1. A třída B dospělí 2018-2019

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 11.08.2018 10:15 Čelákovice Úvaly 3:2p (1:1)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
11.08.2018 17:00 Lysá nad Labem Divišov 2:1p (1:0)
(pen. 3:1)
Editovat zápas
11.08.2018 17:00 Záryby Pšovka Mělník 5:1 (2:1) Editovat zápas
11.08.2018 17:00 Dolní Bousov Vlašim B 1:2p (1:0)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
11.08.2018 17:00 Luštěnice Kosmonosy 0:4 (0:1) Editovat zápas
12.08.2018 17:00 Čáslav B Semice 0:1 (0:1) Editovat zápas
12.08.2018 17:00 Český Brod B Rejšice 0:4 (0:3) Editovat zápas
12.08.2018 17:00 Mnichovo Hradiště Pěčice 1:0 (1:0) Editovat zápas
2. kolo 18.08.2018 10:30 Rejšice Čáslav B 0:1p (0:0)
(pen. 9:10)
Editovat zápas
18.08.2018 17:00 Lysá nad Labem Mnichovo Hradiště 1:2 (0:1) Editovat zápas
18.08.2018 17:00 Pěčice Dolní Bousov 2:1 (0:0) Editovat zápas
18.08.2018 17:00 Kosmonosy Český Brod B 3:2 (3:1) Editovat zápas
18.08.2018 17:00 Divišov Pšovka Mělník 3:1 (0:0) Editovat zápas
19.08.2018 17:00 Úvaly Luštěnice 0:1 (0:0) Editovat zápas
19.08.2018 17:00 Vlašim B Čelákovice 4:0 (2:0) Editovat zápas
19.08.2018 17:00 Semice Záryby 1:4 (1:0) Editovat zápas
3. kolo 25.08.2018 10:15 Čelákovice Pěčice 5:1 (3:0) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Pšovka Mělník Semice 2:1 (1:0) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Dolní Bousov Lysá nad Labem 2:0 (1:0) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Luštěnice Vlašim B 1:2 (0:0) Editovat zápas
25.08.2018 17:00 Záryby Rejšice 3:2p (1:2)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
26.08.2018 17:00 Čáslav B Kosmonosy 3:1 (3:0) Editovat zápas
26.08.2018 17:00 Český Brod B Úvaly 6:1 (4:1) Editovat zápas
26.08.2018 17:00 Mnichovo Hradiště Divišov 1:3 (1:1) Editovat zápas
4. kolo 01.09.2018 10:15 Lysá nad Labem Čelákovice 2:1 (1:0) Editovat zápas
01.09.2018 10:30 Rejšice Pšovka Mělník 1:0 (1:0) Editovat zápas
01.09.2018 17:00 Divišov Semice 3:1 (0:1) Editovat zápas
01.09.2018 17:00 Kosmonosy Záryby 2:1 (1:0) Editovat zápas
01.09.2018 17:00 Pěčice Luštěnice 2:0 (0:0) Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Mnichovo Hradiště Dolní Bousov 5:1 (3:0) Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Vlašim B Český Brod B 0:2 (0:0) Editovat zápas
02.09.2018 17:00 Úvaly Čáslav B 2:4 (1:1) Editovat zápas
5. kolo 08.09.2018 10:15 Čelákovice Mnichovo Hradiště 1:3 (1:3) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Pšovka Mělník Kosmonosy 0:2 (0:2) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Záryby Úvaly 7:1 (4:1) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Luštěnice Lysá nad Labem 0:1 (0:0) Editovat zápas
08.09.2018 17:00 Dolní Bousov Divišov 2:1 (1:0) Editovat zápas
09.09.2018 17:00 Český Brod B Pěčice 8:1 (3:0) Editovat zápas
09.09.2018 17:00 Čáslav B Vlašim B 1:2 (0:1) Editovat zápas
09.09.2018 17:00 Semice Rejšice 3:4p (0:3)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
6. kolo 15.09.2018 14:00 Vlašim B Záryby 4:0 (1:0) Editovat zápas
15.09.2018 16:30 Pěčice Čáslav B 6:2 (1:1) Editovat zápas
15.09.2018 16:30 Dolní Bousov Čelákovice 3:2p (1:2)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
15.09.2018 16:30 Kosmonosy Semice 4:0 (3:0) Editovat zápas
15.09.2018 16:30 Divišov Rejšice 1:6 (0:4) Editovat zápas
15.09.2018 16:30 Lysá nad Labem Český Brod B 2:1 (0:1) Editovat zápas
16.09.2018 16:30 Mnichovo Hradiště Luštěnice 0:1 (0:1) Editovat zápas
16.09.2018 16:30 Úvaly Pšovka Mělník 2:1p (0:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
7. kolo 22.09.2018 10:15 Čelákovice Divišov 2:1p (0:0)
(pen. 11:10)
Editovat zápas
22.09.2018 10:30 Rejšice Kosmonosy 0:1p (0:0)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Luštěnice Dolní Bousov 0:1p (0:0)
(pen. 1:3)
Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Záryby Pěčice 2:1p (0:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
22.09.2018 16:30 Pšovka Mělník Vlašim B 4:5p (2:2)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
23.09.2018 16:30 Semice Úvaly 2:1 (0:1) Editovat zápas
23.09.2018 16:30 Čáslav B Lysá nad Labem 2:6 (1:3) Editovat zápas
23.09.2018 16:30 Český Brod B Mnichovo Hradiště 0:1p (0:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
8. kolo 28.09.2018 10:15 Čelákovice Luštěnice 1:0 (0:0) Editovat zápas
28.09.2018 13:30 Český Brod B Dolní Bousov 1:0 (0:0) Editovat zápas
29.09.2018 16:00 Divišov Kosmonosy 1:0 (1:0) Editovat zápas
29.09.2018 16:00 Pěčice Pšovka Mělník 0:2 (0:0) Editovat zápas
29.09.2018 16:00 Lysá nad Labem Záryby 2:1 (1:1) Editovat zápas
29.09.2018 16:30 Vlašim B Semice 1:2 (0:1) Editovat zápas
30.09.2018 16:00 Mnichovo Hradiště Čáslav B 3:2p (0:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
30.09.2018 16:00 Úvaly Rejšice 2:1 (1:1) Editovat zápas
9. kolo 06.10.2018 10:30 Rejšice Vlašim B 1:2 (1:0) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Kosmonosy Úvaly 4:2 (2:1) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Záryby Mnichovo Hradiště 3:2p (0:2)
(pen. 5:1)
Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Pšovka Mělník Lysá nad Labem 1:4 (1:1) Editovat zápas
06.10.2018 16:00 Luštěnice Divišov 3:2 (0:0) Editovat zápas
07.10.2018 16:00 Český Brod B Čelákovice 4:2 (0:0) Editovat zápas
07.10.2018 16:00 Semice Pěčice 3:1 (1:1) Editovat zápas
07.10.2018 16:00 Čáslav B Dolní Bousov 3:4p (1:1)
(pen. 2:3)
Editovat zápas
10. kolo 13.10.2018 10:15 Čelákovice Čáslav B 2:0 (1:0) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Divišov Úvaly 1:2p (0:1)
(pen. 10:11)
Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Luštěnice Český Brod B 2:0 (2:0) Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Pěčice Rejšice 3:2p (1:1)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Lysá nad Labem Semice 3:2p (1:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
13.10.2018 15:30 Dolní Bousov Záryby 2:4 (2:2) Editovat zápas
14.10.2018 15:30 Mnichovo Hradiště Pšovka Mělník 1:2p (0:1)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
14.10.2018 15:30 Vlašim B Kosmonosy 3:2 (2:1) Editovat zápas
11. kolo 20.10.2018 10:30 Rejšice Lysá nad Labem 2:3 (0:0) Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Kosmonosy Pěčice 1:0p (0:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Záryby Čelákovice 1:0 (0:0) Editovat zápas
20.10.2018 15:30 Pšovka Mělník Dolní Bousov 1:2p (0:1)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Úvaly Vlašim B 0:1p (0:0)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Semice Mnichovo Hradiště 3:0 (1:0) Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Čáslav B Luštěnice 1:2p (1:0)
(pen. 0:2)
Editovat zápas
21.10.2018 15:30 Český Brod B Divišov 1:3 (0:0) Editovat zápas
12. kolo 27.10.2018 10:15 Čelákovice Pšovka Mělník 4:0 (2:0) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Luštěnice Záryby 1:0 (0:0) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Dolní Bousov Semice 2:0 (1:0) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Lysá nad Labem Kosmonosy 1:2p (0:1)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Pěčice Úvaly 5:1 (3:0) Editovat zápas
27.10.2018 14:30 Divišov Vlašim B 2:1p (0:0)
(pen. 7:6)
Editovat zápas
28.10.2018 14:30 Mnichovo Hradiště Rejšice 2:3 (0:2) Editovat zápas
28.10.2018 14:30 Český Brod B Čáslav B 1:3 (0:1) Editovat zápas
13. kolo 03.11.2018 10:30 Rejšice Dolní Bousov 2:4 (1:2) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Pšovka Mělník Luštěnice 3:1 (3:0) Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Záryby Český Brod B 2:1p (1:1)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
03.11.2018 14:00 Kosmonosy Mnichovo Hradiště 2:1 (0:0) Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Úvaly Lysá nad Labem 2:6 (1:3) Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Vlašim B Pěčice 3:0 (1:0) Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Semice Čelákovice 0:6 (0:2) Editovat zápas
04.11.2018 14:00 Čáslav B Divišov 0:1 (0:1) Editovat zápas
14. kolo 10.11.2018 10:15 Čelákovice Rejšice 3:1 (0:1) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Luštěnice Semice 0:1p (0:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Dolní Bousov Kosmonosy 1:0 (0:0) Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Lysá nad Labem Vlašim B 0:1p (0:0)
(pen. 7:8)
Editovat zápas
10.11.2018 14:00 Divišov Pěčice 5:1 (3:1) Editovat zápas
11.11.2018 14:00 Mnichovo Hradiště Úvaly 2:0 (1:0) Editovat zápas
11.11.2018 14:00 Český Brod B Pšovka Mělník 1:2p (1:1)
(pen. 1:3)
Editovat zápas
11.11.2018 14:00 Čáslav B Záryby 4:3 (3:0) Editovat zápas
15. kolo 17.11.2018 10:30 Rejšice Luštěnice 0:2 (0:1) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Pšovka Mělník Čáslav B 3:1 (2:1) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Pěčice Lysá nad Labem 1:2 (1:2) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Záryby Divišov 3:7 (0:4) Editovat zápas
17.11.2018 13:30 Kosmonosy Čelákovice 1:0p (0:0)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
18.11.2018 13:30 Vlašim B Mnichovo Hradiště 2:3 (0:2) Editovat zápas
18.11.2018 13:30 Úvaly Dolní Bousov 1:4 (0:2) Editovat zápas
18.11.2018 13:30 Semice Český Brod B 1:6 (1:3) Editovat zápas
16. kolo 09.03.2019 10:30 Rejšice Český Brod B 1:0 (0:0) Editovat zápas
09.03.2019 14:30 Pšovka Mělník Záryby 2:1 (1:1) Editovat zápas
09.03.2019 14:30 Kosmonosy Luštěnice 1:2p (1:1)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
09.03.2019 14:30 Pěčice Mnichovo Hradiště 2:1 (1:1) Editovat zápas
09.03.2019 14:30 Divišov Lysá nad Labem 2:1 (1:0) Editovat zápas
10.03.2019 14:30 Úvaly Čelákovice 0:1p (0:0)
(pen. 8:9)
Editovat zápas
10.03.2019 14:30 Vlašim B Dolní Bousov 2:1 (1:0) Editovat zápas
10.03.2019 14:30 Semice Čáslav B 1:2 (0:1) Editovat zápas
17. kolo 16.03.2019 10:15 Čelákovice Vlašim B 1:2 (0:1) Editovat zápas
16.03.2019 15:00 Záryby Semice 3:1 (1:0) Editovat zápas
16.03.2019 15:00 Dolní Bousov Pěčice 2:3 (1:3) Editovat zápas
16.03.2019 15:00 Luštěnice Úvaly 0:1 (0:0) Editovat zápas
16.03.2019 15:00 Pšovka Mělník Divišov 1:2 (1:0) Editovat zápas
17.03.2019 15:00 Mnichovo Hradiště Lysá nad Labem 1:2p (1:1)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
17.03.2019 15:00 Český Brod B Kosmonosy 0:4 (0:1) Editovat zápas
17.03.2019 15:00 Čáslav B Rejšice 4:0 (1:0) Editovat zápas
18. kolo 23.03.2019 10:30 Rejšice Záryby 1:2p (1:1)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Kosmonosy Čáslav B 4:0 (2:0) Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Pěčice Čelákovice 0:4 (0:3) Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Lysá nad Labem Dolní Bousov 3:0 (1:0) Editovat zápas
23.03.2019 15:00 Divišov Mnichovo Hradiště 3:2p (2:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Vlašim B Luštěnice 1:2 (1:1) Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Úvaly Český Brod B 0:1 (0:1) Editovat zápas
24.03.2019 15:00 Semice Pšovka Mělník 0:1 (0:0) Editovat zápas
19. kolo 30.03.2019 10:15 Čelákovice Lysá nad Labem 2:3p (0:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
30.03.2019 16:30 Luštěnice Pěčice 2:5 (2:2) Editovat zápas
30.03.2019 16:30 Záryby Kosmonosy 2:3 (0:2) Editovat zápas
30.03.2019 16:30 Pšovka Mělník Rejšice 1:0 (0:0) Editovat zápas
30.03.2019 16:30 Dolní Bousov Mnichovo Hradiště 0:2 (0:0) Editovat zápas
31.03.2019 16:30 Čáslav B Úvaly 3:2p (2:1)
(pen. 8:7)
Editovat zápas
31.03.2019 16:30 Český Brod B Vlašim B 2:3p (2:1)
(pen. 0:3)
Editovat zápas
31.03.2019 16:30 Semice Divišov 2:4 (1:2) Editovat zápas
20. kolo 06.04.2019 10:30 Rejšice Semice 2:1 (2:0) Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Lysá nad Labem Luštěnice 4:3 (2:2) Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Pěčice Český Brod B 4:0 (1:0) Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Kosmonosy Pšovka Mělník 6:0 (2:0) Editovat zápas
06.04.2019 16:30 Divišov Dolní Bousov 1:0 (0:0) Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Mnichovo Hradiště Čelákovice 2:3 (1:2) Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Vlašim B Čáslav B 4:3 (1:1) Editovat zápas
07.04.2019 16:30 Úvaly Záryby 2:0 (1:0) Editovat zápas
21. kolo 13.04.2019 10:15 Čelákovice Dolní Bousov 1:2 (0:1) Editovat zápas
13.04.2019 10:30 Rejšice Divišov 4:0 (1:0) Editovat zápas
13.04.2019 17:00 Luštěnice Mnichovo Hradiště 2:3p (2:2)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
13.04.2019 17:00 Pšovka Mělník Úvaly 3:1 (2:1) Editovat zápas
13.04.2019 17:00 Záryby Vlašim B 2:4 (0:3) Editovat zápas
14.04.2019 17:00 Semice Kosmonosy 0:10 (0:7) Editovat zápas
14.04.2019 17:00 Český Brod B Lysá nad Labem 2:3 (1:1) Editovat zápas
14.04.2019 17:00 Čáslav B Pěčice 0:1p (0:0)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
22. kolo 20.04.2019 17:00 Kosmonosy Rejšice 6:3 (3:0) Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Pěčice Záryby 4:0 (2:0) Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Lysá nad Labem Čáslav B 2:1p (1:0)
(pen. 10:9)
Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Dolní Bousov Luštěnice 1:0 (0:0) Editovat zápas
20.04.2019 17:00 Divišov Čelákovice 1:4 (0:3) Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Mnichovo Hradiště Český Brod B 3:1 (1:1) Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Vlašim B Pšovka Mělník 2:0 (2:0) Editovat zápas
21.04.2019 17:00 Úvaly Semice 3:2 (2:0) Editovat zápas
23. kolo 27.04.2019 10:30 Rejšice Úvaly 2:1 (1:1) Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Záryby Lysá nad Labem 4:2 (0:1) Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Pšovka Mělník Pěčice 3:4p (1:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Luštěnice Čelákovice 1:0 (0:0) Editovat zápas
27.04.2019 17:00 Kosmonosy Divišov 4:1 (1:0) Editovat zápas
28.04.2019 17:00 Dolní Bousov Český Brod B 2:0 (1:0) Editovat zápas
28.04.2019 17:00 Čáslav B Mnichovo Hradiště 1:0 (1:0) Editovat zápas
28.04.2019 17:00 Semice Vlašim B 2:3 (0:1) Editovat zápas
24. kolo 04.05.2019 10:15 Čelákovice Český Brod B 4:1 (2:0) Editovat zápas
04.05.2019 16:30 Vlašim B Rejšice 0:2 (0:1) Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Dolní Bousov Čáslav B 1:0 (1:0) Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Lysá nad Labem Pšovka Mělník 2:0 (1:0) Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Pěčice Semice 4:1 (2:1) Editovat zápas
04.05.2019 17:00 Divišov Luštěnice 2:1 (2:1) Editovat zápas
05.05.2019 17:00 Mnichovo Hradiště Záryby 7:1 (3:0) Editovat zápas
05.05.2019 17:00 Úvaly Kosmonosy 1:3 (1:2) Editovat zápas
25. kolo 11.05.2019 10:30 Rejšice Pěčice 2:1 (2:1) Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Pšovka Mělník Mnichovo Hradiště 2:1p (0:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Kosmonosy Vlašim B 3:2 (2:2) Editovat zápas
11.05.2019 17:00 Záryby Dolní Bousov 1:2 (1:1) Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Čáslav B Čelákovice 1:0p (0:0)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Český Brod B Luštěnice 4:0 (2:0) Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Semice Lysá nad Labem 1:3 (1:0) Editovat zápas
12.05.2019 17:00 Úvaly Divišov 3:0 (0:0) Editovat zápas
26. kolo Editovat výsledky 18.05.2019 10:15 Čelákovice Záryby 2:4 (2:1) Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Pěčice Kosmonosy 1:2 (1:2) Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Lysá nad Labem Rejšice 1:0 (0:0) Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Dolní Bousov Pšovka Mělník 0:3 (0:2) Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Luštěnice Čáslav B 4:1 (2:0) Editovat zápas
18.05.2019 17:00 Divišov Český Brod B 1:2 (1:1) Editovat zápas
19.05.2019 17:00 Mnichovo Hradiště Semice 7:0 (5:0) Editovat zápas
19.05.2019 17:00 Vlašim B Úvaly 4:0 (3:0) Editovat zápas
27. kolo 25.05.2019 10:30 Rejšice Mnichovo Hradiště -:- Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Záryby Luštěnice -:- Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Kosmonosy Lysá nad Labem -:- Editovat zápas
25.05.2019 17:00 Pšovka Mělník Čelákovice -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Čáslav B Český Brod B -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Úvaly Pěčice -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Semice Dolní Bousov -:- Editovat zápas
26.05.2019 17:00 Vlašim B Divišov -:- Editovat zápas
28. kolo 01.06.2019 10:15 Čelákovice Semice -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Pěčice Vlašim B -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Lysá nad Labem Úvaly -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Dolní Bousov Rejšice -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Luštěnice Pšovka Mělník -:- Editovat zápas
01.06.2019 17:00 Divišov Čáslav B -:- Editovat zápas
02.06.2019 17:00 Mnichovo Hradiště Kosmonosy -:- Editovat zápas
02.06.2019 17:00 Český Brod B Záryby -:- Editovat zápas
29. kolo 08.06.2019 10:30 Rejšice Čelákovice -:- Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Záryby Čáslav B -:- Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Pšovka Mělník Český Brod B -:- Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Kosmonosy Dolní Bousov -:- Editovat zápas
08.06.2019 17:00 Pěčice Divišov -:- Editovat zápas
09.06.2019 17:00 Úvaly Mnichovo Hradiště -:- Editovat zápas
09.06.2019 17:00 Semice Luštěnice -:- Editovat zápas
09.06.2019 17:00 Vlašim B Lysá nad Labem -:- Editovat zápas
30. kolo 15.06.2019 10:15 Čelákovice Kosmonosy -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Dolní Bousov Úvaly -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Luštěnice Rejšice -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Lysá nad Labem Pěčice -:- Editovat zápas
15.06.2019 17:00 Divišov Záryby -:- Editovat zápas
16.06.2019 17:00 Čáslav B Pšovka Mělník -:- Editovat zápas
16.06.2019 17:00 Mnichovo Hradiště Vlašim B -:- Editovat zápas
16.06.2019 17:00 Český Brod B Semice -:- Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 1 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 1 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde