Popis zápasu

16.10.2012 08:40 - AsconaGTS

Popis zápasu Jestřabí Lhota B vs. Veletov ze dne 14.10.2012 (2:2 (0:0))

Veletov o tomto víkendu nastoupil po více jak šesti letech k zápasu v Jestřábí Lhotě, kde se utkal s místní rezervou. Zápas měl rozehraný dobře, i když nepadali žádné góly, hráči Veletova nehráli špatně. Aleš Scháněl v 15 minutě hlavičkoval vedle branky. V 18 minutě udělal obrovskou chybu v obraně Tomáš Vedral, naštěstí za něj vše vyřešil David Oliva, který na tento zápas vystřídal v brance nemocného Milana Pohanku. Ve 20 minutě se mohl prosadit ze standardní situace Dušan Sýkora, jenže branku těsně minul. Ve 32 minutě střílel těsně vedle znovu Aleš Scháněl a o minutu déle hlavičkoval vysoko nad branku Zdeněk Řehák. Ve 40 minutě dostali šanci v podobě standardní situace i domácí, ti trefili tyč Davidovi branky. První poločas tak skončil bez branek. Do toho druhého Veletov nastoupil parádně, hlavně Honza Šedina a Jakub Souček. Ve 47 minutě totiž Honza nacentroval balon před bránu, kam si naskočil Jakub Souček a hlavou otevřel skóre! 1 : 0 ! V 56 minutě Aleš Scháněl rozehrál roh, Zdeněk Řehák skopl na Jakuba Součka a ten vstřelil druhý gól ! V 58 minutě měl velikou šanci Honza Šedina, golman ho však vychytal. V 70 minutě vstřelil gól Aleš Scháněl, jenže bylo máváno postavení mimo hru, proto nemohl platit. Chvilku na to nedal vyloženou šanci znovu Honza Šedina, který nedokázal míč procpat za brankovou čáru! A tak už poněkolikáté přišlo pravidlo – nedáš – dostaneš! V 71 minutě se dočkali i domácí a dá se říci, že zaslouženě snížili. V 78 minutě mohlo být i srovnáno, jenže David Oliva vytáhl parádní zákrok a střelu domácího hráče vytěsnil nad branku! Jenže tlak domácích byl silnější a silnější, a bohužel vyústil ve srovnávací gól, který domácí vstřelili z rohového kopu. Zápas skončil 2 : 2 a týmy si body rozdělili…