Popis zápasu

26.04.2016 09:48 - AsconaGTS

Popis zápasu Veletov vs. Hradištko I ze dne 24.04.2016 (2:7 (1:3))

K duelu mezi Veletovem a Hradišťkem, snad ani nejde co dodat. Hosté Veletov totálně přehrávali, nastříleli sedm branek a zaslouženě zvítězili. Veletovští hráči se téměř k žádné šanci nedostali, první gól sice vstřelil Luboš Sýkora už v 11 minutě, ale to se Hradišťko teprve rozehrávalo. Ještě v prvním poločase hosté otočili stav z 1 : 0 na 1 : 3 a druhý poločas už byl plně v jejich režii. Nemluvě o tom, že branek mohli vstřelit o mnoho víc. Nakonec se zastavili na čísle sedm. Za Veletov už pouze z penalty korigoval znovu Luboš Sýkora. Veletov tak zatím dokonale kopíruje výsledky z podzimu 2015. V pěti dosavadních zápasech Veletov jasně vyhrál pouze ve Starém Kolíně, poté jako na podzim následují tři porážky a jedna prohra po penaltách. V podzimní části sezony se Veletov herně zvedl doma proti Týnci a nebýt vlastního gólu, mohl uhrát dobrý výsledek. A souboj s Týncem je na programu právě v příštím kole. Už v sobotu 30. dubna od 17.00 hodin, tentokrát však na půdě protivníka. A tam Veletov nezvítězil od roku 2007. A naposledy proti Týnci Veletov uhrál bod v roce 2008, od té doby čtyřikrát v řadě prohrál…