2010-2011
1. B třída
Dospělí
Tabulka - 1. poločasy
Celkové pořadí |
Pořadí |
Skupina |
Tým | Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Rozdíl |
B |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
1.
|
D |
Kostelec u Křížků | 26 |
20 |
2 |
4 |
41:14 |
+27 |
62 |
|
2.
|
1.
|
C |
Velim B | 26 |
13 |
7 |
6 |
36:21 |
+15 |
46 |
|
3.
|
2.
|
D |
Slavia Jesenice | 26 |
13 |
5 |
8 |
38:29 |
+9 |
44 |
|
4.
|
2.
|
C |
Jirny B | 26 |
12 |
6 |
8 |
26:14 |
+12 |
42 |
|
5.
|
3.
|
C |
Ostrá | 26 |
11 |
8 |
7 |
23:19 |
+4 |
41 |
|
6.
|
3.
|
D |
Tuchoraz | 26 |
13 |
2 |
11 |
33:33 |
0 |
41 |
|
7.
|
4.
|
C |
Sokoleč | 26 |
11 |
7 |
8 |
33:17 |
+16 |
40 |
|
8.
|
4.
|
D |
Zbraslavice | 26 |
10 |
9 |
7 |
25:24 |
+1 |
39 |
|
9.
|
5.
|
C |
Bílé Podolí | 26 |
10 |
9 |
7 |
29:27 |
+2 |
39 |
|
10.
|
5.
|
D |
Poříčí nad Sázavou | 26 |
9 |
9 |
8 |
23:16 |
+7 |
36 |
|
11.
|
6.
|
C |
Poříčany | 26 |
9 |
10 |
7 |
24:18 |
+6 |
37 |
|
12.
|
6.
|
D |
Kondrac | 26 |
9 |
8 |
9 |
28:30 |
-2 |
35 |
|
13.
|
7.
|
C |
Milovice | 26 |
10 |
6 |
10 |
20:20 |
0 |
36 |
|
14.
|
7.
|
D |
Říčany | 26 |
8 |
10 |
8 |
21:20 |
+1 |
34 |
|
15.
|
8.
|
C |
Rožďalovice | 26 |
8 |
11 |
7 |
21:16 |
+5 |
35 |
|
16.
|
8.
|
D |
Chotýšany | 26 |
7 |
10 |
9 |
25:27 |
-2 |
31 |
|
17.
|
9.
|
C |
Polaban Nymburk B | 26 |
9 |
6 |
11 |
26:30 |
-4 |
33 |
|
18.
|
9.
|
D |
Teplýšovice | 26 |
6 |
13 |
7 |
16:17 |
-1 |
31 |
|
19.
|
10.
|
C |
Lysá nad Labem | 26 |
7 |
12 |
7 |
21:21 |
0 |
33 |
|
20.
|
10.
|
D |
Sedlec-Prčice | 26 |
6 |
12 |
8 |
20:23 |
-3 |
30 |
|
21.
|
11.
|
C |
Libodřice | 26 |
7 |
11 |
8 |
27:30 |
-3 |
32 |
|
22.
|
11.
|
D |
Kouřim | 26 |
7 |
8 |
11 |
18:20 |
-2 |
29 |
|
23.
|
12.
|
C |
Sadská | 26 |
7 |
9 |
10 |
21:28 |
-7 |
30 |
|
24.
|
12.
|
D |
Nespeky | 26 |
6 |
9 |
11 |
20:27 |
-7 |
27 |
|
25.
|
13.
|
C |
Tupadly | 26 |
6 |
10 |
10 |
16:31 |
-15 |
28 |
|
26.
|
13.
|
D |
Chocerady | 26 |
5 |
10 |
11 |
13:22 |
-9 |
25 |
|
27.
|
14.
|
D |
Ratboř | 26 |
5 |
9 |
12 |
18:37 |
-19 |
24 |
|
28.
|
14.
|
C |
Nové Dvory | 26 |
3 |
6 |
17 |
9:40 |
-31 |
15 |
Přesuny do další sezóny
Velim B - Postup do 1. A třída B
Bílé Podolí - Přesun do 1. B třída
Tupadly - Přesun do 1. B třída
Libodřice - Sestup do Okresní přebor
Polaban Nymburk B - Sestup do Okresní přebor
Nové Dvory - Sestup do Okresní přebor