1. B třída A dospělí 2018-2019

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 25.08.2018 17:00 Vinařice Družec 0:1 (0:1) Editovat zápas
26.08.2018 10:15 SK Rakovník B Tatran Rakovník B 2:0 (2:0) Editovat zápas
26.08.2018 17:00 Zavidov Lány 5:2 (3:0) Editovat zápas
26.08.2018 17:00 Lišany Slaný B 1:2 (1:0) Editovat zápas
26.08.2018 17:00 Jedomělice Unhošť 3:1 (0:1) Editovat zápas
26.08.2018 17:00 Vraný Klobuky 0:2 (0:0) Editovat zápas
26.08.2018 17:00 Braškov Hostouň B 1:2 (1:2) Editovat zápas
2. kolo 01.09.2018 17:00 Lány Družec 2:7 (2:4) Editovat zápas
01.09.2018 17:00 Klobuky Jedomělice 0:3 (0:1) Editovat zápas
02.09.2018 14:00 Tatran Rakovník B Braškov 2:3p (0:0)
(pen. 7:8)
Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Zavidov SK Rakovník B 0:2 (0:0) Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Hostouň B Vraný 0:3 (0:2) Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Unhošť Lišany 5:1 (2:1) Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Slaný B Vinařice 7:2 (5:0) Editovat zápas
3. kolo 08.09.2018 17:00 Družec Slaný B 3:1 (2:0) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Vinařice Unhošť 4:2 (1:2) Editovat zápas
09.09.2018 10:15 SK Rakovník B Lány 1:0 (0:0) Editovat zápas
09.09.2018 17:00 Lišany Klobuky 1:2p (1:1)
(pen. 2:3)
Editovat zápas
09.09.2018 17:00 Jedomělice Hostouň B 2:0 (2:0) Editovat zápas
09.09.2018 17:00 Vraný Tatran Rakovník B 2:3p (1:1)
(pen. 1:3)
Editovat zápas
09.09.2018 17:00 Braškov Zavidov 1:2 (0:0) Editovat zápas
4. kolo 15.09.2018 17:00 Lány Slaný B 5:4p (1:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
15.09.2018 17:00 Klobuky Vinařice 0:2 (0:1) Editovat zápas
16.09.2018 10:15 SK Rakovník B Braškov 6:2 (2:1) Editovat zápas
16.09.2018 14:00 Tatran Rakovník B Jedomělice 3:2 (2:1) Editovat zápas
16.09.2018 17:00 Hostouň B Lišany 4:0 (1:0) Editovat zápas
16.09.2018 17:00 Zavidov Vraný 4:1 (2:0) Editovat zápas
16.09.2018 17:00 Unhošť Družec 4:0 (1:0) Editovat zápas
5. kolo 22.09.2018 16:30 Družec Klobuky 3:1 (1:0) Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Vinařice Hostouň B 4:0 (0:0) Editovat zápas
23.09.2018 16:30 Jedomělice Zavidov 1:3 (0:2) Editovat zápas
23.09.2018 16:30 Lišany Tatran Rakovník B 1:0 (1:0) Editovat zápas
23.09.2018 16:30 Vraný SK Rakovník B 2:3 (2:3) Editovat zápas
23.09.2018 16:30 Braškov Lány 2:1 (0:0) Editovat zápas
23.09.2018 16:30 Slaný B Unhošť 2:1 (2:1) Editovat zápas
6. kolo 29.09.2018 16:30 Klobuky Slaný B 3:4 (1:3) Editovat zápas
29.09.2018 16:30 Lány Unhošť 0:4 (0:3) Editovat zápas
30.09.2018 10:15 SK Rakovník B Jedomělice 3:0 (2:0) Editovat zápas
30.09.2018 14:00 Tatran Rakovník B Vinařice 2:1p (0:0)
(pen. 5:3)
Editovat zápas
30.09.2018 16:30 Braškov Vraný 2:3 (0:3) Editovat zápas
30.09.2018 16:30 Zavidov Lišany 2:0 (0:0) Editovat zápas
30.09.2018 16:30 Hostouň B Družec 1:0p (0:0)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
7. kolo 06.10.2018 16:00 Družec Tatran Rakovník B 4:1 (0:1) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Vinařice Zavidov 1:3 (0:1) Editovat zápas
07.10.2018 16:00 Lišany SK Rakovník B 2:4 (1:2) Editovat zápas
07.10.2018 16:00 Jedomělice Braškov 3:2 (1:1) Editovat zápas
07.10.2018 16:00 Vraný Lány 2:4 (1:4) Editovat zápas
07.10.2018 16:00 Slaný B Hostouň B 7:1 (2:0) Editovat zápas
07.10.2018 16:00 Unhošť Klobuky 4:1 (0:1) Editovat zápas
8. kolo 13.10.2018 16:00 Lány Klobuky 6:0 (2:0) Editovat zápas
14.10.2018 10:15 SK Rakovník B Vinařice 2:1 (2:0) Editovat zápas
14.10.2018 14:00 Tatran Rakovník B Slaný B 0:6 (0:2) Editovat zápas
14.10.2018 16:00 Vraný Jedomělice 2:4 (0:3) Editovat zápas
14.10.2018 16:00 Braškov Lišany 3:1 (2:1) Editovat zápas
14.10.2018 16:00 Zavidov Družec 0:2 (0:0) Editovat zápas
14.10.2018 16:00 Hostouň B Unhošť 2:0 (1:0) Editovat zápas
9. kolo 20.10.2018 15:30 Klobuky Hostouň B 1:3 (0:1) Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Vinařice Braškov 3:2p (1:2)
(pen. 10:9)
Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Družec SK Rakovník B 0:1 (0:0) Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Unhošť Tatran Rakovník B 1:3 (1:0) Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Slaný B Zavidov 2:3 (0:2) Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Lišany Vraný 3:1 (2:1) Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Jedomělice Lány 4:1 (1:1) Editovat zápas
10. kolo 27.10.2018 14:30 Lány Hostouň B 4:5p (3:2)
(pen. 3:5)
Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Braškov Družec 3:0 (1:0) Editovat zápas
28.10.2018 10:15 SK Rakovník B Slaný B 5:3 (3:3) Editovat zápas
28.10.2018 14:00 Tatran Rakovník B Klobuky 0:1 (0:0) Editovat zápas
28.10.2018 14:30 Jedomělice Lišany 5:0 (1:0) Editovat zápas
28.10.2018 14:30 Vraný Vinařice 1:4 (1:2) Editovat zápas
28.10.2018 14:30 Zavidov Unhošť 3:2 (2:1) Editovat zápas
11. kolo 03.11.2018 14:00 Klobuky Zavidov 2:1p (0:1)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Družec Vraný 3:1 (3:1) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Vinařice Jedomělice 2:3p (2:1)
(pen. 7:8)
Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Slaný B Braškov 0:1 (0:0) Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Unhošť SK Rakovník B 0:1p (0:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Lišany Lány 0:4 (0:2) Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Hostouň B Tatran Rakovník B 0:3 (0:0) Editovat zápas
12. kolo 10.11.2018 14:00 Lány Tatran Rakovník B 5:2 (2:0) Editovat zápas
11.11.2018 10:15 SK Rakovník B Klobuky 2:0 (1:0) Editovat zápas
11.11.2018 14:00 Lišany Vinařice 2:4 (1:3) Editovat zápas
11.11.2018 14:00 Jedomělice Družec 0:4 (0:0) Editovat zápas
11.11.2018 14:00 Vraný Slaný B 2:4 (0:1) Editovat zápas
11.11.2018 14:00 Braškov Unhošť 2:0 (0:0) Editovat zápas
11.11.2018 14:00 Zavidov Hostouň B 2:1 (1:0) Editovat zápas
13. kolo 17.11.2018 13:30 Vinařice Lány 2:1 (0:1) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Družec Lišany 4:0 (3:0) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Klobuky Braškov 1:2 (0:1) Editovat zápas
18.11.2018 13:30 Hostouň B SK Rakovník B 1:0p (0:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
18.11.2018 13:30 Unhošť Vraný 3:2 (2:2) Editovat zápas
18.11.2018 13:30 Slaný B Jedomělice 5:1 (3:1) Editovat zápas
18.11.2018 14:00 Tatran Rakovník B Zavidov 1:0 (0:0) Editovat zápas
14. kolo 23.03.2019 15:00 Družec Vinařice 1:2 (1:2) Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Klobuky Vraný 4:0 (2:0) Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Lány Zavidov 3:1 (1:1) Editovat zápas
24.03.2019 14:00 Tatran Rakovník B SK Rakovník B 3:0 (2:0) Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Hostouň B Braškov 3:4p (2:1)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Unhošť Jedomělice 3:0 (1:0) Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Slaný B Lišany 11:1 (6:1) Editovat zápas
15. kolo 30.03.2019 15:00 Družec Lány 0:2 (0:0) Editovat zápas
30.03.2019 15:00 Vinařice Slaný B 3:2p (1:1)
(pen. 5:3)
Editovat zápas
31.03.2019 10:15 SK Rakovník B Zavidov 4:3p (1:1)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
31.03.2019 15:00 Jedomělice Klobuky 7:0 (1:0) Editovat zápas
31.03.2019 15:00 Vraný Hostouň B 2:1p (0:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
31.03.2019 15:00 Braškov Tatran Rakovník B 3:0 (2:0) Editovat zápas
31.03.2019 15:00 Lišany Unhošť 0:1 (0:0) Editovat zápas
16. kolo 06.04.2019 16:30 Lány SK Rakovník B 4:1 (1:0) Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Klobuky Lišany 2:1 (0:1) Editovat zápas
07.04.2019 14:00 Tatran Rakovník B Vraný 7:1 (6:1) Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Slaný B Družec 2:1 (1:1) Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Unhošť Vinařice 3:1 (2:0) Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Hostouň B Jedomělice 5:1 (2:0) Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Zavidov Braškov 4:1 (3:0) Editovat zápas
17. kolo 13.04.2019 16:30 Družec Unhošť 2:1p (0:1)
(pen. 5:3)
Editovat zápas
13.04.2019 16:30 Vinařice Klobuky 3:0 (0:0) Editovat zápas
14.04.2019 16:30 Braškov SK Rakovník B 3:2 (3:1) Editovat zápas
14.04.2019 16:30 Vraný Zavidov 1:5 (0:2) Editovat zápas
14.04.2019 16:30 Jedomělice Tatran Rakovník B 2:1 (1:1) Editovat zápas
14.04.2019 16:30 Lišany Hostouň B 5:2 (4:0) Editovat zápas
14.04.2019 16:30 Slaný B Lány 1:4 (0:2) Editovat zápas
18. kolo 20.04.2019 17:00 Lány Braškov 0:2 (0:0) Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Klobuky Družec 4:3p (1:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
21.04.2019 10:15 SK Rakovník B Vraný 8:3 (4:2) Editovat zápas
21.04.2019 14:00 Tatran Rakovník B Lišany 4:1 (2:0) Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Unhošť Slaný B 2:0 (0:0) Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Hostouň B Vinařice 3:1 (2:1) Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Zavidov Jedomělice 1:2p (1:1)
(pen. 1:3)
Editovat zápas
19. kolo 27.04.2019 17:00 Družec Hostouň B 3:5 (1:0) Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Vinařice Tatran Rakovník B 2:3 (0:3) Editovat zápas
28.04.2019 17:00 Vraný Braškov 2:3p (2:1)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
28.04.2019 17:00 Jedomělice SK Rakovník B 3:2 (1:0) Editovat zápas
28.04.2019 17:00 Lišany Zavidov 0:5 (0:2) Editovat zápas
28.04.2019 17:00 Slaný B Klobuky 3:2 (0:0) Editovat zápas
28.04.2019 17:00 Unhošť Lány 4:0 (2:0) Editovat zápas
20. kolo Editovat výsledky 04.05.2019 17:00 Lány Vraný 10:2 (4:1) Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Klobuky Unhošť 4:0 (4:0) Editovat zápas
05.05.2019 10:15 SK Rakovník B Lišany 6:1 (2:1) Editovat zápas
05.05.2019 14:00 Tatran Rakovník B Družec 8:2 (3:1) Editovat zápas
05.05.2019 17:00 Zavidov Vinařice -:- Editovat zápas
05.05.2019 17:00 Hostouň B Slaný B 2:1p (0:0)
(pen. 5:3)
Editovat zápas
05.05.2019 17:00 Braškov Jedomělice 4:3p (0:1)
(pen. 3:1)
Editovat zápas
21. kolo 11.05.2019 17:00 Vinařice SK Rakovník B 5:2 (2:0) Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Družec Zavidov 0:2 (0:1) Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Klobuky Lány 3:2p (2:1)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Slaný B Tatran Rakovník B 7:1 (3:0) Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Unhošť Hostouň B 1:5 (1:2) Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Lišany Braškov 2:1 (1:0) Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Jedomělice Vraný 7:1 (4:0) Editovat zápas
22. kolo Editovat výsledky 18.05.2019 17:00 Lány Jedomělice 5:1 (3:1) Editovat zápas
19.05.2019 10:15 SK Rakovník B Družec 4:1 (2:1) Editovat zápas
19.05.2019 14:00 Tatran Rakovník B Unhošť 2:3 (1:3) Editovat zápas
19.05.2019 17:00 Hostouň B Klobuky 6:1 (2:1) Editovat zápas
19.05.2019 17:00 Zavidov Slaný B 3:0 (3:0) Editovat zápas
19.05.2019 17:00 Braškov Vinařice 2:3 (0:1) Editovat zápas
19.05.2019 17:00 Vraný Lišany -:- Editovat zápas
23. kolo 25.05.2019 17:00 Vinařice Vraný -:- Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Klobuky Tatran Rakovník B -:- Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Družec Braškov -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Lišany Jedomělice -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Hostouň B Lány -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Slaný B SK Rakovník B -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Unhošť Zavidov -:- Editovat zápas
24. kolo 01.06.2019 17:00 Lány Lišany -:- Editovat zápas
02.06.2019 10:15 SK Rakovník B Unhošť -:- Editovat zápas
02.06.2019 14:00 Tatran Rakovník B Hostouň B -:- Editovat zápas
02.06.2019 17:00 Zavidov Klobuky -:- Editovat zápas
02.06.2019 17:00 Braškov Slaný B -:- Editovat zápas
02.06.2019 17:00 Vraný Družec -:- Editovat zápas
02.06.2019 17:00 Jedomělice Vinařice -:- Editovat zápas
25. kolo 08.06.2019 17:00 Vinařice Lišany -:- Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Družec Jedomělice -:- Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Klobuky SK Rakovník B -:- Editovat zápas
09.06.2019 14:00 Tatran Rakovník B Lány -:- Editovat zápas
09.06.2019 17:00 Unhošť Braškov -:- Editovat zápas
09.06.2019 17:00 Slaný B Vraný -:- Editovat zápas
09.06.2019 17:00 Hostouň B Zavidov -:- Editovat zápas
26. kolo 15.06.2019 17:00 Lány Vinařice -:- Editovat zápas
16.06.2019 10:15 SK Rakovník B Hostouň B -:- Editovat zápas
16.06.2019 17:00 Braškov Klobuky -:- Editovat zápas
16.06.2019 17:00 Vraný Unhošť -:- Editovat zápas
16.06.2019 17:00 Jedomělice Slaný B -:- Editovat zápas
16.06.2019 17:00 Lišany Družec -:- Editovat zápas
16.06.2019 17:00 Zavidov Tatran Rakovník B -:- Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 1 zápasů.
Zítra se hraje 1 zápasů.
Včera se hrálo 71 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde