Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Lukáš Neruda

Statistiky - Zápasy za klub Krakovany

Poř. Datum Tým Soupeř Kategorie Soutěž Výsledek Počet
1. 20.08.2005 Krakovany B Doma Tři Dvory B Dospělí 4. třída A Výhra 4:1 1
2. 27.08.2005 Krakovany Venku Červené Pečky B Dospělí 3. třída A Výhra 1:4 1
3. 03.09.2005 Krakovany B Doma Volárna Dospělí 4. třída A Remíza 2:2 1
4. 03.09.2005 Krakovany Doma Ovčáry Dospělí 3. třída A Remíza 0:0 1
5. 10.09.2005 Krakovany Venku Libodřice B Dospělí 3. třída A Prohra 2:0 1
6. 10.09.2005 Krakovany B Doma Bělušice Dospělí 4. třída A Prohra 1:4 1
7. 17.09.2005 Krakovany Doma Konárovice Dospělí 3. třída A Prohra 1:7 1
8. 24.09.2005 Krakovany B Doma Radovesnice II Dospělí 4. třída A Remíza 2:2 1
9. 01.10.2005 Krakovany B Venku Němčice Dospělí 4. třída A Výhra 0:6 1
10. 08.10.2005 Krakovany Doma Starý Kolín Dospělí 3. třída A Výhra 5:2 1
11. 08.10.2005 Krakovany B Doma Ovčáry B Dospělí 4. třída A Výhra 3:0 1
12. 15.10.2005 Krakovany Venku Bečváry Dospělí 3. třída A Prohra 4:1 1
13. 15.10.2005 Krakovany B Venku Žiželice nad Cidlinou Dospělí 4. třída A Výhra 1:3 1
14. 22.10.2005 Krakovany Doma Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A Výhra 3:1 1
15. 29.10.2005 Krakovany Venku Lošany Dospělí 3. třída A Výhra 0:3 1
16. 29.04.2006 Krakovany Venku Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A Výhra 1:3 1
17. 06.05.2006 Krakovany B Doma Němčice Dospělí 4. třída A Výhra 5:2 1
18. 06.05.2006 Krakovany Doma Velký Osek B Dospělí 3. třída A Výhra 3:1 1
19. 13.05.2006 Krakovany B Venku Ovčáry B Dospělí 4. třída A Výhra 2:3 1
20. 20.05.2006 Krakovany B Doma Žiželice nad Cidlinou Dospělí 4. třída A Výhra 4:3 1
21. 20.05.2006 Krakovany Doma Bečváry Dospělí 3. třída A Výhra 3:1 1
22. 27.05.2006 Krakovany Venku Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A Výhra 1:2 1
23. 17.06.2006 Krakovany B Doma Býchory B Dospělí 4. třída A Remíza 2:2 1
24. 26.08.2006 Krakovany Venku Červené Pečky B Dospělí 3. třída A Prohra 3:1 1
25. 02.09.2006 Krakovany B Doma Bělušice Dospělí 4. třída A Výhra 5:2 1
26. 02.09.2006 Krakovany Doma Veltruby Dospělí 3. třída A Výhra 3:1 1
27. 09.09.2006 Krakovany Venku Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A Remíza 1:1 1
28. 09.09.2006 Krakovany B Venku Konárovice B Dospělí 4. třída A Prohra 4:0 1
29. 16.09.2006 Krakovany Doma Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A Výhra 3:2 1
30. 16.09.2006 Krakovany B Doma Němčice Dospělí 4. třída A Výhra 4:1 1
31. 23.09.2006 Krakovany B Doma Ovčáry B Dospělí 4. třída A Prohra 0:2 1
32. 30.09.2006 Krakovany Venku Zásmuky B Dospělí 3. třída A Prohra 2:0 1
33. 07.10.2006 Krakovany B Doma Starý Kolín Dospělí 4. třída A Prohra 2:4 1
34. 07.10.2006 Krakovany Doma Pašinka Dospělí 3. třída A Výhra 5:1 1
35. 14.10.2006 Krakovany Venku Bečváry Dospělí 3. třída A Prohra 5:1 1
36. 21.10.2006 Krakovany Doma Býchory B Dospělí 3. třída A Remíza 1:1 1
37. 31.03.2007 Krakovany Doma Červené Pečky B Dospělí 3. třída A Výhra 5:2 (3:0) 1
38. 07.04.2007 Krakovany Venku Veltruby Dospělí 3. třída A Prohra 2:0 (1:0) 1
39. 14.04.2007 Krakovany Doma Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A Prohra 1:2 1
40. 22.04.2007 Krakovany Venku Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A Výhra 2:6 (0:2) 1
41. 28.04.2007 Krakovany Venku Ovčáry Dospělí 3. třída A Remíza 2:2 (0:1) 1
42. 05.05.2007 Krakovany Doma Zásmuky B Dospělí 3. třída A Výhra 10:0 (5:0) 1
43. 12.05.2007 Krakovany Venku Pašinka Dospělí 3. třída A Prohra 1:0 (0:0) 1
44. 27.05.2007 Krakovany Venku Býchory B Dospělí 3. třída A Remíza 1:1 1
45. 10.06.2007 Krakovany Venku Velký Osek B Dospělí 3. třída A Výhra 3:5 (2:2) 1
46. 18.08.2007 Krakovany Doma Radovesnice II Dospělí 3. třída A Výhra 2:0 (1:0) 1
47. 26.08.2007 Krakovany Venku Červené Pečky B Dospělí 3. třída A Výhra 0:3 (0:2) 1
48. 15.09.2007 Krakovany Doma Veltruby Dospělí 3. třída A Remíza 1:1 (0:0) 1
49. 22.09.2007 Krakovany Doma Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A Výhra 3:1 (0:0) 1
50. 30.09.2007 Krakovany Venku Veletov Dospělí 3. třída A Prohra 2:0 (1:0) 1
51. 06.10.2007 Krakovany Doma Křečhoř Dospělí 3. třída A Výhra 3:2 (2:1) 1
52. 13.10.2007 Krakovany Venku Ovčáry Dospělí 3. třída A Výhra 2:3 (2:0) 1
53. 23.03.2008 Krakovany Venku Nebovidy Dospělí 3. třída A Výhra 2:3 (0:1) 1
54. 30.03.2008 Krakovany Venku Radovesnice II Dospělí 3. třída A Výhra 0:1 (0:0) 1
55. 05.04.2008 Krakovany Doma Červené Pečky B Dospělí 3. třída A Výhra 3:1 (1:1) 1
56. 12.04.2008 Krakovany Venku Hradištko I Dospělí 3. třída A Výhra 2:5 (0:4) 1
57. 10.05.2008 Krakovany Doma Veletov Dospělí 3. třída A Remíza 1:1 (0:1) 1
58. 24.08.2008 Krakovany Venku Radovesnice II Dospělí 3. třída A Prohra 3:0 (1:0) 1
59. 30.08.2008 Krakovany Doma Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A Prohra 0:2 (0:0) 1
60. 07.09.2008 Krakovany Venku Nebovidy Dospělí 3. třída A Prohra 3:1 (2:1) 1
61. 10.09.2008 Krakovany Doma Ovčáry Dospělí 3. třída A Výhra 3:0 (3:0) 1
62. 13.09.2008 Krakovany Doma Veletov Dospělí 3. třída A Výhra 4:3 (2:2) 1
63. 21.09.2008 Krakovany Venku Veltruby Dospělí 3. třída A Remíza 3:3 (2:0) 1
64. 27.09.2008 Krakovany Doma Velký Osek B Dospělí 3. třída A Výhra 8:0 (2:0) 1
65. 04.10.2008 Krakovany Venku Libodřice B Dospělí 3. třída A Výhra 0:2 (0:1) 1
66. 11.10.2008 Krakovany Venku Pašinka Dospělí 3. třída A Výhra 0:3 (0:2) 1
67. 18.10.2008 Krakovany Doma Tři Dvory B Dospělí 3. třída A Remíza 3:3 (2:1) 1
68. 26.10.2008 Krakovany Venku Červené Pečky B Dospělí 3. třída A Prohra 3:1 (1:1) 1
69. 01.11.2008 Krakovany Doma Hradištko I Dospělí 3. třída A Výhra 3:0 (1:0) 1
70. 25.04.2009 Krakovany Doma Veltruby Dospělí 3. třída A Výhra 3:2 (2:1) 1
71. 09.05.2009 Krakovany Doma Libodřice B Dospělí 3. třída A Prohra 1:2 (1:2) 1
72. 16.05.2009 Krakovany Doma Pašinka Dospělí 3. třída A Výhra 4:0 (0:0) 1
73. 23.05.2009 Krakovany Venku Tři Dvory B Dospělí 3. třída A Výhra 1:4 (0:2) 1
74. 22.08.2009 Krakovany Venku Pašinka Dospělí 3. třída A Remíza 3:3 (2:2) 1
75. 29.08.2009 Krakovany Doma Ovčáry Dospělí 3. třída A Výhra 2:1 (1:0) 1
76. 26.09.2009 Krakovany Doma Polepy B Dospělí 3. třída A Prohra 1:2 (1:1) 1
77. 31.10.2009 Krakovany Doma Nebovidy Dospělí 3. třída A Výhra 3:1 (1:0) 1
78. 08.11.2009 Krakovany Venku Týnec nad Labem B Dospělí 3. třída A Výhra 0:1 (0:1) 1
79. 14.11.2009 Krakovany Doma Vrbová Lhota Dospělí 3. třída A Remíza 0:0 (0:0) 1
80. 24.04.2010 Krakovany Doma Radovesnice II Dospělí 3. třída A Výhra 2:1 (0:0) 1
81. 08.05.2010 Krakovany Doma Veltruby Dospělí 3. třída A Remíza 1:1 (1:1) 1
82. 05.06.2010 Krakovany B Venku Žiželice nad Cidlinou Dospělí 4. třída A Remíza 2:2 (2:2) 1
83. 28.08.2010 Krakovany Venku Vrbová Lhota Dospělí 3. třída A Výhra 0:4 (0:3) 1
84. 18.09.2010 Krakovany Doma Červené Pečky B Dospělí 3. třída A Výhra 3:0 (0:0) 1
85. 27.03.2011 Krakovany Venku Veletov Dospělí 3. třída A Prohra 3:2 (1:1) 1
86. 02.04.2011 Krakovany Doma Vrbová Lhota Dospělí 3. třída A Výhra 6:0 (3:0) 1
87. 09.04.2011 Krakovany Venku Hradištko I Dospělí 3. třída A Remíza 0:0 (0:0) 1
88. 16.04.2011 Krakovany Doma Libodřice B Dospělí 3. třída A Výhra 2:0 (1:0) 1
89. 24.04.2011 Krakovany Venku Červené Pečky B Dospělí 3. třída A Výhra 0:3 (0:0) 1
90. 21.05.2011 Krakovany Doma Veltruby Dospělí 3. třída A Výhra 4:0 (3:0) 1
91. 22.05.2011 Krakovany B Doma Velký Osek B Dospělí 4. třída A Výhra 5:0 (4:0) 1
92. 28.05.2011 Krakovany Venku Starý Kolín Dospělí 3. třída A Prohra 1:0 (0:0) 1
93. 04.06.2011 Krakovany Doma Polepy B Dospělí 3. třída A Výhra 8:1 (5:1) 1
94. 12.06.2011 Krakovany Venku Týnec nad Labem B Dospělí 3. třída A Výhra 0:3 (0:1) 1
95. 18.06.2011 Krakovany Doma Volárna Dospělí 3. třída A Výhra 1:0 (1:0) 1
96. 28.08.2011 Krakovany B Doma Velký Osek B Dospělí 4. třída A Výhra 7:0 (4:0) 1
97. 04.09.2011 Krakovany Venku Týnec nad Labem B Dospělí 3. třída A Výhra 1:2 (1:1) 1
98. 10.09.2011 Krakovany Doma Nebovidy Dospělí 3. třída A Výhra 3:1 (1:1) 1
99. 11.09.2011 Krakovany B Doma Ohaře Dospělí 4. třída A Výhra 7:1 (3:0) 1
100. 17.09.2011 Krakovany Venku Veltruby Dospělí 3. třída A Výhra 0:1 (0:1) 1
101. 24.09.2011 Krakovany Doma Sendražice Dospělí 3. třída A Výhra 3:1 (1:0) 1
102. 09.10.2011 Krakovany Venku Červené Pečky B Dospělí 3. třída A Remíza 1:1 (1:1) 1
103. 25.08.2012 Krakovany Doma Volárna Dospělí 3. třída A Prohra 2:3 (2:1) 1
104. 01.09.2012 Krakovany Venku Velim B Dospělí 3. třída A Výhra 0:1 (0:1) 1
105. 08.09.2012 Krakovany Doma Nebovidy Dospělí 3. třída A Výhra 3:0 (1:0) 1
106. 29.09.2012 Krakovany Doma Kořenice Dospělí 3. třída A Výhra 7:0 (3:0) 1
107. 06.10.2012 Krakovany Venku Sendražice Dospělí 3. třída A Výhra 1:2 (1:0) 1
108. 13.10.2012 Krakovany Doma Vrbová Lhota Dospělí 3. třída A Výhra 4:0 (2:0) 1
109. 04.11.2012 Krakovany Venku Týnec nad Labem B Dospělí 3. třída A Remíza 1:1 (1:1) 1
110. 17.11.2012 Krakovany Venku Starý Kolín Dospělí 3. třída A Remíza 1:1 (1:0) 1
111. 30.03.2013 Krakovany Doma Velim B Dospělí 3. třída A Výhra 7:0 (3:0) 1
112. 13.04.2013 Krakovany Doma Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A Výhra 1:0 (1:0) 1
113. 24.08.2013 Krakovany Doma Tři Dvory Dospělí 3. třída A Výhra 2:0 (1:0) 1
114. 01.09.2013 Krakovany Venku Týnec nad Labem B Dospělí 3. třída A Výhra 0:3 (0:1) 1
115. 07.09.2013 Krakovany Doma Nebovidy Dospělí 3. třída A Výhra 7:1 (2:0) 1
116. 15.09.2013 Krakovany Venku Štítary Dospělí 3. třída A Výhra 2:3 (1:1) 1
117. 21.09.2013 Krakovany Doma Hradištko I Dospělí 3. třída A Výhra 5:2 (2:1) 1
118. 28.09.2013 Krakovany Doma Červené Pečky B Dospělí 3. třída A Výhra 3:1 (2:0) 1
119. 05.10.2013 Krakovany Venku Sendražice Dospělí 3. třída A Výhra 0:2 (0:1) 1
120. 12.10.2013 Krakovany Doma Ovčáry Dospělí 3. třída A Výhra 2:0 (0:0) 1
121. 20.10.2013 Krakovany Venku Veletov Dospělí 3. třída A Výhra 1:2 (0:1) 1
122. 26.10.2013 Krakovany Doma Starý Kolín Dospělí 3. třída A Výhra 2:0 (2:0) 1
123. 03.11.2013 Krakovany Venku Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A Výhra 0:1 (0:0) 1
124. 09.11.2013 Krakovany Doma Veltruby Dospělí 3. třída A Výhra 1:0 (0:0) 1
125. 16.11.2013 Krakovany Venku Vrbová Lhota Dospělí 3. třída A Prohra na penalty 3:2p (pen. 3:0) 1
126. 27.04.2014 Krakovany Venku Červené Pečky B Dospělí 3. třída A Prohra 3:1 (1:1) 1
127. 31.05.2014 Krakovany Doma Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A Výhra 4:0 (2:0) 1
128. 14.06.2014 Krakovany Doma Vrbová Lhota Dospělí 3. třída A Výhra 7:2 (2:1) 1
129. 23.08.2014 Krakovany Doma Pečky Dospělí Okresní přebor Výhra 3:1 (2:1) 1
130. 06.09.2014 Krakovany Doma Jevany Dospělí Okresní přebor Výhra 4:3 (1:0) 1
131. 11.10.2014 Krakovany Doma Dobré Pole Dospělí Okresní přebor Výhra 4:0 (1:0) 1
132. 06.06.2015 Krakovany Venku Jestřabí Lhota Dospělí Okresní přebor Výhra na penalty 1:2p (0:0) (pen. 3:5) 1
133. 12.09.2015 Krakovany Doma Ratboř Dospělí Okresní přebor Výhra 5:2 (2:1) 1
134. 09.06.2018 Krakovany Venku Tuklaty Dospělí Okresní přebor Výhra 1:3 (0:0) 1
135. 10.11.2018 Krakovany Doma Kouřim Dospělí Okresní přebor Prohra 0:2 (0:2) 1
136. 17.11.2018 Krakovany Venku Žiželice nad Cidlinou Dospělí Okresní přebor Výhra 3:4 (3:2) 1
137. 13.04.2019 Krakovany Venku Dobré Pole Dospělí Okresní přebor Prohra 3:1 (1:0) 1
138. 05.09.2020 Krakovany Venku Nučice Dospělí Okresní přebor Prohra 3:1 (0:0) 1
139. 10.10.2020 Krakovany Doma Pečky B Dospělí Okresní přebor Výhra 3:2 (0:1) 1