KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Česká fotbalová liga baráž o FNL
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Matěj Jeřábek
Statistiky
Matěj Jeřábek
Profil
Statistiky - Zápasy
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
01.05.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Písek
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:2 (1:1)
1
2.
12.06.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Karlovy Vary
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:0 (0:0)
1
3.
10.08.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Teplice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
3:2 (3:0)
1
4.
17.08.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Jablonec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
4:1 (1:0)
1
5.
24.08.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Mladá Boleslav B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
2:1 (1:0)
1
6.
01.09.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Bohemians 1905 B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:1 (0:1)
1
7.
07.09.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Přepeře
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
2:1 (0:0)
1
8.
15.09.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Dukla Praha B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:1 (0:1)
1
9.
21.09.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:3 (1:2)
1
10.
29.09.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
4:2 (2:2)
1
11.
05.10.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
FK Pardubice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
1:0 (1:0)
1
12.
13.10.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
0:1 (0:1)
1
13.
09.11.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:3 (2:0)
1
14.
17.11.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Slovan Liberec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra na penalty
3:4p (2:1) (pen. 3:5)
1
15.
29.08.2020
Ústí nad Orlicí
Venku
Jablonec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
5:2 (1:1)
1
16.
19.09.2020
Ústí nad Orlicí
Doma
Přepeře
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
1:0 (0:0)
1
17.
25.09.2020
Ústí nad Orlicí
Venku
Dukla Praha B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
3:1 (0:0)
1
18.
19.09.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
0:0 (0:0)
1
19.
25.09.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
FK Pardubice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:2 (0:2)
1
20.
09.10.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Hradec Králové B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
0:0 (0:0)
1
21.
17.10.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Chlumec nad Cidlinou
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
1:1 (1:0)
1
22.
23.10.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Zbuzany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
1:1 (1:0)
1
23.
08.05.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
FK Pardubice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
3:2 (1:1)
1
24.
14.05.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Přepeře
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
0:3 (0:1)
1
25.
22.05.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Hradec Králové B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
3:1 (2:0)
1
26.
28.05.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Chlumec nad Cidlinou
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:3 (0:3)
1
27.
12.08.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Benešov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (1:0)
1
28.
16.08.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Turnov
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:0)
1
29.
19.08.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
30.
26.08.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (1:0)
1
31.
02.09.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Trutnov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:5 (1:3)
1
32.
09.09.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
MFK Chrudim B
Dospělí
Divize C
Výhra
5:0 (3:0)
1
33.
17.09.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:2)
1
34.
30.09.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Výhra
3:1 (3:0)
1
35.
07.10.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Letohrad
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (0:0)
1
36.
14.10.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Kosmonosy
Dospělí
Divize C
Výhra
3:1 (3:0)
1
37.
22.10.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Hlinsko
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:2)
1
38.
28.10.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Slavia Hradec Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
6:1 (3:0)
1
39.
05.11.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Velké Hamry
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
40.
11.11.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (1:0)
1
41.
09.03.2024
Ústí nad Orlicí
Venku
Benešov
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:1)
1
42.
16.03.2024
Ústí nad Orlicí
Doma
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (1:1)
1
43.
24.03.2024
Ústí nad Orlicí
Venku
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:1)
1
44.
30.03.2024
Ústí nad Orlicí
Doma
Trutnov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (2:0)
1
45.
06.04.2024
Ústí nad Orlicí
Venku
MFK Chrudim B
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
46.
13.04.2024
Ústí nad Orlicí
Doma
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (1:0)
1
47.
20.04.2024
Ústí nad Orlicí
Doma
Spoje Praha
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (0:1)
1
48.
27.04.2024
Ústí nad Orlicí
Venku
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:2)
1
49.
04.05.2024
Ústí nad Orlicí
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1
50.
11.05.2024
Ústí nad Orlicí
Venku
Kosmonosy
Dospělí
Divize C
Remíza
2:2 (1:0)
1
51.
18.05.2024
Ústí nad Orlicí
Doma
Hlinsko
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (1:0)
1
52.
24.05.2024
Ústí nad Orlicí
Venku
Slavia Hradec Králové
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1