3. třída A dospělí 2009-2010

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
Adam Přibyl Nebovidy 25 25 0 1 0 2 0 4 0 0
Roman Miška Nebovidy 24 23 1 3 0 0 0 3 0 0
Milan Vácha Nebovidy 23 23 0 1 0 1 0 0 0 0
Radek Roček Nebovidy 23 20 3 2 0 8 0 0 0 0
Matěj Přibyl Nebovidy 23 23 0 0 0 5 0 2 0 0
Václav Stehlík Nebovidy 22 21 1 4 0 10 0 1 0 0
Petr Skořepa Nebovidy 22 21 1 1 0 13 0 6 0 0
Jan Kovalczuk Nebovidy 22 20 2 2 0 2 0 9 0 0
J. Váša Týnec nad Labem B 21 20 0 0 0 2 0 5 0 0
Kučera Týnec nad Labem B 21 21 0 4 0 8 0 0 0 0
Marian Dobromysl Vrbová Lhota 21 17 0 2 0 2 0 16 1 0
Pepa X Týnec nad Labem B 20 20 0 0 0 0 0 0 0 0
Michal Pluhař Nebovidy 20 18 2 2 0 10 0 2 0 0
Tomáš Mulenko Týnec nad Labem B 20 20 0 0 0 1 0 0 0 0
Lukáš Žiga Týnec nad Labem B 19 16 3 9 1 0 0 9 0 0
Jaroslav Černý Týnec nad Labem B 19 16 1 6 0 5 0 4 0 0
Martin Řehák Vrbová Lhota 18 16 0 2 0 1 0 4 0 0
Jiří Pluhař Nebovidy 18 18 0 4 0 3 0 14 0 0
Jan Bucek Vrbová Lhota 17 17 0 4 0 2 0 0 0 0
Balík Týnec nad Labem B 17 17 0 0 0 1 0 3 0 0
Tomáš Říha Vrbová Lhota 16 16 0 3 0 3 0 0 0 0
Michal Váša Týnec nad Labem B 16 15 1 6 0 3 1 1 0 0
Kamil Truxa Týnec nad Labem B 16 16 0 1 0 0 0 2 0 0
Jaroslav Pošík Vrbová Lhota 16 16 0 1 0 2 0 1 0 0
Tomáš Novotný Radovesnice II 16 7 0 1 0 0 1 15 0 0
Josef Dvořák Nebovidy 15 1 14 1 0 0 0 4 0 0
Jakub Dekr Vrbová Lhota 15 15 0 0 0 0 0 0 0 0
Václav Daněk Vrbová Lhota 15 12 3 0 0 0 0 3 0 0
Vlastimil Ctibor Týnec nad Labem B 15 4 11 4 0 5 0 1 0 0
Jiří Zelenka Nebovidy 13 12 1 5 0 3 0 13 0 0
Stanislav Odl Nebovidy 13 11 2 8 0 0 0 4 0 0
Kulig Týnec nad Labem B 13 4 9 4 0 1 0 1 0 0
David Hlavatý Vrbová Lhota 13 12 0 2 0 3 0 1 0 0
Zdeněk Řehák Veletov 12 2 0 1 0 1 0 14 0 0
Lázňovský Pašinka 12 5 0 0 0 0 0 10 0 0
Roman Kratochvíl Týnec nad Labem B 12 12 0 3 0 1 0 3 1 0
Miroslav Hamza Nebovidy 12 6 6 1 0 0 0 1 0 0
Josef Král Nebovidy 11 11 0 6 0 2 0 0 0 0
Michael Kočka Vrbová Lhota 11 11 0 6 0 4 0 0 0 0
Miroslav Hubáček Vrbová Lhota 11 7 3 1 1 0 0 2 1 0
Francisco González Vrbová Lhota 11 11 0 1 0 0 0 7 0 0
Lubomír Svojtka Pašinka 10 4 1 0 0 0 0 7 0 0
Aleš Scháněl Radovesnice II 10 7 0 1 0 0 0 3 0 0
Jiří Pecka Nebovidy 10 6 4 2 1 2 0 4 0 0
Marek Mráz Vrbová Lhota 10 2 8 1 3 3 0 0 0 0
Josef Machan ml. Ovčáry 10 0 0 0 0 0 0 14 0 0
Jiří Junek Vrbová Lhota 10 10 0 2 0 2 1 0 0 0
Tomáš Gruber Týnec nad Labem B 10 7 2 0 0 1 1 2 0 0
Lukáš Veselý Veletov 9 1 1 0 0 0 0 9 0 0
Tomáš Tuhý Krakovany 9 7 1 0 0 1 0 0 0 0
Stolarik Týnec nad Labem B 9 5 4 1 0 1 0 0 0 0
Jakub Souček Veletov 9 2 0 0 0 1 0 8 0 0
Josef Jetýlek Krakovany 9 7 0 1 0 0 0 4 1 0
Březina Týnec nad Labem B 9 7 2 1 0 1 0 2 0 0
Aleš Záleský Týnec nad Labem B 8 7 1 5 0 1 0 2 0 0
Martin Scheder Nebovidy 8 6 2 2 0 1 0 4 0 0
Lukáš Neruda Krakovany 8 7 0 0 0 0 0 4 0 0
Pa. Košický Týnec nad Labem B 8 7 1 3 0 4 0 2 0 0
Vladimír Kovalczuk Nebovidy 8 8 0 2 0 1 0 1 0 0
Jiří Horník Hradištko I 8 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Martin Honc Nebovidy 8 8 0 5 0 2 0 1 0 0
Zdeněk Hejduk Veletov 8 1 0 0 0 1 0 10 0 0
Tomáš Formánek Veletov 8 1 1 0 0 0 0 13 1 0
José Alvarado Vrbová Lhota 8 4 3 3 0 1 0 2 0 0
Pavel Tůma Radovesnice II 7 7 0 0 0 0 1 0 0 0
Marek Steklý Radovesnice II 7 1 5 0 0 0 0 1 0 0
Ladislav Rudolf Radovesnice II 7 7 0 4 0 0 0 0 0 0
Lukáš Polák Hradištko I 7 0 0 0 0 0 0 7 2 0
Milan Malina Krakovany 7 6 0 0 0 1 0 3 0 0
Zdeněk Lukáš Vrbová Lhota 7 5 2 3 0 0 0 1 0 0
Ladislav Kukal Radovesnice II 7 7 0 1 0 0 0 0 0 0
Honza Košner Radovesnice II 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0
Pavel Horníček Vrbová Lhota 7 7 0 0 0 1 0 0 0 0
Radek Havrda Radovesnice II 7 6 0 0 0 0 0 1 0 0
Daniel Fanta Týnec nad Labem B 7 3 4 2 0 0 0 1 0 0
Chaloupecký Radovesnice II 7 1 3 1 0 0 0 3 0 0
Jaroslav Říha Vrbová Lhota 6 0 6 0 0 1 0 0 0 0
Michal Sýkora Radovesnice II 6 6 0 2 0 0 0 0 0 0
Jakub Příhoda Hradištko I 6 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Zdeněk Piontek Nebovidy 6 1 5 1 0 0 0 1 1 0
Tomáš Molič Radovesnice II 6 3 3 2 0 0 0 0 0 0
Vratislav Mlika Týnec nad Labem B 6 5 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Kudláček Červené Pečky B 6 0 0 0 0 0 0 12 0 0
Jiří Gerhát Krakovany 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0
Josef Flok Krakovany 6 6 0 0 0 1 0 0 0 0
Lukáš Chábera Hradištko I 6 0 0 0 0 0 0 6 1 0
Jan Buňata Veletov 6 2 0 0 0 0 0 5 0 0
Jiří Bucek Vrbová Lhota 6 1 5 1 0 0 0 0 0 0
Stanislav Šindelář Krakovany 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Čebiš Pašinka 5 4 0 0 0 0 0 3 1 0
Martin Trochta Nebovidy 5 0 5 0 0 0 0 0 0 0
Luděk Tlučhoř Krakovany 5 4 0 1 0 0 0 8 0 0
Josef Svoboda Červené Pečky B 5 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Josef Robovský Krakovany 5 3 1 0 0 0 0 2 0 0
Ondřej Pudil Červené Pečky B 5 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Vlastimil Novotný Krakovany 5 3 0 0 0 0 1 1 0 0
Bohuslav Machurka Ovčáry 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
R. Löwe Pašinka 5 4 0 1 0 0 0 1 0 0
Jiři Láznička Pašinka 5 2 1 0 0 0 1 2 0 0
David Kratochvíl Pašinka 5 2 0 0 0 0 0 4 0 0
Josef Komárek Radovesnice II 5 4 1 1 0 0 0 1 0 0
Jakub Haláček Týnec nad Labem B 5 1 4 0 0 1 0 0 0 0
Martin Gemsa Krakovany 5 4 0 1 0 0 0 1 0 0
Jaroslav Drábek Krakovany 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Dolejší Pašinka 5 5 0 1 0 0 0 0 0 0
Chaloupka Pašinka 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Matěj Bílý Červené Pečky B 5 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Ladislav Šmajda Týnec nad Labem B 4 2 2 0 0 1 0 0 0 0
Vojtěch Vála Pašinka 4 4 0 1 0 0 0 0 0 0
Josef Vodička Krakovany 4 3 1 0 0 0 0 0 0 0
Sýkora D. Týnec nad Labem B 4 2 2 2 0 0 0 0 0 0
J. Sýkora Týnec nad Labem B 4 4 0 0 0 0 0 1 0 0
Stanislav Němec Ovčáry 4 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Michal Novák Veletov 4 2 0 1 0 0 0 3 0 0
Břetislav Mojžíš Krakovany 4 3 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Mikeš Pašinka 4 2 2 1 0 1 0 0 0 0
V. Löwe Pašinka 4 4 0 0 0 0 1 1 0 0
Ivan Linhart Pašinka 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Janouch Radovesnice II 4 4 0 1 0 0 0 0 0 0
Jambor Ovčáry 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Martin Horní Radovesnice II 4 2 2 2 0 0 0 0 0 0
Jose Luis Henriquez Vrbová Lhota 4 1 3 0 1 0 0 0 0 0
Martin Hampl Hradištko I 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Jaroslav Dušek Krakovany 4 4 0 2 0 0 0 0 0 0
Radek Šolta Radovesnice II 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0
Dušan Sýkora Veletov 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
David Sýkora Týnec nad Labem B 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Svoboda Týnec nad Labem B 3 2 1 0 0 0 0 0 0 0
Martin Slavík Hradištko I 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Oldřich Ryšánek Nebovidy 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Vojtěch Přibyl Nebovidy 3 2 1 2 0 0 0 0 0 0
Michal Prejza Vrbová Lhota 3 1 2 0 0 0 0 0 0 0
David Oliva Veletov 3 2 0 0 0 0 0 2 0 0
Jiří Olexa Radovesnice II 3 2 0 0 0 0 0 1 0 0
Musil Pašinka 3 1 1 0 0 0 0 1 0 0
Petr Maršik Pašinka 3 3 0 2 0 0 0 0 0 0
Martin Loužil Krakovany 3 2 1 0 0 0 0 0 0 0
Aleš Jaborský Krakovany 3 3 0 1 0 0 0 1 0 0
Tomáš Horák Týnec nad Labem B 3 3 0 2 0 0 0 0 0 0
Martin Horník Hradištko I 3 0 0 0 0 0 0 3 1 0
Petr Dušek Červené Pečky B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Ondřej Beneš Krakovany 3 2 1 0 0 0 0 0 0 0
Čákora Starý Kolín 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Vlado Čabala Hradištko I 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Martin Zach Červené Pečky B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Michal Věříš Krakovany 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Vokál Veletov 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Jakub Vojtíšek Krakovany 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Jiří Vlk Veletov 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Vhan-Trahn Ovčáry 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Vejsada Veletov 2 1 0 1 0 0 0 2 0 0
Tomáš Vedral Veletov 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Libor Stehlík Hradištko I 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Michal Sixta Vrbová Lhota 2 2 0 0 0 1 0 0 0 0
Michal Schrötter Vrbová Lhota 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Ivan Rytnauer Hradištko I 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0
J. Pražák Pašinka 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0
Milan Pohanka Veletov 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0
Stanislav Neruda Týnec nad Labem B 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Karel Mikeš Pašinka 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Láznička Pašinka 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Miloš Kučera Týnec nad Labem B 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0
Lukáš Kubín Vrbová Lhota 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0
Pavel Kubka Veletov 2 1 0 1 0 0 0 1 0 0
Pavel Kos Hradištko I , Nebovidy 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0
Vladimír Klouda Vrbová Lhota 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0
Jaroslav Hloušek Krakovany 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Flos Ovčáry 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Radek Dohnálek Vrbová Lhota 2 2 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Brož Ovčáry 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Josef Adamec Červené Pečky B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr Štěrba Nebovidy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Juraj Šišolák Radovesnice II 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jan Šedina Veletov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Čebiš Ovčáry 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Záleský Týnec nad Labem B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Miloš Zuza Červené Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Věříš Radovesnice II 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Výborný Pašinka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Zděnek Votava Ovčáry 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Vohnický Červené Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Veselý Starý Kolín 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Vladimír Vedral Veletov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Martin Svoboda Radovesnice II 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jar. Svoboda Červené Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Soukup Nebovidy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Martin Sandholc Krakovany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Rožníček Ovčáry 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Rosůlek Ovčáry 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Miroslav Rauch Červené Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Pospíšil Nebovidy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Stanislav Pokorný Červené Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Podnecký Červené Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Milan Petrák Polepy B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Rudolf Motajčík Veltruby 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Radovan Mlika Týnec nad Labem B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Pavel Mikeš Nebovidy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
David Marek Krakovany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Josef Machaan st Ovčáry 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Roland Lorincz Hradištko I 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Káninský Ovčáry 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
René Kučera Týnec nad Labem B 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Kukla Starý Kolín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Kubíček Ovčáry 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Kubelka Červené Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Josef Krátký Červené Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Krumich Ovčáry 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Koška Velký Osek B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
P. Košický Týnec nad Labem B 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jakub Kovařík Veltruby 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Kosař Týnec nad Labem B 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Dan Kmoch Polepy B 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Josef Kadeřábek Veltruby 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Jetýlek Krakovany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jan Janouch Radovesnice II 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Janouch Radovesnice II 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Libor Horáček Veletov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
David Horák Týnec nad Labem B 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
P. Hitenbal ml. Pašinka 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
Josef Havrda Radovesnice II 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Havel Pašinka 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Gruber Týnec nad Labem B 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
Ferko Pašinka 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
P. Drahovzal Velký Osek B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Dostál Krakovany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Josue Cárdenas Mamani Vrbová Lhota 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Březina Ovčáry 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Koleszár Béla Ovčáry 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Zdeněk Bulíř Červené Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Bulánek Týnec nad Labem B 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Tomáš Bubeník Krakovany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Michal Benda Červené Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 1 zápasů.
Zítra se hraje 3 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde