KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. A třída C
1. A třída D
OFS Kolín
Okresní přebor
Soutěže
Kluby
Novinky
Články
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2023-2024
Starší dorost U19
Okresní přebor
Okresní přebor
Zápasy
2023-2024
Okresní přebor
Starší dorost U19
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
editovat výsledky
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Bečváry/Ratboř
Bělušice / Týnec nad Labem
Dobré Pole
Kouřim
Louňovice
Štítary
Tři Dvory / Konárovice
Tuklaty
Velim B
Velký Osek B
editovat výsledky
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Bečváry/Ratboř
Bělušice / Týnec nad Labem
Dobré Pole
Kouřim
Louňovice
Štítary
Tři Dvory / Konárovice
Tuklaty
Velim B
Velký Osek B
1. kolo
28.09.2023 10:00
Velký Osek B
13:1
(8:1)
Bečváry/Ratboř
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2023 16:30
Velim B
0:1p
(0:0)
pen 7:8
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2023 16:30
Louňovice
8:0
(3:0)
Tři Dvory / Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2023 16:30
Dobré Pole
2:0
(0:0)
Štítary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.11.2023 11:00
Bělušice / Týnec nad Labem
2:4
(0:0)
Tuklaty
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
25.08.2023 17:00
Bečváry/Ratboř
2:4
(1:2)
Bělušice / Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2023 10:15
Kouřim
5:6
(3:1)
Štítary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2023 10:15
Tuklaty
4:0
(2:0)
Dobré Pole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2023 12:15
Velim B
2:1
(1:0)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2023 15:00
Tři Dvory / Konárovice
0:2
(0:2)
Velký Osek B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
02.09.2023 10:15
Dobré Pole
0:3
(0:1)
Bečváry/Ratboř
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2023 10:15
Louňovice
2:3
(1:1)
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2023 10:15
Bělušice / Týnec nad Labem
8:0
(4:0)
Tři Dvory / Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2023 10:15
Štítary
5:3
(1:2)
Tuklaty
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2023 12:30
Velký Osek B
4:2
(2:1)
Velim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
10.09.2023 10:15
Kouřim
4:2
(0:1)
Tuklaty
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2023 10:15
Bečváry/Ratboř
0:1
(0:0)
Štítary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2023 10:15
Tři Dvory / Konárovice
1:2
(1:2)
Dobré Pole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2023 10:15
Louňovice
5:1
(3:0)
Velký Osek B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2023 12:15
Velim B
2:1
(0:0)
Bělušice / Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
16.09.2023 10:15
Dobré Pole
0:7
(0:6)
Velim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2023 13:00
Štítary
4:2
(1:0)
Tři Dvory / Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2023 10:15
Bělušice / Týnec nad Labem
8:1
(2:1)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2023 10:15
Tuklaty
6:1
(4:1)
Bečváry/Ratboř
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2023 12:30
Velký Osek B
0:1
(0:1)
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
24.09.2023 10:15
Kouřim
2:1
(1:1)
Bečváry/Ratboř
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2023 10:15
Tři Dvory / Konárovice
0:3
(0:2)
Tuklaty
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2023 10:15
Louňovice
1:0
(1:0)
Dobré Pole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2023 12:15
Velim B
5:0
(3:0)
Štítary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2023 12:30
Velký Osek B
2:5
(1:2)
Bělušice / Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
30.09.2023 10:15
Dobré Pole
0:2
(0:0)
Velký Osek B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2023 10:15
Bečváry/Ratboř
6:3
(3:1)
Tři Dvory / Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2023 10:15
Bělušice / Týnec nad Labem
3:1
(2:1)
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2023 10:15
Štítary
0:2
(0:0)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2023 10:15
Tuklaty
9:5
(7:1)
Velim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
08.10.2023 10:15
Kouřim
6:0
(2:0)
Tři Dvory / Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2023 10:15
Louňovice
0:5
(0:2)
Tuklaty
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2023 10:15
Bělušice / Týnec nad Labem
6:0
(3:0)
Dobré Pole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2023 12:15
Velim B
0:3
(0:0)
Bečváry/Ratboř
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2023 12:30
Velký Osek B
6:2
(0:1)
Štítary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
14.10.2023 10:15
Dobré Pole
2:1p
(1:1)
pen 1:0
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2023 10:15
Bečváry/Ratboř
3:1
(1:0)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2023 10:15
Štítary
1:5
(0:1)
Bělušice / Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2023 10:15
Tuklaty
3:2p
(1:1)
pen 4:1
Velký Osek B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2023 10:15
Tři Dvory / Konárovice
2:4
(1:4)
Velim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
11.11.2023 10:15
Bečváry/Ratboř
0:4
(0:2)
Velký Osek B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2023 10:15
Tři Dvory / Konárovice
1:9
(1:6)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2023 10:15
Tuklaty
7:2
(4:2)
Bělušice / Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2023 10:15
Štítary
1:5
(0:4)
Dobré Pole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2023 11:00
Kouřim
4:1
(2:0)
Velim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
04.11.2023 10:15
Dobré Pole
1:2
(0:1)
Tuklaty
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2023 09:45
Bělušice / Týnec nad Labem
9:2
(3:2)
Bečváry/Ratboř
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2023 10:15
Štítary
2:3p
(0:1)
pen 1:3
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2023 10:15
Louňovice
2:1
(2:0)
Velim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.11.2023 11:00
Velký Osek B
9:0
(3:0)
Tři Dvory / Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
28.10.2023 10:15
Bečváry/Ratboř
2:0
(2:0)
Dobré Pole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2023 10:00
Velim B
2:1
(1:1)
Velký Osek B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2023 10:15
Kouřim
0:3
(0:1)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2023 10:15
Tři Dvory / Konárovice
5:6
(2:4)
Bělušice / Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2023 10:15
Tuklaty
7:1
(5:0)
Štítary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
21.10.2023 10:15
Dobré Pole
2:3
(1:2)
Tři Dvory / Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2023 10:15
Tuklaty
4:3p
(2:1)
pen 3:2
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2023 10:15
Bělušice / Týnec nad Labem
7:2
(3:1)
Velim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2023 12:30
Velký Osek B
1:0
(0:0)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2023 10:15
Štítary
3:6
(2:2)
Bečváry/Ratboř
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
23.03.2024 10:15
Dobré Pole
1:0
(1:0)
Velim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2024 10:15
Louňovice
1:4
(0:2)
Bělušice / Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2024 10:15
Tři Dvory / Konárovice
4:3p
(1:2)
pen 3:2
Štítary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2024 10:15
Tuklaty
8:0
(4:0)
Bečváry/Ratboř
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2024 14:00
Kouřim
0:4
(0:2)
Velký Osek B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
30.03.2024 10:15
Dobré Pole
0:2
(0:2)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2024 10:15
Kouřim
1:3
(0:3)
Bečváry/Ratboř
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2024 10:15
Tuklaty
7:2
(4:1)
Tři Dvory / Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2024 10:15
Bělušice / Týnec nad Labem
6:2
(4:1)
Velký Osek B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2024 12:15
Velim B
1:0
(0:0)
Štítary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
07.04.2024 10:15
Bělušice / Týnec nad Labem
5:0
(3:0)
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2024 10:15
Louňovice
3:2
(1:2)
Štítary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2024 10:15
Tuklaty
3:2
(3:1)
Velim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2024 10:15
Tři Dvory / Konárovice
3:1
(1:1)
Bečváry/Ratboř
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2024 12:30
Velký Osek B
2:1
(1:0)
Dobré Pole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
13.04.2024 10:15
Dobré Pole
0:6
(0:3)
Bělušice / Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2024 10:15
Kouřim
0:2
(0:0)
Tři Dvory / Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2024 10:15
Louňovice
1:2
(0:1)
Tuklaty
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2024 10:15
Štítary
5:1
(2:0)
Velký Osek B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2024 12:15
Velim B
4:0
(3:0)
Bečváry/Ratboř
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
20.04.2024 10:15
Dobré Pole
0:1p
(0:0)
pen 2:4
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2024 10:15
Bečváry/Ratboř
1:2
(0:1)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2024 10:15
Bělušice / Týnec nad Labem
8:1
(4:1)
Štítary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2024 10:15
Tři Dvory / Konárovice
7:0
(5:0)
Velim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2024 12:30
Velký Osek B
1:5
(1:1)
Tuklaty
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
27.04.2024 10:15
Dobré Pole
2:3
(2:2)
Štítary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2024 10:15
Louňovice
1:2p
(1:1)
pen 5:6
Tři Dvory / Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2024 10:15
Tuklaty
2:4
(2:3)
Bělušice / Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2024 12:15
Velim B
5:0
(1:0)
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2024 12:30
Velký Osek B
1:2p
(0:0)
pen 2:4
Bečváry/Ratboř
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
04.05.2024 10:15
Bečváry/Ratboř
0:7
(0:3)
Bělušice / Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2024 10:15
Štítary
2:1
(1:1)
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2024 10:15
Tuklaty
2:1p
(0:1)
pen 5:3
Dobré Pole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2024 10:15
Tři Dvory / Konárovice
3:1
(2:0)
Velký Osek B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2024 10:15
Louňovice
5:4p
(2:1)
pen 8:7
Velim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
11.05.2024 10:15
Dobré Pole
3:0
(1:0)
Bečváry/Ratboř
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2024 10:15
Kouřim
0:5
(0:2)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2024 10:15
Bělušice / Týnec nad Labem
9:3
(6:1)
Tři Dvory / Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2024 10:15
Štítary
5:4p
(2:1)
pen 3:0
Tuklaty
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2024 12:30
Velký Osek B
4:0
(1:0)
Velim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
18.05.2024 10:15
Bečváry/Ratboř
Štítary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2024 10:15
Kouřim
Tuklaty
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2024 10:15
Tři Dvory / Konárovice
Dobré Pole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2024 10:15
Louňovice
Velký Osek B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2024 12:15
Velim B
Bělušice / Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
01.06.2024 10:15
Dobré Pole
Velim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2024 10:15
Louňovice
Bělušice / Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2024 10:15
Štítary
Tři Dvory / Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2024 10:15
Bečváry/Ratboř
Tuklaty
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2024 12:30
Velký Osek B
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
26.05.2024 10:15
Bečváry/Ratboř
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2024 10:15
Tuklaty
Tři Dvory / Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2024 10:15
Louňovice
Dobré Pole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2024 10:15
Bělušice / Týnec nad Labem
Velký Osek B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2024 12:15
Velim B
Štítary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
15.06.2024 10:15
Dobré Pole
Velký Osek B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2024 10:15
Bečváry/Ratboř
Tři Dvory / Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2024 10:15
Kouřim
Bělušice / Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2024 10:15
Štítary
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2024 12:15
Velim B
Tuklaty
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
08.06.2024 10:15
Bečváry/Ratboř
Velim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2024 10:15
Tři Dvory / Konárovice
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2024 10:15
Tuklaty
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2024 10:15
Bělušice / Týnec nad Labem
Dobré Pole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2024 12:30
Velký Osek B
Štítary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27. kolo
08.05.2024 17:00
Dobré Pole
0:1p
(0:0)
pen 3:4
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2024 17:00
Štítary
1:8
(1:3)
Bělušice / Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2024 17:00
Tuklaty
3:1
(2:0)
Velký Osek B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2024 17:00
Bečváry/Ratboř
0:1p
(0:0)
pen 2:4
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2024 17:00
Tři Dvory / Konárovice
4:3
(2:2)
Velim B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)