KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
David Gruber
Statistiky
David Gruber
Profil
Statistiky - Základní sestava za klub Týnec nad Labem
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
08.10.2005
Týnec nad Labem
Doma
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Výhra
8:0
1
2.
15.10.2005
Týnec nad Labem
Venku
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:3
1
3.
05.11.2005
Týnec nad Labem
Doma
Lošany
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0
1
4.
23.09.2006
Týnec nad Labem
Doma
Zásmuky B
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:4
1
5.
21.10.2006
Týnec nad Labem
Doma
Libodřice B
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:1
1
6.
04.11.2006
Týnec nad Labem
Doma
Sparta Kolín B
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:0
1
7.
29.04.2007
Týnec nad Labem
Venku
Zásmuky B
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:3
1
8.
06.04.2008
Týnec nad Labem B
Doma
Sendražice
Dospělí
4. třída A
Remíza
3:3
1
9.
19.04.2008
Týnec nad Labem
Doma
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0
1
10.
07.06.2008
Týnec nad Labem
Doma
Pašinka
Dospělí
3. třída A
Výhra
9:1
1
11.
18.10.2008
Týnec nad Labem
Doma
Pašinka
Dospělí
3. třída A
Výhra
6:0
1
12.
28.03.2009
Týnec nad Labem
Venku
Libodřice B
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:3 (0:1)
1
13.
04.04.2009
Týnec nad Labem
Doma
Krakovany
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:0
1
14.
18.04.2009
Týnec nad Labem
Doma
Červené Pečky B
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 (1:0)
1
15.
25.04.2009
Týnec nad Labem
Venku
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:4
1
16.
02.05.2009
Týnec nad Labem
Doma
Polepy B
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0
1
17.
09.05.2009
Týnec nad Labem
Venku
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:5
1
18.
16.05.2009
Týnec nad Labem
Doma
Radovesnice II
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:1 (0:0)
1
19.
14.06.2009
Týnec nad Labem
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:4
1
20.
20.06.2009
Týnec nad Labem
Doma
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:0 (2:0)
1
21.
23.08.2009
Týnec nad Labem
Venku
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
8:1 (4:1)
1
22.
29.08.2009
Týnec nad Labem
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:0 (1:0)
1
23.
26.09.2009
Týnec nad Labem
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:0)
1
24.
10.10.2009
Týnec nad Labem
Doma
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:1)
1
25.
24.10.2009
Týnec nad Labem
Doma
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (0:1)
1
26.
31.10.2009
Týnec nad Labem
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (0:1)
1
27.
07.11.2009
Týnec nad Labem
Venku
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:0 (1:0)
1
28.
10.04.2010
Týnec nad Labem
Doma
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:1)
1
29.
19.06.2010
Týnec nad Labem
Venku
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
3:3 (1:1)
1
30.
21.08.2010
Týnec nad Labem B
Venku
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Prohra
4:3 (2:3)
1
31.
12.09.2010
Týnec nad Labem B
Doma
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 (0:0)
1
32.
28.04.2012
Týnec nad Labem
Venku
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
9:1
1
33.
05.05.2012
Týnec nad Labem
Doma
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (2:0)
1
34.
12.05.2012
Týnec nad Labem
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
0:0 (0:0)
1