Oblastní přebor dospělí 2017-2018

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 11.08.2017 20:00 Poříčí nad Sázavou Nové Strašecí 3:2 (1:2) Editovat zápas
12.08.2017 10:15 Klíčany Rejšice 3:2p (1:1)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
12.08.2017 10:15 Kutná Hora Lhota 2:1 (1:0) Editovat zápas
12.08.2017 10:30 Spartak Příbram Č. L. Beroun 4:0 (1:0) Editovat zápas
12.08.2017 17:00 Tuchlovice Hvozdnice 0:1 (0:0) Editovat zápas
12.08.2017 17:00 Nespeky Libiš 1:3 (0:1) Editovat zápas
12.08.2017 17:00 Horky Slaný 1:0 (0:0) Editovat zápas
13.08.2017 17:00 Semice Poříčany 1:0 (0:0) Editovat zápas
2. kolo 19.08.2017 10:15 Klíčany Tuchlovice 4:5p (2:2)
(pen. 1:2)
Editovat zápas
19.08.2017 10:15 Libiš Horky 1:2 (1:2) Editovat zápas
19.08.2017 17:00 Hvozdnice Spartak Příbram 2:0 (0:0) Editovat zápas
19.08.2017 17:00 Č. L. Beroun Poříčí nad Sázavou 1:2 (1:1) Editovat zápas
19.08.2017 17:00 Nové Strašecí Nespeky 4:0 (3:0) Editovat zápas
19.08.2017 17:00 Slaný Semice 4:0 (3:0) Editovat zápas
19.08.2017 17:00 Rejšice Lhota 0:1 (0:1) Editovat zápas
20.08.2017 17:00 Poříčany Kutná Hora 5:7 (4:2) Editovat zápas
3. kolo 26.08.2017 10:15 Kutná Hora Slaný 0:1p (0:0)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
26.08.2017 10:30 Spartak Příbram Klíčany 2:4 (1:2) Editovat zápas
26.08.2017 17:00 Horky Nové Strašecí 4:0 (2:0) Editovat zápas
26.08.2017 17:00 Nespeky Č. L. Beroun 4:2 (1:1) Editovat zápas
26.08.2017 17:00 Poříčí nad Sázavou Hvozdnice 3:2 (2:0) Editovat zápas
26.08.2017 17:00 Tuchlovice Rejšice 2:0 (2:0) Editovat zápas
27.08.2017 17:00 Semice Libiš 1:6 (1:3) Editovat zápas
27.08.2017 17:00 Lhota Poříčany 3:0 (1:0) Editovat zápas
4. kolo 02.09.2017 10:15 Klíčany Poříčí nad Sázavou 1:0 (1:0) Editovat zápas
02.09.2017 10:15 Libiš Kutná Hora 3:0 (3:0) Editovat zápas
02.09.2017 17:00 Slaný Lhota 1:3 (1:2) Editovat zápas
02.09.2017 17:00 Nové Strašecí Semice 5:0 (3:0) Editovat zápas
02.09.2017 17:00 Č. L. Beroun Horky 1:0 (1:0) Editovat zápas
02.09.2017 17:00 Hvozdnice Nespeky 2:0 (1:0) Editovat zápas
02.09.2017 17:00 Rejšice Poříčany 5:1 (2:0) Editovat zápas
02.09.2017 17:00 Tuchlovice Spartak Příbram 1:0 (1:0) Editovat zápas
5. kolo 09.09.2017 10:15 Kutná Hora Nové Strašecí 3:2p (1:2)
(pen. 3:1)
Editovat zápas
09.09.2017 10:30 Spartak Příbram Rejšice 2:1 (1:1) Editovat zápas
09.09.2017 17:00 Horky Hvozdnice 5:1 (3:0) Editovat zápas
09.09.2017 17:00 Nespeky Klíčany 2:0 (0:0) Editovat zápas
09.09.2017 17:00 Poříčí nad Sázavou Tuchlovice 2:3p (0:0)
(pen. 3:5)
Editovat zápas
10.09.2017 17:00 Semice Č. L. Beroun 1:4 (1:0) Editovat zápas
10.09.2017 17:00 Lhota Libiš 1:2 (0:0) Editovat zápas
10.09.2017 17:00 Poříčany Slaný 2:1 (1:0) Editovat zápas
6. kolo 16.09.2017 10:15 Libiš Poříčany 6:1 (2:0) Editovat zápas
16.09.2017 10:15 Klíčany Horky 0:2 (0:0) Editovat zápas
16.09.2017 10:30 Poříčí nad Sázavou Spartak Příbram 3:1 (2:0) Editovat zápas
16.09.2017 16:30 Tuchlovice Nespeky 3:1 (1:1) Editovat zápas
16.09.2017 16:30 Hvozdnice Semice 1:3 (0:1) Editovat zápas
16.09.2017 16:30 Č. L. Beroun Kutná Hora 4:0 (2:0) Editovat zápas
16.09.2017 16:30 Nové Strašecí Lhota 5:1 (3:1) Editovat zápas
16.09.2017 16:30 Rejšice Slaný 2:4 (2:1) Editovat zápas
7. kolo 23.09.2017 10:15 Kutná Hora Hvozdnice 3:1 (2:1) Editovat zápas
23.09.2017 16:30 Nespeky Spartak Příbram 2:1 (0:0) Editovat zápas
23.09.2017 16:30 Horky Tuchlovice 5:0 (2:0) Editovat zápas
23.09.2017 16:30 Slaný Libiš 3:0 (1:0) Editovat zápas
23.09.2017 16:30 Poříčí nad Sázavou Rejšice 2:3p (2:2)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
24.09.2017 16:30 Poříčany Nové Strašecí 2:3p (0:1)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
24.09.2017 16:30 Lhota Č. L. Beroun 6:2 (3:2) Editovat zápas
24.09.2017 16:30 Semice Klíčany 0:3 (0:1) Editovat zápas
8. kolo 28.09.2017 15:00 Poříčí nad Sázavou Nespeky 3:2p (0:2)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
30.09.2017 10:15 Klíčany Kutná Hora 2:1 (2:1) Editovat zápas
30.09.2017 10:30 Spartak Příbram Horky 5:1 (2:0) Editovat zápas
30.09.2017 16:00 Tuchlovice Semice 2:1p (1:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
30.09.2017 16:00 Hvozdnice Lhota 2:1p (0:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
30.09.2017 16:00 Č. L. Beroun Poříčany 3:1 (2:0) Editovat zápas
30.09.2017 16:00 Nové Strašecí Slaný 1:3 (0:2) Editovat zápas
30.09.2017 16:00 Rejšice Libiš 2:3 (1:0) Editovat zápas
9. kolo 07.10.2017 10:15 Libiš Nové Strašecí 2:3 (1:0) Editovat zápas
07.10.2017 10:15 Kutná Hora Tuchlovice 2:1 (2:0) Editovat zápas
07.10.2017 16:00 Nespeky Rejšice 1:3 (1:3) Editovat zápas
07.10.2017 16:00 Horky Poříčí nad Sázavou 1:2p (0:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
07.10.2017 16:00 Slaný Č. L. Beroun 0:2 (0:0) Editovat zápas
08.10.2017 16:00 Poříčany Hvozdnice 2:1 (1:1) Editovat zápas
08.10.2017 16:00 Lhota Klíčany 2:1 (0:1) Editovat zápas
08.10.2017 16:00 Semice Spartak Příbram 3:4 (1:2) Editovat zápas
10. kolo 14.10.2017 10:15 Klíčany Poříčany 6:1 (3:0) Editovat zápas
14.10.2017 10:30 Spartak Příbram Kutná Hora 2:1 (1:0) Editovat zápas
14.10.2017 15:30 Nespeky Horky 0:1 (0:1) Editovat zápas
14.10.2017 15:30 Poříčí nad Sázavou Semice 3:2 (2:0) Editovat zápas
14.10.2017 15:30 Tuchlovice Lhota 0:3 (0:2) Editovat zápas
14.10.2017 15:30 Hvozdnice Slaný 6:1 (4:0) Editovat zápas
14.10.2017 15:30 Č. L. Beroun Libiš 1:2 (0:0) Editovat zápas
14.10.2017 15:30 Rejšice Nové Strašecí 6:1 (2:1) Editovat zápas
11. kolo 21.10.2017 10:15 Libiš Hvozdnice 2:3p (0:1)
(pen. 2:3)
Editovat zápas
21.10.2017 10:15 Kutná Hora Poříčí nad Sázavou 0:1 (0:1) Editovat zápas
21.10.2017 15:30 Nové Strašecí Č. L. Beroun 0:3 (0:1) Editovat zápas
21.10.2017 15:30 Slaný Klíčany 3:2p (1:2)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
21.10.2017 15:30 Horky Rejšice 3:0 (0:0) Editovat zápas
22.10.2017 15:30 Poříčany Tuchlovice 1:3 (1:0) Editovat zápas
22.10.2017 15:30 Lhota Spartak Příbram 1:2p (1:0)
(pen. 2:3)
Editovat zápas
22.10.2017 15:30 Semice Nespeky 0:1 (0:1) Editovat zápas
12. kolo 28.10.2017 10:15 Klíčany Libiš 1:3 (0:1) Editovat zápas
28.10.2017 10:30 Spartak Příbram Poříčany 6:1 (3:1) Editovat zápas
28.10.2017 14:30 Horky Semice 7:1 (4:0) Editovat zápas
28.10.2017 14:30 Nespeky Kutná Hora 2:3p (0:2)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
28.10.2017 14:30 Poříčí nad Sázavou Lhota 0:3 (0:2) Editovat zápas
28.10.2017 14:30 Tuchlovice Slaný 2:0 (1:0) Editovat zápas
28.10.2017 14:30 Hvozdnice Nové Strašecí 3:2p (1:2)
(pen. 5:3)
Editovat zápas
28.10.2017 14:30 Rejšice Č. L. Beroun 1:3 (1:0) Editovat zápas
13. kolo 04.11.2017 10:15 Kutná Hora Horky 0:2 (0:1) Editovat zápas
04.11.2017 10:15 Libiš Tuchlovice 3:0 (0:0) Editovat zápas
04.11.2017 14:00 Č. L. Beroun Hvozdnice 3:0 (2:0) Editovat zápas
04.11.2017 14:00 Nové Strašecí Klíčany 1:2 (1:1) Editovat zápas
04.11.2017 14:00 Slaný Spartak Příbram 1:2p (1:1)
(pen. 7:8)
Editovat zápas
05.11.2017 14:00 Poříčany Poříčí nad Sázavou 0:2 (0:1) Editovat zápas
05.11.2017 14:00 Lhota Nespeky 3:1 (2:0) Editovat zápas
05.11.2017 14:00 Semice Rejšice 0:6 (0:5) Editovat zápas
14. kolo 11.11.2017 10:15 Klíčany Č. L. Beroun 3:1 (1:0) Editovat zápas
11.11.2017 10:30 Spartak Příbram Libiš 2:3p (0:0)
(pen. 8:9)
Editovat zápas
11.11.2017 14:00 Horky Lhota 4:2 (3:0) Editovat zápas
11.11.2017 14:00 Nespeky Poříčany 2:0 (0:0) Editovat zápas
11.11.2017 14:00 Poříčí nad Sázavou Slaný 1:0p (0:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
11.11.2017 14:00 Tuchlovice Nové Strašecí 2:1p (0:0)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
11.11.2017 14:00 Rejšice Hvozdnice 2:4 (1:2) Editovat zápas
12.11.2017 14:00 Semice Kutná Hora 2:0 (0:0) Editovat zápas
15. kolo 18.11.2017 10:15 Libiš Poříčí nad Sázavou 5:0 (1:0) Editovat zápas
18.11.2017 10:15 Kutná Hora Rejšice 3:2 (1:1) Editovat zápas
18.11.2017 13:30 Č. L. Beroun Tuchlovice 6:3 (3:1) Editovat zápas
18.11.2017 13:30 Hvozdnice Klíčany 1:3 (1:1) Editovat zápas
18.11.2017 13:30 Slaný Nespeky 0:1p (0:0)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
18.11.2017 13:30 Nové Strašecí Spartak Příbram 0:6 (0:4) Editovat zápas
19.11.2017 13:30 Lhota Semice 5:1 (3:0) Editovat zápas
19.11.2017 13:30 Poříčany Horky 2:4 (0:1) Editovat zápas
16. kolo 10.03.2018 10:15 Libiš Nespeky 0:1 (0:0) Editovat zápas
10.03.2018 14:30 Slaný Horky 2:0 (1:0) Editovat zápas
10.03.2018 14:30 Nové Strašecí Poříčí nad Sázavou 1:3 (0:1) Editovat zápas
10.03.2018 14:30 Č. L. Beroun Spartak Příbram 2:0 (1:0) Editovat zápas
10.03.2018 14:30 Hvozdnice Tuchlovice 2:1 (1:1) Editovat zápas
10.03.2018 14:30 Rejšice Klíčany 0:2 (0:2) Editovat zápas
11.03.2018 14:30 Poříčany Semice 4:3p (1:1)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
11.03.2018 14:30 Lhota Kutná Hora 3:0 (0:0) Editovat zápas
17. kolo 17.03.2018 10:15 Kutná Hora Poříčany 1:3 (0:1) Editovat zápas
17.03.2018 10:30 Spartak Příbram Hvozdnice 2:0 (2:0) Editovat zápas
17.03.2018 15:00 Tuchlovice Klíčany 3:0 (1:0) Editovat zápas
17.03.2018 15:00 Poříčí nad Sázavou Č. L. Beroun 4:0 (0:0) Editovat zápas
17.03.2018 15:00 Nespeky Nové Strašecí 4:0 (4:0) Editovat zápas
17.03.2018 15:00 Horky Libiš 2:1p (0:1)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
18.03.2018 15:00 Lhota Rejšice 2:0 (2:0) Editovat zápas
18.04.2018 17:30 Semice Slaný 2:3 (1:1) Editovat zápas
18. kolo 24.03.2018 10:15 Libiš Semice 4:3 (1:1) Editovat zápas
24.03.2018 15:00 Slaný Kutná Hora 2:1 (2:1) Editovat zápas
24.03.2018 15:00 Nové Strašecí Horky 3:1 (2:1) Editovat zápas
24.03.2018 15:00 Č. L. Beroun Nespeky 4:1 (3:0) Editovat zápas
24.03.2018 15:00 Hvozdnice Poříčí nad Sázavou 0:6 (0:4) Editovat zápas
24.03.2018 15:00 Rejšice Tuchlovice 3:2p (2:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
25.03.2018 15:00 Poříčany Lhota 3:2 (3:0) Editovat zápas
18.04.2018 17:30 Klíčany Spartak Příbram 1:4 (0:1) Editovat zápas
19. kolo 31.03.2018 10:15 Kutná Hora Libiš 2:0 (2:0) Editovat zápas
31.03.2018 10:30 Spartak Příbram Tuchlovice 5:1 (2:1) Editovat zápas
31.03.2018 16:30 Poříčí nad Sázavou Klíčany 2:1 (1:0) Editovat zápas
31.03.2018 16:30 Nespeky Hvozdnice 1:0 (0:0) Editovat zápas
31.03.2018 16:30 Horky Č. L. Beroun 3:0 (0:0) Editovat zápas
01.04.2018 16:30 Semice Nové Strašecí 2:3p (1:1)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
01.04.2018 16:30 Lhota Slaný 2:1 (2:0) Editovat zápas
01.04.2018 16:30 Poříčany Rejšice 2:3p (0:1)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
20. kolo 07.04.2018 10:15 Libiš Lhota 2:1 (2:1) Editovat zápas
07.04.2018 10:15 Klíčany Nespeky 2:0 (1:0) Editovat zápas
07.04.2018 16:30 Slaný Poříčany 2:3 (1:1) Editovat zápas
07.04.2018 16:30 Nové Strašecí Kutná Hora 5:2 (0:2) Editovat zápas
07.04.2018 16:30 Č. L. Beroun Semice 1:4 (0:2) Editovat zápas
07.04.2018 16:30 Hvozdnice Horky 1:3 (1:2) Editovat zápas
07.04.2018 16:30 Tuchlovice Poříčí nad Sázavou 0:4 (0:0) Editovat zápas
07.04.2018 16:30 Rejšice Spartak Příbram 2:4 (0:1) Editovat zápas
21. kolo 14.04.2018 10:15 Kutná Hora Č. L. Beroun 0:1 (0:0) Editovat zápas
14.04.2018 17:00 Slaný Rejšice 2:1 (0:0) Editovat zápas
14.04.2018 17:00 Horky Klíčany 4:1 (2:0) Editovat zápas
14.04.2018 17:00 Nespeky Tuchlovice 2:1 (0:1) Editovat zápas
14.04.2018 17:00 Spartak Příbram Poříčí nad Sázavou 0:4 (0:1) Editovat zápas
15.04.2018 17:00 Poříčany Libiš 1:0 (0:0) Editovat zápas
15.04.2018 17:00 Lhota Nové Strašecí 5:1 (2:1) Editovat zápas
15.04.2018 17:00 Semice Hvozdnice 5:1 (2:1) Editovat zápas
22. kolo 21.04.2018 10:15 Libiš Slaný 2:1 (0:1) Editovat zápas
21.04.2018 10:15 Klíčany Semice 0:1 (0:0) Editovat zápas
21.04.2018 10:30 Spartak Příbram Nespeky 2:3p (1:0)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
21.04.2018 17:00 Tuchlovice Horky 0:2 (0:0) Editovat zápas
21.04.2018 17:00 Rejšice Poříčí nad Sázavou 0:1 (0:1) Editovat zápas
21.04.2018 17:00 Nové Strašecí Poříčany 2:3p (0:1)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
21.04.2018 17:00 Č. L. Beroun Lhota 2:1 (1:0) Editovat zápas
21.04.2018 17:00 Hvozdnice Kutná Hora 3:0 (2:0) Editovat zápas
23. kolo 28.04.2018 10:15 Libiš Rejšice 2:1 (1:1) Editovat zápas
28.04.2018 10:15 Kutná Hora Klíčany 4:0 (0:0) Editovat zápas
28.04.2018 17:00 Slaný Nové Strašecí 6:3 (4:1) Editovat zápas
28.04.2018 17:00 Nespeky Poříčí nad Sázavou 1:5 (0:1) Editovat zápas
28.04.2018 17:00 Horky Spartak Příbram 1:0p (0:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
29.04.2018 17:00 Semice Tuchlovice 3:0 (1:0) Editovat zápas
29.04.2018 17:00 Lhota Hvozdnice 2:1p (1:1)
(pen. 7:6)
Editovat zápas
29.04.2018 17:00 Poříčany Č. L. Beroun 1:4 (0:1) Editovat zápas
24. kolo 05.05.2018 10:15 Klíčany Lhota 4:3 (1:2) Editovat zápas
05.05.2018 10:30 Spartak Příbram Semice 2:1p (0:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
05.05.2018 17:00 Nové Strašecí Libiš 3:2 (1:1) Editovat zápas
05.05.2018 17:00 Č. L. Beroun Slaný 4:0 (2:0) Editovat zápas
05.05.2018 17:00 Hvozdnice Poříčany 5:3 (2:2) Editovat zápas
05.05.2018 17:00 Tuchlovice Kutná Hora 2:0 (1:0) Editovat zápas
05.05.2018 17:00 Poříčí nad Sázavou Horky 1:0 (0:0) Editovat zápas
05.05.2018 17:00 Rejšice Nespeky 3:4 (1:2) Editovat zápas
25. kolo 12.05.2018 10:15 Libiš Č. L. Beroun 1:2 (0:2) Editovat zápas
12.05.2018 10:15 Kutná Hora Spartak Příbram 4:0 (2:0) Editovat zápas
12.05.2018 17:00 Nové Strašecí Rejšice 3:0 (1:0) Editovat zápas
12.05.2018 17:00 Slaný Hvozdnice 3:1 (1:0) Editovat zápas
12.05.2018 17:00 Horky Nespeky 0:3 (0:2) Editovat zápas
13.05.2018 17:00 Semice Poříčí nad Sázavou 0:1 (0:0) Editovat zápas
13.05.2018 17:00 Lhota Tuchlovice 3:2p (1:1)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
13.05.2018 17:00 Poříčany Klíčany 3:2 (2:1) Editovat zápas
26. kolo 19.05.2018 10:15 Klíčany Slaný 3:2 (3:0) Editovat zápas
19.05.2018 10:30 Spartak Příbram Lhota 2:1p (0:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
19.05.2018 17:00 Č. L. Beroun Nové Strašecí 1:2 (0:1) Editovat zápas
19.05.2018 17:00 Hvozdnice Libiš 1:0 (0:0) Editovat zápas
19.05.2018 17:00 Tuchlovice Poříčany 7:0 (4:0) Editovat zápas
19.05.2018 17:00 Poříčí nad Sázavou Kutná Hora 4:0 (3:0) Editovat zápas
19.05.2018 17:00 Nespeky Semice 2:1 (1:1) Editovat zápas
19.05.2018 17:00 Rejšice Horky 1:2 (0:0) Editovat zápas
27. kolo 26.05.2018 10:15 Kutná Hora Nespeky 2:1 (1:1) Editovat zápas
26.05.2018 10:15 Libiš Klíčany 3:2 (0:0) Editovat zápas
26.05.2018 17:00 Slaný Tuchlovice 3:1 (3:1) Editovat zápas
26.05.2018 17:00 Nové Strašecí Hvozdnice 6:3 (2:0) Editovat zápas
26.05.2018 17:00 Č. L. Beroun Rejšice 3:2p (1:1)
(pen. 2:1)
Editovat zápas
27.05.2018 17:00 Poříčany Spartak Příbram 3:2 (2:2) Editovat zápas
27.05.2018 17:00 Lhota Poříčí nad Sázavou 2:0 (0:0) Editovat zápas
27.05.2018 17:00 Semice Horky 2:0 (1:0) Editovat zápas
28. kolo 01.06.2018 20:00 Poříčí nad Sázavou Poříčany 2:0 (0:0) Editovat zápas
02.06.2018 10:15 Klíčany Nové Strašecí 2:1 (0:0) Editovat zápas
02.06.2018 10:30 Spartak Příbram Slaný 3:0 (1:0) Editovat zápas
02.06.2018 17:00 Hvozdnice Č. L. Beroun 3:0 (1:0) Editovat zápas
02.06.2018 17:00 Horky Kutná Hora 3:0 (2:0) Editovat zápas
02.06.2018 17:00 Rejšice Semice 3:1 (0:0) Editovat zápas
02.06.2018 17:00 Nespeky Lhota 3:0 (1:0) Editovat zápas
06.06.2018 18:00 Tuchlovice Libiš 4:3 (3:3) Editovat zápas
29. kolo 08.06.2018 18:30 Slaný Poříčí nad Sázavou 1:2 (1:2) Editovat zápas
09.06.2018 10:15 Hvozdnice Rejšice 4:2 (1:1) Editovat zápas
09.06.2018 10:15 Kutná Hora Semice 4:0 (2:0) Editovat zápas
09.06.2018 10:15 Libiš Spartak Příbram 1:0 (0:0) Editovat zápas
09.06.2018 17:00 Nové Strašecí Tuchlovice 6:3 (1:0) Editovat zápas
09.06.2018 17:00 Č. L. Beroun Klíčany 5:2 (3:2) Editovat zápas
10.06.2018 17:00 Poříčany Nespeky 3:1 (1:1) Editovat zápas
10.06.2018 17:00 Lhota Horky 2:3p (1:1)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
30. kolo 15.06.2018 19:30 Poříčí nad Sázavou Libiš 2:1 (1:1) Editovat zápas
16.06.2018 10:15 Klíčany Hvozdnice 3:1 (2:0) Editovat zápas
16.06.2018 10:30 Semice Lhota 3:2p (1:0)
(pen. 4:1)
Editovat zápas
16.06.2018 10:30 Spartak Příbram Nové Strašecí 3:0 (1:0) Editovat zápas
16.06.2018 13:30 Nespeky Slaný 2:1 (2:0) Editovat zápas
16.06.2018 17:00 Tuchlovice Č. L. Beroun 2:3 (1:1) Editovat zápas
16.06.2018 17:00 Horky Poříčany 8:2 (2:2) Editovat zápas
16.06.2018 17:00 Rejšice Kutná Hora 3:2 (1:1) Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde