Divize B dospělí 2006-2007

Tabulka střelců

Aleš Deré Admira Praha 19 (1)
Ondřej Holeček Nový Bor 18 (1)
Tomáš Janda Děčín 18 (6)
Roman Janoušek Jirny 16 (3)
Jan Eiselt Chomutov 14 (1)
Petr Tesařík Stříbrná Skalice 13 (1)
Jan Válek Libiš 12
Luděk Jón Sokolov B 12
Martin Dvořák Děčín 12
Josef Matoušek Jirny 12 (2)
Jaromír Jindráček Jirny 11 (1)
Michal Lexa Motorlet 11 (2)
Tomáš Jirásek Libiš 10 (1)
Jan Kalabiška Libiš 9
Petr Pochman Libiš 8 (2)
Milan Škoda ml. Bohemians 1905 B 7
David Kounovský Vlašim 7
Daniel Kocourek Bohemians 1905 B 7
Vladimír Pešek Litvínov 7 (1)
Tomáš Kulvajt Bohemians 1905 B 7 (1)
Antonín Holub SK Kladno B 7 (1)
Dušan Lizák Vlašim 7 (4)
Martin Žáček Děčín 6
Václav Štípek Most B 6
Jiří Trutnovský Loko Vltavín 6
Radim Truksa Vlašim 6
Petr Tichý Chomutov 6
Jan Sedlák Chomutov 6
Jiří Kubice Admira Praha 6 (1)
Demčenko Litvínov 6 (1)
Martin Chvátal Motorlet 6 (1)
Ondřej Průcha Vlašim 6 (2)
Jiří Prchal Sokolov B 6 (2)
Bedřich Štumpf Loko Vltavín 6 (3)
Miroslav Jirka Litvínov 6 (3)
Jan Žák Benešov 5
Petr Šafář Nový Bor 5
Zdeněk Vořechovský Vlašim 5
Lukáš Vebr Vlašim 5
Josef Rezek Motorlet 5
Jan Patera Motorlet 5
Jan Moravec Bohemians 1905 B 5
Lukáš Michal SK Kladno B 5
Lukáš Matúš Bohemians 1905 B 5
Jan Martinic Admira Praha 5
Lukáš Křeček SK Kladno B 5
Kukač Benešov 5
Jakub Hladík Nový Bor 5
Petr Bartůněk Loko Vltavín 5
Miloslav Strnad Bohemians 1905 B 5 (1)
Miroslav Štěpán Stříbrná Skalice 4
Jiří Vokáček Loko Vltavín 4
Oldřich Tlustý Motorlet 4
Jindřich Stejskal Vlašim 4
Petr Perůtka Litvínov 4
Martin Olejník Litvínov 4
Robert Mašek Sokolov B 4
Lukáš Marek Bohemians 1905 B 4
Jakub Majerčin Motorlet 4
Ondřej Kejha Jirny 4
Jan Hyneš Chomutov 4
Zdeněk Buryánek Nový Bor 4
Zbyněk Rampáček Nový Bor 4 (1)
Roman Leitner Nový Bor 4 (1)
Petr Kopřiva Sokolov B 4 (1)
Martin Turek Benešov 4 (2)
Pavel Chuchla Stříbrná Skalice 4 (2)
Pavel Vajgl Sokolov B 4 (3)
Richard Margolius Admira Praha 4 (3)
Vít Žák Děčín 3
Martin Žák Libiš 3
Ondřej Štěpán Benešov 3
Jan Štefánek Motorlet 3
František Škorvánek Libiš 3
Šimáček Litvínov 3
Josef Šimek Jirny 3
Zdeněk Čáp Stříbrná Skalice 3
Tomáš Vlasák Děčín 3
Vitali Trubila Most B 3
Jan Slezák Libiš 3
Jan Růžička Bohemians 1905 B 3
Ladislav Prošek Motorlet 3
Gustav Ondrejčík Jirny 3
Petr Musil Benešov 3
Michal Mičko Admira Praha 3
Lukáš Kubeš Nový Bor 3
Štěpán Kacafírek Most B 3
Jan Jíša Vlašim 3
Petr Jiráček Sokolov B 3
Petro Ilavskij Chomutov 3
David Hlava SK Kladno B 3
Tomáš Freisler Loko Vltavín 3
David Bereš Most B 3
Lukáš Martínek Nový Bor 3 (1)
Miroslav Janků Loko Vltavín 3 (1)
Michal Pávek Bohemians 1905 B 3 (2)
Milan Švec Admira Praha 2
Petr Špička Libiš 2
Jan Škota Chomutov 2
Jan Šimr Stříbrná Skalice 2
Tomáš Šilhavý Vlašim 2
Tomáš Čáp SK Kladno B 2
David Čáp Benešov 2
Milan Čapek Benešov 2
Petr Zavadil Bohemians 1905 B 2
Ladislav Werner Libiš 2
Jiří Vágner Bohemians 1905 B 2
Petr Vobořil Admira Praha 2
Verner Benešov 2
Anton Timofejev Stříbrná Skalice 2
Tomáš Strnad SK Kladno B 2
Jan Stibůrek Benešov 2
Josef Rezek Stříbrná Skalice 2
Ondřej Rašín Nový Bor 2
Tomáš Provazník Sokolov B 2
Lukáš Procházka Jirny 2
Podhorský Stříbrná Skalice 2
Jiří Petrů Vlašim 2
Milan Pecka SK Kladno B 2
Michal Obrtlík Litvínov 2
Martin Mašek Jirny 2
Jan Marguš Děčín 2
Michal Macek Most B 2
Jan Lenz Admira Praha 2
Roman Křivohlavý Benešov 2
Michal Krimlák Loko Vltavín 2
Jiří Krejčí Most B 2
Marek Kratochvíl Sokolov B 2
Karel Kratochvíl SK Kladno B 2
Štěpán Kozák Loko Vltavín 2
Ján Kostúrik Sokolov B 2
Válery Koffi Motorlet 2
Karel Kocián Jirny 2
Jiří Kaciáň SK Kladno B 2
Jiří Kabele Motorlet , SK Kladno B 2
Michal Jakl Loko Vltavín 2
Ladislav Houzar Admira Praha 2
Honetschläger Motorlet 2
Ivan Hašek Bohemians 1905 B 2
David Haviar Chomutov 2
Patrik Gross SK Kladno B 2
Rosendo Ezequiel Most B 2
Peter Drozd SK Kladno B 2
Ladislav Doksanský Chomutov 2
Tomáš Březina SK Kladno B 2
Abdelhak Boutasgount Most B 2
Jindřich Barát Nový Bor 2
David Bartek Bohemians 1905 B 2
Altman Litvínov 2
Petr Strouhal Chomutov 2 (1)
Holenský Litvínov 2 (1)
Vrátil Most B 2 (2)
Václav Kotrba Bohemians 1905 B 2 (2)
Tomáš Holub Benešov 2 (2)
Marcel Švejdík Motorlet 1
Štork Benešov 1
Štorc Loko Vltavín 1
Milan Škoda st. Bohemians 1905 B 1
Milan Šafr Loko Vltavín 1
Zdeněk Čáp Vlašim 1
David Čonka Most B 1
Michal Černík Vlašim 1
Milan Černohlávek Vlašim 1
Michal Záhorec Sokolov B 1
Bernard Zucker Sokolov B 1
Richard Wenzel Děčín 1
Jiří Vávra Jirny 1
Vrána Most B 1
Jan Vlček Admira Praha 1
Tomáš Vincenc SK Kladno B 1
Marek Vait Chomutov 1
Tomáš Vaculík Litvínov 1
Václav Trojan Libiš 1
Gael Gratien Suares Most B 1
Michal Sterzl SK Kladno B 1
Tomáš Správka Sokolov B 1
Radek Sláma Sokolov B 1
Dave Simpson SK Kladno B 1
Lukáš Schut Most B 1
Martin Samek SK Kladno B 1
Petr Sailer Motorlet 1
Marek Pěnkava Nový Bor 1
Roman Pěnička Nový Bor 1
Páv Benešov 1
Jiří Ptáček Bohemians 1905 B 1
Proskočil Stříbrná Skalice 1
Jan Procházka Most B 1
Radek Pospíšil Vlašim 1
Libor Polomský Litvínov 1
V. Pohorský Stříbrná Skalice 1
Lukáš Pivoňka Děčín 1
Martin Ondrik Admira Praha 1
Vít Ohnsorg Jirny 1
Tomáš Neuman SK Kladno B 1
Michal Mácha Sokolov B 1
Petr Marčík Stříbrná Skalice 1
Michael Marousek Admira Praha 1
Michal Maleček Motorlet 1
Machurka Motorlet 1
Václav Laušman Bohemians 1905 B 1
Marek Ladomerský Jirny 1
Petr Kovařík Jirny 1
Miloslav Kousal SK Kladno B 1
Martin Kotyza Bohemians 1905 B 1
Ondřej Kodr Loko Vltavín 1
Michal Kocourek Sokolov B 1
Václav Jirchář Děčín 1
Jiří Jeslínek Most B 1
Vratislav Jelínek Vlašim 1
David Jehlička Admira Praha 1
Petr Ihracký Litvínov 1
Jaromír Hubený Děčín 1
Jan Holub Litvínov 1
Filip Herda SK Kladno B 1
Miroslav Heinz Most B 1
Roman Harvatovič Chomutov 1
Martin Hanoušek Nový Bor 1
Tomáš Hajovský Sokolov B 1
Lukáš Hajník SK Kladno B 1
Jiří Gába Sokolov B 1
Carlos Graciano Most B 1
Josef Galbavý SK Kladno B 1
Michal Gajdoš Sokolov B 1
Miroslav Dykas Chomutov 1
Miroslav Dočekal Sokolov B 1
Petr Císař SK Kladno B 1
Tadeáš Cirhan Bohemians 1905 B 1
David Chaloupka SK Kladno B 1
Martin Bílý Nový Bor 1
Filip Busta Bohemians 1905 B 1
Václav Budka Děčín 1
Adam Brzezina Most B 1
Martin Boček Sokolov B 1
Ondřej Barilla Děčín 1
Milan Bakeš Sokolov B 1
Osumanu Ali Nový Bor 1
Lukáš Adam Bohemians 1905 B 1
Hynek Vrabec Nový Bor 1 (1)
Vít Přibyl Most B 1 (1)
Novotný Litvínov 1 (1)
Radim Nečas Jirny 1 (1)
vlastní góly 10

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde