KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Ondřej Skalický
Statistiky
Ondřej Skalický
Profil
Statistiky - Základní sestava
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
08.03.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Živanice
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
2.
08.06.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Nová Paka
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
3.
11.06.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1
4.
04.06.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Sparta Kolín
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
5.
11.06.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Čáslav
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (0:0)
1
6.
28.04.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Čížová
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
0:2 (0:1)
1
7.
09.05.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Litoměřicko
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 4:3)
1
8.
12.05.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Písek
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:2 (1:0)
1
9.
19.05.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Benešov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 4:2)
1
10.
27.05.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Polaban Nymburk
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
1:2p (1:1) (pen. 1:3)
1
11.
30.05.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Dobrovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:2 (2:1)
1
12.
10.06.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Převýšov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
1:0 (0:0)
1
13.
16.06.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
3:2p (2:1) (pen. 5:3)
1
14.
06.04.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Loko Vltavín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 4:1)
1
15.
14.04.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (1:0)
1
16.
20.04.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Domažlice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:0 (3:0)
1
17.
28.04.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Štěchovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (3:0)
1
18.
01.05.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Písek
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:2 (1:1)
1
19.
04.05.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Králův Dvůr
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
0:2 (0:0)
1
20.
08.05.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Litoměřicko
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:1 (2:0)
1
21.
18.05.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Benešov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
0:1p (0:0) (pen. 4:5)
1
22.
25.05.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Vyšehrad
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (1:0)
1
23.
29.05.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Dobrovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
3:2p (2:0) (pen. 3:2)
1
24.
01.06.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 5:3)
1
25.
08.06.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:1 (0:0)
1
26.
12.06.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Karlovy Vary
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:0 (0:0)
1
27.
10.08.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Teplice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
3:2 (3:0)
1
28.
17.08.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Jablonec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
4:1 (1:0)
1
29.
24.08.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Mladá Boleslav B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
2:1 (1:0)
1
30.
01.09.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Bohemians 1905 B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:1 (0:1)
1
31.
07.09.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Přepeře
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
2:1 (0:0)
1
32.
15.09.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Dukla Praha B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:1 (0:1)
1
33.
21.09.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:3 (1:2)
1
34.
29.09.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
4:2 (2:2)
1
35.
05.10.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
FK Pardubice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
1:0 (1:0)
1
36.
13.10.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
0:1 (0:1)
1
37.
19.10.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Hradec Králové B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
1:0 (0:0)
1
38.
27.10.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Chlumec nad Cidlinou
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
3:0 (0:0)
1
39.
02.11.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Zbuzany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
3:1 (2:0)
1
40.
09.11.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:3 (2:0)
1
41.
28.08.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
3:2 (1:1)
1
42.
11.09.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:2 (1:1)
1
43.
13.03.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Bohemians 1905 B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:1 (1:0)
1
44.
19.03.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Jablonec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
1:1 (0:0)
1
45.
27.03.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Mladá Boleslav B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
0:0 (0:0)
1
46.
02.04.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Teplice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
0:0 (0:0)
1
47.
10.04.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:0 (0:0)
1
48.
14.05.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Přepeře
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
0:3 (0:1)
1
49.
06.08.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Prohra
1:2 (0:2)
1
50.
14.08.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (0:0)
1
51.
20.08.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (0:0)
1
52.
11.09.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Remíza
2:2 (2:1)
1
53.
18.09.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (0:0)
1
54.
24.09.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Velké Hamry
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (1:1)
1
55.
01.10.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
56.
08.10.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Slovan Liberec B
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (0:0)
1
57.
15.10.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
MFK Chrudim B
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:0)
1
58.
22.10.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Výhra
3:0 (2:0)
1
59.
29.10.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Brandýs nad Labem
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
60.
05.11.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Trutnov
Dospělí
Divize C
Prohra
1:3 (0:3)
1
61.
13.11.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:2)
1
62.
24.05.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Turnov
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
63.
27.05.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Brandýs nad Labem
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (2:1)
1
64.
09.03.2024
Ústí nad Orlicí
Venku
Benešov
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:1)
1
65.
04.05.2024
Ústí nad Orlicí
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1