2017-2018
1. A třída A
Starší dorost U19
Tabulka - celková
Pořadí |
Tým | Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Rozdíl |
B |
BP |
Zápasy |
|||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
Červený Újezd | 28 |
23 |
0 |
5 |
162:58 |
+104 |
69 |
+27 |
V
V
V
P
V
|
|||||||||||||||||||||||||
2.
|
Švermov | 28 |
20 |
4 |
4 |
100:46 |
+54 |
64 |
+22 |
V
P
V
V
R
|
|||||||||||||||||||||||||
3.
|
Lety | 28 |
18 |
2 |
8 |
94:47 |
+47 |
56 |
+14 |
V
P
R
V
P
|
|||||||||||||||||||||||||
4.
|
Bohutín | 28 |
17 |
4 |
7 |
159:99 |
+60 |
55 |
+13 |
P
V
R
V
V
|
|||||||||||||||||||||||||
5.
|
Slovan Kladno | 28 |
17 |
2 |
9 |
89:50 |
+39 |
53 |
+11 |
V
V
V
V
V
|
|||||||||||||||||||||||||
6.
|
Milín-Ligmet | 28 |
14 |
4 |
10 |
66:55 |
+11 |
46 |
+4 |
V
V
R
V
V
|
|||||||||||||||||||||||||
7.
|
Družec | 28 |
12 |
5 |
11 |
71:70 |
+1 |
41 |
-1 |
V
V
P
R
V
|
|||||||||||||||||||||||||
8.
|
Zichovec | 28 |
11 |
2 |
15 |
85:93 |
-8 |
35 |
-7 |
V
R
P
P
P
|
|||||||||||||||||||||||||
9.
|
Kročehlavy | 28 |
8 |
8 |
12 |
80:72 |
+8 |
32 |
-10 |
V
P
P
R
V
|
|||||||||||||||||||||||||
10.
|
Jince | 28 |
9 |
4 |
15 |
67:91 |
-24 |
31 |
-11 |
P
P
P
P
V
|
|||||||||||||||||||||||||
11.
|
Hostouň | 28 |
9 |
3 |
16 |
73:88 |
-15 |
30 |
-12 |
P
P
P
P
P
|
|||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.
|
Mníšek pod Brdy | 28 |
9 |
3 |
16 |
62:85 |
-23 |
30 |
-12 |
P
P
V
R
P
|
|||||||||||||||||||||||||
13.
|
Tuchlovice | 28 |
5 |
7 |
16 |
54:109 |
-55 |
22 |
-20 |
P
P
V
V
R
|
|||||||||||||||||||||||||
14.
|
Loděnice | 28 |
6 |
3 |
19 |
46:140 |
-94 |
21 |
-21 |
P
P
P
P
P
|
|||||||||||||||||||||||||
15.
|
Novoměstský Kladno | 28 |
5 |
3 |
20 |
46:151 |
-105 |
18 |
-24 |
P
V
P
P
P
|
Soutěž nedokončili
Přesuny do další sezóny
Červený Újezd - Postup do Oblastní přebor
Lety - Postup do Oblastní přebor
Bohutín - Přesun do 1. A třída D
Milín-Ligmet - Přesun do 1. A třída D
Družec - Přihlášení do Okresní přebor
Jince - Přesun do 1. A třída D
Hostouň - Postup do Oblastní přebor