Popis zápasu

28.03.2016 17:44 - AsconaGTS

Popis zápasu Starý Kolín vs. Veletov ze dne 26.03.2016 (1:4 (0:0))

Veletov vstoupil do jarní části sezony nejlépe jak mohl. Ve Starém Kolíně totiž navázal na sérii šesti zápasů bez porážky a po kontrolované hře vysoko zvítězil. Veletovští hráči měli plno šancí od samého začátku zápasu. Veliké příležitosti nevyužili Honza Skoták, Pavel Kubka nebo Zdeněk Řehák, který hlavičkoval do golmana. Prosadil se až Luboš Sýkora ve dvacáté minutě, kterému nacentroval balon Lukáš Veselý. Na tento gól ještě domácí hráči stihli odpovědět, po pěti minutách totiž srovnal stav přesnou hlavičkou domácí hráč Veselý. Ještě do poločasu však vedení Veletovu vrátil Honza Šedina, který využil chyby golmana, kterému vypadl míč z rukou. Honza Šedina byl i u třetího gólu Veletova, v úvodu druhého poločasu přesně nacentroval Lubošovi Sýkorovi a ten se podruhé v zápase nemílil. Bohužel se mu po tomto gólu ozvalo zranění a v šedesáté minutě musel střídat. Navrátilce ve veletovském dresu vystřídal nováček v sestavě Veletova – Ruda Flos, který ve veletovském dresu odehrál první minuty. Mezi 60 a 80 minutou pan rozhodčí rozdal pět žlutých karet. V 81 minutě se podruhé prosadil také Honza Šedina, který zvýšil na konečných 4 : 1 pro Veletov. V 85 minutě ještě vystřídal Martina Březinu další navrátilec v barvách Veletova – Tomáš Vokál. Do konce utkání se už ale nic nestalo a Veletov zaslouženě vyhrál!