Popis zápasu

18.06.2014 07:39 - AsconaGTS

Popis zápasu Hradištko I vs. Veletov ze dne 14.06.2014 (3:0 (1:0))

Ani v posledním kole se Veletovu nepodařilo zvítězit na hřišti soupeře. V této sezoně tak Veletov přivezl body pouze v úvodním kole jara a to ze Starého Kolína. V posledním kole nepodařené sezony jel Veletov na těžkou půdu na Hradišťko. Už úvodních deset minut zápasu ukázalo, kdo bude diktovat tempo utkání. Hradišťko mělo až nezvykle mnoho vyložených šancí, ze kterých dali „pouze“ jeden gól. Po vystřídání Tomáše Vokála Davidem Olivou a zformování obrany se Veletov dostal do hry a posledních dvacet minut prvního poločasu soupeře dokonce přehrával a dostával se do slibných šancí, ze kterých bohužel gól nepadl. V poslední minutě prvního poločasu opět zastoupil v brance Milana Pohanku Tomáš Vedral, když vyrazil střelu domácích. Tomáš Vedral byl nejlepším veletovským hráčem na hřišti. Veletovské naděje zhasli po sedmdesáti minutách hry, ještě v té šedesáté Veletov podržel ne prvním perfektním zákrokem Milan Pohanka ale v sedmdesáté minutě zlomil odpor Veletova nejlepší střelec Hradišťka Lukáš Polák. V 80 minutě domácí vystřídali dva hráče, hned z další akce jeden z nich vstřelil třetí gól a rozhodl o osudu utkání. V posledních minutách zápasu už se rozdávali pouze karty. Veletovští hráči neudrželi nervy na uzdě, obdrželi čtyři žluté karty za nemístné řeči během pěti minut a Zdeněk Řehák se dokonce nechal zbytečně vyloučit červenou kartou. V posledním kole sezony tak Veletov nebodoval a prohrál 3 : 0.