KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Starší žáci U15
Mladší žáci U13
Starší přípravka
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize C
SKFS
1. A třída B
1. B třída C
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
Soutěže
Kluby
Novinky
Články
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Lukáš Doležal
Statistiky
Lukáš Doležal
Profil
Statistiky - Základní sestava za klub Kutná Hora
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
15.03.2009
Kutná Hora
Venku
Sokoleč
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:0 (0:0)
1
2.
22.03.2009
Kutná Hora
Doma
Zeleneč
Dospělí
1. A třída B
Výhra
5:0 (4:0)
1
3.
28.03.2009
Kutná Hora
Venku
Čejetice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
0:6 (0:1)
1
4.
05.04.2009
Kutná Hora
Doma
Neratovice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:0 (1:0)
1
5.
11.04.2009
Kutná Hora
Venku
Uhlířské Janovice
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:1 (0:0)
1
6.
19.04.2009
Kutná Hora
Doma
Brandýs nad Labem
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:1 (0:1)
1
7.
25.04.2009
Kutná Hora
Venku
Polepy
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:0 (0:0)
1
8.
03.05.2009
Kutná Hora
Doma
Chocerady
Dospělí
1. A třída B
Výhra
10:0 (4:0)
1
9.
09.05.2009
Kutná Hora
Venku
Rožďalovice
Dospělí
1. A třída B
Remíza
2:2 (1:1)
1
10.
17.05.2009
Kutná Hora
Venku
Kouřim
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:3 (1:1)
1
11.
24.05.2009
Kutná Hora
Doma
Mnichovo Hradiště
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:2 (0:1)
1
12.
30.05.2009
Kutná Hora
Venku
Bakov nad Jizerou
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:1 (0:1)
1
13.
07.06.2009
Kutná Hora
Doma
Čáslav B
Dospělí
1. A třída B
Remíza
2:2 (2:0)
1
14.
13.06.2009
Kutná Hora
Venku
Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Prohra
3:2 (1:1)
1
15.
20.06.2009
Kutná Hora
Doma
Zásmuky
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:1 (0:1)
1
16.
09.08.2009
Kutná Hora
Doma
Zeleneč
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:1 (0:0)
1
17.
15.08.2009
Kutná Hora
Venku
Bakov nad Jizerou
Dospělí
1. A třída B
Prohra
3:0 (0:0)
1
18.
23.08.2009
Kutná Hora
Doma
Týnec nad Sázavou
Dospělí
1. A třída B
Výhra
4:2 (2:2)
1
19.
29.08.2009
Kutná Hora
Venku
Jílové
Dospělí
1. A třída B
Prohra
4:0 (2:0)
1
20.
06.09.2009
Kutná Hora
Doma
Rejšice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:1 (0:0)
1
21.
13.09.2009
Kutná Hora
Venku
Mnichovo Hradiště
Dospělí
1. A třída B
Prohra
4:3 (3:2)
1
22.
20.09.2009
Kutná Hora
Doma
Brandýs-Boleslav B
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:0 (2:0)
1
23.
26.09.2009
Kutná Hora
Venku
Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Remíza
2:2 (0:1)
1
24.
04.10.2009
Kutná Hora
Doma
Uhlířské Janovice
Dospělí
1. A třída B
Remíza
0:0 (0:0)
1
25.
11.10.2009
Kutná Hora
Venku
Čáslav B
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:0 (0:0)
1
26.
18.10.2009
Kutná Hora
Doma
Červené Pečky
Dospělí
1. A třída B
Výhra
5:1 (4:0)
1
27.
25.10.2009
Kutná Hora
Doma
Kouřim
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:1 (0:1)
1
28.
01.11.2009
Kutná Hora
Venku
Rožďalovice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
0:3 (0:1)
1
29.
08.11.2009
Kutná Hora
Doma
Zásmuky
Dospělí
1. A třída B
Výhra
4:0 (0:0)
1
30.
14.11.2009
Kutná Hora
Venku
Pyšely
Dospělí
1. A třída B
Remíza
0:0 (0:0)
1
31.
21.03.2010
Kutná Hora
Doma
Bakov nad Jizerou
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:1 (1:0)
1
32.
27.03.2010
Kutná Hora
Venku
Týnec nad Sázavou
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:2 (0:0)
1
33.
04.04.2010
Kutná Hora
Doma
Jílové
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:0 (0:0)
1
34.
10.04.2010
Kutná Hora
Venku
Rejšice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:5 (1:3)
1
35.
18.04.2010
Kutná Hora
Doma
Mnichovo Hradiště
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:0 (1:0)
1
36.
24.04.2010
Kutná Hora
Venku
Brandýs-Boleslav B
Dospělí
1. A třída B
Prohra
4:1 (0:0)
1
37.
02.05.2010
Kutná Hora
Doma
Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:1 (2:0)
1
38.
08.05.2010
Kutná Hora
Venku
Uhlířské Janovice
Dospělí
1. A třída B
Remíza
1:1 (0:1)
1
39.
23.05.2010
Kutná Hora
Venku
Červené Pečky
Dospělí
1. A třída B
Prohra
3:2 (2:1)
1
40.
26.05.2010
Kutná Hora
Venku
Zeleneč
Dospělí
1. A třída B
Výhra
0:1 (0:1)
1
41.
30.05.2010
Kutná Hora
Venku
Kouřim
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:2 (0:1)
1
42.
06.06.2010
Kutná Hora
Doma
Rožďalovice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:0 (1:0)
1
43.
12.06.2010
Kutná Hora
Venku
Zásmuky
Dospělí
1. A třída B
Remíza
1:1 (1:1)
1
44.
19.06.2010
Kutná Hora
Doma
Pyšely
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:1 (1:0)
1
45.
08.08.2010
Kutná Hora
Doma
Dobrovice
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
1:4 (0:1)
1
46.
15.08.2010
Kutná Hora
Venku
Štěchovice
Dospělí
Oblastní přebor
Remíza
2:2 (0:2)
1
47.
22.08.2010
Kutná Hora
Doma
Č. L. Beroun
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
6:1 (3:1)
1
48.
29.08.2010
Kutná Hora
Venku
Úvaly
Dospělí
Oblastní přebor
Remíza
1:1 (1:0)
1
49.
05.09.2010
Kutná Hora
Doma
Tatran Rakovník
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
3:2 (2:1)
1
50.
12.09.2010
Kutná Hora
Venku
Zápy
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
2:0 (0:0)
1
51.
03.10.2010
Kutná Hora
Doma
Čáslav B
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
2:3 (0:1)
1
52.
09.10.2010
Kutná Hora
Venku
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
3:5 (0:3)
1
53.
17.10.2010
Kutná Hora
Doma
Neratovice
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
0:2 (0:1)
1
54.
30.10.2010
Kutná Hora
Venku
SK Rakovník
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
0:6 (0:2)
1
55.
07.11.2010
Kutná Hora
Doma
Hradištko
Dospělí
Oblastní přebor
Výhra
5:0 (2:0)
1
56.
13.11.2010
Kutná Hora
Venku
Brandýs-Boleslav
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
3:0 (1:0)
1