KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Česká fotbalová liga baráž o FNL
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Lukáš Žiga
Statistiky
Lukáš Žiga
Profil
Statistiky - Základní sestava
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
28.09.2008
Týnec nad Labem B
Venku
Volárna
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:4
1
2.
02.11.2008
Týnec nad Labem B
Venku
Starý Kolín B
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:2
1
3.
09.11.2008
Týnec nad Labem B
Doma
Bělušice
Dospělí
4. třída A
Prohra
2:3
1
4.
05.04.2009
Týnec nad Labem B
Doma
Krakovany B
Dospělí
4. třída A
Výhra
4:1
1
5.
11.04.2009
Týnec nad Labem B
Venku
Němčice
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:4
1
6.
19.04.2009
Týnec nad Labem
Doma
Tři Dvory
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
15:0 (5:0)
1
7.
25.04.2009
Týnec nad Labem B
Venku
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:4 (0:2)
1
8.
17.05.2009
Týnec nad Labem B
Doma
Ohaře
Dospělí
4. třída A
Výhra
3:0 (2:0)
1
9.
31.05.2009
Týnec nad Labem B
Venku
Konárovice B
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:9 (0:4)
1
10.
07.06.2009
Týnec nad Labem B
Doma
Starý Kolín B
Dospělí
4. třída A
Výhra
5:0 (3:0)
1
11.
14.06.2009
Týnec nad Labem B
Venku
Bělušice
Dospělí
4. třída A
Výhra
2:4
1
12.
21.06.2009
Týnec nad Labem B
Doma
Sendražice
Dospělí
4. třída A
Výhra
4:0 (2:0)
1
13.
23.08.2009
Týnec nad Labem B
Doma
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Remíza
2:2 (1:2)
1
14.
30.08.2009
Týnec nad Labem B
Venku
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:0 (2:0)
1
15.
19.09.2009
Týnec nad Labem B
Venku
Pašinka
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:3 (0:1)
1
16.
27.09.2009
Týnec nad Labem B
Doma
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:1 (1:0)
1
17.
04.10.2009
Týnec nad Labem B
Venku
Veletov
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:0 (1:0)
1
18.
25.10.2009
Týnec nad Labem B
Doma
Polepy B
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:4 (0:2)
1
19.
15.11.2009
Týnec nad Labem B
Venku
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:2 (0:1)
1
20.
04.04.2010
Týnec nad Labem B
Doma
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (1:0)
1
21.
17.04.2010
Týnec nad Labem B
Venku
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Remíza
2:2 (1:1)
1
22.
25.04.2010
Týnec nad Labem B
Doma
Pašinka
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:1 (2:0)
1
23.
01.05.2010
Týnec nad Labem B
Venku
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Remíza
2:2 (0:1)
1
24.
09.05.2010
Týnec nad Labem B
Doma
Veletov
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:0 (0:0)
1
25.
15.05.2010
Týnec nad Labem B
Venku
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:3 (0:2)
1
26.
30.05.2010
Týnec nad Labem B
Venku
Polepy B
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:2 (0:2)
1
27.
12.06.2010
Týnec nad Labem B
Venku
Krakovany
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:2 (1:2)
1
28.
19.06.2010
Týnec nad Labem B
Doma
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:3 (1:0)
1
29.
21.08.2010
Týnec nad Labem B
Venku
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Prohra
4:3 (2:3)
1
30.
28.08.2010
Týnec nad Labem
Doma
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:2 (0:1)
1
31.
03.10.2010
Týnec nad Labem B
Doma
Volárna
Dospělí
3. třída A
Výhra
7:1
1
32.
30.10.2010
Týnec nad Labem
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (2:0)
1
33.
06.11.2010
Týnec nad Labem
Venku
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (2:2)
1
34.
13.11.2010
Týnec nad Labem
Doma
Rostoklaty
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:0)
1
35.
14.11.2010
Týnec nad Labem B
Doma
Radovesnice II
Dospělí
3. třída A
Výhra
6:0 (3:0)
1
36.
27.03.2011
Týnec nad Labem B
Doma
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (1:0)
1
37.
03.04.2011
Týnec nad Labem
Venku
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:0 (0:0)
1
38.
09.04.2011
Týnec nad Labem
Doma
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (2:0)
1
39.
01.05.2011
Týnec nad Labem B
Doma
Červené Pečky B
Dospělí
3. třída A
Remíza
3:3 (1:2)
1
40.
08.05.2011
Týnec nad Labem B
Venku
Volárna
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:2 (0:1)
1
41.
21.05.2011
Týnec nad Labem B
Venku
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Prohra
4:1 (3:0)
1
42.
28.05.2011
Týnec nad Labem
Doma
Nebovidy
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1 (2:0)
1
43.
04.06.2011
Týnec nad Labem
Venku
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:2 (0:1)
1
44.
10.09.2011
Týnec nad Labem B
Venku
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:2 (0:1)
1
45.
11.09.2011
Týnec nad Labem
Venku
Tuchoraz
Starší dorost U19
Okresní přebor
Prohra
5:3 (2:0)
1
46.
18.09.2011
Týnec nad Labem
Doma
Nučice
Starší dorost U19
Okresní přebor
Výhra
5:3 (3:1)
1
47.
25.09.2011
Týnec nad Labem
Venku
Velim B
Starší dorost U19
Okresní přebor
Remíza
5:5 (1:1)
1
48.
02.10.2011
Týnec nad Labem
Doma
Bečváry
Starší dorost U19
Okresní přebor
Výhra
9:2 (4:2)
1
49.
08.10.2011
Týnec nad Labem
Venku
Dobřichov
Starší dorost U19
Okresní přebor
Prohra
3:2 (1:0)
1
50.
09.10.2011
Týnec nad Labem B
Venku
Veletov
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:0 (2:0)
1
51.
23.10.2011
Týnec nad Labem
Venku
Tři Dvory
Starší dorost U19
Okresní přebor
Prohra
11:2 (8:0)
1
52.
23.10.2011
Týnec nad Labem B
Venku
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:0 (1:0)
1
53.
30.10.2011
Týnec nad Labem
Doma
Velký Osek
Starší dorost U19
Okresní přebor
Prohra
4:6 (3:6)
1
54.
30.10.2011
Týnec nad Labem B
Doma
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0 (3:0)
1
55.
05.11.2011
Týnec nad Labem B
Venku
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Remíza
1:1 (0:0)
1
56.
06.11.2011
Týnec nad Labem
Venku
Ovčáry
Starší dorost U19
Okresní přebor
Výhra
4:9 (1:2)
1
57.
12.11.2011
Týnec nad Labem
Venku
Sendražice
Starší dorost U19
Okresní přebor
Výhra
1:2 (1:1)
1
58.
20.11.2011
Týnec nad Labem
Doma
Cerhenice
Starší dorost U19
Okresní přebor
Výhra
3:2 (2:1)
1
59.
25.03.2012
Týnec nad Labem
Doma
Veltruby
Starší dorost U19
Okresní přebor
Prohra
3:4 (1:2)
1
60.
15.04.2012
Týnec nad Labem
Venku
Nučice
Starší dorost U19
Okresní přebor
Výhra
2:7 (1:4)
1
61.
05.05.2012
Týnec nad Labem
Doma
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (2:0)
1
62.
12.05.2012
Týnec nad Labem
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
0:0 (0:0)
1
63.
25.08.2012
Týnec nad Labem
Venku
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:3 (0:1)
1
64.
01.09.2012
Týnec nad Labem
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (1:0)
1
65.
02.09.2012
Týnec nad Labem B
Doma
Veletov
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (2:0)
1
66.
15.09.2012
Týnec nad Labem
Venku
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
7:1 (4:0)
1
67.
23.09.2012
Týnec nad Labem B
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:1 (1:1)
1
68.
03.11.2012
Týnec nad Labem
Doma
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (1:0)
1
69.
08.06.2013
Týnec nad Labem
Doma
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
9:1 (5:0)
1
70.
14.09.2013
Týnec nad Labem
Doma
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (0:0)
1
71.
21.09.2013
Týnec nad Labem
Venku
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:1 (0:0)
1
72.
09.11.2013
Týnec nad Labem
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
2:3p (1:0)
1
73.
16.11.2013
Týnec nad Labem
Doma
Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 1:2)
1
74.
27.04.2014
Týnec nad Labem B
Venku
Veletov
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:2 (0:1)
1
75.
30.08.2014
Týnec nad Labem
Doma
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:2 (3:1)
1
76.
08.10.2016
Týnec nad Labem
Venku
Velim B
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
3:2p (1:0) (pen. 8:7)
1