2008-2009
Divize
Dospělí
Tabulka - 2. poločasy
Celkové pořadí |
Pořadí |
Skupina |
Tým | Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Rozdíl |
B |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
1.
|
B |
Česká Lípa | 30 |
19 |
7 |
4 |
32:12 |
+20 |
64 |
|
2.
|
1.
|
C |
Sokol Ovčáry | 30 |
17 |
7 |
6 |
29:13 |
+16 |
58 |
|
3.
|
2.
|
B |
Jirny | 30 |
18 |
8 |
4 |
45:22 |
+23 |
62 |
|
4.
|
2.
|
C |
AFK Chrudim | 30 |
14 |
9 |
7 |
31:18 |
+13 |
51 |
|
5.
|
3.
|
C |
Dvůr Králové | 30 |
14 |
8 |
8 |
30:25 |
+5 |
50 |
|
6.
|
3.
|
B |
Chomutov | 30 |
12 |
12 |
6 |
33:22 |
+11 |
48 |
|
7.
|
4.
|
B |
Čelákovice | 30 |
13 |
8 |
9 |
33:18 |
+15 |
47 |
|
8.
|
4.
|
C |
Bohemians 1905 B | 30 |
12 |
11 |
7 |
26:19 |
+7 |
47 |
|
9.
|
5.
|
B |
Děčín | 30 |
12 |
10 |
8 |
32:23 |
+9 |
46 |
|
10.
|
5.
|
C |
Hradec Králové B | 30 |
12 |
10 |
8 |
23:19 |
+4 |
46 |
|
11.
|
6.
|
B |
Teplice B | 30 |
13 |
6 |
11 |
36:22 |
+14 |
45 |
|
12.
|
6.
|
C |
Kunice | 30 |
12 |
8 |
10 |
25:26 |
-1 |
44 |
|
13.
|
7.
|
C |
FK Kolín | 30 |
11 |
9 |
10 |
26:25 |
+1 |
42 |
|
14.
|
7.
|
B |
Litvínov | 30 |
10 |
10 |
10 |
29:23 |
+6 |
40 |
|
15.
|
8.
|
C |
Živanice | 30 |
11 |
8 |
11 |
22:21 |
+1 |
41 |
|
16.
|
8.
|
B |
Brozany | 30 |
11 |
6 |
13 |
21:27 |
-6 |
39 |
|
17.
|
9.
|
C |
Horní Měcholupy | 30 |
10 |
11 |
9 |
19:19 |
0 |
41 |
|
18.
|
9.
|
B |
Český Brod | 30 |
9 |
12 |
9 |
17:19 |
-2 |
39 |
|
19.
|
10.
|
C |
Tesla Pardubice | 30 |
10 |
8 |
12 |
23:18 |
+5 |
38 |
|
20.
|
10.
|
B |
Most B | 30 |
9 |
9 |
12 |
22:24 |
-2 |
36 |
|
21.
|
11.
|
C |
Pěnčín-Turnov | 30 |
9 |
11 |
10 |
17:17 |
0 |
38 |
|
22.
|
11.
|
B |
SK Kladno B | 30 |
8 |
12 |
10 |
17:21 |
-4 |
36 |
|
23.
|
12.
|
C |
Nový Bydžov | 30 |
8 |
13 |
9 |
18:20 |
-2 |
37 |
|
24.
|
12.
|
B |
SK Rakovník | 30 |
9 |
8 |
13 |
26:41 |
-15 |
35 |
|
25.
|
13.
|
C |
Převýšov | 30 |
7 |
11 |
12 |
17:24 |
-7 |
32 |
|
26.
|
13.
|
B |
Blšany | 30 |
7 |
10 |
13 |
20:33 |
-13 |
31 |
|
27.
|
14.
|
C |
Velim | 30 |
8 |
7 |
15 |
21:29 |
-8 |
31 |
|
28.
|
14.
|
B |
Nový Bor | 30 |
6 |
10 |
14 |
19:34 |
-15 |
28 |
|
29.
|
15.
|
C |
Týniště nad Orlicí | 30 |
8 |
6 |
16 |
15:25 |
-10 |
30 |
|
30.
|
15.
|
B |
Chodov | 30 |
6 |
9 |
15 |
18:30 |
-12 |
27 |
|
31.
|
16.
|
B |
Toužim | 30 |
7 |
5 |
18 |
17:46 |
-29 |
26 |
|
32.
|
16.
|
C |
Holice | 30 |
5 |
7 |
18 |
16:40 |
-24 |
22 |
Přesuny do další sezóny
Česká Lípa - Postup do Česká fotbalová liga
Blšany - Sestup do Oblastní přebor
Toužim - Sestup do Oblastní přebor
Nový Bor - Sestup do Oblastní přebor