1. |
30.03.2014 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Bílé Podolí |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:1 (1:0) |
1 |
2. |
05.04.2014 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Vykáň |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:0 (0:0) |
1 |
3. |
13.04.2014 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:6 (1:5) |
1 |
4. |
19.04.2014 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 (2:0) |
1 |
5. |
27.04.2014 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Stará Boleslav |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:0 (1:0) |
1 |
6. |
04.05.2014 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Býchory |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
4:0 (1:0) |
1 |
7. |
18.05.2014 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Kutná Hora B |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:1 (2:1) |
1 |
8. |
24.05.2014 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Jirny B |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
4:1 (3:0) |
1 |
9. |
01.06.2014 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Ratboř |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:0 (0:0) |
1 |
10. |
08.06.2014 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poříčany |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:2 (0:1) |
1 |
11. |
14.06.2014 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Libice nad Cidlinou |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:1 (1:1) |
1 |
12. |
31.08.2014 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Bílé Podolí |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
1:1 (0:0) |
1 |
13. |
07.09.2014 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
4:1 (0:0) |
1 |
14. |
13.09.2014 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poděbrady |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:3 (1:1) |
1 |
15. |
21.09.2014 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Milovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
0:1 (0:0) |
1 |
16. |
28.09.2014 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Kouřim |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:6 (3:1) |
1 |
17. |
05.10.2014 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Stará Boleslav |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
2:2 (0:1) |
1 |
18. |
12.10.2014 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Libice nad Cidlinou |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
2:2 (2:1) |
1 |
19. |
18.10.2014 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Břežany II |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:1 |
1 |
20. |
26.10.2014 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Býchory |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
4:0 |
1 |
21. |
02.11.2014 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Slovan Poděbrady |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:0 (0:0) |
1 |
22. |
09.11.2014 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
0:4 (0:3) |
1 |
23. |
15.11.2014 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Liblice |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:1 (1:0) |
1 |
24. |
22.03.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
1:1 |
1 |
25. |
29.03.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Bílé Podolí |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
0:0 |
1 |
26. |
04.04.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 |
1 |
27. |
12.04.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Poděbrady |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
1:1 |
1 |
28. |
18.04.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Milovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:4 |
1 |
29. |
26.04.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Kouřim |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:0 |
1 |
30. |
02.05.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Stará Boleslav |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:0 |
1 |
31. |
09.05.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Libice nad Cidlinou |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
4:2 (2:1) |
1 |
32. |
17.05.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Břežany II |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
4:3 (2:2) |
1 |
33. |
24.05.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Býchory |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 (2:0) |
1 |
34. |
31.05.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Slovan Poděbrady |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:0 (1:0) |
1 |
35. |
07.06.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:0 (2:0) |
1 |
36. |
14.06.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Liblice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:1 (1:0) |
1 |
37. |
23.08.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Býchory |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:3 (1:1) |
1 |
38. |
30.08.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Pátek |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:3 (1:1) |
1 |
39. |
06.09.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra na penalty |
1:2p (0:1) (pen. 2:4) |
1 |
40. |
13.09.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Břežany II |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
10:1 (3:0) |
1 |
41. |
19.09.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poděbrady |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:0 (2:0) |
1 |
42. |
27.09.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Čáslav B |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:3 (0:2) |
1 |
43. |
04.10.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Slovan Poděbrady |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
5:1 (4:0) |
1 |
44. |
11.10.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Polepy |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
0:3 (0:1) |
1 |
45. |
18.10.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Zeleneč |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra na penalty |
2:3p (0:0) (pen. 1:3) |
1 |
46. |
25.10.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:3 (1:2) |
1 |
47. |
31.10.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Bílé Podolí |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:0 (0:0) |
1 |
48. |
07.11.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:2 (0:0) |
1 |
49. |
15.11.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Liblice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:0 (0:0) |
1 |
50. |
27.03.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Býchory |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra na penalty |
1:0p (0:0) (pen. 6:5) |
1 |
51. |
02.04.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Pátek |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:0 (1:0) |
1 |
52. |
10.04.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:4 (0:2) |
1 |
53. |
17.04.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Břežany II |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:8 (0:5) |
1 |
54. |
24.04.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Poděbrady |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra na penalty |
2:1p (0:0) (pen. 3:1) |
1 |
55. |
01.05.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Čáslav B |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:3 (0:1) |
1 |
56. |
08.05.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Slovan Poděbrady |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra na penalty |
2:1p (0:0) (pen. 5:4) |
1 |
57. |
14.05.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Polepy |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
6:1 (5:0) |
1 |
58. |
22.05.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Zeleneč |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
6:0 (4:0) |
1 |
59. |
29.05.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:1 (1:0) |
1 |
60. |
05.06.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Bílé Podolí |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
7:2 (3:0) |
1 |
61. |
12.06.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
5:0 (1:0) |
1 |
62. |
18.06.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Liblice |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:1 (2:0) |
1 |
63. |
27.08.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 (0:1) |
1 |
64. |
04.09.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Český Brod B |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:3 (1:3) |
1 |
65. |
10.09.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Červené Pečky |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:3 (0:2) |
1 |
66. |
18.09.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Radim |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
5:1 (1:0) |
1 |
67. |
24.09.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Býchory |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra na penalty |
2:1p (1:1) (pen. 4:3) |
1 |
68. |
02.10.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Milovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:2 (2:0) |
1 |
69. |
09.10.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Bílé Podolí |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:3 (1:2) |
1 |
70. |
16.10.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:0 (1:0) |
1 |
71. |
22.10.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Liblice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:4 (2:1) |
1 |
72. |
29.10.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Čáslav B |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
4:1 (1:1) |
1 |
73. |
06.11.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tupadly |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:1 (1:0) |
1 |
74. |
12.11.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Loučeň |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:2 (1:0) |
1 |
75. |
20.11.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Pátek |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:1 (1:0) |
1 |
76. |
26.03.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:0 (0:0) |
1 |
77. |
02.04.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Český Brod B |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:3 (0:0) |
1 |
78. |
16.04.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Radim |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:5 (0:0) |
1 |
79. |
23.04.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Býchory |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:1 (2:0) |
1 |
80. |
29.04.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Milovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:4 (0:1) |
1 |
81. |
07.05.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Bílé Podolí |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:1 (0:1) |
1 |
82. |
14.05.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 (1:0) |
1 |
83. |
21.05.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Liblice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
4:1 (2:0) |
1 |
84. |
28.05.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Čáslav B |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
5:0 (4:0) |
1 |
85. |
04.06.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Tupadly |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra na penalty |
2:1p (0:0) (pen. 4:1) |
1 |
86. |
11.06.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Loučeň |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:2 (0:2) |
1 |
87. |
17.06.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Pátek |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:4 (0:1) |
1 |
88. |
12.08.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Čelákovice |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
5:2 (2:2) |
1 |
89. |
20.08.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Luštěnice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:1 (0:0) |
1 |
90. |
26.08.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sázava |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
0:1 (0:0) |
1 |
91. |
03.09.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Český Brod B |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
0:1 (0:0) |
1 |
92. |
10.09.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Uhlířské Janovice |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:0 (0:0) |
1 |
93. |
17.09.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Záryby |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra na penalty |
2:3p (1:0) (pen. 5:6) |
1 |
94. |
23.09.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Kly |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
1:2 (1:1) |
1 |
95. |
01.10.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Pšovka Mělník |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
4:1 (1:1) |
1 |
96. |
07.10.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poděbrady |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:1 (1:0) |
1 |
97. |
15.10.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Divišov |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
0:2 (0:0) |
1 |
98. |
22.10.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Mnichovo Hradiště |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:6 (0:5) |
1 |
99. |
29.10.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Kosmonosy |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
3:0 (2:0) |
1 |
100. |
05.11.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Velim |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra na penalty |
2:3p (1:1) (pen. 2:4) |
1 |
101. |
11.11.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Pěčice |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:1 (0:0) |
1 |
102. |
19.11.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Vyšehořovice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
3:0 (1:0) |
1 |
103. |
17.03.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Luštěnice |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:0 (0:0) |
1 |
104. |
01.04.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Český Brod B |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:0 (2:0) |
1 |
105. |
14.04.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Záryby |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
5:1 (2:0) |
1 |
106. |
28.04.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Pšovka Mělník |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
1:3 (0:0) |
1 |
107. |
06.05.2018 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Poděbrady |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra na penalty |
1:2p (0:1) (pen. 1:3) |
1 |
108. |
12.05.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Divišov |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
5:1 (3:0) |
1 |
109. |
26.05.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Kosmonosy |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:3 (1:3) |
1 |
110. |
03.06.2018 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Velim |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
4:1 (1:1) |
1 |
111. |
16.06.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Vyšehořovice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
1:5 (1:3) |
1 |
112. |
04.11.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Úvaly |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:6 (1:3) |
1 |
113. |
10.11.2018 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Vlašim B |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra na penalty |
0:1p (0:0) (pen. 7:8) |
1 |
114. |
17.11.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Pěčice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
1:2 (1:2) |
1 |
115. |
09.03.2019 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Divišov |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:1 (1:0) |
1 |
116. |
10.08.2019 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Dobrovice |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
3:0 (1:0) |
1 |
117. |
08.09.2019 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Nové Strašecí |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Výhra |
3:1 (0:0) |
1 |
118. |
14.09.2019 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poříčí nad Sázavou |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Výhra |
1:2 (0:1) |
1 |
119. |
28.09.2019 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Vlašim B |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
3:1 (1:0) |
1 |
120. |
06.10.2019 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Velim |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
1:5 (0:2) |
1 |
121. |
26.10.2019 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Hřebeč |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
5:3 (4:3) |
1 |
122. |
03.11.2019 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Nespeky |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra na penalty |
2:3p (1:1) (pen. 1:4) |
1 |
123. |
09.11.2019 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Klíčany |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
3:0 (1:0) |
1 |
124. |
16.11.2019 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tuchlovice |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Výhra |
4:1 (2:0) |
1 |
125. |
23.08.2020 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Český Brod B |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Výhra na penalty |
1:2p (1:1) (pen. 2:3) |
1 |
126. |
30.08.2020 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Lhota |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Výhra |
1:0 (0:0) |
1 |
127. |
05.09.2020 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Kosoř |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
2:1 (1:1) |
1 |
128. |
12.09.2020 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Povltavská fotbalová akademie B |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
3:1 (1:0) |
1 |
129. |
20.09.2020 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tochovice |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Výhra |
3:2 (1:0) |
1 |
130. |
26.09.2020 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poříčí nad Sázavou |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
2:1 (2:1) |
1 |
131. |
04.10.2020 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Komárov |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
1:5 (0:2) |
1 |
132. |
10.10.2020 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poděbrady |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Výhra na penalty |
3:4p (2:1) (pen. 2:4) |
1 |
133. |
14.08.2021 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Dobrovice |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
3:0 (1:0) |
1 |
134. |
28.08.2021 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Nespeky |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
7:1 (4:1) |
1 |
135. |
05.09.2021 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Klíčany |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
1:3 (1:0) |
1 |
136. |
11.09.2021 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Vlašim B |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
5:3 (2:0) |
1 |
137. |
19.09.2021 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Polaban Nymburk |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
0:3 (0:3) |
1 |
138. |
02.10.2021 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Povltavská fotbalová akademie B |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
5:1 (3:1) |
1 |
139. |
10.10.2021 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Komárov |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
2:6 (1:2) |
1 |
140. |
15.10.2021 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poříčí nad Sázavou |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
5:1 (3:0) |
1 |
141. |
24.10.2021 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Hřebeč |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
1:2 (0:1) |
1 |
142. |
07.11.2021 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Lhota |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Výhra |
0:2 (0:1) |
1 |
143. |
13.03.2022 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Lhota |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Remíza |
3:3 (0:2) |
1 |
144. |
13.08.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Úvaly |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
0:1 (0:0) |
1 |
145. |
19.08.2023 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Dolní Bousov |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
10:0 (2:0) |
1 |
146. |
27.08.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Rejšice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:0 (0:0) |
1 |
147. |
02.09.2023 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Stará Boleslav |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
4:2 (2:1) |
1 |
148. |
10.09.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Vrdy |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
0:1 (0:0) |
1 |
149. |
24.09.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Pšovka Mělník |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
3:2 (0:2) |
1 |
150. |
01.10.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Psáry |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
1:9 (1:4) |
1 |
151. |
08.10.2023 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Čáslav B |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
3:0 (1:0) |
1 |
152. |
15.10.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Luštěnice |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
1:4 (0:2) |
1 |
153. |
22.10.2023 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Kosmonosy B |
Dospělí |
1. A třída B |
Remíza |
2:2 (2:0) |
1 |