KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Mladší dorost U16
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (2)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2015-2016
Dospělí
4. třída
4. třída B
Střelci
2015-2016
4. třída B
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Střelci
všechny týmy
všechny týmy
Cerhenice B
Dolní Chvatliny
FK Kolín B
Hradištko I B
Kořenice
Libodřice B
Plaňany B
Ratenice
Svojšice
Velký Osek B
Zásmuky B
všechny týmy
všechny týmy
Cerhenice B
Dolní Chvatliny
FK Kolín B
Hradištko I B
Kořenice
Libodřice B
Plaňany B
Ratenice
Svojšice
Velký Osek B
Zásmuky B
Pořadí
Hráč
Týmy
Góly
Góly pen.
1.
Lukáš Polák
Hradištko I B
20
0
2.
Ladislav Kruliš
Kořenice
14
0
3.
Dominik Žemba
Zásmuky B
12
0
4.
Jan Malenovský
Kořenice
11
0
5.
Marek Benko
Dolní Chvatliny
9
0
5.
Adam Blažek
Kořenice
9
0
7.
Lukáš Lanc
Libodřice B
8
0
7.
Ladislav Skočdopole
Dolní Chvatliny
8
0
7.
Milan Pánek st.
Libodřice B
8
1
10.
Radoslav Erhart
Svojšice
7
0
10.
Lukáš Pohanka
Libodřice B
7
0
12.
Zdeněk Zemina
Dolní Chvatliny
6
0
13.
Vojta Olah
Zásmuky B
5
0
13.
Jakub Polanecký
Svojšice
5
0
13.
Josef Rovenský
Libodřice B
5
0
13.
Michal Šidlo
Kořenice
5
0
13.
Radek Ledašil
Kořenice
5
2
18.
Lukáš Krejčík
Svojšice
4
0
18.
Vojtěch Kruliš
Kořenice
4
0
18.
Pavel Tichomirov
Svojšice
4
0
21.
Marian Cervinka
Svojšice
3
0
21.
Max Handanagić
Plaňany B
3
0
21.
Petr Kozel
Dolní Chvatliny
3
0
21.
Tomáš Kučera ml.
Plaňany B
3
0
21.
Petr Mach
Kořenice
3
0
21.
Petr Nágl
Plaňany B
3
0
21.
Matěj Řezniček
Svojšice
3
0
21.
Miloš Starý
Svojšice
3
0
21.
Jan Valový
Svojšice
3
0
30.
Dominik Balazs
Plaňany B
2
0
30.
Baško
Libodřice B
2
0
30.
Ondřej Chábera
Zásmuky B
2
0
30.
Tomáš Freund
Plaňany B
2
0
30.
Josef Klucska
Cerhenice B
2
0
30.
František Krejčí
Zásmuky B
2
0
30.
Roman Link
Cerhenice B
2
0
30.
Benja Joel Memba
Plaňany B
2
0
30.
Dušan Michalko
Hradištko I B
2
0
30.
Domenico Palermo
Kořenice
2
0
30.
Šedina
Libodřice B
2
0
30.
Jakub Vinduška
Hradištko I B
2
0
30.
Petr Záruba
Cerhenice B
2
0
30.
Andrej Sivák
Kořenice
2
1
44.
Adámek
Libodřice B
1
0
44.
Josef Balšánek
Svojšice
1
0
44.
Petr Carvan
Zásmuky B
1
0
44.
Petr Drahota
Zásmuky B
1
0
44.
Dominik Duba
Hradištko I B
1
0
44.
Lukáš Hamsa
Zásmuky B
1
0
44.
Radek Hendrych
Dolní Chvatliny
1
0
44.
Lukáš Horák
Plaňany B
1
0
44.
Jiří Horník
Hradištko I B
1
0
44.
Martin Hovorka
Libodřice B
1
0
44.
Viliam Ibólya
Plaňany B
1
0
44.
Milan Jambor
Plaňany B
1
0
44.
Jiří Jánsky
Ratenice
1
0
44.
Radek Jaroš
Dolní Chvatliny
1
0
44.
Petr Jirkovský
Dolní Chvatliny
1
0
44.
Filip Jonáš
Zásmuky B
1
0
44.
Klabzuba
Svojšice
1
0
44.
Vláďa Klouda
Ratenice
1
0
44.
Milan Kruliš
Libodřice B
1
0
44.
Tomáš Kučera
Plaňany B
1
0
44.
Václav Kuchař
Svojšice
1
0
44.
Jakub Lindner
Zásmuky B
1
0
44.
Tomáš Michalko
Hradištko I B
1
0
44.
Jan Němec
Kořenice
1
0
44.
Tomáš Němec
Libodřice B
1
0
44.
Martin Novák
Kořenice
1
0
44.
Jiří Novotný
Zásmuky B
1
0
44.
Michal Semelka
Zásmuky B
1
0
44.
Martin Sklenar
Kořenice
1
0
44.
Martin Smoček
Kořenice
1
0
44.
Radek Štika
Dolní Chvatliny
1
0
44.
Zdeněk Štika
Dolní Chvatliny
1
0
44.
Jan Švarc
Zásmuky B
1
0
44.
Daniel Szlendak
Plaňany B
1
0
44.
Lukáš Tanko
Plaňany B
1
0
44.
Vlček
Plaňany B
1
0
44.
Viktor Zikmund
Zásmuky B
1
0
44.
Jan Vendl
Kořenice
1
1
vlastní góly
1
-