KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Aleš Schneiberg
Statistiky
Aleš Schneiberg
Profil
Statistiky - Celý zápas za klub Lysá nad Labem
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
25.08.2013
Lysá nad Labem
Doma
Břežany II
Dospělí
1. B třída C
Výhra
6:1 (3:0)
1
2.
31.08.2013
Lysá nad Labem
Venku
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:3 (1:0)
1
3.
13.10.2013
Lysá nad Labem
Doma
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:0 (1:0)
1
4.
19.10.2013
Lysá nad Labem
Venku
Kutná Hora B
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:2 (0:1)
1
5.
27.10.2013
Lysá nad Labem
Doma
Jirny B
Dospělí
1. B třída C
Remíza
1:1 (0:0)
1
6.
30.03.2014
Lysá nad Labem
Doma
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:1 (1:0)
1
7.
10.05.2014
Lysá nad Labem
Venku
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:1 (0:0)
1
8.
24.05.2014
Lysá nad Labem
Venku
Jirny B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
4:1 (3:0)
1
9.
08.06.2014
Lysá nad Labem
Venku
Poříčany
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:2 (0:1)
1
10.
14.06.2014
Lysá nad Labem
Doma
Libice nad Cidlinou
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:1 (1:1)
1
11.
24.08.2014
Lysá nad Labem
Doma
Tuchoraz
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:1 (2:0)
1
12.
07.09.2014
Lysá nad Labem
Doma
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Výhra
4:1 (0:0)
1
13.
28.09.2014
Lysá nad Labem
Venku
Kouřim
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:6 (3:1)
1
14.
09.11.2014
Lysá nad Labem
Doma
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:4 (0:3)
1
15.
15.11.2014
Lysá nad Labem
Venku
Liblice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1 (1:0)
1
16.
22.03.2015
Lysá nad Labem
Venku
Tuchoraz
Dospělí
1. B třída C
Remíza
1:1
1
17.
29.03.2015
Lysá nad Labem
Doma
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Remíza
0:0
1
18.
12.04.2015
Lysá nad Labem
Doma
Poděbrady
Dospělí
1. B třída C
Remíza
1:1
1
19.
18.04.2015
Lysá nad Labem
Venku
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:4
1
20.
26.04.2015
Lysá nad Labem
Doma
Kouřim
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:0
1
21.
02.05.2015
Lysá nad Labem
Venku
Stará Boleslav
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:0
1
22.
31.05.2015
Lysá nad Labem
Doma
Slovan Poděbrady
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:0 (1:0)
1
23.
07.11.2015
Lysá nad Labem
Venku
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:2 (0:0)
1
24.
15.11.2015
Lysá nad Labem
Doma
Liblice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:0 (0:0)
1
25.
27.03.2016
Lysá nad Labem
Doma
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Výhra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 6:5)
1
26.
02.04.2016
Lysá nad Labem
Venku
Pátek
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:0 (1:0)
1
27.
10.04.2016
Lysá nad Labem
Doma
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:4 (0:2)
1
28.
17.04.2016
Lysá nad Labem
Venku
Břežany II
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:8 (0:5)
1
29.
14.05.2016
Lysá nad Labem
Venku
Polepy
Dospělí
1. B třída C
Prohra
6:1 (5:0)
1
30.
22.05.2016
Lysá nad Labem
Doma
Zeleneč
Dospělí
1. B třída C
Výhra
6:0 (4:0)
1
31.
12.06.2016
Lysá nad Labem
Doma
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Výhra
5:0 (1:0)
1
32.
18.06.2016
Lysá nad Labem
Venku
Liblice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1 (2:0)
1
33.
27.08.2016
Lysá nad Labem
Venku
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:1 (0:1)
1
34.
18.09.2016
Lysá nad Labem
Doma
Radim
Dospělí
1. B třída C
Výhra
5:1 (1:0)
1
35.
24.09.2016
Lysá nad Labem
Venku
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Prohra na penalty
2:1p (1:1) (pen. 4:3)
1
36.
02.10.2016
Lysá nad Labem
Doma
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:2 (2:0)
1
37.
09.04.2017
Lysá nad Labem
Doma
Červené Pečky
Dospělí
1. B třída C
Výhra
4:1 (3:0)
1
38.
16.04.2017
Lysá nad Labem
Venku
Radim
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:5 (0:0)
1
39.
23.04.2017
Lysá nad Labem
Doma
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:1 (2:0)
1
40.
29.04.2017
Lysá nad Labem
Venku
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:4 (0:1)
1
41.
07.05.2017
Lysá nad Labem
Doma
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:1 (0:1)
1
42.
21.05.2017
Lysá nad Labem
Doma
Liblice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
4:1 (2:0)
1
43.
28.05.2017
Lysá nad Labem
Doma
Čáslav B
Dospělí
1. B třída C
Výhra
5:0 (4:0)
1
44.
04.06.2017
Lysá nad Labem
Venku
Tupadly
Dospělí
1. B třída C
Prohra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 4:1)
1
45.
17.06.2017
Lysá nad Labem
Venku
Pátek
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:4 (0:1)
1
46.
10.09.2017
Lysá nad Labem
Venku
Uhlířské Janovice
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:0 (0:0)
1
47.
17.09.2017
Lysá nad Labem
Doma
Záryby
Dospělí
1. A třída B
Prohra na penalty
2:3p (1:0) (pen. 5:6)
1
48.
23.09.2017
Lysá nad Labem
Venku
Kly
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:2 (1:1)
1
49.
01.10.2017
Lysá nad Labem
Doma
Pšovka Mělník
Dospělí
1. A třída B
Výhra
4:1 (1:1)
1
50.
07.10.2017
Lysá nad Labem
Venku
Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:1 (1:0)
1
51.
15.10.2017
Lysá nad Labem
Doma
Divišov
Dospělí
1. A třída B
Prohra
0:2 (0:0)
1
52.
29.10.2017
Lysá nad Labem
Doma
Kosmonosy
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:0 (2:0)
1
53.
19.11.2017
Lysá nad Labem
Doma
Vyšehořovice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:0 (1:0)
1
54.
06.05.2018
Lysá nad Labem
Doma
Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Prohra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 1:3)
1
55.
26.05.2018
Lysá nad Labem
Venku
Kosmonosy
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:3 (1:3)
1
56.
03.06.2018
Lysá nad Labem
Doma
Velim
Dospělí
1. A třída B
Výhra
4:1 (1:1)
1
57.
10.06.2018
Lysá nad Labem
Doma
Pěčice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
6:0 (2:0)
1
58.
16.06.2018
Lysá nad Labem
Venku
Vyšehořovice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:5 (1:3)
1
59.
11.08.2018
Lysá nad Labem
Doma
Divišov
Dospělí
1. A třída B
Výhra na penalty
2:1p (1:0) (pen. 3:1)
1
60.
18.08.2018
Lysá nad Labem
Doma
Mnichovo Hradiště
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:2 (0:1)
1
61.
15.09.2018
Lysá nad Labem
Doma
Český Brod B
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:1 (0:1)
1
62.
23.09.2018
Lysá nad Labem
Venku
Čáslav B
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:6 (1:3)
1
63.
29.09.2018
Lysá nad Labem
Doma
Záryby
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:1 (1:1)
1
64.
06.10.2018
Lysá nad Labem
Venku
Pšovka Mělník
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:4 (1:1)
1
65.
20.10.2018
Lysá nad Labem
Venku
Rejšice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:3 (0:0)
1
66.
27.10.2018
Lysá nad Labem
Doma
Kosmonosy
Dospělí
1. A třída B
Prohra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 2:4)
1
67.
04.11.2018
Lysá nad Labem
Venku
Úvaly
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:6 (1:3)
1
68.
10.11.2018
Lysá nad Labem
Doma
Vlašim B
Dospělí
1. A třída B
Prohra na penalty
0:1p (0:0) (pen. 7:8)
1
69.
17.11.2018
Lysá nad Labem
Venku
Pěčice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:2 (1:2)
1
70.
17.03.2019
Lysá nad Labem
Venku
Mnichovo Hradiště
Dospělí
1. A třída B
Výhra na penalty
1:2p (1:1) (pen. 1:4)
1
71.
23.03.2019
Lysá nad Labem
Doma
Dolní Bousov
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:0 (1:0)
1
72.
30.03.2019
Lysá nad Labem
Venku
Čelákovice
Dospělí
1. A třída B
Výhra na penalty
2:3p (0:1) (pen. 4:5)
1
73.
06.04.2019
Lysá nad Labem
Doma
Luštěnice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
4:3 (2:2)
1
74.
14.04.2019
Lysá nad Labem
Venku
Český Brod B
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:3 (1:1)
1
75.
20.04.2019
Lysá nad Labem
Doma
Čáslav B
Dospělí
1. A třída B
Výhra na penalty
2:1p (1:0) (pen. 10:9)
1
76.
12.05.2019
Lysá nad Labem
Venku
Semice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:3 (1:0)
1
77.
10.08.2019
Lysá nad Labem
Venku
Dobrovice
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
3:0 (1:0)
1
78.
31.08.2019
Lysá nad Labem
Venku
Hvozdnice
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
6:2 (1:2)
1
79.
07.03.2020
Lysá nad Labem
Doma
Dobrovice
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
0:4 (0:2)
1
80.
02.10.2021
Lysá nad Labem
Venku
Povltavská fotbalová akademie B
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
5:1 (3:1)
1
81.
10.10.2021
Lysá nad Labem
Doma
Komárov
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
2:6 (1:2)
1
82.
15.10.2021
Lysá nad Labem
Venku
Poříčí nad Sázavou
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
5:1 (3:0)
1
83.
21.05.2022
Lysá nad Labem
Venku
Komárov
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
2:0 (1:0)
1
84.
29.05.2022
Lysá nad Labem
Doma
Poříčí nad Sázavou
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
1:2 (0:0)
1
85.
12.06.2022
Lysá nad Labem
Doma
Poděbrady
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
1:2 (1:2)
1
86.
18.06.2022
Lysá nad Labem
Venku
Tuchlovice
Dospělí
Oblastní přebor
Prohra
2:1 (2:1)
1
87.
13.08.2022
Lysá nad Labem
Venku
Luštěnice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:2 (1:1)
1
88.
21.08.2022
Lysá nad Labem
Doma
Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Remíza
1:1 (0:1)
1
89.
27.08.2022
Lysá nad Labem
Venku
Čelákovice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
0:1 (0:0)
1
90.
04.09.2022
Lysá nad Labem
Doma
Poříčí nad Sázavou
Dospělí
1. A třída B
Prohra
0:1 (0:0)
1
91.
11.09.2022
Lysá nad Labem
Doma
Votice
Dospělí
1. A třída B
Prohra
3:4 (1:3)
1
92.
25.09.2022
Lysá nad Labem
Doma
Dolní Bousov
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:5 (2:3)
1
93.
01.10.2022
Lysá nad Labem
Venku
Polaban Nymburk
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:0 (1:0)
1
94.
05.10.2022
Lysá nad Labem
Venku
Čáslav B
Dospělí
1. A třída B
Remíza
3:3 (1:1)
1
95.
09.10.2022
Lysá nad Labem
Doma
Stará Boleslav
Dospělí
1. A třída B
Výhra
4:0 (0:0)
1
96.
23.10.2022
Lysá nad Labem
Doma
Vlašim B
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:7 (1:4)
1
97.
26.03.2023
Lysá nad Labem
Doma
Čelákovice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:0 (1:0)
1
98.
01.04.2023
Lysá nad Labem
Venku
Poříčí nad Sázavou
Dospělí
1. A třída B
Prohra
5:1 (3:1)
1
99.
07.04.2023
Lysá nad Labem
Venku
Votice
Dospělí
1. A třída B
Prohra
4:3 (2:3)
1
100.
16.04.2023
Lysá nad Labem
Doma
Čáslav B
Dospělí
1. A třída B
Prohra
0:2 (0:0)
1
101.
22.04.2023
Lysá nad Labem
Venku
Dolní Bousov
Dospělí
1. A třída B
Remíza
1:1 (0:0)
1
102.
30.04.2023
Lysá nad Labem
Doma
Polaban Nymburk
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:1 (1:0)
1
103.
14.05.2023
Lysá nad Labem
Doma
Pšovka Mělník
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:0 (1:0)
1
104.
21.05.2023
Lysá nad Labem
Venku
Vlašim B
Dospělí
1. A třída B
Výhra
0:3 (0:0)
1
105.
28.05.2023
Lysá nad Labem
Doma
Býchory
Dospělí
1. A třída B
Výhra
4:0 (1:0)
1
106.
10.06.2023
Lysá nad Labem
Doma
Úvaly
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:0 (0:0)
1
107.
17.06.2023
Lysá nad Labem
Venku
Hlízov
Dospělí
1. A třída B
Prohra
5:1 (0:0)
1
108.
13.08.2023
Lysá nad Labem
Doma
Úvaly
Dospělí
1. A třída B
Prohra
0:1 (0:0)
1
109.
27.08.2023
Lysá nad Labem
Doma
Rejšice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:0 (0:0)
1
110.
10.09.2023
Lysá nad Labem
Doma
Vrdy
Dospělí
1. A třída B
Prohra
0:1 (0:0)
1
111.
16.09.2023
Lysá nad Labem
Venku
Slovan Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:0 (0:0)
1
112.
20.09.2023
Lysá nad Labem
Venku
Horky
Dospělí
1. A třída B
Prohra
6:1 (3:0)
1
113.
24.09.2023
Lysá nad Labem
Doma
Pšovka Mělník
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:2 (0:2)
1
114.
08.10.2023
Lysá nad Labem
Venku
Čáslav B
Dospělí
1. A třída B
Prohra
3:0 (1:0)
1
115.
15.10.2023
Lysá nad Labem
Doma
Luštěnice
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:4 (0:2)
1
116.
22.10.2023
Lysá nad Labem
Venku
Kosmonosy B
Dospělí
1. A třída B
Remíza
2:2 (2:0)
1
117.
29.10.2023
Lysá nad Labem
Doma
Polaban Nymburk
Dospělí
1. A třída B
Prohra
0:4 (0:1)
1
118.
04.11.2023
Lysá nad Labem
Venku
Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Prohra
4:1 (2:0)
1
119.
12.11.2023
Lysá nad Labem
Doma
Hlízov
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:3 (2:0)
1
120.
10.03.2024
Lysá nad Labem
Venku
Úvaly
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:4 (1:3)
1
121.
17.03.2024
Lysá nad Labem
Doma
Dolní Bousov
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:6 (1:4)
1
122.
06.04.2024
Lysá nad Labem
Venku
Vrdy
Dospělí
1. A třída B
Prohra
4:3 (3:0)
1
123.
14.04.2024
Lysá nad Labem
Doma
Slovan Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Prohra
0:3 (0:0)
1
124.
19.05.2024
Lysá nad Labem
Doma
Kosmonosy B
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:4 (0:1)
1