KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Jaroslav Haviar
Statistiky
Jaroslav Haviar
Profil
Statistiky - Zápasy
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
01.04.2006
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Starý Kolín
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Remíza
2:2
1
2.
26.08.2006
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Pašinka
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
11:0
1
3.
09.09.2006
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Jestřabí Lhota
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
0:5
1
4.
16.09.2006
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Velký Osek
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Remíza
3:3
1
5.
23.09.2006
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Červené Pečky
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Prohra
5:1
1
6.
30.09.2006
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Tři Dvory
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Prohra
1:3
1
7.
07.10.2006
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Týnec nad Labem
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
0:4
1
8.
14.10.2006
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Konárovice
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
8:3
1
9.
21.10.2006
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Krakovany
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Prohra
4:2
1
10.
28.10.2006
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Ovčáry
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
4:1
1
11.
04.11.2006
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Vrbová Lhota
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
0:11
1
12.
01.04.2007
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Pašinka
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
0:3 (0:2)
1
13.
15.04.2007
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Jestřabí Lhota
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
3:1 (2:0)
1
14.
21.04.2007
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Velký Osek
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
2:4 (0:0)
1
15.
29.04.2007
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Červené Pečky
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
2:0 (1:0)
1
16.
06.05.2007
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Tři Dvory
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
0:2 (0:1)
1
17.
13.05.2007
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Týnec nad Labem
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
8:3 (6:1)
1
18.
20.05.2007
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Konárovice
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
0:5 (0:2)
1
19.
27.05.2007
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Krakovany
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
5:3 (3:2)
1
20.
02.06.2007
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Ovčáry
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Prohra
4:1 (3:1)
1
21.
10.06.2007
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Vrbová Lhota
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
6:0 (5:0)
1
22.
19.08.2007
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Týnec nad Labem B
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:1 (0:1)
1
23.
25.08.2007
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Tři Dvory B
Dospělí
4. třída A
Prohra
2:4 (0:1)
1
24.
01.09.2007
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Němčice
Dospělí
4. třída A
Výhra
1:3 (0:1)
1
25.
02.09.2007
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Tři Dvory
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
1:2 (1:2)
1
26.
08.09.2007
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Ovčáry B
Dospělí
4. třída A
Výhra
5:2 (4:0)
1
27.
09.09.2007
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Nová Ves
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
3:1 (2:0)
1
28.
16.09.2007
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Ovčáry
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Prohra
4:2 (2:0)
1
29.
16.09.2007
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Ohaře
Dospělí
4. třída A
Výhra
1:4 (1:3)
1
30.
23.09.2007
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Velký Osek
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Prohra
2:4
1
31.
30.09.2007
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Jestřabí Lhota
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
1:6 (0:2)
1
32.
06.10.2007
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Polepy
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
2:3 (1:1)
1
33.
14.10.2007
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Sendražice
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
11:0 (3:0)
1
34.
27.10.2007
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Konárovice B
Dospělí
4. třída A
Výhra
4:0 (2:0)
1
35.
28.10.2007
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Konárovice
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
8:0 (5:0)
1
36.
04.11.2007
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Starý Kolín B
Dospělí
4. třída A
Prohra
7:2 (5:2)
1
37.
06.04.2008
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Týnec nad Labem
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
2:4 (2:0)
1
38.
20.04.2008
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Nová Ves
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
0:1 (0:1)
1
39.
01.06.2008
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Červené Pečky
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
4:3 (0:2)
1
40.
23.08.2008
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Býchory B
Dospělí
4. třída A
Výhra
3:0 (1:0)
1
41.
30.08.2008
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Volárna
Dospělí
4. třída A
Výhra
4:0 (2:0)
1
42.
30.08.2008
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Sendražice
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
1:15 (0:7)
1
43.
06.09.2008
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Polepy
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Prohra
7:1 (2:0)
1
44.
07.09.2008
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Ovčáry B
Dospělí
4. třída A
Výhra
1:3 (0:2)
1
45.
13.09.2008
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Ohaře
Dospělí
4. třída A
Výhra
2:1 (0:1)
1
46.
14.09.2008
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Zásmuky
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
5:2 (4:0)
1
47.
21.09.2008
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Týnec nad Labem B
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:1 (0:1)
1
48.
19.10.2008
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Týnec nad Labem
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Prohra
4:3 (2:2)
1
49.
26.10.2008
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Tři Dvory
Starší dorost U19
Okresní přebor B
Výhra
5:1 (2:0)
1
50.
22.08.2009
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Konárovice B
Dospělí
4. třída A
Výhra
6:0 (3:0)
1
51.
20.09.2009
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Ovčáry B
Dospělí
4. třída A
Výhra
3:7 (3:5)
1
52.
10.10.2009
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Tři Dvory B
Dospělí
4. třída A
Výhra
3:0 (2:0)
1
53.
28.03.2010
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Konárovice B
Dospělí
4. třída A
Remíza
1:1
1
54.
10.04.2010
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Ohaře
Dospělí
4. třída A
Výhra
3:2 (1:2)
1
55.
18.04.2010
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Býchory B
Dospělí
4. třída A
Výhra
3:10 (1:5)
1
56.
02.05.2010
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Jestřabí Lhota B
Dospělí
4. třída A
Prohra
4:2
1
57.
12.06.2010
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Volárna
Dospělí
4. třída A
Remíza
3:3 (1:2)
1
58.
22.08.2010
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Konárovice B
Dospělí
4. třída A
Výhra
3:5 (3:1)
1
59.
28.08.2010
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Krakovany B
Dospělí
4. třída A
Výhra
6:0 (2:0)
1
60.
04.09.2010
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Němčice
Dospělí
4. třída A
Výhra
1:10 (1:5)
1
61.
09.04.2011
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Němčice
Dospělí
4. třída A
Prohra
1:2
1
62.
07.04.2012
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Němčice
Dospělí
4. třída A
Výhra
2:9 (1:4)
1
63.
29.04.2012
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Konárovice B
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:4 (0:3)
1
64.
05.05.2012
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Radovesnice II
Dospělí
4. třída A
Výhra
5:1 (2:1)
1
65.
02.06.2012
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Velký Osek B
Dospělí
4. třída A
Výhra
14:4 (7:3)
1
66.
10.06.2012
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Ovčáry B
Dospělí
4. třída A
Výhra
4:6 (2:4)
1
67.
23.08.2014
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Velký Osek B
Dospělí
4. třída A
Výhra
3:1 (2:1)
1
68.
31.08.2014
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Radovesnice II
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:4 (0:2)
1
69.
06.09.2014
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Týnec nad Labem B
Dospělí
4. třída A
Výhra
12:1 (4:0)
1
70.
28.09.2014
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Konárovice B
Dospělí
4. třída A
Výhra
1:7 (0:3)
1
71.
04.10.2014
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Jestřabí Lhota C
Dospělí
4. třída A
Výhra
12:0 (6:0)
1
72.
12.10.2014
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Krakovany B
Dospělí
4. třída A
Výhra
2:3 (0:2)
1
73.
18.10.2014
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Tři Dvory B
Dospělí
4. třída A
Výhra
6:1 (3:1)
1
74.
25.10.2014
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Býchory B
Dospělí
4. třída A
Výhra
3:0 (0:0)
1
75.
02.11.2014
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Bělušice
Dospělí
4. třída A
Výhra
1:8 (1:4)
1
76.
05.04.2015
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Týnec nad Labem B
Dospělí
4. třída A
Prohra na penalty
3:2p (1:1)
1
77.
02.05.2015
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Jestřabí Lhota C
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:7
1
78.
09.05.2015
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Krakovany B
Dospělí
4. třída A
Výhra
16:0 (6:0)
1
79.
23.05.2015
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Býchory B
Dospělí
4. třída A
Výhra
2:9 (1:5)
1
80.
04.06.2016
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Týnec nad Labem
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:2 (2:1)
1
81.
20.08.2023
Tři Dvory
Venku
Štítary B
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:7 (0:4)
1
82.
26.08.2023
Tři Dvory
Doma
Týnec nad Labem
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
3:2p (0:0) (pen. 4:3)
1
83.
03.09.2023
Tři Dvory
Venku
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:2 (3:1)
1
84.
09.09.2023
Tři Dvory
Doma
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:2 (1:1)
1
85.
01.10.2023
Tři Dvory
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Prohra
6:1 (4:0)
1
86.
07.10.2023
Tři Dvory
Doma
Bečváry
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:5 (2:3)
1
87.
23.03.2024
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 (1:0)
1
88.
31.03.2024
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Bečváry
Dospělí
3. třída A
Prohra
5:1 (1:0)
1
89.
06.04.2024
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Konárovice
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
1:2p (0:0) (pen. 7:8)
1
90.
20.04.2024
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:2 (2:2)
1
91.
28.04.2024
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (1:0)
1