1. A třída B dospělí 2008-2009

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
Martin Snížek Kouřim 30 30 0 3 0 0 0 18 1 0
Lukáš Slezák Polepy 30 30 0 22 0 0 0 12 0 0
Michal Skalický Kouřim 30 30 0 1 0 0 0 0 0 0
Miroslav Müller Polepy 30 30 0 6 0 0 0 5 0 0
Ondřej Kopřiva Zásmuky 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Kmoch Polepy 30 29 0 0 0 0 0 14 7 0
Petr Kesner Polepy 30 30 0 18 0 1 0 5 0 0
Tomáš Javorek Polepy 30 30 0 0 0 0 0 13 0 0
Martin Dušek Polepy 30 30 0 6 0 0 0 2 0 0
Miroslav Černý Zásmuky 29 24 5 7 0 0 0 6 0 0
Pavel Růžička Kutná Hora 29 28 1 4 0 3 0 11 4 0
Lukáš Lanc Zásmuky 29 29 0 2 0 2 1 4 0 1
Ladislav Kargl Zásmuky 29 29 0 3 0 0 1 30 6 0
Štefan Auer Kutná Hora 29 20 8 7 0 0 0 6 0 0
Václav Melich Zásmuky 28 28 0 2 0 1 0 3 0 0
Tomáš Durňák Zásmuky 28 28 0 1 0 1 0 2 0 0
Petr Benda Zásmuky 28 28 0 5 0 0 0 3 0 0
Jiří Snížek Kouřim 27 26 1 0 0 0 1 1 1 0
Martin Pokorný Kouřim 27 27 0 2 0 0 0 5 0 0
Tomáš Šváb Kutná Hora 26 21 5 6 0 6 1 1 0 0
Marek Papírník Zásmuky 26 13 13 3 0 0 0 1 0 0
Tomáš Kozel Kutná Hora 26 25 1 9 0 0 0 2 0 0
Jakub Vančura Kutná Hora 25 21 3 6 0 3 0 13 1 0
František Suchánek Polepy 25 25 0 0 0 1 0 9 0 0
Radek Zelenka Polepy 24 20 4 4 0 1 0 2 0 0
Zdeněk Týma Polepy 24 23 1 2 1 0 0 4 0 0
Tomáš Skokan Kutná Hora 24 19 5 2 0 3 0 1 0 0
Petr Malý Polepy 24 24 0 1 0 0 0 0 0 0
Tomáš Novák Kouřim 23 18 5 6 0 0 0 0 0 0
Bedřich Novotný Kouřim 23 21 2 6 0 0 2 11 1 0
David Linhart Kutná Hora 23 23 0 2 0 2 0 8 1 0
Šimonovský Kouřim 22 13 9 9 0 0 0 0 0 0
Luboš Vondra Zásmuky 22 22 0 0 0 0 0 0 0 0
Luboš Sobotka Zásmuky 22 19 3 7 0 0 1 2 0 0
Antonín Schwarz Kutná Hora 22 18 3 4 0 1 0 5 0 0
Dan Kmoch Polepy 22 1 21 0 0 0 0 3 0 0
Josef Hůrka Polepy 21 15 6 0 0 1 0 0 0 0
Martin Šváb Kutná Hora 20 14 6 2 0 0 0 1 0 1
Vnislav Vodička Kutná Hora 20 12 8 7 1 1 1 1 0 0
Ondřej Jouza Kutná Hora 20 20 0 1 0 1 0 1 0 0
Jan Pavlík Zásmuky 19 16 3 10 0 1 1 3 0 0
Michal Mareček Zásmuky 19 13 6 7 0 0 0 4 0 0
Petr Rathauz Kutná Hora 17 15 2 1 0 2 0 0 0 0
Michal Dvořák Kouřim 17 14 3 4 0 0 0 5 2 0
Martin Čapek Zásmuky 16 15 1 0 0 2 1 2 0 0
Václav Petýrek Brandýs nad Labem 16 0 0 0 0 0 0 20 0 0
Jan Břečka Kouřim 16 10 6 6 0 0 0 1 0 0
Jiří Židík Kutná Hora 15 14 1 0 0 2 1 0 0 0
Josef Teplý Kouřim 15 15 0 0 0 0 0 3 0 0
Libor Křelina Polepy 15 15 0 7 0 0 0 5 0 0
Lukáš Doležal Kutná Hora 15 15 0 0 0 4 0 3 0 0
Petr Šťastný Sokoleč 14 0 0 0 0 0 0 22 0 0
Martin Lapáček Kouřim 14 14 0 1 0 0 0 1 0 0
Kaše Kouřim 14 14 0 3 0 0 0 0 0 0
Dušek Kouřim 14 14 0 3 0 0 0 2 0 0
Vladimír Vavřina Kutná Hora 13 13 0 2 0 0 0 0 0 0
David Mojžíš Polepy 13 1 12 1 0 1 0 0 0 0
Michal Kesner Kouřim 13 12 1 2 0 0 0 4 0 0
Michal Kapic Polepy 13 13 0 0 0 0 0 0 0 1
Josef Kandráč Mnichovo Hradiště 13 0 0 0 0 0 0 16 0 0
Jaroslav Bečvařík Zásmuky 13 11 2 0 0 0 0 0 0 0
Jiří Štainz Kutná Hora 12 12 0 7 0 1 0 1 0 0
Miloš Čáp Kouřim 12 11 1 1 0 0 0 0 0 0
Pavel Královský Kouřim 12 4 8 2 0 0 0 5 0 0
Klíma Kouřim 12 12 0 1 0 0 0 0 0 0
Pavel Kandráč Mnichovo Hradiště 12 0 0 0 0 0 0 15 0 0
Jan Jícha Uhlířské Janovice 12 0 0 0 0 0 0 31 0 0
Zdeněk Churavý Kutná Hora 12 9 3 1 0 1 0 2 0 0
Ondřej Stoupa Kutná Hora 11 9 2 0 0 0 0 1 1 0
Jan Resl Bakov nad Jizerou 11 0 0 0 0 0 0 18 0 0
Vladimír Maxa Čáslav B 11 0 0 0 0 0 0 15 0 0
Jiří Král Polepy 11 4 7 2 0 0 0 0 0 0
Roman Hačka Kutná Hora 11 4 7 1 0 0 0 1 0 0
Vízek Kouřim 10 4 6 2 0 0 0 0 0 0
Radek Polák Kouřim 10 10 0 0 0 0 0 0 0 0
Martin Ondrík Zásmuky 10 10 0 0 0 0 0 0 0 0
Michal Havránek Kouřim 10 0 10 0 0 0 0 0 0 0
Jan Dvořák Polepy 10 0 10 0 0 0 0 0 0 0
Miloš Čáp Sokoleč 9 0 0 0 0 0 0 12 0 0
Antonín Stárek Kouřim 9 3 6 3 0 0 0 0 0 0
Jakub Souček Sokoleč 9 0 0 0 0 0 0 10 0 0
Josef Očenáš Chocerady 9 0 0 0 0 0 0 13 0 0
Jiří Luňáček Kutná Hora 9 4 5 3 0 1 0 3 0 0
Lukáš Havránek Kouřim 9 8 1 0 0 0 0 0 0 0
Jan Wolf Zásmuky 8 6 2 3 0 0 0 0 0 0
Vošoust Polepy 8 4 4 1 0 0 0 0 0 0
Miroslav Vocel Kutná Hora 8 8 0 0 0 1 0 0 0 0
Pavel Nezbeda Neratovice 8 0 0 0 0 0 0 9 0 0
Michal Kapic Kouřim 8 8 0 5 0 0 0 0 0 0
Richard Homola Poděbrady 7 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Radek Fröhlich Bakov nad Jizerou 7 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Radek Ešner Zeleneč 7 0 0 0 0 0 0 11 0 0
Aleš Durňák Zásmuky 7 0 7 0 0 0 0 1 0 0
Martin Chochola Zásmuky 7 7 0 1 0 1 0 0 0 0
Josef Beran Bakov nad Jizerou 7 0 0 0 0 0 0 10 0 0
Martin Zamazal Brandýs nad Labem 6 0 0 0 0 0 0 10 0 0
Ondřej Zajíček Bakov nad Jizerou 6 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Vojtěch Vančura Kutná Hora 6 3 3 1 0 0 0 0 0 0
Tomáš Svoboda Kouřim 6 2 4 0 0 0 0 0 0 0
Miroslav Svoboda Chocerady 6 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Miroslav Sunkovský Brandýs nad Labem 6 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Petr Stupka Brandýs nad Labem 6 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Michal Novák Neratovice 6 0 0 0 0 0 0 6 1 0
Pavel Mráz Zeleneč 6 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Ondřej Kasák Poděbrady 6 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Martin Dlouhý Chocerady 6 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Jiří Byrtus Polepy 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0
Jakub Vomáčka Zásmuky 5 1 4 0 0 0 0 0 0 0
Radim Truksa Kutná Hora 5 0 5 0 1 0 0 0 0 0
Jan Prokop Brandýs nad Labem 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Pavel Mráz Neratovice 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Moravský Brandýs nad Labem 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Jiří Maleňák Neratovice 5 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Roman Kynkal Zeleneč 5 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Martin Kulhánek Sokoleč 5 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Pavel Kuchař Kouřim 5 5 0 3 0 0 1 1 0 0
Martin Král Polepy 5 0 5 0 0 0 0 0 0 0
Kořínek Čejetice 5 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Martin Kovařík Brandýs nad Labem 5 0 0 0 0 0 0 10 0 0
Jaroslav Říčař Chocerady 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Jiří Zajíček Mnichovo Hradiště 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Vojtěch Vondra Čáslav B 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Valeš Rožďalovice 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Martin Svoboda Uhlířské Janovice 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Skalický Zeleneč 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Rulc Poděbrady 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Milner Zásmuky 4 1 3 1 0 0 0 0 0 0
Vlastimil Kunc Rožďalovice 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Tomáš Kulhánek Uhlířské Janovice 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Král Poděbrady 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Milan Kročák Čáslav B 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Štefan Ilič Poděbrady 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Petr Bradáč Kouřim 4 2 2 1 0 0 0 0 0 0
Zahradník Sokoleč 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Tomáš Wolf Uhlířské Janovice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Petr Váňa Čáslav B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jakub Svoboda Čáslav B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Suchánek Poděbrady 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Marek Stoupa Uhlířské Janovice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Marek Soukup Sokoleč 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Marek Petričko Čáslav B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Tomáš Pavel Rožďalovice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Michal Palanský Neratovice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jakub Pajkrt Neratovice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
M. Novák Poděbrady 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Kulhánek Rožďalovice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Dušan Kudela Neratovice 3 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Daniel Krulich Brandýs nad Labem 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Kočí Brandýs nad Labem 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Koula Sokoleč 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Libor Kastner Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Jirsa Čejetice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Hrodek Zeleneč 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Lukáš Hansa Zásmuky 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Michal Fialka Uhlířské Janovice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jan Ehrenberger Čáslav B 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Dudka Čejetice 3 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Zdeněk Churavý Uhlířské Janovice 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Brožek Kouřim 3 3 0 3 0 0 0 1 0 0
Jaroslav Špringer ml. Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Lukáš Vele Rožďalovice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jakub Vašíček Čáslav B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Vaňura Sokoleč 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Zdeněk Urbanec Chocerady 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Ondřej Tomíšek Čáslav B 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Petr Stanislav Neratovice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jan Skoupý Čáslav B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jaroslav Peškar Čáslav B 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Roman Pekař Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Lukáš Němec Sokoleč 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Nekola Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jakub Müller Neratovice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Václav Matoušek Čáslav B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Radek Mansfeld Neratovice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Macháček Brandýs nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Kuželka Chocerady 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jakub Krupička Čáslav B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Zdeněk Kraus Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jan Jirásek Poděbrady 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jeník Sokoleč 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jelínek Poděbrady 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Hrubeš Brandýs nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Pavel Hromádka Uhlířské Janovice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Josef Hrodek Rožďalovice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Miloš Hojsák Rožďalovice 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Tomáš Hofman Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Michal Hofman Neratovice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Galert Zeleneč 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Fořt Poděbrady 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Petr Flodrman Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
David Fikejz Čáslav B 2 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Martin Brudný Čáslav B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Lukáš Bohatec Uhlířské Janovice 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Blažek Rožďalovice 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Štěpán Čejetice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Jakub Špičák Čáslav B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Šimáček Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Šebek Čejetice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Černý Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Zahrádka Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Vojtíšek Čáslav B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vodvářka Sokoleč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Vedral Uhlířské Janovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vojtěch Vančura Uhlířské Janovice 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Aleš Urban Čáslav B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Ulrich Zeleneč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Táborský Rožďalovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tlašek Čejetice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jakub Süsser Čáslav B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
František Svoboda Zeleneč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Stejskal Chocerady 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Stehlík Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Souček Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Karel Smutný Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vladimír Sedláček Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Václav Schwarz ml. Kutná Hora 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Rejmon Čejetice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Provazník Sokoleč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Marek Prokop Zeleneč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Procházka Polepy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Pospíšil Chocerady 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Polák Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Michal Poděbradský Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Plaček Sokoleč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pilič Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Petrásek Kouřim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
David Pech Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Pavlousek Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Palkovský Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Němec Sokoleč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Nikodým Zeleneč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Navrátil Čejetice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Nagy Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Muška Zeleneč 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Mašek Chocerady 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Maska Čejetice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martínek Sokoleč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Marek Zeleneč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lacina Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Filip Krejza Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Krajíček Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Kouba Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
M. Kopecký Uhlířské Janovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Klíma Zeleneč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Aleš Kamzík Zeleneč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Marek Kadlec Čejetice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jaroš Čejetice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Janda Čáslav B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Janda Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Hurta Čejetice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Patrik Hurt Uhlířské Janovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Herain Čejetice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Havlík Rožďalovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Hammer Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Fülöp Zeleneč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Radek Förster Uhlířské Janovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Fořt Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Fořt Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Jan Filip Čáslav B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Dytrych Kouřim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Václav Dubský Čejetice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Drahorád Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Doubek Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Dlabač Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Císař Čáslav B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Brtna Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Brtek Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Brož Čejetice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Milan Bobek Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Bláha Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Bičiště Čejetice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Benák Chocerady 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Bednář Čáslav B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Bartoš Čejetice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Jiří Antoš Čáslav B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 2 zápasů.
Zítra se hraje 61 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde