KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Česká fotbalová liga baráž o FNL
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (2)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Dušan Kovanda
Statistiky
Dušan Kovanda
Profil
Statistiky - Základní sestava
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
13.08.2005
Týnec nad Labem
Venku
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:3
1
2.
19.08.2006
Týnec nad Labem
Doma
Červené Pečky B
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0
1
3.
30.09.2006
Týnec nad Labem
Venku
Pašinka
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:3
1
4.
07.06.2008
Týnec nad Labem
Doma
Pašinka
Dospělí
3. třída A
Výhra
9:1
1
5.
06.09.2008
Týnec nad Labem
Doma
Tři Dvory B
Dospělí
3. třída A
Výhra
6:1
1
6.
04.10.2008
Týnec nad Labem
Doma
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:0 (1:0)
1
7.
18.10.2008
Týnec nad Labem
Doma
Pašinka
Dospělí
3. třída A
Výhra
6:0
1
8.
28.03.2009
Týnec nad Labem
Venku
Libodřice B
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:3 (0:1)
1
9.
04.04.2009
Týnec nad Labem
Doma
Krakovany
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:0
1
10.
11.04.2009
Týnec nad Labem
Venku
Tři Dvory B
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:4 (0:0)
1
11.
18.04.2009
Týnec nad Labem
Doma
Červené Pečky B
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 (1:0)
1
12.
25.04.2009
Týnec nad Labem
Venku
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:4
1
13.
02.05.2009
Týnec nad Labem
Doma
Polepy B
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0
1
14.
09.05.2009
Týnec nad Labem
Venku
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:5
1
15.
16.05.2009
Týnec nad Labem
Doma
Radovesnice II
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:1 (0:0)
1
16.
31.05.2009
Týnec nad Labem
Venku
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:4 (1:1)
1
17.
06.06.2009
Týnec nad Labem
Doma
Veletov
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:1 (2:1)
1
18.
14.06.2009
Týnec nad Labem
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:4
1
19.
23.08.2009
Týnec nad Labem
Venku
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
8:1 (4:1)
1
20.
29.08.2009
Týnec nad Labem
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:0 (1:0)
1
21.
05.09.2009
Týnec nad Labem
Venku
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:0 (1:0)
1
22.
12.09.2009
Týnec nad Labem
Doma
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:1)
1
23.
19.09.2009
Týnec nad Labem
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:0)
1
24.
26.09.2009
Týnec nad Labem
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:0)
1
25.
04.10.2009
Týnec nad Labem
Venku
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (1:2)
1
26.
10.10.2009
Týnec nad Labem
Doma
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:1)
1
27.
17.10.2009
Týnec nad Labem
Venku
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:3 (0:0)
1
28.
24.10.2009
Týnec nad Labem
Doma
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (0:1)
1
29.
31.10.2009
Týnec nad Labem
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (0:1)
1
30.
07.11.2009
Týnec nad Labem
Venku
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:0 (1:0)
1
31.
14.11.2009
Týnec nad Labem
Doma
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:0 (1:0)
1
32.
27.03.2010
Týnec nad Labem
Doma
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:3 (1:2)
1
33.
04.04.2010
Týnec nad Labem
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
1:1 (0:0)
1
34.
10.04.2010
Týnec nad Labem
Doma
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:1)
1
35.
17.04.2010
Týnec nad Labem
Venku
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:2 (2:0)
1
36.
24.04.2010
Týnec nad Labem
Doma
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:2 (0:0)
1
37.
01.05.2010
Týnec nad Labem
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
7:0 (4:0)
1
38.
08.05.2010
Týnec nad Labem
Doma
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
1:1 (1:0)
1
39.
15.05.2010
Týnec nad Labem
Venku
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:3 (3:1)
1
40.
22.05.2010
Týnec nad Labem
Doma
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:0 (1:0)
1
41.
29.05.2010
Týnec nad Labem
Venku
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:0 (1:0)
1
42.
05.06.2010
Týnec nad Labem
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
9:0 (6:0)
1
43.
12.06.2010
Týnec nad Labem
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (0:0)
1
44.
19.06.2010
Týnec nad Labem
Venku
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
3:3 (1:1)
1
45.
21.08.2010
Týnec nad Labem B
Venku
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Prohra
4:3 (2:3)
1
46.
11.09.2010
Týnec nad Labem
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (0:0)
1
47.
03.10.2010
Týnec nad Labem B
Doma
Volárna
Dospělí
3. třída A
Výhra
7:1
1
48.
16.10.2010
Týnec nad Labem
Doma
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (0:1)
1
49.
24.10.2010
Týnec nad Labem
Venku
Nebovidy
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (0:0)
1
50.
30.10.2010
Týnec nad Labem
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (2:0)
1
51.
06.11.2010
Týnec nad Labem
Venku
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (2:2)
1
52.
03.04.2011
Týnec nad Labem
Venku
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:0 (0:0)
1
53.
09.04.2011
Týnec nad Labem
Doma
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (2:0)
1
54.
16.04.2011
Týnec nad Labem
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (2:1)
1
55.
23.04.2011
Týnec nad Labem
Doma
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:4 (0:4)
1
56.
30.04.2011
Týnec nad Labem
Doma
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:1)
1
57.
07.05.2011
Týnec nad Labem
Venku
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (0:0)
1
58.
22.05.2011
Týnec nad Labem
Venku
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (0:0)
1
59.
28.05.2011
Týnec nad Labem
Doma
Nebovidy
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1 (2:0)
1
60.
04.06.2011
Týnec nad Labem
Venku
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:2 (0:1)
1
61.
11.06.2011
Týnec nad Labem
Doma
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (2:0)
1
62.
18.06.2011
Týnec nad Labem
Venku
Rostoklaty
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (0:0)
1
63.
20.08.2011
Týnec nad Labem
Doma
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:0)
1
64.
29.10.2011
Týnec nad Labem
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:1 (0:1)
1
65.
06.11.2011
Týnec nad Labem
Venku
Polepy B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
6:4 (1:2)
1
66.
17.11.2011
Týnec nad Labem
Doma
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (0:0)
1
67.
24.03.2012
Týnec nad Labem
Doma
Zásmuky B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:0)
1
68.
07.04.2012
Týnec nad Labem
Doma
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (2:1)
1
69.
14.04.2012
Týnec nad Labem
Venku
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (0:0)
1
70.
21.04.2012
Týnec nad Labem
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:3 (0:1)
1
71.
05.05.2012
Týnec nad Labem
Doma
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (2:0)
1
72.
12.05.2012
Týnec nad Labem
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
0:0 (0:0)
1
73.
25.08.2012
Týnec nad Labem
Venku
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:3 (0:1)
1
74.
01.09.2012
Týnec nad Labem
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (1:0)
1
75.
20.10.2012
Týnec nad Labem
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:3 (0:2)
1
76.
01.05.2013
Týnec nad Labem
Doma
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:3 (2:2)
1
77.
11.06.2013
Týnec nad Labem
Venku
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:4 (3:1)
1
78.
08.09.2013
Týnec nad Labem
Venku
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:0 (2:0)
1
79.
30.08.2014
Týnec nad Labem
Doma
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:2 (3:1)
1