Popis zápasu

27.09.2012 14:00 - AsconaGTS

Popis zápasu Veletov vs. Volárna ze dne 23.09.2012 (1:3 (0:2))

V pátém kole padlo opět hodně gólů. Ve Veletově, kam přijela bojovat Volárna, padli čtyři, bohužel tři z nich do sítě Veletova. Přitom Veletov Volárnu v téměř celém zápase přehrával, měl mnohem více gólových příležitostí, ale bohužel proměnil pouze jednu. Už ve čtvrté minutě se mohl prosadit Honza Buňata, ale střílel vysoko nad. Mnohem lépe mířil v 15 minutě Honza Šedina, který trefil tyč hostující branky ! Poté přišlo deset minut hráče Šediny v dresu Volárny, v 25 minutě otevřel skóre zápasu prvním gólem a v 35 minutě využil chyb v obraně Veletova podruhé a zvýšil na 2 : 0 !! V 37 minutě mohl dokonat hattrick, ale tentokráte byl Milan Pohanka proti a hráče vychytal. Těsně před koncem ještě těsně vedle branky střílel Michal Novák. Do druhého poločasu naskočili útočníci Lukáš Veselý a Aleš Scháněl, ti vystřídali Dušana Sýkoru a Davida Plachého. A střídání vyšlo ! Už po pěti minutách na hřišti se prosadil Lukáš Veselý a vstřelil kontaktní gól na 1 : 2 . Poté měli obrovské stoprocentní šance Honza Šedina a Honza Buňata, kteří přestřelili prázdnou bránu. A jak se říká : nedáš – dostaneš ! Hned po jejich akcích se okamžitě prosadili hosté a znovu zvýšili na rozdíl dvou branek. Tento moment byl pro zápas klíčový, protože už se stav utkání do konce zápasu nezměnil. I když se ještě v závěru zápasu snažili stav zvrátit Lukáš Veselý a Aleš Scháněl, kteří stříleli těsně vedle branky !! Veletov znovu s Volárnou prohrál a ani na popáté ji nedokázal porazit !! A bilance s Volárnou ? Posledních pět utkání – 4 prohry a jedna remíza, skóre 7 : 12 ! V dalších utkáních padalo více branek, debaklem skončilo utkání pro Velim a Nebovidy , ti dostali „ bůra “ a také pro Ovčáry a Jestřábí Lhotu kteří inkasovali dokonce sedm branek !! Starý Kolín porazil Hradišťko, to padá tabulkou dolů po druhé prohře v řadě a stejným výsledkem jako utkání Veletova s Volárnou skončil zápas Veltrub s Týncem. Veltruby už také poprvé v této sezoně prohráli. Na první místo tabulky se dostala Volárna, druhé jsou Krakovany. Veletov klesl zpět na dvanáctou pozici. Poslední je stále bez bodu Velim a předposlední jsou Ovčáry.

V příštím kole jede Veletov právě do Velimi, která ještě letos neuhrála jediný bod, tak doufejme že se proti Veletovu nevzpamatuje ! Do Volárny jede Hradišťko, Ovčáry hrají doma s Veltrubama, do Krakovan přijedou Kořenice, do Jestřábí Lhoty Sendražice , Starý Kolín hraje doma s Týncem a Nebovidy hostí Vrbovou Lhotu! A pozor Veletov hraje už v sobotu 29. září od 16,30 hodin !!