KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2008-2009
Dospělí
Divize
Hráči
2008-2009
Divize
Dospělí
Aktuálně
Skupiny
Týmy
Zápasy
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Historie
Hráči
Hráč
Týmy
Z
ZS
S+
S-
G
GP
GV
ŽK
ČK
Jan Štoček
FK Kolín
21
21
0
3
6
0
0
2
0
Lukáš Kalivoda
FK Kolín
21
21
0
2
0
0
0
0
0
Michal Kopecký
Český Brod
21
20
1
6
6
2
0
0
0
Ondřej Süsser
FK Kolín
21
12
9
10
1
0
0
0
0
Petr Vobořil
Český Brod
21
21
0
0
2
0
0
0
0
Richard Margolius
Český Brod
21
21
0
1
4
0
0
0
0
Stanislav Mach
FK Kolín
21
21
0
3
4
0
0
3
0
David Čižinský
FK Kolín
20
20
0
0
0
0
0
0
0
David Snop
Velim
20
20
0
2
6
1
0
1
0
Michal Mičko
Český Brod
20
16
4
11
9
0
0
0
0
Dan Hruška
Velim
19
15
4
4
2
0
0
0
0
Jan Felcman
FK Kolín
19
14
5
9
0
0
0
0
0
Jan Sova
Český Brod
19
19
0
0
0
0
0
0
0
Martin Puk
FK Kolín
19
3
16
2
2
0
0
0
0
Ondřej Brusch
Velim
19
12
7
4
1
0
0
1
0
Petr Kopecký
Český Brod
19
17
2
5
0
0
0
0
0
Petr Šourek
FK Kolín
19
19
0
2
0
0
0
1
0
Radek Böhm
Český Brod
19
19
0
3
0
0
0
0
0
Václav Antoš
Velim
19
17
2
2
2
0
0
0
0
Martin Sháněl
Český Brod
18
16
2
5
1
0
0
0
0
Michal Hrabal
Velim
18
17
1
1
1
0
1
0
0
Martin Billy
Velim
17
16
1
5
0
0
0
0
1
Slavík
Velim
17
14
3
12
1
0
0
0
0
David Hubáček
Český Brod
16
2
14
1
0
0
0
0
1
Michal Mrázek
Český Brod
16
16
0
7
1
0
1
0
0
Ladislav Doseděl
FK Kolín
15
15
0
1
4
0
0
2
0
Ladislav Hájek
Velim
15
6
9
2
1
0
0
0
0
Lukáš Rössler
Velim
15
11
4
2
1
0
0
0
0
Michal Štefančík
Český Brod
15
14
1
6
4
0
0
0
0
Milan Svoboda
FK Kolín
15
15
0
6
2
0
0
1
0
Miroslav Hubač
Český Brod
15
4
11
2
0
0
0
0
0
Jakub Skramužský
Český Brod
14
11
3
1
0
0
0
0
0
Jan Neuberg
FK Kolín
14
10
4
1
1
0
0
1
0
Libor Křelina
Velim
14
6
8
5
4
0
0
0
0
Roman Tlučhoř
FK Kolín
13
13
0
1
1
0
0
3
1
Václavík
Velim
13
12
1
0
0
0
0
0
0
Ondřej Holub
FK Kolín
12
9
3
2
0
0
1
0
0
Adam Čapek
FK Kolín
11
5
6
5
0
0
0
1
0
Aleš Sabo
Velim
11
8
3
1
2
0
0
0
1
Jiří Pechar
Velim
11
9
2
3
0
0
0
1
0
Aleš Majer
FK Kolín
10
4
6
1
0
0
0
0
0
Jakub Černík
Živanice
10
3
7
3
0
0
0
0
0
Jiří Dalekorej
Čelákovice
10
10
0
0
11
0
0
0
0
Radim Věchet
Česká Lípa
10
10
0
0
15
1
0
0
0
Jan Eiselt
Chomutov
9
9
0
0
11
0
0
0
0
Jiří Kohoutek
Velim
9
9
0
1
0
0
0
1
0
Svoboda
Velim
9
9
0
1
0
0
0
1
0
Viktor Pařízek
Český Brod
9
9
0
5
0
0
0
0
0
František Koubek
Kunice
8
8
0
0
13
0
0
0
0
Jiří Novotný
Velim
8
6
2
2
0
0
0
0
0
Petr Vladyka
AFK Chrudim
8
8
0
0
10
1
0
0
0
Radek Hruška
Velim
8
7
1
4
1
0
0
0
0
Tomáš Vácha
AFK Chrudim
8
8
0
0
8
0
0
0
0
Boris Hucek
Český Brod
7
2
5
1
0
0
0
0
0
David Frič
Velim
7
4
3
2
1
0
0
1
0
Jan Brendl
Dvůr Králové
7
7
0
0
7
1
0
0
0
Kaciáň
Živanice
7
6
1
2
5
0
0
0
0
Milan Szöcs
Český Brod
,
Kunice
7
5
2
3
1
0
0
0
0
Pavel Runt
Děčín
7
7
0
0
10
1
0
0
0
Petr Zdeňka
FK Kolín
,
Týniště nad Orlicí
7
7
0
0
0
0
0
0
1
Roman Janoušek
Jirny
,
Sokol Ovčáry
7
7
0
0
9
0
0
0
0
Tomáš Jandzik
Jirny
7
7
0
0
8
1
0
0
0
Umar Ahmed
Brozany
7
7
0
0
9
0
0
0
0
David Čonka
Děčín
6
6
0
0
7
0
0
0
0
Fořt
Velim
6
6
0
0
0
0
0
0
0
Hájek
Týniště nad Orlicí
6
6
0
0
7
2
0
0
0
Ivo Svoboda
FK Kolín
6
6
0
0
3
0
0
0
0
Jakub Bartolšic
Český Brod
6
5
1
3
0
0
0
0
0
Jan Makovský
Český Brod
6
0
6
0
0
0
0
0
0
Jaromír Jindráček
Jirny
6
6
0
0
7
0
0
0
0
Jiří Krejcar
FK Kolín
6
6
0
0
2
0
0
1
0
Ladislav Doksanský
Chomutov
6
6
0
0
6
0
0
0
0
Lukáš Lev
Velim
6
4
2
1
0
0
0
0
0
Marek
Velim
6
6
0
2
0
0
0
0
0
Martin Herman
Český Brod
6
0
6
0
0
0
0
0
0
Martin Šimr
Český Brod
6
6
0
0
0
0
0
0
0
Michal Škoda
Jirny
6
6
0
0
8
0
0
0
0
Mikluščák
Velim
6
6
0
0
0
0
0
0
0
Miloslav Hotěk
Toužim
6
6
0
0
7
0
0
0
0
Novák
Velim
6
6
0
4
0
0
0
0
0
Tesařík
Kunice
6
6
0
0
6
0
0
0
0
Tomáš Správka
Chodov
6
6
0
0
6
0
0
0
0
Zdražil
Pěnčín-Turnov
6
6
0
0
8
1
0
0
0
Balog
Živanice
5
4
1
0
4
0
0
0
0
Jindřich Vaněk
Velim
5
1
4
0
0
0
0
0
0
Josef Matoušek
Jirny
5
5
0
0
7
0
0
0
0
Lukáš Hadrika
SK Kladno B
5
5
0
0
6
0
0
0
0
Lukáš Rešetár
AFK Chrudim
5
5
0
0
5
0
0
0
0
Marcel Majer
SK Rakovník
5
5
0
0
7
0
0
0
0
Martin Dvořák
Děčín
5
5
0
0
6
0
0
0
0
Martin Kilevník
Dvůr Králové
5
5
0
0
6
1
0
0
1
Martin Otradovský
Dvůr Králové
5
5
0
0
5
0
0
0
0
Miroslav Krulich
Sokol Ovčáry
5
5
0
0
5
5
0
0
0
Mrklas
Pěnčín-Turnov
5
5
0
0
7
0
0
0
0
Ondřej Janouch
Nový Bydžov
5
5
0
0
7
0
0
0
0
Ondřej Volšík
Hradec Králové B
5
5
0
0
0
0
0
0
0
Petro Ilavskij
Chomutov
5
5
0
0
6
0
0
0
0
Petr Zieris
Hradec Králové B
5
5
0
0
4
1
0
0
1
Aleš Maršner
Sokol Ovčáry
4
4
0
0
6
1
0
0
0
Aleš Urban
Velim
4
4
0
0
0
0
0
0
0
David Petrus
Tesla Pardubice
4
4
0
0
9
2
0
0
0
David Velas
Horní Měcholupy
4
4
0
0
6
0
0
0
0
Dušan Tesařík
Litvínov
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Dušan Tesařík
Teplice B
4
4
0
0
4
1
0
0
0
Igor Syroťuk
Teplice B
4
4
0
0
6
0
0
0
0
Ivan Šollar
Teplice B
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Jakub Klír
Horní Měcholupy
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Jaroslav Jordák
Nový Bor
4
4
0
0
10
0
0
0
0
Jiří Fleišman
Most B
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Josef Kozák
Český Brod
4
4
0
1
0
0
0
0
0
Jůn
Živanice
4
4
0
3
1
0
0
0
0
Lukáš Nevzal
Toužim
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Lukáš Procházka
Jirny
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Marek Isteník
SK Rakovník
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Martin Jindráček
Teplice B
4
4
0
0
6
0
0
0
0
Martin Kubeš
Čelákovice
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Martin Mžourek
SK Rakovník
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Mayola Biboko
Jirny
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Michal Kocourek
FK Kolín
4
4
0
3
0
0
0
0
0
Milan Vácha
Velim
4
1
3
1
0
0
0
0
0
Paták
Kunice
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Pavel Novák
Převýšov
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Petr Hyka
Sokol Ovčáry
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Petr Kazda
Nový Bydžov
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Petr Matějka
Čelákovice
4
4
0
0
7
0
0
0
0
Petr Novotný
Česká Lípa
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Petr Strouhal
Chomutov
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Petr Tomeš
Nový Bydžov
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Petr Veselka
Hradec Králové B
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Radim Breite
Teplice B
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Radoslav Augustín
Bohemians 1905 B
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Sarhei Rusetski
Chomutov
4
4
0
0
7
0
0
0
0
Tomáš Birma
Horní Měcholupy
4
4
0
0
7
0
0
0
0
Tomáš Smola
Teplice B
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Tomáš Vondrášek
Teplice B
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Zdeněk Houštecký
FK Kolín
4
4
0
0
0
0
0
0
1
Daniel Zinke
Hradec Králové B
3
3
0
0
5
0
0
0
0
David Bereš
Most B
3
3
0
0
3
0
0
0
0
D. Velinský
Holice
3
3
0
0
2
2
0
1
0
František Hakl
Čelákovice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Galovič
Převýšov
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Jan Čech
Hradec Králové B
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Jan Holub
Dvůr Králové
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Jan Reichert
Čelákovice
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Jan Sirový
Bohemians 1905 B
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Jan Škvrňák
Tesla Pardubice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Jan Studený
Sokol Ovčáry
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Jindřich Bureš
Blšany
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Jiří Macák
Chodov
3
3
0
0
3
1
0
0
0
Jiří Pimpara
Teplice B
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Jiří Ptáček
Bohemians 1905 B
3
3
0
0
3
0
0
0
0
J. Jedlička
Holice
3
3
0
0
3
1
0
0
0
Josef Hranička
Chomutov
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Ladislav Kešner
SK Rakovník
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Lehovec
Týniště nad Orlicí
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Libor Polomský
Litvínov
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Marek Ladomerský
Jirny
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Martin Mašek
Jirny
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Mašek
Český Brod
3
3
0
1
0
0
0
0
0
Michal
Živanice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Michal Blažej
Nový Bydžov
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Milan Horna
Chomutov
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Myšák
Holice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Ondřej Hauf
AFK Chrudim
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Ondřej Holeček
Česká Lípa
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Patočka
Pěnčín-Turnov
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Pavel Veleba
Brozany
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Petr Bohata
Most B
3
3
0
0
3
0
0
0
1
Petr Himl
Bohemians 1905 B
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Petr Jendruščák
Litvínov
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Pich
Holice
3
3
0
0
5
0
0
0
0
Podolský
Česká Lípa
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Přemysl Pošusta
Litvínov
3
3
0
0
4
2
0
0
0
Radek Pechar
Sokol Ovčáry
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Radim Fikejz
Tesla Pardubice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Tomáš Novák
Děčín
3
3
0
0
4
1
0
0
0
Tomáš Panenka
Kunice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Václav Štípek
Děčín
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Vlček
Blšany
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Zdeněk Semelka
Převýšov
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Zdeněk Uhlík
Blšany
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Abdelhak Boutasgount
Most B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Aleš Hanzlík
Teplice B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Ali Osumanu
Nový Bor
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Anderson Zezé
SK Kladno B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Bedřich Franc
Převýšov
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Bernard Zucker
Chodov
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Brandon Mabiala
Most B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Brodecký
Blšany
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Černohubý
Živanice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Charles Uka
Brozany
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Daniel Podroužek
Blšany
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Dan Krulich
Sokol Ovčáry
2
2
0
0
2
0
0
0
0
David Černý
Týniště nad Orlicí
2
2
0
0
2
1
0
0
0
David Haviar
Chomutov
2
2
0
0
2
0
0
0
0
David Heřman
Chomutov
2
2
0
0
3
0
0
0
0
David Hlava
SK Kladno B
2
2
0
0
4
0
0
0
0
Donát
Česká Lípa
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Ferčák
Živanice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Hubený
Brozany
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Issifou Goumbi
Brozany
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jan Broschinský
Česká Lípa
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jan Hlaváček
Český Brod
2
2
0
0
0
0
0
0
0
Jan Jeřábek
Tesla Pardubice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jan Klasna
Litvínov
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jan Kraus
Jirny
2
2
0
0
5
0
0
0
0
Jan Markuzi
Čelákovice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jan Růžička
Bohemians 1905 B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jan Vaidiš
SK Rakovník
2
2
0
0
1
0
0
0
1
Jaroslav Horský
Most B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jaroslav Matějka
Nový Bydžov
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Jíra
Pěnčín-Turnov
2
2
0
0
1
0
0
0
1
Jiří Chrdle
Sokol Ovčáry
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jiří Janoušek
Hradec Králové B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jiří Mikula
Toužim
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jiří Razím
SK Rakovník
2
2
0
0
1
0
0
0
1
Jiří Trojan
Blšany
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Josef Marc
Horní Měcholupy
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Josef Šimek
Jirny
2
2
0
0
1
0
1
0
0
Kopřiva
Holice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Kučera
Blšany
2
2
0
0
2
0
0
0
0
L. Kopřiva
Živanice
2
2
0
1
1
0
0
0
0
Lukáš Hubička
Hradec Králové B
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Lukáš Pszyk
Nový Bor
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Lukáš Vondráček
Chodov
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Marek Skála
Český Brod
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Martin Finklár
Česká Lípa
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Martin Holub
AFK Chrudim
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Martin Jelínek
Čelákovice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Martin Samek
SK Kladno B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Martin Šlajchrt
Chomutov
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Merganc
Živanice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Michal Kesner
FK Kolín
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Michal Lesniak
Blšany
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Michal Starec
Jirny
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Michal Svůra
Chodov
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Milan Škoda ml.
Bohemians 1905 B
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Miroslav Hájek
SK Rakovník
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Miroslav Jirka
Litvínov
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Miroslav Rada
Brozany
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Mirza Rahimič
AFK Chrudim
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Ondřej Pacák
Hradec Králové B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Ondřej Šustr
Chodov
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Pavel Holý
Převýšov
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Pavel Kroupa
Blšany
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Pavel Mišák
Horní Měcholupy
2
2
0
0
2
1
0
0
0
Petr Homola
Čelákovice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Petr Stejskal
Děčín
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Radek Divecký
Brozany
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Radim Žalman
Nový Bydžov
2
2
0
0
1
0
1
0
0
Roman Mach
Nový Bor
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Rostislav Nejepsa
FK Kolín
2
2
0
2
0
0
0
0
0
Šafář
Česká Lípa
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Šamun
Teplice B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Šimáček
Česká Lípa
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Svoboda
Litvínov
2
2
0
0
4
0
0
0
0
Tichý
Toužim
2
2
0
0
1
0
0
0
1
Tomáš Buldra
Horní Měcholupy
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Tomáš Prorok
Tesla Pardubice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Tomáš Sedlák
Tesla Pardubice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Vladimír Hradecký
Hradec Králové B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Vojtěch Trup
Most B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Adam Tomášek
Týniště nad Orlicí
1
1
0
0
0
0
0
0
1
Adél Marzouk
Toužim
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Ahmed
Česká Lípa
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Alen Melunovič
Teplice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Andrej Hesek
Teplice B
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Antonín Holub
SK Kladno B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Benc
Nový Bor
1
1
0
0
0
0
0
0
1
Brož
Česká Lípa
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Cimbál
Pěnčín-Turnov
1
1
0
0
1
1
0
0
0
Dalibor Slezák
Bohemians 1905 B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Daniel Novák
Dvůr Králové
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Daniel Urban
Dvůr Králové
1
1
0
0
1
0
0
0
0
David Bartek
Bohemians 1905 B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
David Béreš
SK Rakovník
1
1
0
0
1
0
0
0
0
David Končický
Český Brod
1
0
1
0
0
0
0
0
0
David Kopta
Kunice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
David Podskuba
SK Kladno B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
David Přibyl
Hradec Králové B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Dido
Sokol Ovčáry
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Dominik Jánoš
SK Kladno B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Elvis Offei
Brozany
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Filip Malec
Toužim
1
1
0
0
1
0
0
0
0
František Lazarik
SK Kladno B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Gorol
Živanice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Hála
Holice
1
1
0
0
0
0
0
0
1
Hlava
Tesla Pardubice
1
1
0
0
0
0
0
0
1
Hrmo
Živanice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Hrmo
Dvůr Králové
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Ivan Hašek
Bohemians 1905 B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jakub Borek
Toužim
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jakub Diviš
Toužim
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Jakub Machač
Převýšov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jakub Mareš
Teplice B
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Jakub Mikluščák
Čelákovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jakub Novotný
FK Kolín
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Jakub Šoufek
Nový Bydžov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jakub Vágner
AFK Chrudim
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Jan Čurda
SK Kladno B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Fidra
Tesla Pardubice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Hyneš
Chomutov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Majer
Děčín
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Mil
Dvůr Králové
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Staněk
Chodov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Vácha
AFK Chrudim
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Vítek
Kunice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jaromír Hubený
Děčín
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jaroslav Chalupa
SK Kladno B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jaroslav Procházka
Litvínov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jedounek
Pěnčín-Turnov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jelínek
Blšany
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jelínek
Týniště nad Orlicí
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jeřábek
Nový Bor
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jindřich Václavek
Nový Bydžov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Jedinák
Most B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Kopřiva
Teplice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Musil
Horní Měcholupy
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Schveiner
Toužim
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Zápotocký
Blšany
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Josef Bičaník
Horní Měcholupy
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Josef Marek
Kunice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Josef Obajdin
Česká Lípa
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Josef Šimek
Sokol Ovčáry
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Josef Vašata
Chodov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jurík
Dvůr Králové
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Karel Horák
Most B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Karel Krejčík
Děčín
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Kašpar
Týniště nad Orlicí
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Koubek
Pěnčín-Turnov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Ladislav Jamrich
Most B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Ladislav Skalický
Holice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Ladislav Štoček
FK Kolín
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Ladislav Zelinger
Nový Bor
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Leandro
Most B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Leandro Vieira
Teplice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Brhlík
Bohemians 1905 B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Hrdlička
Litvínov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Kubeš
Nový Bor
1
1
0
0
0
0
0
0
1
Lukáš Michal
Převýšov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Mrázek
SK Rakovník
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Paluka
Bohemians 1905 B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Urban
Most B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Marcel Kedroň
SK Rakovník
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Marek Hollyk
Teplice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Marek Olah
Litvínov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Marek Smola
Jirny
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Marek Winkler
Týniště nad Orlicí
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Hlavatý
FK Kolín
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Martin Kruliš
Dvůr Králové
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Viskup
Sokol Ovčáry
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Vlk
Blšany
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Žáček
Děčín
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Martin Žák
Sokol Ovčáry
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Matěj Brabec
Kunice
1
1
0
0
1
1
0
0
0
Michal Fojtík
SK Rakovník
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Michal Fryš
Kunice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Michal Macek
Most B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Michal Nguyen
Most B
1
1
0
0
1
1
0
0
0
Michal Urban
Sokol Ovčáry
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Milan Kopecký
Převýšov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Milan Matějček
Sokol Ovčáry
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Milan Švec
Jirny
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Miloslav Strnad
Bohemians 1905 B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Miroslav Hukauf
Brozany
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Miroslav Krejčí
Převýšov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Miroslav Pecka
Čelákovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Miroslav Šulc
Nový Bor
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Mocanu
Živanice
1
1
0
1
0
0
0
0
0
Moravec
Nový Bor
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Ondřej Ujec
Převýšov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Opočenský
Nový Bor
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Patrik Císař
Bohemians 1905 B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Pavel Flekač
Čelákovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Pavel Hrechishka
Most B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Pavel Kopecký
Teplice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Pavel Obermajer
Nový Bydžov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Pavlík
Bohemians 1905 B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Pěnička
Pěnčín-Turnov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Kučera
SK Rakovník
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Musil
Horní Měcholupy
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Novotný
Nový Bor
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Silný
Česká Lípa
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Zahálka
Jirny
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Podlipný
Živanice
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Pohorský
Litvínov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Radek Bukač
Hradec Králové B
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Radek Gorol
Týniště nad Orlicí
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Radek Kaňok
Chodov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Radek Skuhravý
Čelákovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Radek Sláma
Hradec Králové B
1
1
0
0
0
0
1
0
0
Radek Zaťko
Chomutov
1
1
0
0
1
1
0
0
0
René Pivarník
Bohemians 1905 B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Roman Fischer
Hradec Králové B
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Sadílek
Týniště nad Orlicí
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Šelong
Chodov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Stejskal
Brozany
1
1
0
0
1
1
0
0
0
Štěpán Böhm
Horní Měcholupy
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Terry Alvino
Hradec Králové B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Thomas
Děčín
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Dubský
SK Kladno B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Holan
Čelákovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Hora
Brozany
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Hrabík
Převýšov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Linhart
AFK Chrudim
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Němec
Most B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Rezek
Hradec Králové B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Rollinger
Most B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Vaculík
Litvínov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Vlasák
Děčín
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tošner
Kunice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Václav Semenec
Litvínov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vágner
Chomutov
1
1
0
0
3
0
0
0
0
Vaščák
Teplice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vícha
Most B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vít Pour
Litvínov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vít Žák
Děčín
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vladimír Bálek
Bohemians 1905 B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vladimír Gavula
Tesla Pardubice
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Vojtěch Doležal
Kunice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vojtěch Engelmann
Bohemians 1905 B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vojtěch Kakrda
Tesla Pardubice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vokáček
Pěnčín-Turnov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vrabec
Česká Lípa
1
1
0
0
0
0
0
0
1
Vrážel
Živanice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vrba
Živanice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Weber
Pěnčín-Turnov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Zbyněk Rampáček
Nový Bor
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Zdeněk Zderadička
Kunice
1
1
0
0
1
0
0
0
0