Sedlčany B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Garček Kunice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Petr Fišer Neveklov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Martin Dudík Struhařov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
David Dratva Vyžlovka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Bříza Kunice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Bureš Slavia Jesenice 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Daniel Budil Struhařov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Daniel Brožek Slavia Jesenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Brotánek Sedlčany B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Matěj Bláha Sedlčany B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Kryštof Bernat Jevany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Martin Balík Neveklov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1
Alex Asgari Slavia Jesenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Filip Ackermann Říčany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Jan Vystyd Sedlčany B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jakub Třešňák Říčany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 12 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 28 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde