3. třída A dospělí 2005-2006

Hráči

Hráč Kluby ST ZS S+ S- SS ŽK ČK G GP GV
Josef Vodička Krakovany 26 26 0 0 0 0 0 22 0 0
Luděk Tlučhoř Krakovany 26 26 0 2 0 0 0 12 0 0
Luboš Kubíček Krakovany 26 0 26 0 0 0 0 0 0 0
Martin Sandholc Krakovany 24 24 0 6 0 0 0 8 0 0
Illias Nastis Krakovany 22 16 6 10 0 0 0 5 0 0
David Marek Krakovany 20 20 0 4 0 0 0 10 0 0
Štefan Sabo Krakovany 19 17 2 6 0 0 0 0 0 0
Josef Jetýlek Krakovany 19 18 1 1 0 0 0 5 1 0
Aleš Jaborský Krakovany 19 18 1 2 0 0 0 4 0 0
Tomáš Drábek Krakovany 17 17 0 2 0 0 1 2 0 0
Lukáš Chábera Krakovany 16 14 2 5 0 0 0 1 0 0
Jaroslav Dušek Krakovany 15 15 0 3 0 0 0 0 0 0
Lukáš Dostál Krakovany 15 13 2 0 0 0 0 3 0 0
Tomáš Bubeník Krakovany 15 7 8 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Gerhát Krakovany 13 8 5 3 0 0 0 0 0 0
Pavel Tůma Krakovany 12 11 1 1 0 0 0 0 0 0
Lukáš Neruda Krakovany 12 4 8 2 0 0 0 0 0 0
Michal Věříš Krakovany 11 7 4 4 0 0 0 1 0 0
Michal Žoha Červené Pečky B 8 0 0 0 0 0 0 16 0 0
Josef Robovský Krakovany 8 4 4 0 0 0 0 0 0 0
Miroslav Mayer Krakovany 8 8 0 0 0 0 1 7 0 0
Kukal Ovčáry 8 4 0 0 0 0 0 6 0 0
D. Zeman Ovčáry 7 2 0 0 0 0 0 14 0 0
Lukáš Vohnický Pašinka 7 0 0 0 0 0 0 9 0 0
Malý Pašinka 7 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Löwe Pašinka 7 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Jambor Ovčáry 7 4 0 0 0 0 0 5 0 0
Lukáš Fetter Bečváry 7 0 0 0 0 0 0 9 0 0
Josef Svoboda Bečváry 6 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Jan Svoboda Jestřabí Lhota B 6 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Bohuslav Machurka Ovčáry 6 4 0 1 0 0 0 4 0 0
Tomáš Bílek Sparta Kolín B 6 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Josef Čáslava Bečváry 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Vilt Ovčáry 5 1 3 1 0 0 0 2 0 0
Veselý Starý Kolín 5 0 0 0 0 0 0 6 0 0
L. Važan Ovčáry 5 4 0 0 0 0 0 0 0 1
Radek Podlešák Krakovany 5 3 2 1 0 0 0 1 0 0
Petr Neumann Bečváry 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Vratislav Mlika Týnec nad Labem 5 0 0 0 0 0 0 9 0 0
Kamil Machurka Ovčáry 5 3 0 2 0 0 0 3 0 0
Kukla Starý Kolín 5 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Kubíček Ovčáry 5 2 1 2 0 0 0 2 0 0
Tomáš Havel Pašinka 5 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Jan Brož Ovčáry 5 4 0 3 0 0 0 3 0 0
Adamec Velký Osek B 5 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Šanc Červené Pečky B 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Rostislav Zámiš Týnec nad Labem 4 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Tomáš Važan Ovčáry 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0
Z. Týma Jestřabí Lhota B 4 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Josef Svoboda Červené Pečky B 4 0 0 0 0 0 0 8 0 0
Suchý Pašinka 4 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Sixta Ovčáry 4 3 0 0 0 0 0 3 0 0
Pánek Libodřice B 4 0 0 0 0 0 0 7 0 0
Roman Mikšík Krakovany 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0
Janovský Červené Pečky B 4 0 0 0 0 0 0 6 0 0
Stanislav Šindelář Krakovany 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Šedivý Sparta Kolín B 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Šedina Libodřice B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Váša Týnec nad Labem 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Radek Vrablec Libodřice B 3 0 0 0 0 0 0 5 0 0
P. Týma Jestřabí Lhota B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jiří Sodoma Velký Osek B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Aleš Procházka Červené Pečky B 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Zbyněk Polák Velký Osek B 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Radek Pokorný Konárovice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Přemysl Podnecký Ovčáry 3 2 1 0 0 0 0 0 0 0
Petr Podnecký Červené Pečky B 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Roman Pecka Krakovany 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Milan Pavlík Sendražice 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Vlastimil Novotný Krakovany 3 1 2 1 0 0 0 0 0 0
Málek Starý Kolín 3 0 0 0 0 0 0 5 0 0
Káninský Ovčáry 3 1 1 0 0 0 0 1 0 0
Kašpar Pašinka 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
David Gruber Týnec nad Labem 3 0 0 0 0 0 0 4 0 0
František Žídek Konárovice 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Šindelář Jestřabí Lhota B 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Milan Šedina Ovčáry 2 1 1 1 0 0 0 1 0 0
Petr Vošoust Ovčáry 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
René Volf Ovčáry 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Aleš Vokál Krakovany 2 2 0 0 0 0 0 1 0 0
J. Sýkora Týnec nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Josef Svoboda Jestřabí Lhota B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Přibyl Pašinka 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Martin Puk Sparta Kolín B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Pavel Pospíšil Červené Pečky B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Roman Panic Červené Pečky B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Malina Starý Kolín 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Ledašil Bečváry 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Lacina Starý Kolín 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Radek Kulhánek Červené Pečky B 2 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Krupka Jestřabí Lhota B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Ladislav Kruliš Libodřice B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Tomáš Koubský Červené Pečky B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Martin Koubek Velký Osek B 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Kalenda Sparta Kolín B 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Jan Janovský Ovčáry 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Josef Hampl Bečváry 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
L. Folberger Starý Kolín 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Baško Libodřice B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Josef Adamec Červené Pečky B 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Josef Švec Bečváry 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Štefen Sparta Kolín B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Šotol Sendražice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Šlehubr Starý Kolín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jiří Čmugr Jestřabí Lhota B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Červinka Sparta Kolín B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Černý Velký Osek B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Čebiš Libodřice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Roman Zmátlo Konárovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Richard Zelený Sparta Kolín B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vozka Libodřice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vorlíček Velký Osek B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vorlický Pašinka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Vokoun Konárovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Zeman Vladimír Ovčáry 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Vacek Jestřabí Lhota B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Tatíček Týnec nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
P. Svoboda Bečváry 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Svoboda Týnec nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
František Suchánek Sparta Kolín B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lukáš Slezák Červené Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Miroslav Siřínek Sparta Kolín B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Sedlmajer Starý Kolín 1 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Radouš Týnec nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jan Procházka Sparta Kolín B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Libor Pospíšil Velký Osek B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Popescu Jestřabí Lhota B 1 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Polák Jestřabí Lhota B 1 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Luboš Pluhař Sparta Kolín B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
J. Pilař Jestřabí Lhota B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Josef Peška Sendražice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Bečváry 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Z. Patočka Jestřabí Lhota B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Ladislav Němec Libodřice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Zdeněk Novák Velký Osek B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Noll Sparta Kolín B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Eduard Mráček Starý Kolín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Morávek Krakovany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Mokrý Bečváry 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Radek Medlen Libodřice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Pavel Mašek Velký Osek B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Martínek ml. Krakovany 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Malínek Jestřabí Lhota B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Lázňovský Pašinka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Kumpošt Lošany 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Kamil Kukal Konárovice 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Kuchta Starý Kolín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Luboš ml. Kubíček Krakovany 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Jan Kubín Bečváry 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Josef Kuba Bečváry 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Kuba Libodřice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Krupička Pašinka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Vladimír Kratochvíl Červené Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Dušan Kovanda Týnec nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Martin Koubský Libodřice B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Kocourek Starý Kolín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Kelner Sparta Kolín B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Josef Jušta Krakovany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Jirkovský Sparta Kolín B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Karel Jelínek Ovčáry 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Jansta Sendražice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Hájek Jestřabí Lhota B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Hladík Jestřabí Lhota B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Hietenbaum Pašinka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Roman Herčík Červené Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Franc Červené Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Jakub Fořt Velký Osek B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Petr Dušek Červené Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Ondřej Duršpek Velký Osek B 1 0 0 0 0 0 0 4 0 0
Cidlinský Sendražice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Tomáš Chábera Libodřice B 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
Chlád Sparta Kolín B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Burda Červené Pečky B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Bulánek Týnec nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Ondřej Bekešský Jestřabí Lhota B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Adámek Libodřice B 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 2 zápasů.
Zítra se hraje 2 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde