Popis zápasu

11.03.2017 14:18 - beran25

Popis zápasu Sendražice vs. Ratboř ze dne 12.11.2016 (0:7 (0:6))

<b>REFERÁT DOMÁCÍCH</b>

Po čtyřech výhrách v řadě se do písmene naplnilo pořekadlo, že po posvícení je sračka! Diváci, kteří ve velké zimě dorazili na hřiště natěšení na náš výkon, museli být zklamáni. Na své si ale přišli, protože viděli sedm branek. Bohužel všechny v naší síti. Předposlední kolo nás zřejmě zaskočilo sobotním termínem a v kabině se nás sešlo jen 9, na deset nás po 25 minutách hry doplnil Labai. A tak, jak jsme se na zápas sešli, vypadal i průběh samotného utkání. Od páté minuty jsme prohrávali a hosté nás už během prvního poločasu rozstříleli na maděru, poločas skončil 0:6 a o tom kdo získá body nebylo pochyb.

V druhé části hry soupeř polevil, navíc i ve vyložených šancích nahrával místo zakončení a ještě nastřelil několikrát konstrukci naší branky. Nakonec tedy zápas neskončil dvouciferným výsledkem. O převaze Ratboře svědčil například fakt, že hostující gólman odchytal zápas v zimní péřové bundě, protože my jsme ho zahřát naší útočnou snahou nedokázali!