1. A třída B dospělí 2013-2014

Zápasy

kolo datum domácí hosté výsledek akce
1. kolo 10.08.2013 10:15 Dlouhá Lhota Radim 5:1 (2:0) Editovat zápas
10.08.2013 17:00 Luštěnice Rejšice 2:2 (0:2) Editovat zápas
10.08.2013 17:00 Suchdol Slavia Jesenice 2:0 (0:0) Editovat zápas
10.08.2013 17:00 Sázava Ostrá 0:1 (0:0) Editovat zápas
10.08.2013 17:00 Červené Pečky Zásmuky 2:3 (2:1) Editovat zápas
10.08.2013 17:00 Poděbrady Benešov B 1:2 (1:0) Editovat zápas
11.08.2013 17:00 Zeleneč Velim 1:0 (1:0) Editovat zápas
11.08.2013 17:00 Dobrovice B Mnichovo Hradiště 4:1 (3:0) Editovat zápas
2. kolo 17.08.2013 17:00 Luštěnice Zeleneč 2:0 (0:0) Editovat zápas
17.08.2013 17:00 Zásmuky Sázava 0:2 (0:0) Editovat zápas
17.08.2013 17:00 Ostrá Suchdol 0:1 (0:0) Editovat zápas
17.08.2013 17:00 Slavia Jesenice Dobrovice B 1:4 (0:2) Editovat zápas
17.08.2013 17:00 Rejšice Mnichovo Hradiště 0:1 (0:1) Editovat zápas
18.08.2013 17:00 Radim Červené Pečky 4:0 (4:0) Editovat zápas
18.08.2013 17:00 Benešov B Dlouhá Lhota 3:3 (0:0) Editovat zápas
18.08.2013 17:00 Velim Poděbrady 2:2 (1:2) Editovat zápas
3. kolo 24.08.2013 10:15 Dlouhá Lhota Velim 6:0 (4:0) Editovat zápas
24.08.2013 17:00 Suchdol Zásmuky 4:0 (2:0) Editovat zápas
24.08.2013 17:00 Sázava Radim 7:1 (3:0) Editovat zápas
24.08.2013 17:00 Červené Pečky Benešov B 3:2 (1:0) Editovat zápas
24.08.2013 17:00 Poděbrady Luštěnice 2:0 (0:0) Editovat zápas
25.08.2013 17:00 Zeleneč Rejšice 1:4 (0:1) Editovat zápas
25.08.2013 17:00 Dobrovice B Ostrá 1:2 (0:1) Editovat zápas
25.08.2013 17:00 Mnichovo Hradiště Slavia Jesenice 2:4 (0:3) Editovat zápas
4. kolo 31.08.2013 17:00 Benešov B Sázava 2:2 (2:1) Editovat zápas
31.08.2013 17:00 Zásmuky Dobrovice B 0:3 (0:2) Editovat zápas
31.08.2013 17:00 Ostrá Mnichovo Hradiště 3:1 (2:1) Editovat zápas
31.08.2013 17:00 Rejšice Slavia Jesenice 4:0 (0:0) Editovat zápas
31.08.2013 17:00 Luštěnice Dlouhá Lhota 2:2 (0:1) Editovat zápas
01.09.2013 17:00 Zeleneč Poděbrady 6:1 (1:0) Editovat zápas
01.09.2013 17:00 Velim Červené Pečky 1:1 (1:1) Editovat zápas
01.09.2013 17:00 Radim Suchdol 2:1 (1:1) Editovat zápas
5. kolo 07.09.2013 10:15 Dlouhá Lhota Zeleneč 5:1 (1:1) Editovat zápas
07.09.2013 17:00 Poděbrady Rejšice 0:6 (0:2) Editovat zápas
07.09.2013 17:00 Červené Pečky Luštěnice 0:7 (0:3) Editovat zápas
07.09.2013 17:00 Sázava Velim 0:2 (0:1) Editovat zápas
07.09.2013 17:00 Suchdol Benešov B 3:1 (1:0) Editovat zápas
07.09.2013 17:00 Slavia Jesenice Ostrá 2:0 (1:0) Editovat zápas
08.09.2013 17:00 Mnichovo Hradiště Zásmuky 1:0 (0:0) Editovat zápas
08.09.2013 17:00 Dobrovice B Radim 1:2 (0:0) Editovat zápas
6. kolo 14.09.2013 17:00 Rejšice Ostrá 0:3 (0:1) Editovat zápas
14.09.2013 17:00 Zásmuky Slavia Jesenice 0:1 (0:0) Editovat zápas
14.09.2013 17:00 Poděbrady Dlouhá Lhota 0:5 (0:3) Editovat zápas
14.09.2013 17:00 Luštěnice Sázava 4:2 (1:2) Editovat zápas
15.09.2013 17:00 Zeleneč Červené Pečky 3:0 (2:0) Editovat zápas
15.09.2013 17:00 Velim Suchdol 0:3 (0:2) Editovat zápas
15.09.2013 17:00 Benešov B Dobrovice B 0:0 (0:0) Editovat zápas
15.09.2013 17:00 Radim Mnichovo Hradiště 1:0 (1:0) Editovat zápas
7. kolo 21.09.2013 10:15 Dlouhá Lhota Rejšice 1:3 (1:0) Editovat zápas
21.09.2013 16:30 Červené Pečky Poděbrady 6:2 (4:0) Editovat zápas
21.09.2013 16:30 Sázava Zeleneč 5:0 (3:0) Editovat zápas
21.09.2013 16:30 Suchdol Luštěnice 2:0 (1:0) Editovat zápas
21.09.2013 16:30 Ostrá Zásmuky 4:1 (1:0) Editovat zápas
21.09.2013 16:30 Slavia Jesenice Radim 3:1 (2:0) Editovat zápas
22.09.2013 16:30 Mnichovo Hradiště Benešov B 1:4 (1:2) Editovat zápas
22.09.2013 16:30 Dobrovice B Velim 5:0 (0:0) Editovat zápas
8. kolo Editovat výsledky 28.09.2013 10:15 Dlouhá Lhota Červené Pečky 4:0 (2:0) Editovat zápas
28.09.2013 16:30 Poděbrady Sázava 2:1 (2:0) Editovat zápas
28.09.2013 16:30 Luštěnice Dobrovice B 3:2 (0:1) Editovat zápas
28.09.2013 16:30 Rejšice Zásmuky 6:1 (3:0) Editovat zápas
29.09.2013 16:30 Velim Mnichovo Hradiště 2:2 (2:0) Editovat zápas
29.09.2013 16:30 Benešov B Slavia Jesenice 0:2 Editovat zápas
29.09.2013 16:30 Zeleneč Suchdol 1:3 (0:1) Editovat zápas
29.09.2013 16:30 Radim Ostrá 1:2 (0:1) Editovat zápas
9. kolo 05.10.2013 16:00 Ostrá Benešov B 5:0 (1:0) Editovat zápas
05.10.2013 16:00 Zásmuky Radim 0:5 (0:4) Editovat zápas
05.10.2013 16:00 Suchdol Poděbrady 2:0 (1:0) Editovat zápas
05.10.2013 16:00 Sázava Dlouhá Lhota 2:1 (0:0) Editovat zápas
05.10.2013 16:00 Červené Pečky Rejšice 0:2 (0:2) Editovat zápas
05.10.2013 16:00 Slavia Jesenice Velim 5:0 (4:0) Editovat zápas
06.10.2013 16:00 Mnichovo Hradiště Luštěnice 1:1 (0:1) Editovat zápas
06.10.2013 16:00 Dobrovice B Zeleneč 6:1 (3:0) Editovat zápas
10. kolo 12.10.2013 10:15 Dlouhá Lhota Suchdol 0:1 (0:1) Editovat zápas
12.10.2013 16:00 Rejšice Radim 4:0 (0:0) Editovat zápas
12.10.2013 16:00 Červené Pečky Sázava 0:4 (0:3) Editovat zápas
12.10.2013 16:00 Luštěnice Slavia Jesenice 2:1 (0:1) Editovat zápas
12.10.2013 16:00 Poděbrady Dobrovice B 2:2 (0:2) Editovat zápas
13.10.2013 16:00 Zeleneč Mnichovo Hradiště 2:4 (1:2) Editovat zápas
13.10.2013 16:00 Velim Ostrá 2:1 (1:1) Editovat zápas
13.10.2013 16:00 Benešov B Zásmuky 5:1 (2:0) Editovat zápas
11. kolo 19.10.2013 15:30 Zásmuky Velim 1:2 (0:1) Editovat zápas
19.10.2013 15:30 Ostrá Luštěnice 4:1 (2:0) Editovat zápas
19.10.2013 15:30 Slavia Jesenice Zeleneč 1:1 (1:0) Editovat zápas
19.10.2013 15:30 Suchdol Červené Pečky 4:0 (1:0) Editovat zápas
19.10.2013 15:30 Sázava Rejšice 0:2 (0:2) Editovat zápas
20.10.2013 15:30 Mnichovo Hradiště Poděbrady 1:1 (1:1) Editovat zápas
20.10.2013 15:30 Dobrovice B Dlouhá Lhota 4:0 (3:0) Editovat zápas
20.10.2013 15:30 Radim Benešov B 1:0 (0:0) Editovat zápas
12. kolo 26.10.2013 10:15 Dlouhá Lhota Mnichovo Hradiště 0:3 (0:1) Editovat zápas
26.10.2013 14:30 Sázava Suchdol 0:0 (0:0) Editovat zápas
26.10.2013 14:30 Luštěnice Zásmuky 2:1 (2:0) Editovat zápas
26.10.2013 14:30 Červené Pečky Dobrovice B 2:2 (0:2) Editovat zápas
26.10.2013 14:30 Poděbrady Slavia Jesenice 1:3 (1:2) Editovat zápas
26.10.2013 14:30 Rejšice Benešov B 3:1 (1:0) Editovat zápas
27.10.2013 14:30 Zeleneč Ostrá 1:5 (0:3) Editovat zápas
27.10.2013 14:30 Velim Radim 2:1 (1:0) Editovat zápas
13. kolo 02.11.2013 14:00 Benešov B Velim 4:2 (2:1) Editovat zápas
02.11.2013 14:00 Zásmuky Zeleneč 6:0 (3:0) Editovat zápas
02.11.2013 14:00 Ostrá Poděbrady 7:1 (4:1) Editovat zápas
02.11.2013 14:00 Slavia Jesenice Dlouhá Lhota 3:3 (0:1) Editovat zápas
02.11.2013 14:00 Suchdol Rejšice 2:1 (0:0) Editovat zápas
03.11.2013 14:00 Dobrovice B Sázava 4:1 (1:1) Editovat zápas
03.11.2013 14:00 Radim Luštěnice 1:2 (0:2) Editovat zápas
23.11.2013 13:30 Mnichovo Hradiště Červené Pečky 1:1 (0:1) Editovat zápas
14. kolo 09.11.2013 10:15 Dlouhá Lhota Ostrá 1:3 (1:2) Editovat zápas
09.11.2013 14:00 Suchdol Dobrovice B 3:0 (1:0) Editovat zápas
09.11.2013 14:00 Sázava Mnichovo Hradiště 0:2 (0:0) Editovat zápas
09.11.2013 14:00 Červené Pečky Slavia Jesenice 1:0 (0:0) Editovat zápas
09.11.2013 14:00 Poděbrady Zásmuky 6:0 (5:0) Editovat zápas
09.11.2013 14:00 Luštěnice Benešov B 0:1 (0:1) Editovat zápas
09.11.2013 14:00 Rejšice Velim 0:1 (0:0) Editovat zápas
10.11.2013 14:00 Zeleneč Radim 1:2 (1:0) Editovat zápas
15. kolo Editovat výsledky 16.11.2013 13:30 Zásmuky Dlouhá Lhota 1:3 (0:3) Editovat zápas
16.11.2013 13:30 Ostrá Červené Pečky 2:0 Editovat zápas
16.11.2013 14:30 Slavia Jesenice Sázava 2:2 (1:1) Editovat zápas
16.11.2013 16:30 Benešov B Zeleneč 4:0 (2:0) Editovat zápas
17.11.2013 13:30 Velim Luštěnice 3:0 (0:0) Editovat zápas
17.11.2013 13:30 Radim Poděbrady 1:3 (1:2) Editovat zápas
17.11.2013 13:30 Dobrovice B Rejšice 4:2 (1:0) Editovat zápas
17.11.2013 13:30 Mnichovo Hradiště Suchdol 2:2 (1:0) Editovat zápas
16. kolo Editovat výsledky 08.03.2014 13:00 Zásmuky Červené Pečky 2:5 (1:3) Editovat zápas
08.03.2014 14:30 Ostrá Sázava 2:0 (0:0) Editovat zápas
09.03.2014 14:00 Slavia Jesenice Suchdol 1:3 Editovat zápas
09.03.2014 14:30 Mnichovo Hradiště Dobrovice B 1:0 (0:0) Editovat zápas
09.03.2014 14:30 Radim Dlouhá Lhota 0:3 (0:1) Editovat zápas
09.03.2014 14:30 Benešov B Poděbrady 5:0 (1:0) Editovat zápas
09.03.2014 14:30 Velim Zeleneč 3:4 (1:2) Editovat zápas
09.03.2014 14:30 Rejšice Luštěnice 0:0 (0:0) Editovat zápas
17. kolo 15.03.2014 10:15 Dlouhá Lhota Benešov B 7:1 (1:1) Editovat zápas
15.03.2014 14:30 Zeleneč Luštěnice 2:1 (1:0) Editovat zápas
15.03.2014 14:30 Poděbrady Velim 0:3 (0:2) Editovat zápas
15.03.2014 14:30 Červené Pečky Radim 2:0 (1:0) Editovat zápas
15.03.2014 14:30 Sázava Zásmuky 4:0 (1:0) Editovat zápas
15.03.2014 14:30 Suchdol Ostrá 4:2 (2:0) Editovat zápas
16.03.2014 14:30 Dobrovice B Slavia Jesenice 1:2 (0:1) Editovat zápas
02.04.2014 16:30 Mnichovo Hradiště Rejšice 3:1 (1:0) Editovat zápas
18. kolo 22.03.2014 15:00 Slavia Jesenice Mnichovo Hradiště 1:0 (1:0) Editovat zápas
22.03.2014 15:00 Ostrá Dobrovice B 5:2 (2:0) Editovat zápas
22.03.2014 15:00 Zásmuky Suchdol 0:6 (0:4) Editovat zápas
22.03.2014 15:00 Radim Sázava 6:0 (2:0) Editovat zápas
22.03.2014 15:00 Benešov B Červené Pečky 1:1 (1:1) Editovat zápas
22.03.2014 15:00 Luštěnice Poděbrady 2:2 (0:2) Editovat zápas
22.03.2014 15:00 Rejšice Zeleneč 3:0 (2:0) Editovat zápas
23.03.2014 15:00 Velim Dlouhá Lhota 0:1 (0:1) Editovat zápas
19. kolo Editovat výsledky 29.03.2014 10:15 Dlouhá Lhota Luštěnice 2:0 (1:0) Editovat zápas
29.03.2014 15:00 Slavia Jesenice Rejšice 0:2 (0:1) Editovat zápas
29.03.2014 15:00 Suchdol Radim 2:1 (0:1) Editovat zápas
29.03.2014 15:00 Sázava Benešov B 4:0 Editovat zápas
29.03.2014 15:00 Červené Pečky Velim 1:1 (1:1) Editovat zápas
29.03.2014 15:00 Poděbrady Zeleneč 1:2 (0:2) Editovat zápas
30.03.2014 15:00 Mnichovo Hradiště Ostrá 2:1 Editovat zápas
30.03.2014 15:00 Dobrovice B Zásmuky 4:0 (1:0) Editovat zápas
20. kolo Editovat výsledky 05.04.2014 16:30 Ostrá Slavia Jesenice 3:1 (1:1) Editovat zápas
05.04.2014 16:30 Zásmuky Mnichovo Hradiště 1:3 Editovat zápas
05.04.2014 16:30 Radim Dobrovice B 2:1 (1:0) Editovat zápas
05.04.2014 16:30 Luštěnice Červené Pečky 3:0 Editovat zápas
05.04.2014 16:30 Rejšice Poděbrady 3:2 (0:1) Editovat zápas
06.04.2014 16:30 Velim Sázava 3:1 (1:1) Editovat zápas
06.04.2014 16:30 Benešov B Suchdol 1:0 (0:0) Editovat zápas
06.04.2014 16:30 Zeleneč Dlouhá Lhota 0:2 (0:0) Editovat zápas
21. kolo Editovat výsledky 12.04.2014 10:15 Dlouhá Lhota Poděbrady 2:0 (0:0) Editovat zápas
12.04.2014 16:30 Červené Pečky Zeleneč 2:0 (1:0) Editovat zápas
12.04.2014 16:30 Sázava Luštěnice 4:2 (2:1) Editovat zápas
12.04.2014 16:30 Suchdol Velim 1:0 (0:0) Editovat zápas
12.04.2014 16:30 Slavia Jesenice Zásmuky 2:0 (0:0) Editovat zápas
12.04.2014 16:30 Ostrá Rejšice 1:4 (1:1) Editovat zápas
13.04.2014 16:30 Dobrovice B Benešov B 1:0 Editovat zápas
13.04.2014 16:30 Mnichovo Hradiště Radim 3:0 Editovat zápas
22. kolo 19.04.2014 17:00 Zásmuky Ostrá 0:3 (0:1) Editovat zápas
19.04.2014 17:00 Radim Slavia Jesenice 0:1 (0:1) Editovat zápas
19.04.2014 17:00 Luštěnice Suchdol 1:3 (1:2) Editovat zápas
19.04.2014 17:00 Poděbrady Červené Pečky 0:1 (0:0) Editovat zápas
19.04.2014 17:00 Rejšice Dlouhá Lhota 0:3 (0:1) Editovat zápas
20.04.2014 17:00 Zeleneč Sázava 1:1 (0:0) Editovat zápas
20.04.2014 17:00 Velim Dobrovice B 0:0 (0:0) Editovat zápas
20.04.2014 17:00 Benešov B Mnichovo Hradiště 1:0 (0:0) Editovat zápas
23. kolo Editovat výsledky 26.04.2014 17:00 Červené Pečky Dlouhá Lhota 2:7 (1:4) Editovat zápas
26.04.2014 17:00 Sázava Poděbrady 4:1 (3:0) Editovat zápas
26.04.2014 17:00 Suchdol Zeleneč 4:1 (2:0) Editovat zápas
26.04.2014 17:00 Slavia Jesenice Benešov B 2:1 (1:1) Editovat zápas
26.04.2014 17:00 Ostrá Radim 4:2 (1:2) Editovat zápas
26.04.2014 17:00 Zásmuky Rejšice 0:3 (0:1) Editovat zápas
27.04.2014 17:00 Mnichovo Hradiště Velim 4:1 (3:0) Editovat zápas
27.04.2014 17:00 Dobrovice B Luštěnice 4:0 Editovat zápas
24. kolo 03.05.2014 10:15 Dlouhá Lhota Sázava 2:1 (1:1) Editovat zápas
03.05.2014 17:00 Luštěnice Mnichovo Hradiště 3:2 (2:1) Editovat zápas
03.05.2014 17:00 Poděbrady Suchdol 0:2 (0:0) Editovat zápas
03.05.2014 17:00 Rejšice Červené Pečky 6:0 (2:0) Editovat zápas
04.05.2014 17:00 Zeleneč Dobrovice B 1:4 (0:4) Editovat zápas
04.05.2014 17:00 Velim Slavia Jesenice 3:1 (1:1) Editovat zápas
04.05.2014 17:00 Benešov B Ostrá 0:5 (0:2) Editovat zápas
04.05.2014 17:00 Radim Zásmuky 6:0 (3:0) Editovat zápas
25. kolo 10.05.2014 17:00 Slavia Jesenice Luštěnice 1:0 (1:0) Editovat zápas
10.05.2014 17:00 Ostrá Velim 1:0 (1:0) Editovat zápas
10.05.2014 17:00 Zásmuky Benešov B 0:1 (0:1) Editovat zápas
10.05.2014 17:00 Sázava Červené Pečky 0:2 (0:1) Editovat zápas
10.05.2014 17:00 Suchdol Dlouhá Lhota 1:0 (1:0) Editovat zápas
11.05.2014 17:00 Dobrovice B Poděbrady 11:3 (6:0) Editovat zápas
11.05.2014 17:00 Mnichovo Hradiště Zeleneč 3:0 (3:0) Editovat zápas
11.05.2014 17:00 Radim Rejšice 0:2 (0:0) Editovat zápas
26. kolo 17.05.2014 10:15 Dlouhá Lhota Dobrovice B 0:1 (0:1) Editovat zápas
17.05.2014 17:00 Luštěnice Ostrá 1:3 (0:3) Editovat zápas
17.05.2014 17:00 Poděbrady Mnichovo Hradiště 1:6 (0:3) Editovat zápas
17.05.2014 17:00 Červené Pečky Suchdol 0:2 (0:1) Editovat zápas
17.05.2014 17:00 Rejšice Sázava 3:2 (2:1) Editovat zápas
18.05.2014 17:00 Zeleneč Slavia Jesenice 3:0 (1:0) Editovat zápas
18.05.2014 17:00 Velim Zásmuky 4:1 (2:0) Editovat zápas
18.05.2014 17:00 Benešov B Radim 3:1 (0:0) Editovat zápas
27. kolo 24.05.2014 17:00 Ostrá Zeleneč 3:0 (1:0) Editovat zápas
24.05.2014 17:00 Zásmuky Luštěnice 0:4 (0:2) Editovat zápas
24.05.2014 17:00 Suchdol Sázava 3:1 (2:0) Editovat zápas
24.05.2014 17:00 Slavia Jesenice Poděbrady 4:3 (2:1) Editovat zápas
25.05.2014 17:00 Dobrovice B Červené Pečky 7:2 (3:1) Editovat zápas
25.05.2014 17:00 Mnichovo Hradiště Dlouhá Lhota 2:0 (2:0) Editovat zápas
25.05.2014 17:00 Radim Velim 3:1 (0:1) Editovat zápas
25.05.2014 17:00 Benešov B Rejšice 2:4 (1:1) Editovat zápas
28. kolo 31.05.2014 10:15 Dlouhá Lhota Slavia Jesenice 3:0 (1:0) Editovat zápas
31.05.2014 17:00 Luštěnice Radim 5:1 (3:1) Editovat zápas
31.05.2014 17:00 Poděbrady Ostrá 1:7 (1:1) Editovat zápas
31.05.2014 17:00 Červené Pečky Mnichovo Hradiště 2:1 (0:0) Editovat zápas
31.05.2014 17:00 Sázava Dobrovice B 1:0 (1:0) Editovat zápas
31.05.2014 17:00 Rejšice Suchdol 1:0 (0:0) Editovat zápas
01.06.2014 17:00 Zeleneč Zásmuky 4:0 (3:0) Editovat zápas
01.06.2014 17:00 Velim Benešov B 1:0 (1:0) Editovat zápas
29. kolo 07.06.2014 16:00 Benešov B Luštěnice 1:2 (1:1) Editovat zápas
07.06.2014 17:00 Slavia Jesenice Červené Pečky 1:0 (1:0) Editovat zápas
07.06.2014 17:00 Ostrá Dlouhá Lhota 2:2 (0:0) Editovat zápas
07.06.2014 17:00 Zásmuky Poděbrady 0:7 (0:2) Editovat zápas
07.06.2014 17:00 Radim Zeleneč 5:1 (1:1) Editovat zápas
08.06.2014 17:00 Velim Rejšice 0:3 (0:1) Editovat zápas
08.06.2014 17:00 Mnichovo Hradiště Sázava 4:0 (2:0) Editovat zápas
08.06.2014 17:00 Dobrovice B Suchdol 2:4 (0:2) Editovat zápas
30. kolo Editovat výsledky 04.06.2014 18:00 Zeleneč Benešov B 2:4 Editovat zápas
14.06.2014 10:15 Dlouhá Lhota Zásmuky 10:0 (6:0) Editovat zápas
14.06.2014 14:00 Suchdol Mnichovo Hradiště 1:6 (1:5) Editovat zápas
14.06.2014 15:00 Sázava Slavia Jesenice 6:3 (4:1) Editovat zápas
14.06.2014 17:00 Červené Pečky Ostrá 2:2 (1:2) Editovat zápas
14.06.2014 17:00 Poděbrady Radim 3:4 (1:1) Editovat zápas
14.06.2014 17:00 Rejšice Dobrovice B 1:3 (0:2) Editovat zápas
14.06.2014 17:00 Luštěnice Velim 1:1 (0:0) Editovat zápas

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde