KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Ondřej Adamec
Statistiky
Ondřej Adamec
Profil
Statistiky - Celý zápas za klub Týnec nad Labem
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
28.03.2009
Týnec nad Labem
Venku
Libodřice B
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:3 (0:1)
1
2.
04.04.2009
Týnec nad Labem
Doma
Krakovany
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:0
1
3.
11.04.2009
Týnec nad Labem
Venku
Tři Dvory B
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:4 (0:0)
1
4.
18.04.2009
Týnec nad Labem
Doma
Červené Pečky B
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 (1:0)
1
5.
25.04.2009
Týnec nad Labem
Venku
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:4
1
6.
02.05.2009
Týnec nad Labem
Doma
Polepy B
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0
1
7.
09.05.2009
Týnec nad Labem
Venku
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:5
1
8.
16.05.2009
Týnec nad Labem
Doma
Radovesnice II
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:1 (0:0)
1
9.
31.05.2009
Týnec nad Labem
Venku
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:4 (1:1)
1
10.
06.06.2009
Týnec nad Labem
Doma
Veletov
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:1 (2:1)
1
11.
14.06.2009
Týnec nad Labem
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:4
1
12.
20.06.2009
Týnec nad Labem
Doma
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:0 (2:0)
1
13.
21.06.2009
Týnec nad Labem B
Doma
Sendražice
Dospělí
4. třída A
Výhra
4:0 (2:0)
1
14.
23.08.2009
Týnec nad Labem
Venku
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
8:1 (4:1)
1
15.
05.09.2009
Týnec nad Labem
Venku
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:0 (1:0)
1
16.
12.09.2009
Týnec nad Labem
Doma
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:1)
1
17.
19.09.2009
Týnec nad Labem
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:0)
1
18.
26.09.2009
Týnec nad Labem
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:0)
1
19.
04.10.2009
Týnec nad Labem
Venku
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (1:2)
1
20.
10.10.2009
Týnec nad Labem
Doma
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:1)
1
21.
17.10.2009
Týnec nad Labem
Venku
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:3 (0:0)
1
22.
31.10.2009
Týnec nad Labem
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (0:1)
1
23.
07.11.2009
Týnec nad Labem
Venku
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:0 (1:0)
1
24.
14.11.2009
Týnec nad Labem
Doma
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:0 (1:0)
1
25.
04.04.2010
Týnec nad Labem
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
1:1 (0:0)
1
26.
10.04.2010
Týnec nad Labem
Doma
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:1)
1
27.
24.04.2010
Týnec nad Labem
Doma
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:2 (0:0)
1
28.
01.05.2010
Týnec nad Labem
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
7:0 (4:0)
1
29.
22.05.2010
Týnec nad Labem
Doma
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:0 (1:0)
1
30.
29.05.2010
Týnec nad Labem
Venku
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:0 (1:0)
1
31.
05.06.2010
Týnec nad Labem
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
9:0 (6:0)
1
32.
12.06.2010
Týnec nad Labem
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (0:0)
1
33.
28.08.2010
Týnec nad Labem
Doma
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:2 (0:1)
1
34.
11.09.2010
Týnec nad Labem
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (0:0)
1
35.
18.09.2010
Týnec nad Labem
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (0:1)
1
36.
02.10.2010
Týnec nad Labem
Doma
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
0:0 (0:0)
1
37.
16.10.2010
Týnec nad Labem
Doma
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (0:1)
1
38.
24.10.2010
Týnec nad Labem
Venku
Nebovidy
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (0:0)
1
39.
06.11.2010
Týnec nad Labem
Venku
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (2:2)
1
40.
13.11.2010
Týnec nad Labem
Doma
Rostoklaty
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:0)
1
41.
03.04.2011
Týnec nad Labem
Venku
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:0 (0:0)
1
42.
07.05.2011
Týnec nad Labem
Venku
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (0:0)
1
43.
22.05.2011
Týnec nad Labem
Venku
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (0:0)
1
44.
28.05.2011
Týnec nad Labem
Doma
Nebovidy
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1 (2:0)
1
45.
04.06.2011
Týnec nad Labem
Venku
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:2 (0:1)
1
46.
11.06.2011
Týnec nad Labem
Doma
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (2:0)
1
47.
12.06.2011
Týnec nad Labem B
Doma
Krakovany
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:3 (0:1)
1
48.
20.08.2011
Týnec nad Labem
Doma
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:0)
1
49.
28.08.2011
Týnec nad Labem
Venku
Zásmuky B
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:1)
1
50.
03.09.2011
Týnec nad Labem
Doma
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
6:2 (2:0)
1
51.
10.09.2011
Týnec nad Labem
Venku
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:2 (2:2)
1
52.
17.09.2011
Týnec nad Labem
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:1)
1
53.
01.10.2011
Týnec nad Labem
Doma
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:1)
1
54.
08.10.2011
Týnec nad Labem
Venku
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:3 (1:1)
1
55.
23.10.2011
Týnec nad Labem
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:2 (2:0)
1
56.
29.10.2011
Týnec nad Labem
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:1 (0:1)
1
57.
06.11.2011
Týnec nad Labem
Venku
Polepy B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
6:4 (1:2)
1
58.
13.11.2011
Týnec nad Labem
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
1:1 (0:1)
1
59.
17.11.2011
Týnec nad Labem
Doma
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (0:0)
1
60.
24.03.2012
Týnec nad Labem
Doma
Zásmuky B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:0)
1
61.
07.04.2012
Týnec nad Labem
Doma
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (2:1)
1
62.
14.04.2012
Týnec nad Labem
Venku
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (0:0)
1
63.
21.04.2012
Týnec nad Labem
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:3 (0:1)
1
64.
28.04.2012
Týnec nad Labem
Venku
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
9:1
1
65.
05.05.2012
Týnec nad Labem
Doma
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (2:0)
1
66.
12.05.2012
Týnec nad Labem
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
0:0 (0:0)
1
67.
25.08.2012
Týnec nad Labem
Venku
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:3 (0:1)
1
68.
01.09.2012
Týnec nad Labem
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (1:0)
1
69.
20.10.2012
Týnec nad Labem
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:3 (0:2)
1
70.
24.08.2013
Týnec nad Labem
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:3 (0:2)
1
71.
31.08.2013
Týnec nad Labem
Doma
Radim B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:0)
1
72.
08.09.2013
Týnec nad Labem
Venku
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:0 (2:0)
1
73.
14.09.2013
Týnec nad Labem
Doma
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (0:0)
1
74.
09.11.2013
Týnec nad Labem
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
2:3p (1:0)
1
75.
16.11.2013
Týnec nad Labem
Doma
Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 1:2)
1
76.
24.08.2014
Týnec nad Labem
Venku
Volárna
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:6 (0:5)
1
77.
13.09.2014
Týnec nad Labem
Doma
Pašinka
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 (0:0)
1
78.
20.09.2014
Týnec nad Labem
Venku
Nová Ves
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:1 (0:1)
1
79.
27.09.2014
Týnec nad Labem
Doma
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Výhra
6:0 (2:0)
1
80.
05.10.2014
Týnec nad Labem
Venku
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:1
1
81.
12.10.2014
Týnec nad Labem
Venku
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
3:2p (pen. 3:1)
1
82.
18.10.2014
Týnec nad Labem
Doma
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:0 (0:0)
1
83.
25.10.2014
Týnec nad Labem
Venku
Štítary
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:2 (0:2)
1
84.
27.08.2016
Týnec nad Labem
Doma
Cerhenice
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:2 (1:0)
1