KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Mladší žáci U13
Starší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize B
Divize C
SKFS
1. A třída B
1. B třída C
1. B třída D
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
Soutěže
Kluby
Novinky (1)
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2007-2008
Dospělí
Okresní přebor
Okresní přebor
Střelci
2007-2008
Okresní přebor
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Střelci
všechny týmy
všechny týmy
Bečváry
Býchory
Červené Pečky
Český Brod B
FK Kolín B
Jestřabí Lhota
Konárovice
Liblice
Nučice
Plaňany
Radim
Ratboř
Tři Dvory
Velký Osek
všechny týmy
všechny týmy
Bečváry
Býchory
Červené Pečky
Český Brod B
FK Kolín B
Jestřabí Lhota
Konárovice
Liblice
Nučice
Plaňany
Radim
Ratboř
Tři Dvory
Velký Osek
Pořadí
Hráč
Týmy
Góly
Góly pen.
1.
Milan Čálek
Červené Pečky
,
Ratboř
23
2
2.
Karel Koubek
Býchory
17
3
3.
Miloš Černík
Konárovice
16
0
4.
Jiří Čmugr
Jestřabí Lhota
15
0
5.
Štefan Ilič
FK Kolín B
14
0
6.
Jiří Moravec
Radim
13
0
6.
Josef Svoboda
Červené Pečky
13
0
8.
Michal Mrázek
Český Brod B
12
2
9.
Martin Koubek
Velký Osek
11
0
9.
Marian Češner
Plaňany
11
2
9.
Novák
Radim
11
2
12.
Josef Malý
Tři Dvory
10
0
12.
Libor Tichý
Býchory
10
0
14.
Josef Adamec
Červené Pečky
9
0
14.
Filip Horejc
Český Brod B
9
0
14.
Jan Kubín
Bečváry
9
1
17.
Josef Čáslava
Bečváry
8
0
17.
Jiří Galler
Nučice
8
0
17.
Suchý
Velký Osek
8
0
17.
Lukáš Vohnický
Červené Pečky
8
0
17.
František Žídek
Konárovice
8
0
17.
Pokorný
Jestřabí Lhota
8
1
17.
Vacek
Radim
8
3
24.
Ondřej Bašista
Tři Dvory
7
0
24.
Ondřej Duršpek
Velký Osek
7
0
24.
Freund
Plaňany
7
0
24.
Zdeněk Jirkovský
Býchory
7
0
24.
Jan Říha
Býchory
7
0
24.
Milan Zápotocký
Nučice
7
2
30.
Adamec
Velký Osek
6
0
30.
Tomáš Formánek
Ratboř
6
0
30.
Tomáš Kratochvíl
Ratboř
6
0
30.
Richard Zelený
FK Kolín B
6
0
30.
Jiří Psutka
Liblice
6
3
35.
Tomáš Chábera
Ratboř
5
0
35.
Petr Chlumský
Býchory
5
0
35.
Ondřej Holub
Bečváry
5
0
35.
Petr Janovský
Červené Pečky
5
0
35.
Petr Nevšímal
Nučice
5
0
35.
Radek Pokorný
Konárovice
5
0
35.
Ladislav Týma ml.
Jestřabí Lhota
5
0
35.
Michal Kudláček
Červené Pečky
5
1
35.
Helmi Dalli
Český Brod B
5
2
35.
Šindelář
Jestřabí Lhota
5
3
45.
Lukáš Černý
Velký Osek
4
0
45.
Dohanič
Tři Dvory
4
0
45.
Lukáš Hnilička
Červené Pečky
4
0
45.
Kozdera
Plaňany
4
0
45.
Kamil Kubera
Tři Dvory
4
0
45.
Samuel Langford
Radim
4
0
45.
Pavel Mašek
Velký Osek
4
0
45.
Aleš Moravec
Liblice
4
0
45.
Václav Rišlink
Český Brod B
4
0
45.
Michal Samec
Český Brod B
4
0
45.
Šedivý
Býchory
4
0
45.
Pavel Sedláček
Liblice
4
0
45.
Daniel Sobotka
Liblice
4
0
45.
Souček
Radim
4
0
45.
Jiří Velechovský
Velký Osek
4
0
45.
Michal Vinš
Plaňany
4
0
45.
Martin Zach
Červené Pečky
4
0
45.
Michal Kahoun
Konárovice
4
1
45.
Petr Šourek
FK Kolín B
4
1
45.
Vítek Švarc
Ratboř
4
1
45.
Jirsa
Tři Dvory
4
2
45.
Ladislav Plachý
Konárovice
4
3
67.
David Adamec
Velký Osek
3
0
67.
Jiří Biško
FK Kolín B
3
0
67.
Jan Buňata
Ratboř
3
0
67.
Adam Čapek
FK Kolín B
3
0
67.
Miroslav Dolejš
Ratboř
3
0
67.
Petr Dolejš
Ratboř
3
0
67.
Lukáš Fetter
Bečváry
3
0
67.
Holub
Bečváry
3
0
67.
Kamil Hurtik
Nučice
3
0
67.
T. Javorek
FK Kolín B
3
0
67.
Václav Javorský
Plaňany
3
0
67.
Pavel Jelínek
Nučice
3
0
67.
Martin Kedršt
FK Kolín B
3
0
67.
Petr Kedršt
Býchory
3
0
67.
Lukáš Michálek
Radim
3
0
67.
Petr Neumann
Bečváry
3
0
67.
Jan Radla
Býchory
3
0
67.
Redzič
Český Brod B
3
0
67.
David Stehlík
Český Brod B
3
0
67.
Svoboda
Tři Dvory
3
0
67.
Jan Vedral
Nučice
3
0
67.
Martin Vinš
Plaňany
3
0
67.
Kodym
FK Kolín B
3
1
67.
Michal Štefančík
Český Brod B
3
1
67.
Michal Žoha
Červené Pečky
3
2
92.
Tomáš Bílek
FK Kolín B
2
0
92.
Petr Carvan
Bečváry
2
0
92.
M. Čáslava
Plaňany
2
0
92.
Aleš Chaloupka
Velký Osek
2
0
92.
Ladislav Doležal
Tři Dvory
2
0
92.
Petr Dražan
Radim
2
0
92.
Vítek Holub
Bečváry
2
0
92.
Petr Jansa
Býchory
2
0
92.
Javorek
FK Kolín B
2
0
92.
Jelínek
Velký Osek
2
0
92.
Knotek
FK Kolín B
2
0
92.
Kopecký
Tři Dvory
2
0
92.
Kouble
Velký Osek
2
0
92.
Pavel Krutský
Nučice
2
0
92.
Luděk Kubásek
Bečváry
2
0
92.
Josef Kubů
Nučice
2
0
92.
Kamil Kukal
Konárovice
2
0
92.
Jan Kyjovský
Tři Dvory
2
0
92.
Jindřich Kyjovský
Tři Dvory
2
0
92.
Radek Lanc
Liblice
2
0
92.
Lapšanský
FK Kolín B
2
0
92.
Jan Makovský
Český Brod B
2
0
92.
Radovan Mlika
Ratboř
2
0
92.
Emil Myška
Nučice
2
0
92.
Jaroslav Pečenka
Nučice
2
0
92.
Petr Podnecký
Červené Pečky
2
0
92.
Petr Pokorný
Konárovice
2
0
92.
Tomáš Šedivý
Červené Pečky
2
0
92.
Marek Skála
Český Brod B
2
0
92.
Jaroslav Skopec
Ratboř
2
0
92.
Soukenka
Plaňany
2
0
92.
Jaroslav Tománek
Ratboř
2
0
92.
Jan Uher
Bečváry
2
0
92.
Vančura
Býchory
2
0
92.
Vejdělek
Radim
2
0
92.
Antonín Vejsada
Velký Osek
2
0
92.
T. Čáslava
Plaňany
2
1
92.
Michal Kratochvíl
Český Brod B
2
1
130.
Břichnáč
Plaňany
1
0
130.
Tomáš Černík
Konárovice
1
0
130.
Marek Chvalovský
Býchory
1
0
130.
Jan Dědek
Bečváry
1
0
130.
Drahovzal
Tři Dvory
1
0
130.
Espiňoza
Radim
1
0
130.
Michal Fott
Liblice
1
0
130.
Ladislav Funda
Radim
1
0
130.
Jakub Glanc
Liblice
1
0
130.
Josef Hampl
Bečváry
1
0
130.
Roman Herčík
Červené Pečky
1
0
130.
Jaroslav Holub
Nučice
1
0
130.
Ondřej Holub
FK Kolín B
1
0
130.
Petr Houdek
Nučice
1
0
130.
Hrotek
Radim
1
0
130.
Jan Hrstka
Český Brod B
1
0
130.
Petr Jandák
Konárovice
1
0
130.
Andrej Janiš
Červené Pečky
1
0
130.
Štěpán Kacafírek
FK Kolín B
1
0
130.
Karel Karban
Český Brod B
1
0
130.
Milan Kebrle
Velký Osek
1
0
130.
Klabzuba
Plaňany
1
0
130.
Martin Kopecký
Český Brod B
1
0
130.
Košnar
Tři Dvory
1
0
130.
Milan Kratina
Býchory
1
0
130.
Radek Kulhánek
Červené Pečky
1
0
130.
Petr Kureš ml.
Jestřabí Lhota
1
0
130.
Tomáš Lev
Červené Pečky
1
0
130.
Michal Lukáš
Český Brod B
1
0
130.
Jan Macek
FK Kolín B
1
0
130.
Málek
Plaňany
1
0
130.
Jaroslav Martínek
Býchory
1
0
130.
Mašanský
FK Kolín B
1
0
130.
Mojžíš
Jestřabí Lhota
1
0
130.
Molinari
Český Brod B
1
0
130.
Tomáš Nádvorník
Červené Pečky
1
0
130.
Nedvěd
Býchory
1
0
130.
Tomáš Noll
FK Kolín B
1
0
130.
Tomáš Nouzák
Liblice
1
0
130.
Radek Patočka
Jestřabí Lhota
1
0
130.
Pokorný
Tři Dvory
1
0
130.
Stanislav Pokorný
Červené Pečky
1
0
130.
Václav Pošík
Býchory
1
0
130.
Jaroslav Poula
Liblice
1
0
130.
Růžička
FK Kolín B
1
0
130.
Robert Schovanec
Liblice
1
0
130.
Serbus
Tři Dvory
1
0
130.
Miroslav Siřínek
FK Kolín B
1
0
130.
Sixta
Jestřabí Lhota
1
0
130.
Luboš Sojka
Konárovice
1
0
130.
Petr Šošolík
Český Brod B
1
0
130.
Špaček
Velký Osek
1
0
130.
Petr Stempák
Tři Dvory
1
0
130.
Strnad
Český Brod B
1
0
130.
Suchánek
Radim
1
0
130.
V. Svoboda
Velký Osek
1
0
130.
Lukáš Syřínek
Velký Osek
1
0
130.
Vacek
Jestřabí Lhota
1
0
130.
Martin Vokoun
Konárovice
1
0
130.
Jan Votruba
Nučice
1
0
130.
J. Zmátlo
Konárovice
1
0
130.
Ondřej Ernyger
Konárovice
1
1
130.
Tomáš Krutský
Nučice
1
1
130.
Novák
Tři Dvory
1
1
130.
Tomáš
Býchory
1
1
130.
Vamberský
FK Kolín B
1
1
130.
Petr Vokáček
Červené Pečky
1
1
vlastní góly
11
-