KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Mladší dorost U16
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída B
1. B třída C
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Tomáš Pinkava
Statistiky
Tomáš Pinkava
Profil
Statistiky - Zápasy za klub Ústí nad Orlicí
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
12.08.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
MFK Chrudim
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (2:0)
1
2.
23.09.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Domažlice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 5:3)
1
3.
27.09.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Dobrovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (1:0)
1
4.
21.10.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Benešov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:4 (1:1)
1
5.
28.10.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Polaban Nymburk
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (1:0)
1
6.
11.11.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Převýšov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
1:3 (1:0)
1
7.
19.11.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 3:2)
1
8.
01.04.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
2:1p (1:1)
1
9.
11.04.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Jirny
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (1:0)
1
10.
15.04.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Štěchovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
4:3p (1:1) (pen. 6:5)
1
11.
21.04.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Domažlice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (2:1)
1
12.
05.05.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Loko Vltavín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
0:2 (0:1)
1
13.
09.05.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Litoměřicko
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 4:3)
1
14.
27.05.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Polaban Nymburk
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
1:2p (1:1) (pen. 1:3)
1
15.
30.05.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Dobrovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:2 (2:1)
1
16.
02.06.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Vyšehrad
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (1:1)
1
17.
10.06.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Převýšov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
1:0 (0:0)
1
18.
16.06.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
3:2p (2:1) (pen. 5:3)
1
19.
11.08.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Olympia Radotín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
0:1 (0:0)
1
20.
19.09.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Dobrovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
5:2 (2:2)
1
21.
29.09.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Štěchovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:0 (0:0)
1
22.
06.10.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Králův Dvůr
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (2:0)
1
23.
14.04.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (1:0)
1
24.
20.04.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Domažlice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:0 (3:0)
1
25.
23.04.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Olympia Radotín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
1:3 (0:1)
1
26.
01.05.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Písek
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:2 (1:1)
1
27.
18.05.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Benešov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
0:1p (0:0) (pen. 4:5)
1
28.
08.06.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:1 (0:0)
1
29.
12.06.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Karlovy Vary
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:0 (0:0)
1
30.
13.10.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
0:1 (0:1)
1
31.
27.10.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Chlumec nad Cidlinou
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
3:0 (0:0)
1
32.
02.11.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Zbuzany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
3:1 (2:0)
1
33.
09.11.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:3 (2:0)
1
34.
17.11.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Slovan Liberec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra na penalty
3:4p (2:1) (pen. 3:5)
1
35.
07.03.2020
Ústí nad Orlicí
Venku
Teplice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra na penalty
1:2p (1:1) (pen. 4:5)
1
36.
29.08.2020
Ústí nad Orlicí
Venku
Jablonec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
5:2 (1:1)
1
37.
05.09.2020
Ústí nad Orlicí
Doma
Mladá Boleslav B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
4:1 (1:0)
1
38.
11.09.2020
Ústí nad Orlicí
Venku
Teplice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra na penalty
3:2p (1:0) (pen. 6:5)
1
39.
19.09.2020
Ústí nad Orlicí
Doma
Přepeře
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
1:0 (0:0)
1
40.
25.09.2020
Ústí nad Orlicí
Venku
Dukla Praha B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
3:1 (0:0)
1
41.
03.10.2020
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
0:1 (0:0)
1
42.
11.10.2020
Ústí nad Orlicí
Venku
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
3:1 (3:0)
1
43.
22.10.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Výhra
3:0 (2:0)
1
44.
29.10.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Brandýs nad Labem
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
45.
05.11.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Trutnov
Dospělí
Divize C
Prohra
1:3 (0:3)
1
46.
13.11.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:2)
1