1. B třída A dospělí 2015-2016

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 22.08.2015 14:00 Hýskov Zlonice 0:2 (0:2) Editovat zápas
22.08.2015 17:00 Městečko Tatran Rakovník B 0:2 (0:1) Editovat zápas
22.08.2015 17:00 Nelahozeves Nižbor 7:0 (3:0) Editovat zápas
23.08.2015 17:00 Braškov Zdice 1:3 (0:0) Editovat zápas
23.08.2015 17:00 Libušín Unhošť 1:4 (0:2) Editovat zápas
23.08.2015 17:00 Mutějovice Velká Dobrá 2:3p (1:1) Editovat zápas
23.08.2015 17:00 Mšec Hřebeč 4:1 (2:1) Editovat zápas
2. kolo 29.08.2015 17:00 Zdice Nelahozeves 2:1p (0:0)
(pen. 7:6)
Editovat zápas
29.08.2015 17:00 Nižbor Libušín 2:1 (1:0) Editovat zápas
29.08.2015 17:00 Zlonice Mšec 1:4 (0:1) Editovat zápas
29.08.2015 17:00 Velká Dobrá Hřebeč 1:2 (1:1) Editovat zápas
30.08.2015 13:30 Tatran Rakovník B Braškov 4:2 (2:0) Editovat zápas
30.08.2015 17:00 Unhošť Hýskov 2:1p (0:0)
(pen. 3:2)
Editovat zápas
30.08.2015 17:00 Mutějovice Městečko 2:1 (1:0) Editovat zápas
3. kolo 05.09.2015 10:15 Hřebeč Zlonice 10:1 (6:0) Editovat zápas
05.09.2015 14:00 Hýskov Nižbor 0:2 (0:0) Editovat zápas
05.09.2015 17:00 Nelahozeves Tatran Rakovník B 6:2 (3:0) Editovat zápas
05.09.2015 17:00 Městečko Velká Dobrá 1:2 (1:0) Editovat zápas
06.09.2015 17:00 Libušín Zdice 2:1 (1:1) Editovat zápas
06.09.2015 17:00 Braškov Mutějovice 4:0 (2:0) Editovat zápas
06.09.2015 17:00 Mšec Unhošť 3:2 (2:0) Editovat zápas
4. kolo 12.09.2015 17:00 Zdice Hýskov 3:2 (1:1) Editovat zápas
12.09.2015 17:00 Nižbor Mšec 2:4 (0:3) Editovat zápas
12.09.2015 17:00 Městečko Braškov 2:1 (2:1) Editovat zápas
12.09.2015 17:00 Velká Dobrá Zlonice 1:2 (0:0) Editovat zápas
13.09.2015 13:30 Tatran Rakovník B Libušín 2:3p (2:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
13.09.2015 17:00 Mutějovice Nelahozeves 2:3p (1:2)
(pen. 0:3)
Editovat zápas
13.09.2015 17:00 Unhošť Hřebeč 0:1 (0:0) Editovat zápas
5. kolo 19.09.2015 10:15 Hřebeč Nižbor 5:0 (3:0) Editovat zápas
19.09.2015 14:00 Hýskov Tatran Rakovník B 1:0 (0:0) Editovat zápas
19.09.2015 16:30 Zlonice Unhošť 3:0 (1:0) Editovat zápas
19.09.2015 16:30 Nelahozeves Městečko 5:0 (2:0) Editovat zápas
20.09.2015 16:30 Libušín Mutějovice 2:0 (2:0) Editovat zápas
20.09.2015 16:30 Mšec Zdice 7:1 (4:1) Editovat zápas
20.09.2015 16:30 Braškov Velká Dobrá 2:0 (0:0) Editovat zápas
6. kolo 26.09.2015 16:30 Velká Dobrá Unhošť 2:0 (2:0) Editovat zápas
26.09.2015 16:30 Nižbor Zlonice 0:1 (0:1) Editovat zápas
26.09.2015 16:30 Zdice Hřebeč 0:3 (0:2) Editovat zápas
26.09.2015 16:30 Městečko Libušín 1:0p (0:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
27.09.2015 13:30 Tatran Rakovník B Mšec 1:5 (0:3) Editovat zápas
27.09.2015 16:30 Mutějovice Hýskov 1:2 (1:0) Editovat zápas
27.09.2015 16:30 Braškov Nelahozeves 4:3p (2:2)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
7. kolo 03.10.2015 10:15 Hřebeč Tatran Rakovník B 3:1 (1:1) Editovat zápas
03.10.2015 14:00 Hýskov Městečko 3:1 (1:1) Editovat zápas
03.10.2015 16:00 Zlonice Zdice 0:1 (0:1) Editovat zápas
03.10.2015 16:00 Nelahozeves Velká Dobrá 2:1 (1:1) Editovat zápas
04.10.2015 16:00 Mšec Mutějovice 1:2 (0:2) Editovat zápas
04.10.2015 16:00 Libušín Braškov 1:0p (0:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
04.10.2015 16:00 Unhošť Nižbor 3:1 (1:1) Editovat zápas
8. kolo 10.10.2015 16:00 Nelahozeves Libušín 4:3 (1:1) Editovat zápas
10.10.2015 16:00 Městečko Mšec 1:4 (0:2) Editovat zápas
10.10.2015 16:00 Zdice Unhošť 3:4 (2:2) Editovat zápas
10.10.2015 16:00 Velká Dobrá Nižbor 6:1 (3:1) Editovat zápas
11.10.2015 13:30 Tatran Rakovník B Zlonice 3:1 (1:0) Editovat zápas
11.10.2015 16:00 Mutějovice Hřebeč 2:3 (1:2) Editovat zápas
11.10.2015 16:00 Braškov Hýskov 3:2p (1:1)
(pen. 3:1)
Editovat zápas
9. kolo 17.10.2015 10:15 Hřebeč Městečko 2:0 (1:0) Editovat zápas
17.10.2015 14:00 Hýskov Nelahozeves 4:3p (1:1)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
17.10.2015 15:30 Nižbor Zdice 1:6 (1:1) Editovat zápas
17.10.2015 15:30 Zlonice Mutějovice 1:0 (1:0) Editovat zápas
18.10.2015 15:30 Unhošť Tatran Rakovník B 0:1 (0:0) Editovat zápas
18.10.2015 15:30 Mšec Braškov 2:1 (0:1) Editovat zápas
18.10.2015 15:30 Libušín Velká Dobrá 2:1 (1:1) Editovat zápas
10. kolo Editovat výsledky 24.10.2015 15:00 Velká Dobrá Zdice 3:0 (1:0) Editovat zápas
24.10.2015 15:00 Městečko Zlonice 0:2 (0:2) Editovat zápas
24.10.2015 15:00 Nelahozeves Mšec 1:0 (0:0) Editovat zápas
25.10.2015 13:30 Tatran Rakovník B Nižbor 1:1 (0:1) Editovat zápas
25.10.2015 15:00 Libušín Hýskov 2:1 (1:1) Editovat zápas
25.10.2015 15:00 Braškov Hřebeč 0:2 (0:0) Editovat zápas
25.10.2015 15:00 Mutějovice Unhošť 2:1p (1:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
11. kolo 31.10.2015 10:15 Hřebeč Nelahozeves 1:2 (0:1) Editovat zápas
31.10.2015 14:00 Zdice Tatran Rakovník B 1:2 (0:1) Editovat zápas
31.10.2015 14:00 Nižbor Mutějovice 1:4 (1:0) Editovat zápas
31.10.2015 14:00 Zlonice Braškov 6:1 (1:0) Editovat zápas
31.10.2015 14:00 Hýskov Velká Dobrá 2:1 (1:1) Editovat zápas
01.11.2015 14:00 Unhošť Městečko 2:0 (1:0) Editovat zápas
01.11.2015 14:00 Mšec Libušín 1:2 (0:1) Editovat zápas
12. kolo 07.11.2015 14:00 Hýskov Mšec 3:0 (1:0) Editovat zápas
07.11.2015 14:00 Nelahozeves Zlonice 4:1 (3:1) Editovat zápas
07.11.2015 14:00 Městečko Nižbor 5:1 (3:0) Editovat zápas
07.11.2015 14:00 Velká Dobrá Tatran Rakovník B 3:0 (3:0) Editovat zápas
08.11.2015 14:00 Braškov Unhošť 0:2 (0:1) Editovat zápas
08.11.2015 14:00 Mutějovice Zdice 1:2p (1:1)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
08.11.2015 14:00 Libušín Hřebeč 1:2 (1:0) Editovat zápas
13. kolo 14.11.2015 10:15 Hřebeč Hýskov 8:0 (6:0) Editovat zápas
14.11.2015 13:30 Zlonice Libušín 2:1 (1:0) Editovat zápas
14.11.2015 13:30 Zdice Městečko 6:0 (1:0) Editovat zápas
14.11.2015 13:30 Nižbor Braškov 0:1 (0:1) Editovat zápas
15.11.2015 13:30 Tatran Rakovník B Mutějovice 2:1p (0:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
15.11.2015 13:30 Unhošť Nelahozeves 2:1 (0:1) Editovat zápas
15.11.2015 13:30 Mšec Velká Dobrá 4:1 (1:1) Editovat zápas
14. kolo 26.03.2016 10:15 Hřebeč Mšec 4:0 (1:0) Editovat zápas
26.03.2016 15:00 Zlonice Hýskov 5:1 (1:0) Editovat zápas
26.03.2016 15:00 Nižbor Nelahozeves 0:1p (0:0)
(pen. 0:3)
Editovat zápas
26.03.2016 15:00 Zdice Braškov 1:2p (0:1)
(pen. 4:5)
Editovat zápas
26.03.2016 15:00 Velká Dobrá Mutějovice 3:0 (3:0) Editovat zápas
27.03.2016 13:30 Tatran Rakovník B Městečko 3:0 (1:0) Editovat zápas
27.03.2016 15:00 Unhošť Libušín 2:1p (1:0)
(pen. 3:0)
Editovat zápas
15. kolo 02.04.2016 10:15 Hřebeč Velká Dobrá 6:0 (2:0) Editovat zápas
02.04.2016 14:00 Hýskov Unhošť 3:1 (1:1) Editovat zápas
02.04.2016 16:30 Městečko Mutějovice 1:3 (1:2) Editovat zápas
02.04.2016 16:30 Nelahozeves Zdice 5:1 (2:0) Editovat zápas
03.04.2016 16:30 Mšec Zlonice 0:5 (0:2) Editovat zápas
03.04.2016 16:30 Braškov Tatran Rakovník B 3:1 (1:0) Editovat zápas
03.04.2016 16:30 Libušín Nižbor 5:1 (1:1) Editovat zápas
16. kolo 09.04.2016 16:30 Zlonice Hřebeč 1:2 (1:1) Editovat zápas
09.04.2016 16:30 Nižbor Hýskov 1:2 (1:1) Editovat zápas
09.04.2016 16:30 Zdice Libušín 2:3p (2:1)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
09.04.2016 16:30 Velká Dobrá Městečko 1:0 (0:0) Editovat zápas
10.04.2016 13:30 Tatran Rakovník B Nelahozeves 1:0 (0:0) Editovat zápas
10.04.2016 16:30 Mutějovice Braškov 0:3 (0:1) Editovat zápas
10.04.2016 16:30 Unhošť Mšec 1:2p (0:0)
(pen. 2:3)
Editovat zápas
17. kolo 16.04.2016 10:15 Hřebeč Unhošť 7:1 (2:0) Editovat zápas
16.04.2016 14:00 Hýskov Zdice 1:3 (0:1) Editovat zápas
16.04.2016 17:00 Zlonice Velká Dobrá 1:2 (0:0) Editovat zápas
16.04.2016 17:00 Nelahozeves Mutějovice 2:1 (0:1) Editovat zápas
17.04.2016 17:00 Braškov Městečko 1:2p (1:0)
(pen. 3:4)
Editovat zápas
17.04.2016 17:00 Libušín Tatran Rakovník B 2:0 (1:0) Editovat zápas
17.04.2016 17:00 Mšec Nižbor 4:1 (0:1) Editovat zápas
18. kolo 23.04.2016 17:00 Nižbor Hřebeč 1:9 (1:3) Editovat zápas
23.04.2016 17:00 Zdice Mšec 1:3 (0:1) Editovat zápas
23.04.2016 17:00 Městečko Nelahozeves 3:1 (0:1) Editovat zápas
23.04.2016 17:00 Velká Dobrá Braškov 2:4 (0:4) Editovat zápas
24.04.2016 13:30 Tatran Rakovník B Hýskov 8:0 (4:0) Editovat zápas
24.04.2016 17:00 Mutějovice Libušín 3:0 (2:0) Editovat zápas
24.04.2016 17:00 Unhošť Zlonice 2:0 (1:0) Editovat zápas
19. kolo 30.04.2016 10:15 Hřebeč Zdice 3:0 (2:0) Editovat zápas
30.04.2016 14:00 Hýskov Mutějovice 0:1p (0:0)
(pen. 5:6)
Editovat zápas
30.04.2016 17:00 Zlonice Nižbor 7:1 (6:1) Editovat zápas
30.04.2016 17:00 Nelahozeves Braškov 2:0 (1:0) Editovat zápas
01.05.2016 17:00 Libušín Městečko 3:2 (2:1) Editovat zápas
01.05.2016 17:00 Mšec Tatran Rakovník B 0:3 (0:2) Editovat zápas
01.05.2016 17:00 Unhošť Velká Dobrá 0:1p (0:0)
(pen. 2:4)
Editovat zápas
20. kolo 07.05.2016 17:00 Nižbor Unhošť 2:5 (1:4) Editovat zápas
07.05.2016 17:00 Zdice Zlonice 2:0 (1:0) Editovat zápas
07.05.2016 17:00 Městečko Hýskov 0:1 (0:0) Editovat zápas
07.05.2016 17:00 Velká Dobrá Nelahozeves 3:6 (1:2) Editovat zápas
08.05.2016 13:30 Tatran Rakovník B Hřebeč 2:1 (0:1) Editovat zápas
08.05.2016 17:00 Mutějovice Mšec 3:2 (2:0) Editovat zápas
08.05.2016 17:00 Braškov Libušín 4:0 (2:0) Editovat zápas
21. kolo 14.05.2016 10:15 Hřebeč Mutějovice 3:1 (1:1) Editovat zápas
14.05.2016 14:00 Hýskov Braškov 1:2 (0:1) Editovat zápas
14.05.2016 17:00 Zlonice Tatran Rakovník B 0:2 (0:1) Editovat zápas
14.05.2016 17:00 Nižbor Velká Dobrá 4:5p (3:1)
(pen. 1:4)
Editovat zápas
15.05.2016 17:00 Unhošť Zdice 3:2p (0:0)
(pen. 4:3)
Editovat zápas
15.05.2016 17:00 Mšec Městečko 5:1 (4:1) Editovat zápas
15.05.2016 17:00 Libušín Nelahozeves 1:0p (0:0)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
22. kolo 21.05.2016 17:00 Zdice Nižbor 5:0 (4:0) Editovat zápas
21.05.2016 17:00 Městečko Hřebeč 0:3 (0:3) Editovat zápas
21.05.2016 17:00 Nelahozeves Hýskov 4:1 (3:0) Editovat zápas
21.05.2016 17:00 Velká Dobrá Libušín 4:3p (1:1)
(pen. 5:4)
Editovat zápas
22.05.2016 13:30 Tatran Rakovník B Unhošť 1:0 (0:0) Editovat zápas
22.05.2016 17:00 Braškov Mšec 3:0 (2:0) Editovat zápas
22.05.2016 17:00 Mutějovice Zlonice 1:2 (1:1) Editovat zápas
23. kolo 28.05.2016 10:15 Hřebeč Braškov 4:2 (1:1) Editovat zápas
28.05.2016 14:00 Hýskov Libušín 3:1 (0:1) Editovat zápas
28.05.2016 17:00 Nižbor Tatran Rakovník B 0:3 (0:3) Editovat zápas
28.05.2016 17:00 Zlonice Městečko 7:0 (3:0) Editovat zápas
28.05.2016 17:00 Zdice Velká Dobrá 3:0 (2:0) Editovat zápas
29.05.2016 17:00 Mšec Nelahozeves 3:0 (0:0) Editovat zápas
29.05.2016 17:00 Unhošť Mutějovice 3:1 (1:1) Editovat zápas
24. kolo 04.06.2016 17:00 Velká Dobrá Hýskov 3:1 (0:1) Editovat zápas
04.06.2016 17:00 Nelahozeves Hřebeč 6:2 (4:2) Editovat zápas
04.06.2016 17:00 Městečko Unhošť 6:3 (1:1) Editovat zápas
05.06.2016 13:30 Tatran Rakovník B Zdice 2:0 (1:0) Editovat zápas
05.06.2016 17:00 Braškov Zlonice 2:1 (1:1) Editovat zápas
05.06.2016 17:00 Mutějovice Nižbor 11:0 (6:0) Editovat zápas
05.06.2016 17:00 Libušín Mšec 3:2p (1:1)
(pen. 6:5)
Editovat zápas
25. kolo 11.06.2016 10:15 Hřebeč Libušín 1:0 (1:0) Editovat zápas
11.06.2016 17:00 Zdice Mutějovice 2:3 (0:1) Editovat zápas
11.06.2016 17:00 Nižbor Městečko 0:4 (0:1) Editovat zápas
11.06.2016 17:00 Zlonice Nelahozeves 5:3 (3:3) Editovat zápas
12.06.2016 13:30 Tatran Rakovník B Velká Dobrá 3:2p (2:0)
(pen. 3:1)
Editovat zápas
12.06.2016 17:00 Mšec Hýskov 7:1 (2:1) Editovat zápas
12.06.2016 17:00 Unhošť Braškov 2:1 (1:0) Editovat zápas
26. kolo 18.06.2016 11:00 Mutějovice Tatran Rakovník B 0:4 (0:3) Editovat zápas
18.06.2016 13:30 Braškov Nižbor 7:3 (3:1) Editovat zápas
18.06.2016 14:00 Hýskov Hřebeč 2:7 (1:4) Editovat zápas
18.06.2016 17:00 Velká Dobrá Mšec 4:1 (1:0) Editovat zápas
18.06.2016 17:00 Nelahozeves Unhošť 2:0 (1:0) Editovat zápas
18.06.2016 17:00 Městečko Zdice 1:0p (0:0)
(pen. 4:2)
Editovat zápas
19.06.2016 17:00 Libušín Zlonice 5:0 (2:0) Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 6 zápasů.
Zítra se hraje 4 zápasů.
Včera se hrálo 79 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde