KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Tomáš Hynek
Statistiky
Tomáš Hynek
Profil
Statistiky - Základní sestava
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
12.08.2017
Převýšov
Venku
Králův Dvůr
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:1 (2:1)
1
2.
20.08.2017
Převýšov
Doma
Domažlice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
3:2p (2:1) (pen. 4:3)
1
3.
26.08.2017
Převýšov
Venku
Loko Vltavín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:2 (1:2)
1
4.
30.08.2017
Převýšov
Venku
MFK Chrudim
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:1 (1:1)
1
5.
03.09.2017
Převýšov
Doma
Benešov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
5:0 (2:0)
1
6.
09.09.2017
Převýšov
Venku
Vyšehrad
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
4:1 (3:1)
1
7.
17.09.2017
Převýšov
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:2 (2:1)
1
8.
23.09.2017
Převýšov
Venku
Dobrovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 3:2)
1
9.
27.09.2017
Převýšov
Doma
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:4 (1:1)
1
10.
08.10.2017
Převýšov
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:1 (2:0)
1
11.
15.10.2017
Převýšov
Doma
Štěchovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
2:1p (0:1) (pen. 5:3)
1
12.
21.10.2017
Převýšov
Venku
Čížová
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 4:2)
1
13.
05.11.2017
Převýšov
Venku
Polaban Nymburk
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
2:1p (1:1) (pen. 6:5)
1
14.
11.03.2018
Převýšov
Doma
Králův Dvůr
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:0 (2:0)
1
15.
25.03.2018
Převýšov
Doma
Loko Vltavín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:1 (1:1)
1
16.
31.03.2018
Převýšov
Venku
Benešov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
1:0 (1:0)
1
17.
08.04.2018
Převýšov
Doma
Vyšehrad
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:0 (2:0)
1
18.
11.04.2018
Převýšov
Venku
Domažlice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
4:1 (3:0)
1
19.
15.04.2018
Převýšov
Venku
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:4 (2:1)
1
20.
22.04.2018
Převýšov
Doma
Dobrovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:0 (0:0)
1
21.
29.04.2018
Převýšov
Venku
Jirny
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (2:0)
1
22.
06.05.2018
Převýšov
Doma
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:1 (2:0)
1
23.
09.05.2018
Převýšov
Doma
MFK Chrudim
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
4:5p (2:3) (pen. 7:8)
1
24.
13.05.2018
Převýšov
Venku
Štěchovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 3:4)
1
25.
20.05.2018
Převýšov
Doma
Čížová
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
3:2p (2:1) (pen. 5:4)
1
26.
26.05.2018
Převýšov
Venku
Písek
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
1:0 (0:0)
1
27.
30.05.2018
Převýšov
Venku
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
0:1 (0:0)
1
28.
03.06.2018
Převýšov
Doma
Polaban Nymburk
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:0 (2:0)
1
29.
10.06.2018
Převýšov
Doma
Ústí nad Orlicí
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:0 (0:0)
1
30.
09.03.2019
Převýšov
Doma
Dobrovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (1:0)
1
31.
16.03.2019
Převýšov
Doma
Ústí nad Orlicí
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
1:2 (0:2)
1
32.
30.03.2019
Převýšov
Doma
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
2:1p (0:1) (pen. 4:2)
1
33.
07.04.2019
Převýšov
Venku
Štěchovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:2 (3:2)
1
34.
13.04.2019
Převýšov
Doma
Písek
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (1:0)
1
35.
20.04.2019
Převýšov
Venku
Vyšehrad
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (0:0)
1
36.
27.04.2019
Převýšov
Doma
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (1:0)
1
37.
04.05.2019
Převýšov
Venku
Litoměřicko
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 6:5)
1
38.
08.05.2019
Převýšov
Doma
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:1 (2:0)
1
39.
11.05.2019
Převýšov
Doma
Olympia Radotín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
3:4p (1:1) (pen. 3:4)
1
40.
19.05.2019
Převýšov
Venku
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:2 (1:2)
1
41.
25.05.2019
Převýšov
Doma
Loko Vltavín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:4 (0:2)
1
42.
29.05.2019
Převýšov
Venku
Karlovy Vary
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 3:1)
1
43.
01.06.2019
Převýšov
Venku
Domažlice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (0:0)
1
44.
08.06.2019
Převýšov
Doma
Králův Dvůr
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
4:2 (3:1)
1
45.
07.03.2020
Chlumec nad Cidlinou
Venku
Jablonec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
3:5 (1:2)
1
46.
23.08.2020
Chlumec nad Cidlinou
Doma
Jablonec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
3:1 (1:1)
1
47.
06.09.2020
Chlumec nad Cidlinou
Doma
Teplice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
4:0 (3:0)
1
48.
04.10.2020
Chlumec nad Cidlinou
Doma
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
2:0 (1:0)
1
49.
10.10.2020
Chlumec nad Cidlinou
Venku
FK Pardubice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
0:1 (0:0)
1
50.
21.08.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Teplice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:0 (0:0)
1
51.
28.08.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
3:2 (1:1)
1
52.
11.09.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:2 (1:1)
1
53.
19.09.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
0:0 (0:0)
1
54.
25.09.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
FK Pardubice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:2 (0:2)
1
55.
28.09.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Slovan Liberec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
1:1 (0:0)
1
56.
02.10.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Přepeře
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
4:2 (1:2)
1
57.
09.10.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Hradec Králové B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
0:0 (0:0)
1
58.
17.10.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Chlumec nad Cidlinou
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
1:1 (1:0)
1
59.
23.10.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Zbuzany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
1:1 (1:0)
1
60.
30.10.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
0:2 (0:1)
1
61.
06.08.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Prohra
1:2 (0:2)
1
62.
14.08.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (0:0)
1
63.
20.08.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (0:0)
1
64.
28.08.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Hlinsko
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:2)
1
65.
03.09.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Prohra
1:3 (1:1)
1
66.
11.09.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Remíza
2:2 (2:1)
1
67.
18.09.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (0:0)
1
68.
24.09.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Velké Hamry
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (1:1)
1
69.
01.10.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
70.
08.10.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Slovan Liberec B
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (0:0)
1
71.
15.10.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
MFK Chrudim B
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:0)
1
72.
22.10.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Výhra
3:0 (2:0)
1
73.
05.11.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Trutnov
Dospělí
Divize C
Prohra
1:3 (0:3)
1
74.
13.11.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:2)
1
75.
04.03.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (0:1)
1
76.
19.03.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
77.
25.03.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Hlinsko
Dospělí
Divize C
Výhra
3:1 (1:0)
1
78.
01.04.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Výhra
1:3 (0:1)
1
79.
07.04.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:1)
1
80.
22.04.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Velké Hamry
Dospělí
Divize C
Prohra
6:1 (2:1)
1
81.
29.04.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (2:0)
1
82.
03.05.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (0:0)
1
83.
07.05.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Slovan Liberec B
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (0:2)
1
84.
13.05.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
MFK Chrudim B
Dospělí
Divize C
Výhra
3:2 (1:1)
1
85.
20.05.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1
86.
24.05.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Turnov
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
87.
03.06.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Trutnov
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:2)
1
88.
11.06.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
3:0 (2:0)
1
89.
12.08.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Benešov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (1:0)
1
90.
16.08.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Turnov
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:0)
1
91.
26.08.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (1:0)
1
92.
02.09.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Trutnov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:5 (1:3)
1
93.
09.09.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
MFK Chrudim B
Dospělí
Divize C
Výhra
5:0 (3:0)
1
94.
17.09.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:2)
1
95.
23.09.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Spoje Praha
Dospělí
Divize C
Remíza
2:2 (1:1)
1
96.
30.09.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Výhra
3:1 (3:0)
1
97.
22.10.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Hlinsko
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:2)
1
98.
28.10.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Slavia Hradec Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
6:1 (3:0)
1
99.
05.11.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Velké Hamry
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
100.
11.11.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (1:0)
1
101.
09.03.2024
Ústí nad Orlicí
Venku
Benešov
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:1)
1
102.
16.03.2024
Ústí nad Orlicí
Doma
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (1:1)
1
103.
24.03.2024
Ústí nad Orlicí
Venku
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:1)
1
104.
30.03.2024
Ústí nad Orlicí
Doma
Trutnov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (2:0)
1
105.
06.04.2024
Ústí nad Orlicí
Venku
MFK Chrudim B
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
106.
13.04.2024
Ústí nad Orlicí
Doma
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (1:0)
1
107.
27.04.2024
Ústí nad Orlicí
Venku
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:2)
1