2012-2013
1. A třída
Dospělí
Tabulka - 1. poločasy
Celkové pořadí |
Pořadí |
Skupina |
Tým | Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Rozdíl |
B |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
1.
|
A |
Dobříš | 30 |
19 |
6 |
5 |
50:28 |
+22 |
63 |
|
2.
|
1.
|
B |
Sázava | 30 |
15 |
13 |
2 |
36:13 |
+23 |
58 |
|
3.
|
2.
|
A |
Hostouň | 30 |
17 |
8 |
5 |
40:19 |
+21 |
59 |
|
4.
|
2.
|
B |
Jíloviště | 30 |
15 |
11 |
4 |
30:11 |
+19 |
56 |
|
5.
|
3.
|
A |
Černolice | 27 |
16 |
4 |
7 |
45:18 |
+27 |
52 |
|
6.
|
3.
|
B |
Polepy | 30 |
12 |
14 |
4 |
34:19 |
+15 |
50 |
|
7.
|
4.
|
A |
Všenory | 28 |
14 |
4 |
10 |
40:26 |
+14 |
46 |
|
8.
|
4.
|
B |
Mnichovo Hradiště | 30 |
12 |
10 |
8 |
33:23 |
+10 |
46 |
|
9.
|
5.
|
A |
Loděnice | 30 |
13 |
6 |
11 |
35:36 |
-1 |
45 |
|
10.
|
5.
|
B |
Týnec nad Sázavou | 30 |
11 |
11 |
8 |
28:29 |
-1 |
44 |
|
11.
|
6.
|
A |
Vraný | 29 |
10 |
13 |
6 |
29:23 |
+6 |
43 |
|
12.
|
6.
|
B |
Benešov B | 30 |
9 |
13 |
8 |
20:19 |
+1 |
40 |
|
13.
|
7.
|
A |
Tuchlovice | 29 |
11 |
10 |
8 |
24:19 |
+5 |
43 |
|
14.
|
7.
|
B |
Hradištko | 30 |
8 |
13 |
9 |
22:27 |
-5 |
37 |
|
15.
|
8.
|
A |
Lhota | 29 |
11 |
8 |
10 |
30:21 |
+9 |
41 |
|
16.
|
8.
|
B |
Velim | 30 |
9 |
9 |
12 |
24:26 |
-2 |
36 |
|
17.
|
9.
|
A |
SK Rakovník | 30 |
10 |
8 |
12 |
25:27 |
-2 |
38 |
|
18.
|
9.
|
B |
Radim | 30 |
6 |
16 |
8 |
20:24 |
-4 |
34 |
|
19.
|
10.
|
A |
Velvary | 28 |
9 |
8 |
11 |
33:36 |
-3 |
35 |
|
20.
|
10.
|
B |
Červené Pečky | 30 |
8 |
10 |
12 |
15:23 |
-8 |
34 |
|
21.
|
11.
|
B |
Bakov nad Jizerou | 30 |
7 |
12 |
11 |
19:22 |
-3 |
33 |
|
22.
|
11.
|
B |
Zeleneč | 30 |
6 |
15 |
9 |
19:28 |
-9 |
33 |
|
23.
|
11.
|
A |
Nový Knín | 30 |
9 |
6 |
15 |
24:38 |
-14 |
33 |
|
24.
|
12.
|
A |
Hvozdnice | 30 |
7 |
11 |
12 |
19:28 |
-9 |
32 |
|
25.
|
13.
|
B |
Bělá pod Bezdězem | 30 |
8 |
8 |
14 |
27:35 |
-8 |
32 |
|
26.
|
13.
|
A |
Slaný | 29 |
7 |
9 |
13 |
22:36 |
-14 |
30 |
|
27.
|
14.
|
B |
Zásmuky | 30 |
7 |
11 |
12 |
21:28 |
-7 |
32 |
|
28.
|
14.
|
A |
Cerhovice | 29 |
6 |
12 |
11 |
13:23 |
-10 |
30 |
|
29.
|
15.
|
B |
Luštěnice | 30 |
6 |
14 |
10 |
13:19 |
-6 |
32 |
|
30.
|
15.
|
A |
Petrovice | 30 |
6 |
8 |
16 |
19:37 |
-18 |
26 |
|
31.
|
16.
|
B |
Říčany | 30 |
6 |
10 |
14 |
14:29 |
-15 |
28 |
|
32.
|
16.
|
A |
Vonoklasy | 30 |
5 |
7 |
18 |
17:50 |
-33 |
22 |
Přesuny do další sezóny
Vraný - Postup do Oblastní přebor
Dobříš - Postup do Oblastní přebor
Nový Knín - Sestup do 1. B třída E
Vonoklasy - Sestup do 1. B třída E
Petrovice - Sestup do 1. B třída E