KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Mladší dorost U16
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká liga A
Česká liga B
Česká liga C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. A třída C
OFS Kolín
Okresní přebor A
Okresní přebor B
Finále OP
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2015-2016
Starší žáci U15
1. A třída
1. A třída A
Zápasy
2015-2016
1. A třída A
Starší žáci U15
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Červený Újezd
Č. L. Beroun B
Dobříš
Hostouň
Králův Dvůr
Kročehlavy
Nové Strašecí
Pavlíkov
SK Rakovník
Slaný
Slovan Kladno
Švermov
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Červený Újezd
Č. L. Beroun B
Dobříš
Hostouň
Králův Dvůr
Kročehlavy
Nové Strašecí
Pavlíkov
SK Rakovník
Slaný
Slovan Kladno
Švermov
1. kolo
22.08.2015 10:00
Pavlíkov
3:0
(1:0)
Kročehlavy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 10:00
Slaný
0:2
(0:0)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 10:15
Dobříš
13:0
(8:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 15:00
Č. L. Beroun B
0:8
(0:4)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.08.2015 10:00
SK Rakovník
10:0
(3:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.08.2015 10:00
Králův Dvůr
7:0
(3:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
29.08.2015 10:00
Nové Strašecí
0:14
(0:6)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2015 10:00
Červený Újezd
5:2
(3:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2015 10:00
Kročehlavy
0:10
(0:4)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2015 10:15
Dobříš
3:3
(1:2)
Č. L. Beroun B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2015 10:00
Hostouň
1:7
(1:3)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2015 10:15
Slovan Kladno
0:2
(0:1)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
05.09.2015 10:00
Pavlíkov
0:3
(0:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 10:00
Slaný
2:6
(0:4)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 10:15
Švermov
12:0
(5:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 15:00
Č. L. Beroun B
20:0
(7:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2015 10:00
SK Rakovník
4:0
(2:0)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2015 10:00
Králův Dvůr
7:0
(4:0)
Kročehlavy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
12.09.2015 10:00
Nové Strašecí
0:17
(0:7)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2015 10:00
Kročehlavy
8:1
(3:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2015 10:15
Dobříš
1:7
(1:2)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2015 15:00
Č. L. Beroun B
3:2
(3:0)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2015 10:00
Hostouň
1:2
(0:1)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2015 10:15
Slovan Kladno
1:2
(0:2)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
19.09.2015 10:00
Pavlíkov
17:0
(7:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 10:00
Slaný
1:6
(0:4)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 10:00
Červený Újezd
3:0
(1:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 10:15
Švermov
9:0
(6:0)
Kročehlavy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2015 10:00
SK Rakovník
8:0
(1:0)
Č. L. Beroun B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2015 10:00
Králův Dvůr
2:3
(0:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
26.09.2015 10:00
Nové Strašecí
0:5
(0:2)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 10:00
Kročehlavy
1:1
(0:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 10:00
Pavlíkov
1:0
(0:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 10:15
Dobříš
13:0
(6:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 15:00
Č. L. Beroun B
1:0
(0:0)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2015 10:15
Slovan Kladno
1:1
(0:1)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
03.10.2015 10:00
Slaný
2:10
(1:4)
Č. L. Beroun B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2015 10:00
Červený Újezd
0:2
(0:2)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2015 10:15
Švermov
5:2
(2:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.10.2015 10:00
SK Rakovník
18:0
(10:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.10.2015 10:00
Králův Dvůr
4:3
(4:1)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.10.2015 10:00
Hostouň
0:4
(0:0)
Kročehlavy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
10.10.2015 10:00
Nové Strašecí
0:10
(0:5)
Kročehlavy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 10:00
Pavlíkov
12:2
(7:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 10:15
Dobříš
3:3
(2:1)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 15:00
Č. L. Beroun B
1:2
(1:1)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2015 10:00
SK Rakovník
4:1
(3:0)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2015 10:15
Slovan Kladno
3:1
(1:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
17.10.2015 10:00
Slaný
2:4
(1:4)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2015 10:00
Červený Újezd
4:2
(1:0)
Č. L. Beroun B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2015 10:00
Kročehlavy
0:0
(0:0)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2015 10:15
Švermov
3:0
(0:0)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.10.2015 10:00
Králův Dvůr
12:0
(5:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.10.2015 10:00
Hostouň
1:6
(1:3)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
24.10.2015 10:00
Nové Strašecí
0:4
(0:2)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 10:00
Pavlíkov
3:0
(1:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 10:15
Dobříš
1:1
(1:1)
Kročehlavy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 15:00
Č. L. Beroun B
9:3
(3:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.10.2015 10:00
SK Rakovník
4:0
(4:0)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.10.2015 10:00
Králův Dvůr
8:0
(4:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
31.10.2015 10:00
Slaný
6:2
(3:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2015 10:00
Červený Újezd
1:12
(0:7)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2015 10:00
Kročehlavy
1:0
(0:0)
Č. L. Beroun B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2015 10:15
Švermov
0:0
(0:0)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.11.2015 10:00
Hostouň
0:3
(0:3)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.11.2015 10:15
Slovan Kladno
1:2
(0:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
26.03.2016 10:00
Nové Strašecí
0:11
(0:4)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2016 10:00
Kročehlavy
0:2
(0:0)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2016 10:00
Červený Újezd
1:4
(1:3)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2016 10:15
Švermov
7:0
(2:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2016 10:00
Hostouň
0:11
(0:8)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2016 10:15
Slovan Kladno
3:0
(0:0)
Č. L. Beroun B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
02.04.2016 10:00
Slaný
5:1
(3:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 10:00
Pavlíkov
3:0
(2:0)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 10:15
Švermov
11:0
(6:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 15:00
Č. L. Beroun B
2:6
(2:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2016 10:00
Králův Dvůr
4:0
(2:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2016 10:00
SK Rakovník
8:0
(4:0)
Kročehlavy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
09.04.2016 10:00
Nové Strašecí
2:17
(0:6)
Č. L. Beroun B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2016 10:00
Kročehlavy
1:2
(0:2)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2016 10:00
Červený Újezd
1:3
(1:1)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2016 10:15
Dobříš
2:1
(0:0)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2016 10:00
Hostouň
2:2
(0:2)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2016 10:15
Slovan Kladno
0:5
(0:2)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
16.04.2016 10:00
Červený Újezd
2:1
(1:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 10:00
Slaný
1:6
(1:6)
Kročehlavy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 10:00
Pavlíkov
1:1
(0:0)
Č. L. Beroun B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 10:15
Švermov
7:0
(4:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2016 10:00
Králův Dvůr
2:1
(1:0)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2016 10:00
SK Rakovník
11:0
(7:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
23.04.2016 10:00
Nové Strašecí
0:8
(0:3)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2016 10:00
Kročehlavy
0:5
(0:4)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2016 10:15
Dobříš
4:0
(2:0)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2016 15:00
Č. L. Beroun B
1:2
(0:1)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2016 10:00
Hostouň
6:0
(3:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2016 10:15
Slovan Kladno
7:2
(4:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
30.04.2016 10:00
Červený Újezd
1:1
(0:1)
Kročehlavy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2016 10:00
Slaný
1:6
(1:2)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2016 10:15
Švermov
0:0
(0:0)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2016 10:00
Hostouň
6:1
(4:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2016 10:00
Králův Dvůr
4:3
(2:1)
Č. L. Beroun B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2016 10:00
SK Rakovník
5:1
(4:0)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
07.05.2016 10:00
Nové Strašecí
0:17
(0:9)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 10:00
Pavlíkov
0:3
(0:1)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 10:00
Kročehlavy
2:1
(2:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 10:15
Dobříš
2:3
(0:1)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 15:00
Č. L. Beroun B
6:4
(2:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2016 10:15
Slovan Kladno
4:0
(2:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
14.05.2016 10:00
Kročehlavy
6:0
(4:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2016 10:00
Červený Újezd
4:3
(0:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2016 10:00
Slaný
2:6
(2:2)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2016 10:15
Švermov
7:1
(6:0)
Č. L. Beroun B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2016 10:00
Hostouň
0:4
(0:1)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2016 10:00
Králův Dvůr
0:0
(0:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
21.05.2016 10:00
Nové Strašecí
0:5
(0:3)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 10:00
Pavlíkov
0:7
(0:3)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 10:15
Dobříš
13:1
(6:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 15:00
Č. L. Beroun B
3:0
(1:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2016 10:00
SK Rakovník
13:0
(8:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2016 10:15
Slovan Kladno
2:2
(2:0)
Kročehlavy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
28.05.2016 10:00
Kročehlavy
2:1
(0:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2016 10:00
Červený Újezd
0:3
(0:2)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2016 10:00
Slaný
1:7
(1:3)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2016 10:15
Švermov
2:1
(1:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2016 10:00
Hostouň
3:2
(2:1)
Č. L. Beroun B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2016 10:15
Slovan Kladno
13:0
(4:0)
Nové Strašecí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
04.06.2016 10:00
Nové Strašecí
2:1
(0:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 10:00
Pavlíkov
4:2
(2:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 10:15
Dobříš
5:3
(3:2)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 15:00
Č. L. Beroun B
1:6
(1:1)
Kročehlavy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2016 10:00
Králův Dvůr
2:2
(2:1)
Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2016 10:00
SK Rakovník
8:2
(3:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)